Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.2.2008, 18:18   #2601
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Aleksa kaže: Pregled poruke
Na linuxu GW ne radi???

Radi. Samo ja razdvajam rad od igranja. Može mi se.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2008, 0:37   #2602
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Guild Wars

Za koliko bi mogao da prodam zlatni mac sa istim statistikama kao zeleni Forgotten sword, nisam nasao na guruu, a niko nece da ponudi neke velike pare, je li im to opala cena ili sta?
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2008, 10:46   #2603
Preacher
Član
 
Član od: 24.1.2008.
Lokacija: www.GW-Adria.com
Poruke: 43
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Zavisi koji je skin u pitanju (takodje i req). Modovi/inskripcije se lako nabace. Sto je redji skin veca cena. Nije ista cena za zlatni fellblade insc q9 i recimo fiery dragon sword sa istim statsima.
Preacher je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2008, 0:39   #2604
klima94@guild.GW
Član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 217
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 29 puta na 23 poruka
Post Re: Guild Wars

Osnivac ovog foruma i jedan od najboljih igraca guild warsa napustio nas je. Tacnije napustio je Guild Wars. Srecno ti u WoW-u Sale. Srecno ti bilo u igri koju si ogovarao i govorio da je 100X losija od guild warsa.
klima94@guild.GW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2008, 12:46   #2605
ljubo-exyu
Veteran
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: http://guildwars.pr0gamers.net
Poruke: 532
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 144 puta na 88 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
klima94@guild.GW kaže: Pregled poruke
Osnivac ovog foruma i jedan od najboljih igraca guild warsa napustio nas je. Tacnije napustio je Guild Wars. Srecno ti u WoW-u Sale. Srecno ti bilo u igri koju si ogovarao i govorio da je 100X losija od guild warsa.
OMG
ljubo-exyu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2008, 13:26   #2606
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ovo me sad podseca na film "lepa sela lepo gore" kada se onaj lik seli i govori "ma ljudi, ne selim se ja".. hehe

U svakom slucaju evo da se javim.. Nisam totalno napustio GW vec mi je dosadio pa ga mnogo redje igram... Kupio sam wow jer sam hteo da probam sto vise mmorpg-ova (pre toga sam po mesec dana igrao i archlord, 2moons, lineage2..).. Sta znam, WoW je odlicna igra.. GW je ipak GW... Ima mnogo stvari koje su mnogo bolje odradjene..
Ja pravo da ti kazem cekam da izadje guild wars 2.. Do tad cu verovatno malo igrati wow a malo gw.. Puko mi je film kada je izasao u prodaju bonus mission pack.. Pa dokle ce vise da nas bombarduju istim ****** a drugim pakovanjem? Po tolikim cenama?..
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2008, 13:34   #2607
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
klima94@guild.GW kaže: Pregled poruke
Osnivac ovog foruma i jedan od najboljih igraca guild warsa napustio nas je. Tacnije napustio je Guild Wars. Srecno ti u WoW-u Sale. Srecno ti bilo u igri koju si ogovarao i govorio da je 100X losija od guild warsa.
What treachery is this?!?
LOL zezam se Sale, nisi ti IZDAJNIK, valjda ti dosadio GW...I meni je u poslednje vreme.Nisam nesto bio aktivan...Mada, planiram uskoro da se reaktiviram.Valjda cu poceti aktivnije da igram GW i konacno da se oprobam u nekom ozbiljnijem PvP-u...
BTW kad pocinje open beta za GW2?
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2008, 14:30   #2608
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

