Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.2.2017, 1:49   #6421
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Evo odigrao sam svoja prva dva i po sata , proletilo , igrao bih još ali mora se sutra na posao . Ono malo što sam vidio zaista sam impresioniran, čitao sam sve što je tutorial izbacio, razgledao inventar, žurnal i sve ostalo što tamo ima, učio koji taster je za šta, došao do onog prvog malog naselja i krčme. Grafika je predivna, stavio sam sve na ultra, zasad radi dobro. Počeo sam na "Blood and Broken Bones" težini pa ću vidjeti kako će ići.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2017, 10:36   #6422
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Igram igru od pre nedelju-dve dana, sigurno sam potrošio 50+ sati i ni pola nisam prešao, ali u jedno sam siguran - ovakvu igračku slast osetio sam SAMO sa SW:KotOR i prvom Mafijom. Apsolutni igrački plezir (stari izraz za zadovoljstvo ) i mogu da slobodno kažem (po mom mišljenju) najbolja igra ikada napravljena. Ne zna se šta je bolje u ovoj igri - fantastična priča u koju je tako lako "utopiti se", maestralna grafika od koje mi često "vilica pada na pod", fenomenalna glasovna gluma, svaki kvest je veoma zanimljiv, pa i oni krajnje sporedni, Gwent, trke konja, tuče pesnicama, okruženje dostojno "Gospodara Prstenova", gradovi koji deluju življe i prirodnije 10 puta nego u "Assassin`s Creed" ili "GTA" igrama, lepota gejmpleja i upravljačkog sistema...
Jednostavno, trudim se da pronađem neku manu, ali mi to ne uspeva i srećan sam što sam tek sad počeo da je igram kad je "ispeglana" kako dolikuje. Ovo je nešto što svako ko voli video igre jednostavno MORA da odigra. Ako se za neku igru može reći da je remek-delo onda je to slučaj upravo sa ovom igrom.
Ustvari, ima jedna mana. Pre dve nedelje sam uzeo GOTY verziju na GOG kada je bila na popustu za 35€, a evo, odem danas i vidim da je na još većem popustu za 23€. A vredi svaku paru...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2017, 14:30   #6423
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: The Witcher 3

750$ nije mala para, bar za naše standarde. da su plate normalnije ovo bi bio instant buy
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2017, 14:57   #6424
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Roronoa Zoro kaže: Pregled poruke
750$ nije mala para, bar za naše standarde. da su plate normalnije ovo bi bio instant buy
750$?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2017, 17:07   #6425
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Roronoa Zoro kaže: Pregled poruke
750$ nije mala para, bar za naše standarde. da su plate normalnije ovo bi bio instant buy
750$ nigde nije instant buy.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2017, 17:36   #6426
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Krilce kaže: Pregled poruke
750$ nigde nije instant buy.
Statue su fenomenalne, ali spucati 750$ tek tako bez promisli mogu samo bogati Arapi ili neko kome je mesečna plata petocifrena.

Da imam tu kintu na raspolaganju, ja bih radije dodao jos stotku i kupio npr. ovo

Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2017, 1:00   #6427
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Roronoa Zoro kaže: Pregled poruke
750$ nije mala para, bar za naše standarde. da su plate normalnije ovo bi bio instant buy
A, mislis na statuu Ja mislio zeznuo si se pa hteo da napises 75$ za ekspanzije i osnovnu igru (sto je opet mnogo) kad ono medjutim

750$ nije malo ni za vece standarde od naseg Cak i kod njih mu to dodje skoro trecina plate
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2017, 2:03   #6428
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Za 750$ ocekujem i pravu verziju Witcher medaljona, koja radi i stvarnom zivotu.

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2017, 14:35   #6429
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Za 750$ ocekujem i pravu verziju Witcher medaljona, koja radi i stvarnom zivotu.

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
Mada iskreno, ne znam da li ste videli kako ove statue izgledaju i koliko je samo paznje i detalja ulozeno u njih. Sve je to rucno bojeno a takve stvari su jako skupe sa razlogom.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2017, 21:34   #6430
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Oh well, wau...

Spoiler za Screen:


Tek sam malo kasnije shvatio da je slika zamalo nsfw, prilicno je dobra triss ovde

Spoiler za Screen:
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2017, 1:10   #6431
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Kad smo već kod real life stvarčica iz Witcher sveta.

Kovačka radionica iz Novog Sada pravi mačeve ispirisane witcher mačevima, naravno samo po porudžbini i svaki je unikatan.

