Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.12.2013, 15:59   #17821
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

kakav je churchil 1 (jel dobar za parice) a kakav churchil 3 (premium)? koliko zaradjuju po pobedi? ocu da pokusam duzmem trojku sad kad je na popustu... jer kv1 nemogu da gledam
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 16:04   #17822
Kristian_KG
Član
 
Član od: 31.7.2013.
Poruke: 83
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 3 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: World of Tanks

virtuoz pavle, odlicno sto si uzo SU-100y. Ako ga budes upotrebljavao kako treba bice ti
vrlo zabavan.
Ja koji sam nub i koji na svakih mesec dana napravim 6 unistenja u borbi od kad sam uzeo
ovaj tenk pre 5 dana vec imam 3 "najbolji tenkista" medalje.
U jednoj partiji sam ubio 7 i isao na arti koji ima 270 helta sa fugasnom granatom u cevi
pa mi se desilo ono sto se mora desiti idiotima poput mene koji vole da egzibicionisu a to je da sam artiju skinuo oko 250 helta pa me je i dokrajcila i "oduzela" mi sigurnu redli valters medalju.
Bas cu pogledati snimak ali arti sam koliko se secam pogodio u gusenicu.
tako da je pre nego sto je dosla u kontakt sa oklopom eksplodirala i nanela samo 40 posto stete od onu koju bi napravila da je dosla u dodir i probila oklop artija. jbg
I tako ostadoh ja na jednom redli valtersu
Ako budes imao priliku ramuj protivnika, dobar je "ramer".
Kristian_KG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 17:45   #17823
walkerz
Član
 
Član od: 18.11.2010.
Poruke: 52
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 7 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: World of Tanks

Ljudi moji, koliko je samo zabavna ova linija Američkih td-ova što vodi do Helketa.
M8A1 pa T49. Jurim Helketa, ali ova dva definitivno ostaju u garaži. Čak mi se čini i da nisu fer, jer imaju rotirajuću kupolu.
walkerz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 17:49   #17824
MaxMadneSS
Član
 
Član od: 2.6.2009.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 263
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 42 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pa cela ta US TD linija ima kupole tako da tu nije nista novo.
I ne, nisu u prednosti uopste cak su dosta slabiji ali to ces znati kad budes malo vise napredovao tom linijom
MaxMadneSS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 17:55   #17825
xandar
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.210
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 124 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
gotovo je, uzeo JadgTiger88 i SU-100Y
Bolje da si novac ulozio u sebe, to jest, u neka deficitarna zanimanja poput metologlodaca ili strugara koji kosta svega 4-5k.
Tu ces imati buducnost i napredovati kao covek, a u tenkove, samo sopstveno propadanje.
xandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 17:59   #17826
walkerz
Član
 
Član od: 18.11.2010.
Poruke: 52
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 7 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
MaxMadneSS kaže: Pregled poruke
Pa cela ta US TD linija ima kupole tako da tu nije nista novo.
I ne, nisu u prednosti uopste cak su dosta slabiji ali to ces znati kad budes malo vise napredovao tom linijom
Meni jeste novo, jer ih prvi put igram.
Komentar o prednosti je verovatno stvar lične preferencije, što će reći - više mi ˝leže˝ ovakvi tenkovi.
walkerz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 18:02   #17827
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
kakav je churchil 1 (jel dobar za parice) a kakav churchil 3 (premium)? koliko zaradjuju po pobedi? ocu da pokusam duzmem trojku sad kad je na popustu... jer kv1 nemogu da gledam
Uzeo sam cherch 3 na kodovima. Puca kao mitraljez (1.9x sec). Oklop za svoj nivo ima odlican tj vecina se zbuni kad pocnes da ih samaras. Koriscenje - vozi i pucaj. Za nabijanje statistike - mamara. Kad je top tier resava partiju. Bez prema 10-30k. 10k je kad ne pogodis nista Kad te bas u*ere onda oce i do 45k ali to su veooooma retke partije. Tenk sa kojim ne mora puno da se taktizira. Ako si upao u dobru partiju eto para ako ne, *ebes ga ne trazi da jede
Pogledaj moju statistiku sa njim, obzirom da sam los igrac moze se zakljuciti da makar njega "znam da vozim"

