Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.10.2017, 17:37   #201
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins













Na konfiguraciji iz profila sve na max u 50FPS-a i 1080p bez problema. Za sada fantasticna igra.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
pentraksil (27.10.2017), zerb (28.10.2017)
Stara 27.10.2017, 19:41   #202
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Negativnce ocene na steam-u se odnose (uglavnom) na ono sto su ACG i EZA pomenuli u svojim recenzijama (pa cak i gamespot) dakle treba sackeati sa kupovinom.

A za ovo oko Uplay-a nije bas da se Ubisoft i trudi da popravi stiuaciju..tako da se slazem sa Saebom aka Zorom
Vecina recenzija se svodi na to kako je optimizacija krs (iako moj kolega tera na 970 bez ikakvih problema, cak i sa AA ukljucenim), ne moze da se pokrene, pa onda slede FUKCUPLAY i Denuvo i Transakcije. Te recenzije slicne ACG-u i EZA-i nema ni u najavi (ili su jednorozi). Ja sam bas jutros malo listao i nigde nisam nasao iole smislenu recenziju (cak i pozitivne, doduse jedna je bila OK). Steam i realnost ocenjivanja, pogotovu za AAA igre a da ne pricam za Ubi, transakcije i ostalo

Sto se tice kupovine, slazem se, ne treba zuriti, pogotovu ako niste sigurni..Iako je AC mogao da se uzme za nekih 40 dolara. Mada, po onome sto sam do sada video, igra je odlicna. I ne znam zasto se svi zale na optimizaciju, igra radi bolje nego Syndicate a sto puta lepse izgleda.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
zerb (28.10.2017)
Stara 27.10.2017, 20:29   #203
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

ako radi bolje od Syndicate onda nemam zime.

ako i oprostiti forsiranje uplay-a, ali mikrotransakcije u AAA sp igri mora da bude minus i da nosi bar 25 negativnih poena, ma koliko sama igra bila dobra
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2017, 20:43   #204
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Assassin's Creed: Origins

Ima itekako smislenih ocena na steamu samo što se pojedincima ne svidjaju, pa onda pljuju po njima (ne govorim konkretno o SK)

Sto se tiče optimizacije, komentari su all over the place, u svakom slučaju mora se testirati lično.

Odgledao sam par ovih svezih yt videa i očigledno da je u pitanju standardan generic ubi ow, lepo dizajniran ali sa gomilom repetativnih misija.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2017, 23:26   #205
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 957
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

Moras da budes naivniji od botova sns-a da bi verovao da Ubisoft moze da napravi kvalitetnu igru. Njihova kreativnost je umrla pre skoro citave decenije, i ovo sto danas serviraju nije vredno skidanja pa sve da ga daju dzaba.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku rendzer25 na korisnoj poruci:
nexexcalibur (28.10.2017)
Stara 28.10.2017, 0:02   #206
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Moras da budes naivniji od botova sns-a da bi verovao da Ubisoft moze da napravi kvalitetnu igru. Njihova kreativnost je umrla pre skoro citave decenije, i ovo sto danas serviraju nije vredno skidanja pa sve da ga daju dzaba.
Moram da priznam da sam pogledao malo gameplaya kod nikog drugog do Mudje, i za tih dva minuta sam video isti gameplay kao iz sad vec davne dvojke i ubogi englesko-egipatski voice over zbog kojeg sam odmah promenio klip...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2017, 2:51   #207
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

Kolega sa posla je bio velikodusan pa mi obezbedio kljuc sa GMG-a na popustu, dok se ja malo ne opravim. Vecno mu hvala

Igrao sam malo, oko par sati. Dodacu ako se nesto previse promeni, ali za sada:

Optimizacija odlicna. Na konfi iz profila radi fenomenalno, igra izgleda odlicno, cak sam ukljucio i AA. Sve na maksimumu. Mnogo, mnogo bolje od Syndicate, po meni. Jedino ume malo da uspori dok se ulazi u neki od vecih gradova, ali nije strasno. Igra izgleda sjajno, prepuna detalja, mapa je ogromna i uopste ne deluje prazno.
Sto se tice same igre meni se za sada jako dopada. Postoje ti standardni AC segmenti (ipak je AC igra) ali, po meni, dosta unapredjen. Ima standardnih OW stvari, ciscenja "gnezda" i kampova, mada moram da priznam da toga nema previse, po nekim recenzijama ocekivao sam da ce ih biti previse ali to nije slucaj za sada. Ostalo se vecinom svodi na neko istrazivanje, koliko vidim nema vise gomile "Fight Club" misija, otprati kociju i ostalih smorova. Dok si u prethodnim delovima oslobadjao mapu, ovde toga nema. Vecinu tih stvari su zamenili punokrvni kvestovi, i to mislim na kvestove koji cak imaju i svoj lanac, verovali ili ne. Ima tu raznih, od kratkih pa do nesto komplikovanijih, ali svaki ima neku svoju pricu. Nema dijaloga i izbora kao u punokrvnim RPG-ovima, naravno , ali je sve to jako dobro odradjeno. Poprilicno sam iznenadjen tim delom, nisam ocekivao.