A cena je prava ~1000€, ali odmah se dobija pravi oštar mač spreman za seckanje bandita i drownera

PS: Nije reklama za radionicu

zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zokocx na korisnoj poruci:
Laserstorm (19.2.2017)
Stara 19.2.2017, 23:41   #6432
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

To se traži. Hvala puno na ovom linku zokocx.

Iskreno, dopada mi se ovaj "silver sword", ali su zeznuli stvar kod balcaka. Ovde su generalno iskombinovali izgled srebrnih maceva iz dvojke i trojke, duzina seciva je iz W3, a balcak je osnovnih dimenzija kao srebrni macevi iz W2 (koji su sa kracim secivom i drskom u odnosu na steel maceve koji su klasicni longswordovi). Trebalo bi da je drska duza za ovu duzinu seciva. Ako su vec isli sa ovom duzinom drske, barem po onome sto sam ja do sada video, ispupceni prsten na drsci bi trebao da bude na sredini, a ne ovako na 3/5 duzine.

Ako je ovo mac radjen po porudzbini, a ne kao showcase primer umeca, onda ovo gore sto sam napisao ne treba shvatiti kao konstruktivnu kritiku, jer je to zelja kupca. Definitivno cu da dodjem licno do radionice da im pogledam uzivo maceve na kojima rade, ne treba se oslanjati samo na slike, vec treba uzeti gvozdjuriju u ruke. To sam napomenuo jer vidim da vecinom rade oruzje za bohurt, tu su nesto drugacije dimenzije i balans u odnosu na real deal robu. Kad skupim kintu eto mene kod njih definitivno.

Poslednja ispravka: Laserstorm (20.2.2017 u 0:07)
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2017, 23:56   #6433
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Neka mi naprave Aerondight i kupujem ga odma (nemam pare sada ali uzajmicu se). Mora se nastaviti ciscenje drownera...mislim ko ce sva ta sela da odbrani.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2017, 0:10   #6434
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Neka mi naprave Aerondight i kupujem ga odma (nemam pare sada ali uzajmicu se). Mora se nastaviti ciscenje drownera...mislim ko ce sva ta sela da odbrani.

OH YEAH, that's what I'm talking about!




Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laserstorm na korisnoj poruci:
bojan1080 (20.2.2017)
Stara 20.2.2017, 0:21   #6435
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Sto se tice maceva mogu da preporucim
https://sr-rs.facebook.com/Kova%C4%8...6587564056392/

http://zeljko-pantic.com/
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2017, 1:22   #6436
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Rapiri i katane su mu odlicne, ali videh onaj dvorucni mac sa minimalnim profilnim konusom i nepostojecim distalnim konusom, ughh...
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2017, 10:05   #6437
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Prve borbe sa drownerima na "Blood and Broken Bones" težini, trebaće tu još dosta da se vježba jer sam ginuo više puta. Kod njih stoji broj 4, valjda im je to level, ja sam level 1. Ne znam kako će to izgledati sa borbama inače ali mi je dosta haotično, imao ih po 3-4, možda i 5, ne mogu izbrojati jer sam samo lupao space i zamahivao mačem, pa ako koga dohvatim dobro je, mada je često to bio zamah u ništa, nisam koristio lock na protivnika, još ne znam da li je bolje sa njim ili ne, i kad je bolje sa njim a kad ne (zavisno od broja protivnika, njihove jačine i ostalog). Sve se prebrzo odigrava tj. ja sam se stalno kretao sa space, kad to nisam radio lako sam ginuo a kad sam k'o lud lupao po space i zamahivao nakon nekog vremena su bili mrtvi a da ja skoro ništa na ekranu nisam jasno vidio, samo je sve preletalo, kao u prebrzim scenama akcionog firma u kojima je sve napucano ali ništa zapravo ne vidiš. Mislim može to valjda i tako da se igra, ali nema tu onda ljepote u borbi već samo haotičnost.

Ovde sam čitao da se ne smije dozvoliti da me protivnici okruže, pa sam sa space to izbjegavao.

Na početku je bio onaj tutorial gdje može ići ALT ili SPACE kod kretanja u borbi. Onda strong zamah je valjda isto desni klik ali držim SHIFT? A još i castovanje magija. Nekako djeluje previše kombinacija u svoj onoj brzoj borbi kad ih ima svuda oko mene. Ja se nadam da se vježbanjem to može dovesti u red, samo ne znam gdje i kako je najbolje da vježbam, gdje da nađem nešto lakše i manje brojne protivnike, možda najbolje jedan na jedan, da se igram sa svim kombinacijama i vidim kad i kako je šta najbolje.

