Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.3.2010, 13:26   #1
pirat26
Novi član
 
Član od: 10.1.2010.
Poruke: 12
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Unhappy Problem posle instalacije Windowsa 7

Prvi problem koji se javio nakon instalacije 7-ce 64-bit je bio sa otvaranjem karata.Kada se krene sa otvaranjem karata posle izvesnog vremena se pojavi prozor u kome piše:EXECUTABLE FOR(NAZIV IGRE)GAME HAS STOPPED.
-Windows can try to restart the program;
-Restart the program.Kada se klikne na Restart otvori se drugi prozor u kome piše:SAVE GAME FILE WAS EITHER MISSING OR INVALID.IF THE FILE EXISTS IT WILL BE DELETED.A NEW GAME WILL START.Po startovanju pojavi se treći prozor u kome piše:A PROBLEM CAUSED THE PROGRAM TO STOP WORKING CORECTLY.PLEASE CLOSE THE PROGRAM.
Drugi problem je da mi se dva puta za nedelju dana od kada je instaliran Windows pojavio "plavi ekran".Molio bih za neku informaciju u vezi ova dva problema.
Hvala.
pirat26 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2010, 22:49   #2
Parkman
Član
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 418
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 63 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Parkman Slanje poruke preko Skypea korisniku Parkman
Određen forumom Re: PROBLEM POSLE INSTALACIJE WINDOWS-a 7

Zavisi koji si Win7 instalirao. Možd budženi neki? Da li su pravilno instalirani drajveri? Koju informaciju dobiješ kada ti izleti BSOD?

Za svaki slučaj prečešljaj komp progamom Malwarebytes' i nekim AV.
Parkman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2010, 16:16   #3
DjBanex
Član
 
Član od: 27.2.2010.
Lokacija: Nis
Poruke: 43
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: PROBLEM POSLE INSTALACIJE WINDOWS-a 7

sve sam ja lepo odradio oko kreiranja butabilnog diska... i normalno jedva docekao pressnem eni ki i da napomenem pre svega sam pokrenuo win7 adwisor da pregleda komp kompatibilnosti radi... i normalno u potpunosti ispunjavam uslove 32-bitnog win7 os-a medjutim krene instalacija sve po redu dodje i do completing... i posle dva restarta (sto je normalno) kad sledeci put krene da podize sistem .. crn ekran i OUT OF RANGE!!! Kao vga in 1024x768
i nista ne mogu dalje... imam gForce 6200 koja je kompatibilna i podrzava Aero (u nom testu) Sta da radim pls pomagajte!!!

ps. probao sam da izvadim graficku posto vec imam integrisanu i nastavi se completing... ali posle toga ne mogu da instaliram moju graficku, niti mi prepoznaje zvucnu karticu... skroz poludi (kao sto cu i ja ako ne nadjem neko resenje )
DjBanex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem oko INSTALACIJE sistema dvrdvr Kvarovi 2 13.9.2008 11:38
Problem u toku instalacije Windowsa xp Olishka Operativni sistemi 15 10.7.2008 18:08
Računar se zamrzava prilikom instalacije Windowsa goran_dox Kvarovi 7 4.12.2007 18:31
Windows ne startuje posle instalacije drajvera za Asus GeForce 7600GS DarthVader Grafika 4 7.11.2007 21:16
Pravljenje Instalacije Windowsa! ^GOJKO^ Aplikativni softver 8 25.5.2007 23:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com