Citat:
xandar kaže: Pregled poruke
Bolje da si novac ulozio u sebe, to jest, u neka deficitarna zanimanja poput metologlodaca ili strugara koji kosta svega 4-5k.
Tu ces imati buducnost i napredovati kao covek, a u tenkove, samo sopstveno propadanje.
Zaboravio si kosovski vez i duborez
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 18:10   #17828
RAJIC
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 989
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 81 puta na 35 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku RAJIC
Određen forumom Re: World of Tanks

uzeo objekt 140
RAJIC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 18:38   #17829
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
walkerz kaže: Pregled poruke
Ljudi moji, koliko je samo zabavna ova linija Američkih td-ova što vodi do Helketa.
M8A1 pa T49. Jurim Helketa, ali ova dva definitivno ostaju u garaži. Čak mi se čini i da nisu fer, jer imaju rotirajuću kupolu.
istina... moj najbolji xp rezultat od 2020xp imam sa hellcatom... moj trenutno drugi omiljeni tenk (posle amx 13 90 ) a sa m8a1 imam 8 ubijenih za jedan mec,,, i to izgubljen,.. jer sam ostao bez municije..
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 18:41   #17830
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Uzeo sam cherch 3 na kodovima.
Pogledaj moju statistiku sa njim, obzirom da sam los igrac moze se zakljuciti da makar njega "znam da vozim"
lele 61% win rate... videcu da ga uzmem... nego gde si nasao te kodove ? na alienware ili negde drugde... bezveze mi sto sam poceo da igram u aprilu ove godine...a ranije su bili kodovi u kolicini za izvoz kolko sam cuo... al sve jedno treba mi nesto za kredite...
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 18:58   #17831
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
lele 61% win rate... videcu da ga uzmem... nego gde si nasao te kodove ? na alienware ili negde drugde... bezveze mi sto sam poceo da igram u aprilu ove godine...a ranije su bili kodovi u kolicini za izvoz kolko sam cuo... al sve jedno treba mi nesto za kredite...
Ako vec oces neki tenk sa kojim bi skupljao kredite uzmi u razmatranje SU-122-44 ili jeftiniju varijantu SU-100Y. Kolikogod da je dobar taj churchill veruj mi ima da osedis ako budes sa njime grindao pare za neki tier 8 a da ne spominjem tier 9 ili 10.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 19:10   #17832
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Ako vec oces neki tenk sa kojim bi skupljao kredite uzmi u razmatranje SU-122-44 ili jeftiniju varijantu SU-100Y. Kolikogod da je dobar taj churchill veruj mi ima da osedis ako budes sa njime grindao pare za neki tier 8 a da ne spominjem tier 9 ili 10.
imam ja zivce... nije mi tesko ni ceo dan da igram ako sam slobodan (kad ne idem u skolu ) i meni je dovoljno i 15k kredita po pobedi bez premiuma, a za premium ili neki skuplji tenk nemam para ,jer idem u srednju .. tako da... moram da navatam na popustu nesto do 800 dinara a churchil 1? jel moze on da postigne ovo sto trazim..? kao sto rekoh... nemogu da gledam kv1 vise
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 19:13   #17833
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Ako vec oces neki tenk sa kojim bi skupljao kredite uzmi u razmatranje SU-122-44 ili jeftiniju varijantu SU-100Y. Kolikogod da je dobar taj churchill veruj mi ima da osedis ako budes sa njime grindao pare za neki tier 8 a da ne spominjem tier 9 ili 10.
Da, tu se slazem, ovo je ipak za seal clubbing i lecenje kompleksa .
Za stampanje para (a malo da kosta) ipak moras da se isplazis za PARE.

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
lele 61% win rate... videcu da ga uzmem... nego gde si nasao te kodove ? na alienware ili negde drugde... bezveze mi sto sam poceo da igram u aprilu ove godine...a ranije su bili kodovi u kolicini za izvoz kolko sam cuo... al sve jedno treba mi nesto za kredite...
300 tu, 500 tamo, ulete popust 50% za cherch i eto ga. Alienware je ubedljivo bio najplodonosniji.

World Of Tanks Nerd Level 99:

http://wot-news.com/main/postmsg/493...chechnyjj-tank

Sta ce sve covek da uradi da dobije prem tenak za dzabe.
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 19:24   #17834
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
imam ja zivce... nije mi tesko ni ceo dan da igram ako sam slobodan (kad ne idem u skolu ) i meni je dovoljno i 15k kredita po pobedi bez premiuma, a za premium ili neki skuplji tenk nemam para ,jer idem u srednju .. tako da... moram da navatam na popustu nesto do 800 dinara a churchil 1? jel moze on da postigne ovo sto trazim..? kao sto rekoh... nemogu da gledam kv1 vise
Ali eto sam kazes da imas vremena vise nego dovoljno, isto bi sada ceo dana igrao za primera milion ili dva kredita ako mozes sa nekim drugim premium tenkom da za to isto vrme napravis 4 mil. Veruj mi upocetku ce ti bude interesanstno ali kako vreme bude odmicalo tako ce ti taj tenkic sve vise i vise krene da ide na zivce.

Sto kaze plazma to je vise ono za lecenje komplekasa a za neki ozbiljniji grind para ti treba bar neki tier 7 tenk a najbolje bi bilo ako mozes da uzmes tier 8.

