Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.4.2012, 2:00   #11481
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Ti pricas o 1v1 a to nikako ne moze da se izbalansira nego se balansira po 3v3.
Retri ima burst i tacno moze da se vidi kad popali sve i lako se iskontrolise sa cc/dispel krila i tako dalje.
Jedino sto je OP kod retri paladina je heal sa WoG (world of glory) koji kad ishilas nekog koji je ispod 35% hp hila nekad i po 100k sto je nenormalno.


Tipican primer da se igra balansira po 3v3 je primer locka koji je ubedljivo najbolja klasa za arenu pored resto shamana.
Lock u 1v1 ne moze nista sem ako ima neki pilar da se sakrije,svaki melee ima da ga pokida.

Heh ne znam je li se to toliko promenilo ali ja sam samo sa rougovima imao velike probleme, ostali melaši nisu bili frka (ako me ne izuje neki warr sa 3-4 udarca - kad uspe da dođe do mene).
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2012, 13:10   #11482
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

"Congratulations! You've been selected to participate in the beta test of World of Warcraft®: Mists of Pandaria™."
Naravno,pomislim da je scam,ulogujem se na bnet account da proverim kad ono,MoP beta me ceka ^^ Yay me,pozz ekipa jedno vreme se necemo vidjati :P
Joke ofc,prenecu vam utiske cim pre Trenutno skidam klijent koji ima nesto preko 17gb
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2012, 13:14   #11483
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Sinoc su poslali jos 250 000 invites za ove koje su se prijavili za annual pass.
Javi utiske , mada ja od veceras najverovatnije ne igram vise
Nisam se ni logovao nedelju dana...
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2012, 13:31   #11484
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Sinoc su poslali jos 250 000 invites za ove koje su se prijavili za annual pass.
Javi utiske , mada ja od veceras najverovatnije ne igram vise
Nisam se ni logovao nedelju dana...
Sto bre brate,ako nije tajna? Bas sam se juce logovao na mog rogisu gegulu da vidim dal si online medjutim nisi bio :P
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2012, 13:34   #11485
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Jednostavno mi se ne igra,smorilo me je.Nema sta da radim,guild stagnira kad nema guild mastera.
Ne mogu da nadjem RBG tim zato sto mi je mrtav server tj horda je mrtva.
Nemam razloga da igram vise,jos danas da odradim ovaj raid i to je to pada deinstalacija.
Igram WoT =)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2012, 20:50   #11486
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

MoP betarvo i osnovno,ekspanzija je u stvarno ranoj fazi tako da ima gomlietinu bugova i nedovrsenih stvari. Prvo sto upada u oci meni kao mladom human monku je to da u pocetnoj human zoni nema kvestova za monka. Znaci,do petog lvla moras da grindas mobove (kao nekad davno u vanili :P ) i onda da odes do Goldshire i da krenes sa regularnim kvestovima. Fale neki talenti,fale neki skillovi,pande jos nemaju mounta tako da ko izabere tu rasu osudjen je na pesacenje ili na kupovinu nekog neutralnog mounta ako ima dovoljno golda... Monk ko monk nekako mi nit smrdi nit mirise:izlevelovao sam jednog do 22lvl i nije los ali nije nista specijalno. Tenkovao sam nekoliko dungeona i nisam odusevljen. Ima 3 stance kao warr ili Dk s tim sto su strogo predvidjene za hilanje/tenkovanje/dps. Malopre sam kopirao jednog lvl85 monka cisto da vidim kakvi su na max lvlu i mogu da kazem da sam se pogubio jer odjednom imam gomilu skillova,talenta itd a nova je klasa. Na njemu dobijes maxed JC i enchanting gomilu matsa za obe profesije 5k golda i opremu ilvl 378 za sva 3 speca,sve to zapakovano u 4 torbe od 26 slota. Dovoljno za udobno igranje i isprobavanje svega zivog
Kada sam prvi put dosao u SW (jer se monk 85 pojavljuje na pocetku nove zone za lvlovanje) imao sam komicnu situaciju da ne mogu da izdjem iz mage tower jer je portal za izlaz zabagovan a HS mi bio na CD-u Srecom bio je tu neki fii gnome mage koji je napravio port u tol barad i dao 1 rune of teleportation pa sam uspeo da izadjem iz je8ene kule I da,sada je svakome potreban rune of teleportation da ima kod sebe da bi mogao da koristi bilo koji portal
Eto,ukratko to je to,ako nekog zanima nesto konkretno pitajte,poz
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2012, 2:29   #11487
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ako se ikada desi da moj server Dragonmaw živne, javite mi da uplatim mjesec dana.