Borba i nije toliko losa koliko sam mislio, jeste da ume da bude malo smotana u pocetku, dok se ne naviknete...kasnije kada se pohvataju konci nije strasno, ali je svakako bolje od onoga sto smo imali ranije. Nema vise uletanja i lemanja 20 protivnika oko vas, dosta okrsaja se svodi na prvobitni stealth, pa onda borba. Jer je drugacije nemoguce. Ako vas saleti vise od 3 coveka, tesko da cete se izvuci, makar u pocetku. Zaista podseca malo na W3 borbu, ali ovde nema bas toliko rolovanja, jer ipak imate stit kao dodatnu zastitu. Kliktanje i spamovanje napada kao u ranijim AC naslovima ovde ne postoji. Jedino malo problema moze da stvori lock on sistem, ali nije strasno.

Loot je raznovrsan i u tom segmentu je takodje odlicno odradjen. Vraca se i upgrade opreme (odredjenih delova) postoji lov kojima mozete skupljati resurse za pravljenje iste i jos neke stvari.

Znam da cu verovatno biti popljuvan zbog ovoga ali mene igra dosta podseca na Witcher 3 formulu.....Witcher je svakako kompletnija igra, kvestovi su dosta bolji, ali ni ovaj AC nije daleko. Zanimljivo, tera na igru i ne javlja se ona AC umor koji sam imao u prethodnim delovima, gde vas ubije u pojam oslobadjanje mape u bezveznu hrpu mini igara koje nemaju veze sa vezom.....Ovde uglavnom pratite kvestove i istrazujete, ocistite neki kamp ili uhvatite se u neki lov usput...i sve mnogo prirodnije deluje, bez forsiranja. Prica za sada zanimljiva, brutalna.......deo u sadasnjosti je isto neuporedivo bolje odradjen od prethodnika.

Vec sam se dosta raspisao, sve u svemu: Odlicno za sada. Cak i za ljude koji su toliko zamrzeli AC (i ja sam bio blizu) mislim da zasluzuje sansu, makar na popustu. Gledanjem igre na Twitchu mislim da se stice drugaciji utisak, i ja sam tako mislio. Igranje igre (bar meni) deluje dosta bolje. Samo nemojte odmah pristupiti sa mrzovoljom, moze da iznenadi. Mene jeste
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
buraz (28.10.2017), Fabriek (28.10.2017), zerb (28.10.2017)
Stara 28.10.2017, 11:42   #208
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.762
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 211 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

једна од ствари које су ме нервирале су то да играш са ликом који у ствари није асасин.
јел у овој игри коначно све по старом,ти си већ асасин,постоји братство,командни ланац итд. ?
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2017, 12:18   #209
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 901
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

Не, ово је "Origins" - још не постоји Assassin's Creed. Тек можда касније у игри или на самом крају.
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2017, 12:30   #210
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.762
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 211 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

па шта онда тај лик ради,одакле му све те вештине,од кога је то научио,за чију ствар се бори...јел бар то некако објашњено?
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2017, 12:31   #211
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
једна од ствари које су ме нервирале су то да играш са ликом који у ствари није асасин.
јел у овој игри коначно све по старом,ти си већ асасин,постоји братство,командни ланац итд. ?

Pa donekle postoji. Nije klasican Creed (bar u pocetku) ali si ti od starta Medjay. Medjay su ti bili elitna garda u starom Egiptu, nesto kao elitni policajci. Uvodili red, resavali probleme itd.....sto mu dodje preteca Creed-a. Postoji neki lanac i imas kolege. Doduse nista jos na nivou AC Brotherhood-a ili prvog AC-a. Gazda ti je Faraon licno, mada je u Originsu faraon malo "skrenuo" Igra se delom zasniva i na flesbekove kroz koje se postepeno odmotava prica. Ne mogu da kazem sve detaljno, jer je mozda i spojler a i nisam previse igrao glavni kvest.

Ako ima jos nekih pitanja, tu sam
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2017, 12:32   #212
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.762
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 211 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

ау колико су себи оставили простора да засеру,еј...
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2017, 12:51   #213
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
ау колико су себи оставили простора да засеру,еј...
Ne razumem, sta su "zasrali" tu? U kojem AC-u si ti imao punokrvni AC lanac, osim kec i mozda Brotherhood (mada i tu su skoro pa odvojena grana bili, Ezio je sam radio sve)? Svi glavni likovi do sada su bili assassini, ne znam odakle ti to da nisu.`

A i igra se jos nije odmotala kako valja, ne mozemo da znamo da li je krs ili ne
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2017, 14:03   #214
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.762
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 211 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
па нигде нисам ни написао да су већ сада заср4ли
ако прочиташ пажљивије видећеш да пише да је могуће због тога да у будућности скењ4ју
Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
u kojem ac-u si ti imao punokrvni ac lanac...
ти изгледа видиш само оно што ти хоћеш
па о томе ти и говорим
досадило ми да тога нема,значи хоћу са асасином у братству да играм

теби опасно нешто ремети перцепцију..ја напишем да напољу пада киша,ти говориш да пишем да је сунчано..буквално
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2017, 14:08   #215
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
ти изгледа видиш само оно што ти хоћеш
па о томе ти и говорим
досадило ми да тога нема,значи хоћу са асасином у братству да играм

