Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.7.2013, 0:48   #12381
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Igram LoL sad vise nego WoW...ali ne kapiram sto moraju da upropaste sve.
Jedino sto mi pada na pamet je da gube bas dosta subs pa traze nacin kako da odrzavaju te servere i sve.
Jos godinu dana ce postojati WoW i to je to...
Зато што им је .упе зинуло само за паре а никако не могу да укапирају ЗАШТО губе играче... Сад на све могуће начине покушавају да одрже ниво прилива-претплатника али тону све дубље,као у живо блато... Искрено,много ми је криво,стварно сам много волео да играм WoW,стекао неколико RL пријатеља захваљујући истом и мучно ми је да гледам ову агонију сад... И можда бих прешао преко свега (куповине експанзија,претплате па и микротрансакција) али преко debilfriendly игре које је некад била .ебено HC не могу... Деца кажу "кмеее,оћемо џабе епике" они им дају. "Оћемо јооош епика и маунта,кмеееее!"-добију. Са све сребрним послужавником. Деци постане досадно јер све ураде за 2 месеца и кенселују претплату.... Тарди из близарда то не капирају и гг,нек се гоне што се мене тиче....
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku cages na korisnoj poruci:
virtuoz pavle (10.7.2013)
Stara 10.7.2013, 1:02   #12382
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Mozda za vreme dok te mikrogluposti dodju na EU/US trziste WoW postane F2P. Naravno ukoliko broj subsa nastavi da pada.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2013, 1:24   #12383
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

igre se ne prave da budu dobre, nego da zaradjuju pare.
Titan ce od samog pocetka biti okrenut "casual igracima".

Sta je to casual igrac? To je igrac koji ne zeli da igra satima dnevno, zato mu blizz izlazi u susret Ja ne mogu da poverujem da su ljudi zapravo trazili sve ove idiotizme koje su ubacili u WoW. Ide protiv zdravog razuma.

Igraci jesu trazili flex raid, tj. adjustable raid size na sta im je bilo odgovoreno "a kako onda da znamo koliko ce igraca u raidu da dobije debuff prilikom boss encountera?" Evo, sad su otkrili, sve ce nerfovati do bola, pa nece ni biti bitno.

Ipak, igra je 12+, sta to govori? Da li se neko seca Karazhan Crypts? Voleo bih da su nastavili u tom pravcu. U WotLK-u je pocelo "priblizavanje igre casual igracima", ali nikad nisam ni pomislio koliko ce daleko otici.

Gde god se vrte velike pare... znate ostalo.

update:
jedna stvar mi ne ide u glavu, sam gear concept, zar ne bi trebalo da gear bude dovoljno dobar da se JEDVA pobedi protivnik, i da se nikad ne ide dalje od toga. Zato mi se ne svidja ideja Normal i HC odvojeno.

Poslednja ispravka: virtuoz pavle (10.7.2013 u 2:20)
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2013, 2:22   #12384
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Mozda za vreme dok te mikrogluposti dodju na EU/US trziste WoW postane F2P. Naravno ukoliko broj subsa nastavi da pada.
Moguce je da oni ispituju situaciju upravo zbog nekih daljih planova da ovo pretvore u sub free, ne verujem da ce to biti potpuno besplatan naslov. Mozda ce vanila, BC i WOTLK biti besplatni a ostalo mora da se placa, ko zna ali moguce je da testiraju trziste sa ovim.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2013, 14:15   #12385
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

JA bih zapravio i bio srećan da igra postane totalno causal Možda bih se i vratio onda. Hbg, time, time...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2013, 17:00   #12386
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa i sad je casual...sem ako neces da budes bas hardcore raider.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.7.2013, 0:11   #12387
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

znate ono kad kazu "sta tebe briga za moj LFR, nemoj da ga igras ako neces". Problem je sad to "ispravan nacin za gear-up". I ako sad hocu da PuG neki raid 25 NORMAL... to se nece lako desiti. Eto, cisto mi krivo. Ne bih imao nista protiv LFR-a i svih ovih zezancija da stvarno ne uticu na normal raidere.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2013, 18:14   #12388
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

http://www.wowhead.com/news=216807/c...blizzard-store

Em sto su ukrali ideju ( kao i vecinu ) em sto im nije trebalo sve ovo....

