Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.9.2017, 12:22   #11721
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.715
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 908 puta na 671 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Muževni glas i najprivlačniji brkovi na svetu Sema Eliota ne gube na snazi sa godinama.
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku bachi na korisnoj poruci:
BiTrAtE (13.9.2017), Nestor (15.9.2017), ZoNi (11.9.2017)
Stara 10.9.2017, 13:50   #11722
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Elliott married actress Katharine Ross in 1984. Ross starred in Butch Cassidy and the Sundance Kid, in which Elliott had a very small role, but the two did not meet and begin dating until 1978, when they both starred in The Legacy. They have a daughter, Cleo Rose Elliott (born 1984), who is now a musician in Malibu, California.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2017, 15:55   #11723
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Niko jos nije gledao novi IT?Dobro ocekujte review od mene nocas, nadam se samo da nije neki train wreck!

Ps.Saude mislim da se to nije odnosilo na Elliotta nego na nekog drugog
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2017, 16:05   #11724
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Niko jos nije gledao novi IT?Dobro ocekujte review od mene nocas, nadam se samo da nije neki train wreck!

Ps.Saude mislim da se to nije odnosilo na Elliotta nego na nekog drugog
Pa, iako mi je to palo na pamet, ipak ne ide da mu pozdravim majku, čak i ako je tako. A gay se može biti na više načina, nažalost. Pa, ništa drugo ne ostaje nego zapevati onu lalinsku: "Kud ga vidiš, kud ga sretneš, smesta mu ga odmah m*****, pedera, pedera, pedera".

Poslednja ispravka: Suad Novic (10.9.2017 u 16:16)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2017, 18:27   #11725
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

All the King's Men (2006)
http://www.imdb.com/title/tt0405676/



Nestvarno mi je da je ovo moglo biti snimljeno u SAD. Jeste da je po romanu, no opet Huver mora da se prevrće u grobu. Sjajna glumačka postava, jedina zamerka je da je Šon Pen teatralan na momente.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip All the King's Men (2006) DvDrip[Eng]-aXXo.zip (46,9 KB, 4 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2017, 0:49   #11726
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II




Gledao sam original mini seriju pre 23~ godine kada sam krenuo u prvi razred.Ne znam kako su mi moji upste dozvolili da gledam,stalno su mi prekrivali oci i cale menjao kanal pa vracao zbog moga vristanja posto sam hteo da vidim sta ce biti sledece, ali znam da mi je IT tj. Tim Curry ostavio trajne posledice na moju psihu i nepoverenje prema klovnovima slicno kao i film Jaws prema ajkulama.

Sada 20 i kusur godina gledam rimejk, i mogu reci da sam jako zadovoljan da ne kazem odusevljen.Odmah da kazem da nisam citao knjigu tako da ne mogu da pravim paralele sa knjigom a prvobitni IT se secam kroz maglu tj. samo strasnih scena sa Tim Currijem.Ovo je vise manje originalno iskustvo za mene.Ocekivao sam da ce film biti smece i jos jedan kes,money grab ali na svu srecu nije tako.Takodje ovaj film definitivno nije kid friendly...Bojao sam se da posto su glavni glumci deca da ce biti manje horora ali upravu suptotno...Ovde deca nisu postedjena i desavaju im se stvarno brutalne stvari,psihicke i fizicke a definitifno nisu stedeli na krvavim efektima.

Dobre strane:Film je zanimljiv,drzi paznju.scenario je dobar i ako ima dosta nerecenih stvari to je namerno tako i za to ce te videti razlog na samom kraju filma.Novi Penihause je scary ali je po meni totalno drugaciji od originalnog IT-a, mislim da se ne mogu usporedjivati.Isto kao da usporedite Nicolsonovog i Ledgerovog Jokera uvek ce neko imati svoga favorita.Cgi efekti su solidni ali nista specijalni.Zvuk je dobar ali se fokusira dosta na jump scarove sto je danas postalo standard.