A obnavljanje healtha ide samo sa hranom? Pošto mislim da meditacija ne pomaže na ovom nivou težine. Da li spavanje u krčmi pomaže, ako toga uopšte ima? Na početku će mi vjerovatno trebati dosta nečega za health dok se još učim borbi, pa šta je najbolje za health? Ove neke borbe sa drownerima su mi znale skinuti dosta healtha, ako već nisam poginuo. Ali kad sam jednom probao da baš sumanuto klikam space i desni klik miša pogađajući ih kod ponekog zamaha nakon nekog vremena sam ih sredio a i health mi skoro uopšte nije ispražnjen. Slična stvar kad sam uletio među neke bandite u šumi, samo space i mahanje mačem i u nekom trenutku su nekako bilo mrtvi.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2017, 12:09   #6438
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Prve borbe sa drownerima na "Blood and Broken Bones" težini, trebaće tu još dosta da se vježba jer sam ginuo više puta. Kod njih stoji broj 4, valjda im je to level, ja sam level 1. Ne znam kako će to izgledati sa borbama inače ali mi je dosta haotično, imao ih po 3-4, možda i 5, ne mogu izbrojati jer sam samo lupao space i zamahivao mačem, pa ako koga dohvatim dobro je, mada je često to bio zamah u ništa, nisam koristio lock na protivnika, još ne znam da li je bolje sa njim ili ne, i kad je bolje sa njim a kad ne (zavisno od broja protivnika, njihove jačine i ostalog).

Ovde sam čitao da se ne smije dozvoliti da me protivnici okruže, pa sam sa space to izbjegavao.
Drowneri znaju da budu zeznuti u ovoj igri pogotovo na vecim tezinama. Medjutim najveci problem za combat mehaniku u ovoj igri je tupavo resen auto lock mehanizam, koji bukvalno cilja najblizeg neprijatelja ukoliko direkcionim tasterom ne upravljas Geralta da ide u odredjenom pravcu, pri cemu se onda cilja najblizi neprijatelj u tom pravcu. Ako imas dva ili vise neprijatelja na istom odstojanju onda pozicioniranjem onog kog hoces da napadnes u centar ekrana pomeranjem misa biras metu za napad.

To znaci da treba bukvalno non stop da koristis direkcione tastere za odabir meta. U suprotnom ukoliko radis dodge u levo i izbegavas jednog neprijatelja, a u tom pravcu imas drugog, ukoliko hoces da napadnes neprijatelja koga si izbegao dodge-om, onda moras da upravis Geralta prema njemu, inace ce da napadne onog neprijatelja koji mu je bio u pravcu dodge-a.

Isto tako moze se desiti da ti neki neprijatelj dolazi s ledja, i ti ga ne vidis ili ne obracas paznju, a blizi je od neprijatelja koga hoces da napadnes, ukoliko ne specificiras pravac napada, napasce ovog blize iza ledja.

Zbog svega ovoga se sistem cini haoticnim. Ljudima koji igraju W3 na konzolama ovo nije problem, ali meni koji sam se navikao da igram W2 na PC-ju ovo jeste bilo nepotrebno komplikovanje i jos se nisam skroz navikao.


Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
A obnavljanje healtha ide samo sa hranom? Pošto mislim da meditacija ne pomaže na ovom nivou težine. Da li spavanje u krčmi pomaže, ako toga uopšte ima? Na početku će mi vjerovatno trebati dosta nečega za health dok se još učim borbi, pa šta je najbolje za health?
Na Blood&Bones tezini samo hrana i napici obnavljaju health, bilo kakvo odmaranje ili spavanje ne. Hrana je OK da popunis health posle bitke, jer obnavlja malu kolicinu relativno sporo, dok u borbi uvek koristis ili Swallow ili White Raffard's Decoction, zato gledaj njih sto pre da nabavis i upgrade-jes.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2017, 12:12   #6439
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Na početku je bio onaj tutorial gdje može ići ALT ili SPACE kod kretanja u borbi. Onda strong zamah je valjda isto desni klik ali držim SHIFT? A još i castovanje magija. Nekako djeluje previše kombinacija u svoj onoj brzoj borbi kad ih ima svuda oko mene. Ja se nadam da se vježbanjem to može dovesti u red, samo ne znam gdje i kako je najbolje da vježbam, gdje da nađem nešto lakše i manje brojne protivnike, možda najbolje jedan na jedan, da se igram sa svim kombinacijama i vidim kad i kako je šta najbolje.