Poslednja ispravka: Kidja (17.7.2013 u 18:49)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2013, 18:47   #12389
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

ma gotovo je, vreme je za nesto novo
mozda je novim igracima ovo sve interesantno. ja nisam ovaj wow poceo da igram.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2013, 15:23   #12390
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

"In Blizzard's latest press release, it was announced that WoW is down to 7.7 million subscribers and that Activision Blizzard is separating from their parent company Vivendi."

Jos samo da se odvoje od Activision-a i to je to
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2013, 18:09   #12391
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
kidja kaže: Pregled poruke
"in blizzard's latest press release, it was announced that wow is down to 7.7 million subscribers and that activision blizzard is separating from their parent company vivendi."

jos samo da se odvoje od activision-a i to je to
7,7 је надувана цифра ал ајд нек им буде.
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2013, 18:53   #12392
RexGrammer
Starosedelac
 
Član od: 18.7.2012.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1.258
Zahvalnice: 105
Zahvaljeno 238 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Meni je sve to nevazno. Samo mi je vazno da imam 24-oro ljudi, sa kojima mogu lepo da se zabavljam i rejdujem, sve ostalo malo manje vazno. Pre sam nesto bas bio u gasu da izguramo realm-first ciscenja instanci, al sad ono...

Ako se vratim 3-4 godine u nazad, secam se da je gild u kom sam, bio kao utrenirana vojska (naravno bilo je tu i dobrog zezanja i sale, ali sto se tice egzekucije rejda, sve je bilo na profi nivou). Svaki rejd je bio hirurski precizan, koristili smo tajmere u rezoluciji od 0.000001s (iliti 1mikro sekunda). Mlatene je svako je znao kad boss koristi koji ability, i kad ide koja faza. Doslo je i da te mere, da samo jedan koristi Skadu/Rekaunt, jer je bio dogovor da niko nece da zrtvuje performanse, makar to bilo i 0.005 sekundi razlike. Kad tek izadje neki, patch, uglavnom smo uspevali da provalimo taktiku i da ga ubijemo pre nego sto se publikuje taktika. To je bilo zlatno vreme WoW-a. A bili smo i veoma bliski, mogu da kazem da smo se znali kao blizi prijatelji tj. znali smo u kakvoj je ko situaciji (kako finansijskoj tako i socialnoj), znali smo kad je neko tuzan, srecan. Tacno smo znali, kada ce ko sta da uradi u rejdu na osnovu njegove licnosti, tj. mogli smo da gledamo situaciju kroz oci kompanjona. Za rodjendan, smo kupovali prave poklone (skupimo zajedno pare i kupimo nesto tipa, neki mis, joystick itd... Narucivali smo preko Amazona, na njihovu adresu, a onaj ko salje plati u napred). Za novu godinu, smo skupljali pare da uradimo nesto za guild. Sve u svemu bilo je to vrhunsko druzenje. (Napomena: To je bilo mnogo srecnije/bolje vreme u finansijskom pogledu).

Kasnije, kad je Blizz poceo da razvodnjava pricu same igrice (sto nam nije puno smetalo, mada smetalo nam je sto razvodnjava i mehaniku borbe). Sve je postalo nekako drugacije, druzenje je ostalo isto, ali rejdovi nisu bili tako precizni. Tad je vec pocelo, blejanje ispred banke, tj. neko se uloguje i ne radi nista samo bleji. Toga pre nije bilo, uvek je bilo posla, farmanje za Guild Vault, pomaganje novim clanovima, itd... Onda vec stize kad su se pojavili addoni poput Deadly Boss Mod-a. To smo prihvatili i poceli da koristimo. Sve vise i vise ljudi je poceo da se oslanja na taj addon, umesto da ga koristi samo kao pomagalo. Na kraju se svelo da je samo RaidLeader znao ceo encounter od A do Z napamet. Druzenje, je kao sto sam rekao, ostalo isto, no finansije su vec pocele da stezu neke clanove, pa pokloni nisu kao sto su bili, naravno to nas uopste nije zaustavilo da se druzimo i da ostanemo bliski!!!

Kasnije dolazi najteze vreme, kada vec pocinjemo da gubimo neke clanove zbog finansijskih problema. To je ostavilo veoma los psihicki uticaj na nas (posto smo bili tako bliski, veoma nas je rastuzilo sto tako gubimo bracu po oruzju). Blizzard nastavlja da razvodnjava mehaniku igre i price, pa tako dolazimo do Kataklizme i Magle Pandarije koji imaju smesan broj talenata za rasporedjivanje. Sami rejdovi vise nisu tako teski i sve vise oslanjaju se na jeftine mehanike.