I ja sam pokusavao da probam sto vise MMO igara, i sa svakom novom sam bio uvereniji da je GW vredan postovanja vise nego sto ga dobija.
WoW sam probao kroz free trial i toliko me je ubio u pojam da mi je posle 2 dana bilo mrsko da kliknem na ikonicu. Ustvari WoW je jedina igra za vreme koje sam pomislio : Zivot je kratak, a ja trosim vreme na ovo sr..e. Never more, never more.
LOTRO je toliko bezobrazna kopija WoWa da mi je cudno kako ih nije bilo sramota da izbace onako nesto.
D&D Online, nije los ali je nekako vise SP nego MMO, ne bi bilo lose da ga izdaju u offline varijanti.
Sada na kompu imam L2, ali i to je u osnovi grind-fest(u nekom online magazinu sam procitao da je NC Soft izjavio kako je prodato preko 17M kopija L2 )
Sve u svemu stekao sam utisak da GW vise nego bilo koja druga MMO igra postuje vase vreme i ne potcenjuje inteligenciju igraca prekobrojnim farm questovima.
Za GW2 su najavili kako ce ove godine da dobijemo mnogo vise informacija, za sad ostaje nam da cekamo.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2008, 19:12   #2609
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Hehe...ne znam zasto napadate Saleta, igra (igrao) je GW vec 3 godine, sto je mnogo, mnogo je...I mene je GW smorio u dobroj meri, jedino zasto jos "igram" (tj udjem pa pricam i/ili odem afk) je zbog poznanika i prijatelja koje tamo imam.
Da imam para na bacanje, mozda bih probao WoW, mada ne verujem, ima previse grinda i PvP je losiji...Uglavnom svi cekamo GW2, a kako popunjavate vreme do njega, i kojom igrom, vasa je stvar...
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2008, 9:43   #2610
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Guild Wars

Pravo da vam kazem, iako imam ovde mozda i najkraci staz u GW, od kad sam ga prvi put presao, i mene je pomalo smorio. Nikako da se nakanim na farming, ponekad odem na PvP. A i ne mogu sad da ponovo prolazim krzo kampanje, iako sam kreirao i Elea ili Dervisha.
Mozda ce GW2 doneti vise noviteta, koji ce vise drzati prikovane igrace.
Sto se tice WoWa, ne znam, koliko god da je dobra igra, ne bih mogao da se nakanim da placam drugima da bih igrao neku igru . Dovoljno mi je ako moram da kupim originalnu igru.
Inace video sam WOW (i probao), i trial ne pokazuje mnogo, tek kasnije izgleda igra postaje zaraza(ali svejedno ne bih mogao da provedem svaki dan po 7-8 sati ispred jedne igre). Mada, u WoWu ne valja to sto moras konstantno da igras da ne bi "ispao iz igre", a tu je mozda najveca prednost GW. Dusu je dao za za zavisnike, ali i za casual mmo igrace.
Mada uskoro ce da se sve poremeti sa izlascima Warhammera, Conana, Aiona, SUNa, i pitanje je gde ce se GW 2 tu naci.

Elem, evo nekih komentara u vezi GW2, frisko iz februaura.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2008, 19:58   #2611
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2008, 23:16   #2612
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: Guild Wars

5 million more to go.....
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2008, 17:57   #2613
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Fino za pocetak
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2008, 23:10   #2614
klima94@guild.GW
Član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 217
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 29 puta na 23 poruka
Post Re: Guild Wars

5 miliona. to je ok.....

A GW 2 ce biti zakon.

Ne mogu da cekam!

Cujem da cemo moci da prebacujemo Armor, Minipetove weapons itd ako je prestige putem HoM-a.
klima94@guild.GW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2008, 23:38   #2615
Lord Vynem
Član
 
Član od: 7.7.2006.
Poruke: 89
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

ma dajte ljudi do izlaska GW2 imamo da se otelimo... moraju josh neku expanziju da izbace uskoro jer ce izgubiti previshe igraca... mene je iskreno gw mnoooogoooo smorio, ulazim u njega na 2 min cisto da se javim prijateljima iz guilda... nekako je sve u gw postalo monotono u poslednje vreme, od izlaska EoTN, u kome sve moze da se predje za mesec dana, je proshlo skoro pola godine a ako Anet misli da nas sa ovim zadrzi grdno se varaju... Naravno i dalje vazi da je za nove igrace gw extra igra, ali meni koji igram vishe od 32 meseca je sve postalo smor, jednostavno izgustiran je...
Lord Vynem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2008, 1:54   #2616
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Cool Re: Guild Wars

