Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Slobodni softver

Slobodni softver Teme o softveru otvorenog koda (programi i operativni sistemi), projektima, zajednici...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.10.2008, 0:13   #1
stesha
Član
 
Član od: 27.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 292
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 69 puta na 50 poruka
Unhappy Pomoć početnicima u GNU/Linuxu - diskusija

Moracu da se ne slozim sa kolegama forumasima koji linux pocetnike upucuju na Google, jer onda ne vidim smisao foruma, ako iskusniji forumasi upucuju ljude na neke druge, uglavnom STRANE web izvore. Kao da citav svet i lepa komunikacija medju ljudima prestaju od pojave Google-a...

Postavljam jedno off pitanje: Zasto bi iko IKADA posetio ovaj forum da mu je sve jasno? Zbog kviza? Nije lose. Zbog dosade? Mozda. Zbog druzenja sa ljudima slicnih interesovanja? Bice da je to... A ako ga ti ljudi odma' "napuse"? Da sam ja na mestu Tenisera, odmah bih obrisao svoj profil...

Nemojte mi uzeti za zlo ovaj post, nisam mislio nista lose, ali postovi tipa: "Ne mogu da verujem da to nisi znao!!" i odbijaju ljude od Linux-a... A i ovaj forum je malo zamro. A zasto? Zato sto svi sve znaju, ja bih rekao...
Jos nesto: Molim clanove foruma da, ako ne zele da pomognu, postupe slicno meni i neka se ne oglasavaju povodom pitanja koje ih nervira, te tako nece bez potrebe trositi prostor na forumskom hard disku, pisuci neke off stvari tipa "kakvo glupo pitanje". To ce i mene spreciti da off-ujem. Ovim ne obuhvatam moderatore (oni mogu da skinu ovaj post, ako hoce). Hvala.
Elem, Opera se preuzima sa http://www.opera.com/download/index.dml?platform=linux.
Dupli klik na .deb paket instalira isti bez problema...
Sledece pitanje, molim!

Poslednja ispravka: stesha (15.10.2008 u 0:25)
stesha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku stesha na korisnoj poruci:
goodlikesweeper (15.10.2008), PDarko (16.10.2008), Teniser (16.10.2008)
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Instalacija Ubuntu 8.04 - problem! Teniser Slobodni softver 62 30.11.2008 16:14
[Legend of Zelda - The Minish Cap] -> pomoć Geomaster Konzole 30 10.9.2007 14:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com