Sada se sve to svelo samo na rejdovanje jednom nedeljno, eto cisto reda radi. DBM je postao neizostavan, cak ni lideri nisu ono sto su bili (naravno ima izuzetaka, koji se trude da budu na nivou). Sve je to uslo u neki zacarni krug, gde nas maltene baca u depresiju to sto smo sada samo senka onoga sto smo bili. Iako sam prestao da igram u toj meri, i dalje sam ostao u kontaktu sa vecinom. Povremeno svratim da vidim kako im ide, i da li se popravlja stanje, jedino u poslednje vreme vidim sitne pomake na bolje.

Jos jedna vazna stvar: to virtuelno druzenje nikako ne sme da se shvati kao zamena za pravo, vec kao suplement. To je stvar gde danasnja decurlija "sklizne". Mozda je to i unistilo WoW, mozda je finansijska kriza. Na kraju krajeva nije ni vazno, vazno je da je to bio lep provod.

P.S. PVP nismo puno radili jer to dosta razvija neprijateljske odnose i stvara sitne "klanove" unutar gilda. Jedino smo ucestvovali kad je bio u pitanju faction vs faction pvp.

Eto, to je prica jednog gejmera (barem samo vezano za jednu igricu). Ko procita do kraja ima cokoladu od mene, ko ne procita, svakako je shvatljivo, jer sam se bas dosta raspisao.

Pozdrav!
RexGrammer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku RexGrammer na korisnoj poruci:
Bokile (27.7.2013), cages (26.7.2013), Kidja (27.7.2013), NaraYan (27.7.2013), pentraksil (27.7.2013), virtuoz pavle (27.7.2013)
Stara 26.7.2013, 23:11   #12393
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ето ја прочитах и баш ми је драго због тебе,криво ми је због ВоВ-а... Управо због тога сам толико и волео ту игру,људе које сам упознао у гилди-рејдовима сам временом упознао и уживо на роштиљањима и сличним манифестацијама иако смо из разних градова Србије. Сви до једног смо временом после пуно година баталили ВоВ и сад чекамо Вајлдстар или Елдер Скролс да наставимо тамо где смо стали Мада,ја мислим да ће то пре да буде Вајлдстар :Р
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2013, 23:25   #12394
RexGrammer
Starosedelac
 
Član od: 18.7.2012.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1.258
Zahvalnice: 105
Zahvaljeno 238 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Wildstar izgleda zanimljivo, kad izadje, isprobacu ga, pa cu da vam se pridruzim, ako je to moguce naravno...
RexGrammer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2013, 8:07   #12395
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Mnogo igara koji su izasle su bili oznacene kao " WoW killer" nije da znam da gledam u buducnost ali sam za svaku tu igru bio siguran da nece ostetiti WoW.

Ali sad sam ubedjen da je to Wildstar.
Pre svega sto rade originalni devolperi WOW-a, samim tim gameplay je dosta slican a nova prica,novi likovi itd.

I jos dodati na tome na Blizzardu tj WoW-u bas ide lose u poslednje vreme,vidi se da se prazne serveri i samo je pitanje vremena kad ce otici u f2p.
Mislim da cak nece ni da izdrze do sledece ekspanzije, ocekujem da ce spomenuti tu na Blizzconu posto su vec krenuli sa mikrotransakcijama.

Cim budu najavili f2p WoW ce biti i zvanicno mrtav posto sumnjam da ce biti redovno update nakog toga a to ce sirom otvoriti vrata Wildfire.

I naravno da se slazem sa Rex-om to druzenje je jedini razlog zasto jos i igram WoW ali kako se drustvu raspada tako i ja manje imam zelju da igram.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2013, 8:44   #12396
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.151
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.054 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

WOW pregazilo vreme...jos malo pa citava decenija naravno da ce se igraci okrenuti necemu novom sto se pak tice blizzarda oni ce pod hitno morati da nadju novi IP jer cim se WOW bude raspao raspace se i oni ako ne nadju neki drugi izvor novca (cinjenica da se 90% njihove zarade vrti oko WOW-a)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2013, 10:36   #12397
tomas
Starosedelac
 
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

7.7 miliona suba mene smao interesuje koliko od te cifre je zapravo pravih igraca? miltibokseri,boteri i gold digeri... cega jos nema xD
tomas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2013, 10:58   #12398
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RexGrammer kaže: Pregled poruke
Meni je sve to nevazno. Samo mi je vazno da imam 24-oro ljudi, sa kojima mogu lepo da se zabavljam i rejdujem, sve ostalo malo manje vazno. Pre sam nesto bas bio u gasu da izguramo realm-first ciscenja instanci, al sad ono...