Citat:
klima94@guild.GW kaže: Pregled poruke
Cujem da cemo moci da prebacujemo Armor, Minipetove weapons itd ako je prestige putem HoM-a.
To sto si cuo su glasine koje su najverovatnije netacne. Anet je samo rekao da cemo imati neku korist od toga sto sad stavljamo u HoM kad izadje GW2. Moze biti bilo sta, ali gotovo je sigurno da se nece direktno prenositi...
A inace iskreno se nadam da u GW2 nece stavljati ni minipets ni titles, a sto se ranka tice i to mislim da treba da se zameni nekim boljim pvp rang sistemom...
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2008, 14:40   #2617
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
6am3 Fana71c kaže: Pregled poruke
To sto si cuo su glasine koje su najverovatnije netacne. Anet je samo rekao da cemo imati neku korist od toga sto sad stavljamo u HoM kad izadje GW2. Moze biti bilo sta, ali gotovo je sigurno da se nece direktno prenositi...
A inace iskreno se nadam da u GW2 nece stavljati ni minipets ni titles, a sto se ranka tice i to mislim da treba da se zameni nekim boljim pvp rang sistemom...
Da, kolko god mi je mrsko to da kazem, ali u WoW-u je taj PVP rank sistem bolje odradjen,u gw-u nema nikakve koristi od faction pointsa osim otkljucavanja skillova i nekih drugih gluposti,nikog vise nije briga za HA, a grindanje title-ova i resavanje smornih misija u HM-u NIJE zabavno.
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2008, 0:26   #2618
klima94@guild.GW
Član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 217
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 29 puta na 23 poruka
Post Re: Guild Wars

Citat:
Irondacha kaže: Pregled poruke
Da, kolko god mi je mrsko to da kazem, ali u WoW-u je taj PVP rank sistem bolje odradjen,u gw-u nema nikakve koristi od faction pointsa osim otkljucavanja skillova i nekih drugih gluposti,nikog vise nije briga za HA, a grindanje title-ova i resavanje smornih misija u HM-u NIJE zabavno.
Bolno ali tacno, sta reci.......

WoW nas je tu nadmasio....

Probao sam sve te gluposti od MMORPG, i ako je nesto kk osi GW to je tabula rasa, to mi se svidja, ali sve ostalo mi je jadno.

Ja cu izdrzati u GW-u do GW 2 couse ja sam mlad igrac, tek 7-8 meseci ako i toliko a jos nisam zavrsio NF niti ijednu kampanju u HM-u.

A sto se tice HoM-a, sta god da je sve je ok dog to nije sistem za masovno grindanje.
klima94@guild.GW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2008, 10:01   #2619
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
klima94@guild.GW kaže: Pregled poruke
Bolno ali tacno, sta reci.......

WoW nas je tu nadmasio....

WOW je izgleda, na zalost, u dosta stvari nadmasio GW, ako se ne varam pogotovo u PvP, 1 na 1 PvP (sto Gw i nema, bar nema Nightfall), kao i sto motivise da se igra i po zavrsteku kampanje, valjda u potrazi za boljim oruzjima i setovima i kojecime...
A i greska je sa oruzjem...na kraju svi imaju ista oruzja, samo skinovi se razlikuju...
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2008, 13:51   #2620
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
WOW je izgleda, na zalost, u dosta stvari nadmasio GW, ako se ne varam pogotovo u PvP, 1 na 1 PvP (sto Gw i nema, bar nema Nightfall), kao i sto motivise da se igra i po zavrsteku kampanje, valjda u potrazi za boljim oruzjima i setovima i kojecime...
A i greska je sa oruzjem...na kraju svi imaju ista oruzja, samo skinovi se razlikuju...
A sto je najsmesnije (ujedno i najtuznije) je to sto se bas GW hvalio tim razradjenim PVP sistemom u kome je vazan SKILL itd.Jeste vazan skill u gw-u ali ako ce high end PVP da se svodi na buildove koje ce svi poceti da koriste i svi ce nositi kao sto ste rekli manje vise ista oruzja onda ce to postati Clone Wars.U gw-u cim neko koristi build koji ne koriste tzv. "PRO" igraci u vecini slucajeva biva prozvan n00bom zato sto je pokusao da napravi originalniji build...
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
..opet Guild Wars... bizent Mrežne igre 6 18.4.2006 7:55
Traze se Guild Wars PvP igraci GaleOm Mrežne igre 0 12.4.2006 11:35
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com