Negativne strane:Gluma.Drago mi je da su odrasli zanemareni ovde i fokusiraju se na decu sto film cini strasnijim jel znate da se deca ne mogu tako lako odbraniti.Ali kvalitet glume kod sve dece nije isti.Vidi se da neka deca namerno ili slucajno overactuju ili kao da se zabavljaju dok je oko njih klanica(da li je ovo namerno ili slucajno nisam siguran).Takodje film boluje od jump scarova ciji sam ja veliki protivnik posto volim kada se naboj postepeno dize do granice pucanja.Takodje u filmu desi se neka uzasno stvar a zatim neki klinac u filmu provali neku salu kao izduvni ventil totalno nerealna scena.Na sto su se svi smejali u bioskopu osim mene, a realno fazoni nisu nista posebni.Mozda bi bilo drugacije da sam gledao kuci.Pozadinska prica,istorija grada i ITa deluje jako kul ali je dosta osakacena i neispricana upravo zbog kraja.

Sve u svemu solidan film i ok horor.Ja kao prekaljeni horor fan se nisam uplasio ali je bilo zeznutih scena koje su vise bile mucne nego strasne.Ali publika oko mene kao i moj pratilac su se bas cimali i u nekim trenicima poskocili iz stolice sto znaci da film ipak jeste strasan i definitifno nije za decu.
Spoiler za i nije spoiler bas neki:
Ovo je prvi film i planiraju da naprave neku franzisu tako da ce ovoga biti jos a prica ce se odmotavati

7.5 /10

Ps.Mala anegdota ispred mene su sedeli neki klinci koji imaju 7-10g izledali su jos mladji nego deca iz filma.Stvarno ne znam koji bi roditelj dao svojoj deci da gleda ovo osim ako nece da im ostavi trajnu traumu ili da ih ocelici .Doslo mi par puta da onako iz zaebancie uhvatim nekog klinca za rame iza ledja i kazem ''BUuu'' ali nisam hteo da ga jos vise osakatim

Poslednja ispravka: Ekiman (11.9.2017 u 13:17)
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
Doomche (11.9.2017), ezenkiel (11.9.2017), pentraksil (11.9.2017), player1 (11.9.2017), shrafko (11.9.2017)
Stara 11.9.2017, 13:13   #11727
Rista1
Član
 
Član od: 12.11.2014.
Poruke: 48
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Klinci vole horore eto moji 12 i 14god sa drugovima išli da gledaju Anabela 2 a sada jedva čekaju taj film.Odavno nisam video toliko dece u bioskopu prosto druge generacije su to.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
Rista1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2017, 22:46   #11728
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dead Billy (2016)
http://www.imdb.com/title/tt2558996/



Nimalo prijatan film, koji, ruku na srce, i ne razumem potpuno.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Dead Billy (2016) WEB.H264-STRiFE[rarbg].zip (27,1 KB, 5 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2017, 0:37   #11729
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odlucio sam ponovo da odgledam Vals Im Bashir



I moram opet da ga preporucim (preporucio sam ga ovde dosta davno)
Odlican film, jedan od mojih najomiljenijih. Jednostavno maestralno odradjen Znaci, ko nije do sada, obavezno.

EDIT: Malo upozorenje (kao i prosli put), na kraju film postoje pravi snimci masakra u Sabri i Satili, svakako nije za one sa slabijim stomakom.

Poslednja ispravka: pentraksil (12.9.2017 u 3:17)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2017, 13:50   #11730
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Best Offer (2013)
http://www.imdb.com/title/tt1924396/...nm_flmg_act_11



Sjajan film a ostao potpuno nezapažen. Džofri Ruš u svom najboljem izdanju sa odličnom pratnjom iza sebe. Film je malo spor ali totalno vredi da se isprati do kraja. Što manje znate o zapletu to bolje, jer i najmanji spojler može da uništi uživanje. Potpuna preporuka.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2017, 14:41   #11731
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Gledao sam original mini seriju pre 23~ godine kada sam krenuo u prvi razred.Ne znam kako su mi moji upste dozvolili da gledam,stalno su mi prekrivali oci i cale menjao kanal pa vracao zbog moga vristanja posto sam hteo da vidim sta ce biti sledece, ali znam da mi je IT tj. Tim Curry ostavio trajne posledice na moju psihu i nepoverenje prema klovnovima slicno kao i film Jaws prema ajkulama.