Nisu povećali cap levels na 90 sa ekspanzijom? O.o
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2012, 2:41   #11488
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Jesu, samo sto nije izasla jos ekspanzija tek je u beti.
Ma sad je svuda mrtvo, tek kad izadje ekspanzija bice zanimljivo.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2012, 13:36   #11489
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Juce izasao novi bild bete,nesto malo su ispravili,malo su pokvarili Dodali su monk trenera pa sad moze da se respecuje (do sad nije mogao regularno),dodali su mu neke skillove za tanking,ubacili CD 15 sekundi za skill koji je bio glavni aoe threath generator....
Isao sam novi dungeon sa mojim hunterom koji se uspesno iskopirao posle 2 dana cekanja,nisam nesto odusevljen,uradili smo je celu sa samo 1 wipe plus sam ja bio full pvp girovan... Za sad ima fora sa hunterom,naime skill se zove "call beast" ne kosta nikakav resurs i nema cd a spawnuje random zivotinju da se bori uz huntera 12 sekundi,sto ce reci samo spamujes to dugme i povremeno ispalis ponesto (recimo multishot) i oneshotujes sve zivo oko sebe jer vodis vojsku divljih zveri sa sobom :P Jes da ce to da ubiju sigurno al makar je zanimljivo dok traje A posle kazu da je paladin OP
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2012, 19:08   #11490
mrmut
Član
 
Član od: 16.1.2011.
Poruke: 209
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Konacno sam obrisao ovaj shit od igre. Samo sto nisam polomio sto i tastaturu.. Kupio sam najbolju opremu za 70lvl, gemove, enchante, eliksire i ko zna kojekakve djavole, potrosio preko 2k golda i opet me ****** rog ubije iz par poteza. Lepo kupim onaj trinket sto oslobadja, oslobodim se, on se teleportuje iza mene. Samo kad bi mogao da dohvatim za gusu onog ko je izmislio taj spell!
mrmut je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2012, 19:18   #11491
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
mrmut kaže: Pregled poruke
Konacno sam obrisao ovaj shit od igre. Samo sto nisam polomio sto i tastaturu.. Kupio sam najbolju opremu za 70lvl, gemove, enchante, eliksire i ko zna kojekakve djavole, potrosio preko 2k golda i opet me ****** rog ubije iz par poteza. Lepo kupim onaj trinket sto oslobadja, oslobodim se, on se teleportuje iza mene. Samo kad bi mogao da dohvatim za gusu onog ko je izmislio taj spell!
Da pogadjam. Privatni server?
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2012, 19:38   #11492
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ma igra na originalu, nego je rogue OP na low lvu, jak je cak i na 85 ali one shotuje skoro na low lvu.
Radi questove idi instance pa pici pvp na 85lvl.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2012, 22:33   #11493
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
mrmut kaže: Pregled poruke
Konacno sam obrisao ovaj shit od igre. Samo sto nisam polomio sto i tastaturu.. Kupio sam najbolju opremu za 70lvl, gemove, enchante, eliksire i ko zna kojekakve djavole, potrosio preko 2k golda i opet me ****** rog ubije iz par poteza. Lepo kupim onaj trinket sto oslobadja, oslobodim se, on se teleportuje iza mene. Samo kad bi mogao da dohvatim za gusu onog ko je izmislio taj spell!
Ja ti kazem, PVP u WoW je uzas zivi, mene toliko smara da ne mogu da ga smislim. Cak i na visim levelima, nema nikakvog planiranja, samo rush i svadjanje gde ce ko da osvaja. WoW je PVE igra, PVP je tu sto mora da bude tu.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
altas (8.4.2012)
Stara 9.4.2012, 0:42   #11494
mrmut
Član
 