A obnavljanje healtha ide samo sa hranom? Pošto mislim da meditacija ne pomaže na ovom nivou težine. Da li spavanje u krčmi pomaže, ako toga uopšte ima? Na početku će mi vjerovatno trebati dosta nečega za health dok se još učim borbi, pa šta je najbolje za health? Ove neke borbe sa drownerima su mi znale skinuti dosta healtha, ako već nisam poginuo. Ali kad sam jednom probao da baš sumanuto klikam space i desni klik miša pogađajući ih kod ponekog zamaha nakon nekog vremena sam ih sredio a i health mi skoro uopšte nije ispražnjen. Slična stvar kad sam uletio među neke bandite u šumi, samo space i mahanje mačem i u nekom trenutku su nekako bilo mrtvi.
Smanji tezinu ako ti je ovo pretesko. Koriscenje sign wheel-a, ili kako se vec zove, usporava vreme, tako da mozes to da iskoristis da na kratko razmislis gde bi mogao da se pomeris ili koji sign/bomb da iskoristis.

Sto se tice regeneracije, postoji Sun and Stars skill, ako se dobro secam imena (nalazi se u onom general delu skill tree-a), koji otkljucava regeneraciju healtha. Naravno, nakon unlock-a, nemoj da zaboravis da ga stavis na active.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2017, 12:22   #6440
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

@Paladin:

Evo par saveta:
- Koristi više ALT za dodge nego SPACE, sa SPACE nemaš prilike za kontru tj. nemaš prilike da neprijatelja udariš sa strane ili s ledja.
Samo što te ne udari ili napadne drowner/bandit
Left ili Right + ALT i odmah uperiš Geralta na njega (mišem, valjda se ne patiš sa nekim gamepadom) i LeftClick za fast atack može i Shift+LeftClick za strong.
Samo paziš da te u tom trenutnu ne zaskakuje neki drugi neprijatelj, pratiš štati rade neprijatelji.
SPACE treba jedino kad te neki monster udara sa specijalnim napadom, npr. Golem udara u zemlju ili Grifin/Wyver radi dive iz vazduha na tebe, tj. protiv high range napada, ovako samo daješ vremena neprijatelju da se vrati u guard.

- Koristi Znakove (SIGNS):
* Igni je tvoj prijatelj njime ima šanse da zapališ Drownera/Bandita i dok je tako disable-uvan u plamenu samo ga zvekneš sa SHIFT+LeftClick.
* Ard je isto dobar, njime odguraš neprijatelje i koga oboriš imaš prilike za OneHitKill.
Nauči za koju situaciju je dobar koji Sign i primenjuj ih, nema šanse da prelaziš igru na većim težinama bez njih.

- Pretražuj okolinu, lootuj sve što možeš i zagledaj u svaku rupu jer možeš naći recepte za Oils, Bombs, Potions i njih sve moraš da koristiš u odgovarajućim situacijama, teško ide samo ako mlataraš mačem.
Za svakog monstera ti piše šta ti najviše koristi protiv njega. Witcher napitke za regeneraciju (Swallow) koristiš tokom borbe ili popiješ neposredno pre borbe, možeš i hranom da se regenerišeš ali kraće traje.
Ostale napitke isto tako ne štedi, proceni koja kombinacija ti treba, samo pazi de se ne otruješ (Toxicity) jer HP ti opada.
Napitke, Oils i Bombs tokom meditacije Geralt sve restockuje sa jednim Hard Alcoholom, nisu potrebne bilje kao u dvojci samo za prvo pravljenje recepta, ovako ne moraš da igraš Herb Gathering Simulatr Witcher Edition.

- Regeneracija HP-a na većim težinama je jedino moguća sa hranom i witcher napicima, tako da skupljaj (lovi vukove, spaljuj košnice), kradi po kućama, kupuj ako treba hranu jer trebaće ti, inače ćeš morati često da meditiraš

Nije toliko igra brza i teška, meni Dark Souls je mnogo teži i mazohističkiji tamo kad ne neka Godzila napadne nemaš vremena da se skloniš a kamoli da razmisliš gde i kad da ga udariš.
- Početak je stvarno težak, ali kad skupiš malo bolju opremu i uvežbaš se biće lakše i zanimljivije mnogo.
Witcher svet je realno okrutan na većim težinama, ali da li je realno da te Grifina izmatiš kao da je golub ili imaš ošećaj da će te odrati i nahraniti grifinčiće sa tobom.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com