Odmah da kazem da nisam citao knjigu
Ono što bih te ja pitao nema veze sa tvojim utiscima i ocenama vezanim za ovaj film, koji su, moram ti reći, jako korisni. Mislim da skoro svako može iz tvog teksta sam da proceni da li mu se gleda takav film ili ne, što je u stvari jedna od poenti ove teme.

Da ne dužim dalje, mene interesuje kako čovek koga nešto toliko pomeri, što se jasno vidi iz citata gore, na kraju nikad ne pročita knjigu? Šta to treba još da se desi kako bi ti pročitao knjigu? Meni je to odzvanjalo u glavi kad sam pročitao gore navedeno, pa sam morao da pitam.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2017, 23:31   #11732
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Jedino mi pada na pamet zato sto je ogromna. Ali svakako vredi, jedna od najboljih Kingovih knjiga.

Ja cu verovatno ovih dana da gledam. Nemam neka ocekivanja, ali gore od prve ekranizacije ne moze biti, bar se nadam.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2017, 23:43   #11733
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
mentolbrebombona kaže: Pregled poruke
Ono što bih te ja pitao nema veze sa tvojim utiscima i ocenama vezanim za ovaj film, koji su, moram ti reći, jako korisni. Mislim da skoro svako može iz tvog teksta sam da proceni da li mu se gleda takav film ili ne, što je u stvari jedna od poenti ove teme.

Da ne dužim dalje, mene interesuje kako čovek koga nešto toliko pomeri, što se jasno vidi iz citata gore, na kraju nikad ne pročita knjigu? Šta to treba još da se desi kako bi ti pročitao knjigu? Meni je to odzvanjalo u glavi kad sam pročitao gore navedeno, pa sam morao da pitam.
Dobro pitanje ali ni sam ne znam pravi odgovor.Volim da citam ali iskreno nikada nisam citao nista od Stivena K. A ima toliko stvari koje zelim da procitam Od Dark Towera,Shining i naravno ITa koji mi je vise njih properorucilo...Ali to je zivot, nadam se da cu procitati IT pre sequlea filma...
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
mentolbrebombona (13.9.2017)
Stara 13.9.2017, 1:57   #11734
batakpudla
Veteran
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 804
Zahvalnice: 614
Zahvaljeno 148 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Gledao sam original mini seriju pre 23~ godine kada sam krenuo u prvi razred.Ne znam kako su mi moji upste dozvolili da gledam,stalno su mi prekrivali oci i cale menjao kanal pa vracao zbog moga vristanja posto sam hteo da vidim sta ce biti sledece, ali znam da mi je IT tj. Tim Curry ostavio trajne posledice na moju psihu i nepoverenje prema klovnovima slicno kao i film Jaws prema ajkulama.

Sada 20 i kusur godina gledam rimejk, i mogu reci da sam jako zadovoljan da ne kazem odusevljen.Odmah da kazem da nisam citao knjigu tako da ne mogu da pravim paralele sa knjigom a prvobitni IT se secam kroz maglu tj. samo strasnih scena sa Tim Currijem.Ovo je vise manje originalno iskustvo za mene.Ocekivao sam da ce film biti smece i jos jedan kes,money grab ali na svu srecu nije tako.Takodje ovaj film definitivno nije kid friendly...Bojao sam se da posto su glavni glumci deca da ce biti manje horora ali upravu suptotno...Ovde deca nisu postedjena i desavaju im se stvarno brutalne stvari,psihicke i fizicke a definitifno nisu stedeli na krvavim efektima.

Дођем са пута, мало се раскомотим и мислим се који ме је ђаво натерао да прочитам твој коментар у пола два ујутро...

Први пут сам гледао IT као клинац са неких 9, 10 година и после 20 година и даље имам трауме од овог филма/мини серије. Убедљиво најстрашнији филм који сам гледао... Сцене вртешке, одвода, папирнатог бродића и убедљиво најтрауматичнија сцена за мој тада наивни мозак - светлост у цеви и увлачење клинца у њу у оном положају... Од тих сцена ме и дан данас прође језа...