Ako se vratim 3-4 godine u nazad, secam se da je gild u kom sam, bio kao utrenirana vojska (naravno bilo je tu i dobrog zezanja i sale, ali sto se tice egzekucije rejda, sve je bilo na profi nivou). Svaki rejd je bio hirurski precizan, koristili smo tajmere u rezoluciji od 0.000001s (iliti 1mikro sekunda). Mlatene je svako je znao kad boss koristi koji ability, i kad ide koja faza. Doslo je i da te mere, da samo jedan koristi Skadu/Rekaunt, jer je bio dogovor da niko nece da zrtvuje performanse, makar to bilo i 0.005 sekundi razlike. Kad tek izadje neki, patch, uglavnom smo uspevali da provalimo taktiku i da ga ubijemo pre nego sto se publikuje taktika. To je bilo zlatno vreme WoW-a. A bili smo i veoma bliski, mogu da kazem da smo se znali kao blizi prijatelji tj. znali smo u kakvoj je ko situaciji (kako finansijskoj tako i socialnoj), znali smo kad je neko tuzan, srecan. Tacno smo znali, kada ce ko sta da uradi u rejdu na osnovu njegove licnosti, tj. mogli smo da gledamo situaciju kroz oci kompanjona. Za rodjendan, smo kupovali prave poklone (skupimo zajedno pare i kupimo nesto tipa, neki mis, joystick itd... Narucivali smo preko Amazona, na njihovu adresu, a onaj ko salje plati u napred). Za novu godinu, smo skupljali pare da uradimo nesto za guild. Sve u svemu bilo je to vrhunsko druzenje. (Napomena: To je bilo mnogo srecnije/bolje vreme u finansijskom pogledu).

Kasnije, kad je Blizz poceo da razvodnjava pricu same igrice (sto nam nije puno smetalo, mada smetalo nam je sto razvodnjava i mehaniku borbe). Sve je postalo nekako drugacije, druzenje je ostalo isto, ali rejdovi nisu bili tako precizni. Tad je vec pocelo, blejanje ispred banke, tj. neko se uloguje i ne radi nista samo bleji. Toga pre nije bilo, uvek je bilo posla, farmanje za Guild Vault, pomaganje novim clanovima, itd... Onda vec stize kad su se pojavili addoni poput Deadly Boss Mod-a. To smo prihvatili i poceli da koristimo. Sve vise i vise ljudi je poceo da se oslanja na taj addon, umesto da ga koristi samo kao pomagalo. Na kraju se svelo da je samo RaidLeader znao ceo encounter od A do Z napamet. Druzenje, je kao sto sam rekao, ostalo isto, no finansije su vec pocele da stezu neke clanove, pa pokloni nisu kao sto su bili, naravno to nas uopste nije zaustavilo da se druzimo i da ostanemo bliski!!!

Kasnije dolazi najteze vreme, kada vec pocinjemo da gubimo neke clanove zbog finansijskih problema. To je ostavilo veoma los psihicki uticaj na nas (posto smo bili tako bliski, veoma nas je rastuzilo sto tako gubimo bracu po oruzju). Blizzard nastavlja da razvodnjava mehaniku igre i price, pa tako dolazimo do Kataklizme i Magle Pandarije koji imaju smesan broj talenata za rasporedjivanje. Sami rejdovi vise nisu tako teski i sve vise oslanjaju se na jeftine mehanike.

Sada se sve to svelo samo na rejdovanje jednom nedeljno, eto cisto reda radi. DBM je postao neizostavan, cak ni lideri nisu ono sto su bili (naravno ima izuzetaka, koji se trude da budu na nivou). Sve je to uslo u neki zacarni krug, gde nas maltene baca u depresiju to sto smo sada samo senka onoga sto smo bili. Iako sam prestao da igram u toj meri, i dalje sam ostao u kontaktu sa vecinom. Povremeno svratim da vidim kako im ide, i da li se popravlja stanje, jedino u poslednje vreme vidim sitne pomake na bolje.