Uostalom ide ti nova godina pa poseti malo rodbinu i ostale blize clanove familije pa kazi skupljam za jedan projekat pare pa mi je potrebno da mi date koliko mozete. Pa neka ti svako da po 200-300 dinara od familije i rodbine ne da ces moci da kupis tier 8 nego ce ti jos i ostane kesa u dzepu, ali treba da smislis dobru pricu koju ces da im ispricas i pod uslovom da ti rodbina nije ukrstana sa jevrejima/pirocancima i civutima onda nikada neces izvuci zute banke iz njih.

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
World Of Tanks Nerd Level 99:

http://wot-news.com/main/postmsg/493...chechnyjj-tank

Sta ce sve covek da uradi da dobije prem tenak za dzabe.
Pazi ovo je umetnost sto su oni radili i verujem da nije svako bas nadaren da od sibica i lepka napravi tenk i da bude u detalj slican onome iz igre. To treba postovati i svaka nagrada je za ovo koju dobiju zasluzena!!!
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 19:46   #17835
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Uostalom ide ti nova godina pa poseti malo rodbinu i ostale blize clanove familije pa kazi skupljam za jedan projekat pare pa mi je potrebno da mi date koliko mozete. Pa neka ti svako da po 200-300 dinara od familije i rodbine ne da ces moci da kupis tier 8 nego ce ti jos i ostane kesa u dzepu, ali treba da smislis dobru pricu koju ces da im ispricas i pod uslovom da ti rodbina nije ukrstana sa jevrejima/pirocancima i civutima onda nikada neces izvuci zute banke iz njih.
e, bilo bi to da u bg nemam samo roditelje... ostala rodbina mi je u smederevu ,pozarevcu,austriji i ukrajini... videcu sta cu i kako cu... evo do sutra u ovo vreme stizem do churchila keca... pa cu da vidim kako mi ide... mnogo mi extra tenk deluje po specifikacijama i izgledu
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 20:05   #17836
karakondzula1
Banned
 
Član od: 12.2.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 67
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku karakondzula1 Slanje poruke preko Skypea korisniku karakondzula1
Određen forumom Re: World of Tanks

Siema
Dzaba ljudi ne mogu da igram tenkice, koci, slaba konfijuracija, ovaj tweaker nista ne pomaze, koci i sa njim i ako sam sve poiskljucivao, najbolje resenje je teksture da ubacim 25 % ali onda necu moci da updatujem igru i moracu opet da je skidam, treceg resenja nema, jbga bas mi kivo, ne ostaje mi nista nego da nadjem posao i skupljam kes jedno 2 godine za novu konfiguraciju...
karakondzula1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 21:22   #17837
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
karakondzula1 kaže: Pregled poruke
Siema
Dzaba ljudi ne mogu da igram tenkice, koci, slaba konfijuracija, ovaj tweaker nista ne pomaze, koci i sa njim i ako sam sve poiskljucivao, najbolje resenje je teksture da ubacim 25 % ali onda necu moci da updatujem igru i moracu opet da je skidam, treceg resenja nema, jbga bas mi kivo, ne ostaje mi nista nego da nadjem posao i skupljam kes jedno 2 godine za novu konfiguraciju...
Ma samo ti zvekni texture, novi udejt nece jos makar 30 dana. Posle skines nov klijent sa torrentom i udri opet (osim ako ne placas net po kilogramu). Nemoj dozvoliti balkanu da ti ubija zabavu.
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 21:23   #17838
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
karakondzula1 kaže: Pregled poruke
Siema
Dzaba ljudi ne mogu da igram tenkice, koci, slaba konfijuracija, ovaj tweaker nista ne pomaze, koci i sa njim i ako sam sve poiskljucivao, najbolje resenje je teksture da ubacim 25 % ali onda necu moci da updatujem igru i moracu opet da je skidam, treceg resenja nema, jbga bas mi kivo, ne ostaje mi nista nego da nadjem posao i skupljam kes jedno 2 godine za novu konfiguraciju...
ili da nadjes posao i uzmes kredit za neki komp od 35000 din.. sto je dosta da igras ovo na medium cak.. sve ispod toga nema graficku i nije nizasta....
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2013, 22:38   #17839
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
karakondzula1 kaže: Pregled poruke
Siema
Dzaba ljudi ne mogu da igram tenkice, koci, slaba konfijuracija, ovaj tweaker nista ne pomaze, koci i sa njim i ako sam sve poiskljucivao, najbolje resenje je teksture da ubacim 25 % ali onda necu moci da updatujem igru i moracu opet da je skidam, treceg resenja nema, jbga bas mi kivo, ne ostaje mi nista nego da nadjem posao i skupljam kes jedno 2 godine za novu konfiguraciju...
Pa pre nego sto osakatis texture uzmes i prekopiras sve fajlove na posebnu paticiju i resis problem. Ako ti je vec komp slab valda imas 10 gb mesta da negde dupliras fajlove?
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2013, 2:56   #17840
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

ovaj stug... ja ovo Obozavam 3 killa po partiji je neki minimum...
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com