теби опасно нешто ремети перцепцију..ја напишем да напољу пада киша,ти говориш да пишем да је сунчано..буквално
Pa objasni mi onda, gde je pogresna moja percepcija? Znaci kazi mi gde si imao toliko bratsvo osim u Brotherhood, sa tim lancom koji pominjes? `Pa ni tu si vise radio sam. Nemoj mi samo "ti vidis samo ono sto ti hoces da vidis".........Jedino gde si imao direktno lanac je kec, gde si imao gazdu. I u Originsu ti imas bratsvo, recimo Aya sa kojom radis je isto Medjay i zajedno radite na metama...Gazda to ke Faraon. Ali ne, to nije to nekako.....pa po tome i ti vidis ono sto ti hoces da vidis. Ne razumem sta ti smatras za Bratstvo i za lanac?

Poslednja ispravka: pentraksil (28.10.2017 u 14:19)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2017, 14:14   #216
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.762
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 211 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

опет си то урадио...па ја ти и пишем човече да си братство имао на почетку само..само ја нисам навео тачно у којим деловима игре,и онда даље није било. већ све некако на своју руку. black flag ту предњачи,рецимо..

прочитај још једном мој први упис на прошлој страни,можда ти сване.
било како било,sp01 је већ дао одговор који сам тражио.

хвала обојици.
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2017, 14:35   #217
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
опет си то урадио...па ја ти и пишем човече да си братство имао на почетку само..само ја нисам навео тачно у којим деловима игре,и онда даље није било. већ све некако на своју руку. black flag ту предњачи,рецимо..

прочитај још једном мој први упис на прошлој страни,можда ти сване.
било како било,sp01 је већ дао одговор који сам тражио.

хвала обојици.
Nemoj da se ljutis, ali od kada smo poceli "raspravu" ti nigde nisi pomenuo prvi deo. Ako ocekujes da ja pamtim sta si napisao na proslim stranicama, onda ne znam sta da ti kazem. Ja ni na prethodne 2-3 strane ne vidim gde si pisao o tome sto pominjes. Mozda sam slep, opet, moja greska.
Ne kazem da nisi donekle u pravu, ali u svim delovima si ti imao Bratstvo i delovao si manje vise samostalno. Cak i u prvom delu. Doduse mnogo manje ali opet. Neki delovi jesu imali manje dodira sa tim i tu se slazem (kao Black Flag pa donekle i ACIII, tu vec skoro da ih i nema). Origins mi uopste ne deluje tako. Osveta i samostalnost jesu tu ali oni kvestovi koje radis i dalje daju sustinu onoga sto Bratstvo radi..
Sp01 ti je dao odgovor a ja nisam? Organizacija je i dalje tu ali se ne zove Creed, vec su Medjay....ali rade isto sto i bratstvo jer je njihova preteca. Znaci cuvaju kraljevstvo/civilizaciju, ubijaju ljude koji zele potpunu kontrolu itd. Znaci to je u sustini Creed koji se samo ne zove zvanicno tako. Ne postoje Templari ali postoji njihova preteca ciji je cilj isti. Nakon toga si ti poceo da pricas o tome kako su sebi dali prostora da zeznu stvari, i ja nisam razumeo zbog cega tako mislis, jer su Medjay u stvari isto to.....E tu je pocela "rapsrava" Izvini ako sam pogresno razumeo negde, ali sustina je i dalje tu. Bratstvo=Medjay tj. njena preteca. Radis sa njima, daju ti informacije i cilj vam je osveta i pomaganje ljudima u nevolji, zastita slobode itd (Assassin klasika) E ja zbog toga nisam razumeo gde si ti video toliki prostor za za*er. Nadam se da se sada razumemo.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2017, 14:42   #218
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.762
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 211 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

ма опуштено све,изгледа је само неспоразум у питању. извињавам се ако је до мене било..
све што ме занимало је да ли се враћају коренима или настављају по старом.
изгледа је нешто између.
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2017, 14:52   #219
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

Deluje obecavajuce


Taman da se manem vise Witcher 3 playthrougha. Vec mi malo dosadno posle 750+ sati igranja.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2017, 15:16   #220
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Origins

Po meni Origins je mjesavina Witcher 3 quest-ova (ali ne toliko ozbiljnih kao u W3), Souls Light borbe i sve to spakovano u najbolji open world koji je Ubisoft napravio do sada. To malo seoce Siwa ima mnogo vise duse i atmosfere od pojedinih kompletnih igara iz Ubisoft kuhinje.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
pentraksil (28.10.2017)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed: Syndicate mare037 Akcione igre 635 27.11.2023 17:49
Assassin's Creed III GATTUSO88 Akcione igre 2108 26.11.2020 22:49
Assassin's Creed Rogue dex3108 Akcione igre 158 16.1.2018 13:20
Assassin's Creed: Revelations DylaN Akcione igre 1076 28.12.2012 17:38
Ne Radi Assassin's Creed 1 Delete Kvarovi 12 5.9.2011 21:15


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com