Jos jedna vazna stvar: to virtuelno druzenje nikako ne sme da se shvati kao zamena za pravo, vec kao suplement. To je stvar gde danasnja decurlija "sklizne". Mozda je to i unistilo WoW, mozda je finansijska kriza. Na kraju krajeva nije ni vazno, vazno je da je to bio lep provod.

P.S. PVP nismo puno radili jer to dosta razvija neprijateljske odnose i stvara sitne "klanove" unutar gilda. Jedino smo ucestvovali kad je bio u pitanju faction vs faction pvp.

Eto, to je prica jednog gejmera (barem samo vezano za jednu igricu). Ko procita do kraja ima cokoladu od mene, ko ne procita, svakako je shvatljivo, jer sam se bas dosta raspisao.

Pozdrav!
S uživanjem sam čitao ovaj tvoj post nikad nisam bio hc igrač, ali najviše sam voleo upravo te stvari o kojim pričaš, gild nam je bio veliki, aktivan i pre svega je baš to o čemu pričaš i meni bilo najbitnije.

Igrao sam od WotLK-a naovamo i više sam voleo pvp, bg i arene ali i za to sam imao društvo. Ali, baš to druženje i ta atmosfera je bila najbiitnija. Balkanski složni gild. Na kraju Kataklizme je sve to počelo da se raspada, kultuno, nije bilo svađa ili takvih nebuloza.

Levelovali smo se uglavnom u grupicama, retko sami, krafting se radio lagano jer si uvek mogao da se pozoveš na gildmejta za bilo šta što ti treba, za džabe naravno, ako neko nije imao para za nešto uvek se pomagalo. Napravio sam brdo čopera za gildaše. jednom se Ulduar organizovao samo zbog mene da mi dropa šematik za Jeevesa

Išlo se na gildaška okupljanja makar jednom godišnje, uglavnom smo se svi i lično znali itd (ja više manje sa ostalima, nikad nisam mogao da odem na okupljanje ali sam upoznao neke od gildaša ovako i dan danas smo u kontaktu).

I još jedna stvar, bili smo nekako matori gild uglavnom su ga činili ljudi iznad 25 god i bilo je mnogo malo tinejdžera, možda je i to bio bitan faktor složnosti. Ono malo klinaca koje smo imali smo svi redom tutorisali i gledali ih ko našu virtuelnu decu . A bilo je i dosta devojaka, glavni rejd hiler npr i još dve cure u prvoj grupe i 4 u drugoj a mali smo i pvp ratnice, jednom sam ceo dan igrao arenu sa još 4 gildašice.

Sad više nije to to, nekako mi je wow postao kičerica, nafrakana pevaljka u pirotskim opancima... više kvantitativnog manje kvalitativnog sadržaja. A i sama mehanika igre mi je nekako od Kate naovamo majeg kvaliteta.

I tako, dosta pozitivnih svari se dešavalo ali ko što reče Smith - sve što ima početak ima i kraj, sada je situacija u samoj igri drugačija ali ću se uvek rado sećati svega jer je bilo zaista lepo baš to druženje koje me je i najviše vuklo u wow. A za par dana idem da se vidim sa nekim starim drugovima iz gilde i jedva čekam
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NaraYan na korisnoj poruci:
RexGrammer (27.7.2013)
Stara 27.7.2013, 14:57   #12399
RexGrammer
Starosedelac
 
Član od: 18.7.2012.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1.258
Zahvalnice: 105
Zahvaljeno 238 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ma jeste, WoW sad ide samo ka dole. Bio je superzvezda koja je sama sebe ugasila.

Nego video sam neke najave za novi MMO od Blizzarda, zove se Titan MMO / Titan MMORPG. Spekulisani release date je negde u 2016oj. Izgleda da su i oni videli da im je flagship na putu za Davy Jones'ov Locker, pa sad pokusavaju da pripreme zamenu.
RexGrammer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2013, 15:43   #12400
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
rexgrammer kaže: Pregled poruke
wildstar izgleda zanimljivo, kad izadje, isprobacu ga, pa cu da vam se pridruzim, ako je to moguce naravno...
Ма наравно,сви нормални људи су код нас увек били добродошли,наша једина "мана" је што смо сви 30+ година
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com