Član od: 16.1.2011.
Poruke: 209
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Za ovih skoro mesec dana igranja mogu da kazem da me je igra razocarala. Mozda sam imao visoka ocekivanja, ali ovo je ipak no1 mmorpg. Desavali su mi se razni bagovi, avatar heroja je po nekad imao problema sa renderovanjem, 100 puta sam se nervirao zbog latencija, jedmom su mi cak nestali svi ljubimci, morao sam da se relogujem par puta da se povrate. Sve u svemu, mnoooogo izgubljenog vremena, kad sam poceo da gledam u droid armory na putu do faxa umesto u devojke, sve mi je bilo jasno...
mrmut je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2012, 1:36   #11495
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
mrmut kaže: Pregled poruke
Za ovih skoro mesec dana igranja mogu da kazem da me je igra razocarala. Mozda sam imao visoka ocekivanja, ali ovo je ipak no1 mmorpg. Desavali su mi se razni bagovi, avatar heroja je po nekad imao problema sa renderovanjem, 100 puta sam se nervirao zbog latencija, jedmom su mi cak nestali svi ljubimci, morao sam da se relogujem par puta da se povrate. Sve u svemu, mnoooogo izgubljenog vremena, kad sam poceo da gledam u droid armory na putu do faxa umesto u devojke, sve mi je bilo jasno...
Ako si igrao mjesec dana kao da ga nikad nisi ni igrao -_- Ja sam igrao pola godine i smatram da nisam ni dio svega prešao (naročito raide koji su i svrha PVE). Ipak kataklizma je meni sasvim ok, jedino mi je žao što sam bio na mrtvom serveru.

Planiram (ako sutra dam ovaj ispit ) Da uplatim nalog opet i da se prebacim sa DM na neki drugi server. Šta mi predlažete? Alijansa, samo neka je što brojniji, neću više da igram u pustinji. Gledam Sylvanas - 25k ljudi u alijansi (naspram 1500 ljudi na dragonmawu).

Pošto nisam igrao 5 mjeseci, nemam novi gear, volio bih kada bih naletio i na neku nooby friendly guildu
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2012, 14:34   #11496
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Ako si igrao mjesec dana kao da ga nikad nisi ni igrao -_- Ja sam igrao pola godine i smatram da nisam ni dio svega prešao (naročito raide koji su i svrha PVE). Ipak kataklizma je meni sasvim ok, jedino mi je žao što sam bio na mrtvom serveru.

Planiram (ako sutra dam ovaj ispit ) Da uplatim nalog opet i da se prebacim sa DM na neki drugi server. Šta mi predlažete? Alijansa, samo neka je što brojniji, neću više da igram u pustinji. Gledam Sylvanas - 25k ljudi u alijansi (naspram 1500 ljudi na dragonmawu).

Pošto nisam igrao 5 mjeseci, nemam novi gear, volio bih kada bih naletio i na neku nooby friendly guildu
Ma Sylvana je zakon za ally,realno... Tamo sam bio od 2006 dok me nisu ***** da se transferujemo na Kor'gall gde ima 3k ljudi u alijansi i gde je mrtvo mrtvilo... Ako nekim cudom propadne avantura sa GW2 vracam likove na Sylvanas
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2012, 18:49   #11497
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
Ma Sylvana je zakon za ally,realno... Tamo sam bio od 2006 dok me nisu ***** da se transferujemo na Kor'gall gde ima 3k ljudi u alijansi i gde je mrtvo mrtvilo... Ako nekim cudom propadne avantura sa GW2 vracam likove na Sylvanas
Generalno nikad se ne zna sa tim transferima. I dragonmaw je bio nekad u vanlili (bar tako kažu ) super pun... A zamisli tu ima 3k, aovde kod mene 1.5
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2012, 19:09   #11498
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Sylvanas je uvek bio pun, cujem cak i sad da ima u peak time waiting time nesto sistno.
Dom Vurtne-a i Method-a jednostavno mora biti pun uvek
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2012, 15:26   #11499
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: WOW kutak

Ja sam bio na Dunemaulu koji je počeo da puca (tad) pa sam na Ravencrastu krenuo da probam huntarda i on je u to vreme bio dosta pun. To je bilo negde novembra-decembra prošle godine.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2012, 22:27   #11500
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Sylvanas je uvek bio pun, cujem cak i sad da ima u peak time waiting time nesto sistno.
Dom Vurtne-a i Method-a jednostavno mora biti pun uvek
U par navrata sam imao cast i privilegiju da idem random HC sa momcima iz Methoda dok nisu napustili Sylvanu... Jednom recju likovi su skroz pro,nije ni cudo da su imali gomiletinu fanboy-a na serveru.
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com