Филм сам гледао још 4 пута на сваких 5 година отприлике (последњи пут ове зиме) и то како бих победио страх, али сваки пут сам се одсекао... И сада ја овако читам шта си ти написао, потпуно разумем твој страх и трауме и мислим се да ли сам толики мазохиста да гледам овај римејк...
batakpudla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2017, 12:59   #11735
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
The Best Offer (2013)
Sjajan film a ostao potpuno nezapažen.
Kako nezapažen, ja mislio da je film već neka vrsta klasika. U svakom slučaju, vrhunski film

Citat:
mentolbrebombona kaže:
mene interesuje kako čovek koga nešto toliko pomeri, što se jasno vidi iz citata gore, na kraju nikad ne pročita knjigu?
Hehe, pošto je i meni par puta bilo postavljano slično pitanje, moram da odgovorim

Ranije sam čitao baš puno knjiga (znao sam da za mesec dana pročitam i čitavih 50 knjiga ), a onda sam jednog dana jednostavno prestao. Bez nekog konkretnog razloga. Naravno, pričam o beletristici. I danas povremeno pročitam poneki roman ili zbirku priča (to više volim), ali ni približno kao ranije. Čitam knjige koje se tiču popularne nauke u najširem smislu tog pojma, ali beletristiku slabo.

S druge strane, kada odgledam neki film koji je snimljen po knjizi, apsolutno me NE zanima kakva je knjiga, da li su likovi dobro predstavljeni, šta je izbačeno, a šta dodato - jednostavno, film gledam kao potpuno nezavisnu celinu i mnogo me smara kada neko poredi knjigu i film

Sve u svemu, čak i kad se pojavi neka zanimljiva knjiga, ja kažem da ću sačekati dok neko ne napravi film ili seriju
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2017, 18:23   #11736
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Baby Driver (2017)
http://www.imdb.com/title/tt3890160/



Neko je ishvalio ovaj film, ne vidim sem stvarno dobrih akcionih scena neki poseban razlog za oduševljenje. Šupljikav scenario i nekako iskrzana radnja.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Baby Driver (2017) WEB-DL.x264-FGT.zip (40,2 KB, 4 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (13.9.2017 u 21:49)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2017, 18:28   #11737
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Kako nezapažen, ja mislio da je film već neka vrsta klasika. U svakom slučaju, vrhunski film
Pa generalno nije baš nešto sjajno prošao kod kritike niti se proslavio na blagajnama. Ali se svima iz mog društva koji su ga odgledali dopao. I ja sam saznao za njega preko preporuke. Inače, do tada ništa nisam čuo o njemu, ni trejler nisam video niti neki review. Uživanje je tim bilo veće kada sam ga pogledao.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2017, 22:28   #11738
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Inače, do tada ništa nisam čuo o njemu
Eh, pa najveći autoritet po pitanju izbora filmova na ovom forumu je odavno preporučio taj film - moraš njegove postove da čitaš pažljivije
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2017, 0:27   #11739
zerohn
Član
 
Član od: 1.5.2010.
Poruke: 175
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II


El guardián invisible (2017)
Добар! Шпанци заиста умију да сниме добар кримић. Киша која пада цио филм је тако упечатљива да је и онако туробну причу учинила још мрачнијом и жалоснијом. Кратки излети у наднаравно (тарот, мајка, Басахаун...) су таман зачинили причу, али да се ту мало више инсистирало скоро да је могао да испадне и хорор.
zerohn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku zerohn na korisnoj poruci:
Kidja (18.9.2017), kuureee (14.9.2017), tiho86 (14.9.2017)
Stara 14.9.2017, 17:06   #11740
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
[B]
Sjajan film a ostao potpuno nezapažen... Džofri Ruš u svom najboljem izdanju sa odličnom pratnjom iza sebe. Film je malo spor ali totalno vredi da se isprati do kraja. Što manje znate o zapletu to bolje, jer i najmanji spojler može da uništi uživanje. Potpuna preporuka.
Gledao sam ga ranije, malo sam se podsetio sada, no isti je i sada utisak: za milje u kojem je, brutalan film i ta brutalnost koja je često potisnuta u čoveku je u stvari "umetnost" kojoj je film posvećen.

Poslednja ispravka: Suad Novic (14.9.2017 u 18:37)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com