Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.5.2011, 16:45   #81
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Men Of War

Ova igra ne koristi Steamworks nego GameSpy sistem za multiplayer. Nema veze što si kupio igru na Steamu, igraš preko GS kao i svi ostali. Igrao sam nešto kratko multi, ali mi je dosadilo. Nije baš nešto mnogo ljudi bilo online, a i kad upadnem u neku borbu sve same dileje Co-op je veoma zanimljiv, naravno kad igraš sa nekim normalnim. Ali to je bilo odmah nakon izdavanja igre, prvih nedelju-dve.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2011, 22:39   #82
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Men Of War

Znam,lose sam napisao,mislio sam preko steama se nadju ljudi.

Inace igra je zabavna ,ali su je ipak radili amateri. Online orijentisana bez mogucnosti snimanja replay-a = fail. To jednostavno ne ide i kraj. Takodje previse micro*******vanja. Moras o svakoj ******* jedinici da vodis racuna inace je gotovo beskorisna, cesto nece ni da puca na protivnika iako je neprijatelj u dometu (sa fire at will ukljucenim). Ili uzme tenk da cilja tamo nekog idiota iza neke zgrade,a sa druge mu se problizava tenk.

I pored svega toga, i dalje je zabavno,ali ume da bude i frustrirajuce.

Trebali su da stave manje tih commandos elemenata (micro). A i kamera me nesto cima, malo pipnem jedva se pomeri, jos malo povucem odleti na kraj mape

Poslednja ispravka: Bascelik (6.5.2011 u 22:46)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2011, 23:23   #83
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Men Of War

Mene je strašno nerviralo što artiljerija i minobacači nemaju obeležen domet ili ja nisam znao kako da ga uključim. Moram po deset puta da isklikćem da bih proverio gde mogu da pucaju, a gde ne.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2011, 23:40   #84
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Men Of War

Da, da bas je povoljno ovo preko steama, nadam se da cu da se okrpim dok traje, definitivno me svrbe prsti da probam multi u ovoj igri.
Sto se mikro menadzmenta tice mislim da ga nema ni vise ni manje nego u bilo kojoj drugoj igri, sve je stvar navike...
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2011, 23:46   #85
panta80
Član
 
Član od: 22.10.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 332
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 24 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Men Of War

Ja probao i ne vuce me bas nesto da je igram, sve nekako sitno ne pregledno i nejasno...sve u svemu dosadno.
panta80 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2011, 14:58   #86
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Men Of War

Igrao sam juce i danas poprilican broj partija 3v3 i 4vs4. I setio sam se zasto sam prestao da igram MoW online ranije.

Lik stavio jednog tenka na sredini i taj retard je unistio sam 7 do 8 nasih tenkova u celoj partiji. Kad njega pogodimo nista mu nije,ali zato on kida. Mislim koja je to sad glupost, znam da zavisi od ugla, od tenka ,daljine itd. ali daj bre cista sreca nema tu nikakvog skilla nikakve strategije. Cisto kockanje, bacanje kockica koji ce tenk da pobedi, a koji ce biti unisten.

Sta smo mi to trebali da uradimo da mu unistimo taj tenk,ja sam ga gadjao i sa najboljim T34 modelom i sa KVom i topovima...ma glupost. Jos da, dizajn mapa je cudo. 3 zastavice blizu njima 3 nama i jedna u sredini, ali sa njihove strane kuca,sa nase poljana. I sad ko tu ima prednost oko te zastavice. Normalno oni koji imaju zaklon. Debilizam....
Stanu iza kuce i zauzimaju zastavicu i ne mozes na pocetku nikakao da ih isteras odatle...

Tenkovi domet pola mape, a mapa mala, tako da tenkovi dodju ko malo pokretniji topovi,nemas ti sa njima gde da ides, odes malo dalje, spazi te neki njihov pesadinac sto cuci u travi celu partiju i s***** te njihov tenk koji se nalazi tamo negde bogu iza nogu

+u vecini partija laguje......

PS
Probacu jos malo ,ali verovatno sledi uninstal
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2011, 15:38   #87
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Men Of War

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Jos da, dizajn mapa je cudo. 3 zastavice blizu njima 3 nama i jedna u sredini, ali sa njihove strane kuca,sa nase poljana. I sad ko tu ima prednost oko te zastavice. Normalno oni koji imaju zaklon. Debilizam....
To je zato što nisu pravili mape isključivo za multi nego se koriste mape iz skirmisha gde kompjuter uvek ima bolju poziciju.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2011, 21:01   #88
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Men Of War

Iiiiiiiiiiiiii ... pao je uninstal. Iako mi se na pocetku cinilo da igra kida i da strategija igra veliku ulogu,sve se na kraju svede na to, koga vise usere sa tenkovima. Nepotrebno zakomplikovana,lose komande jos gora preglednost i apsolutno katastrofalan AI.

Moj savet, zaobici ovo *****e od igre u sirokom luku.

Najvaznije po meni je da igra funkcionise (da bi pruzala zabavu), bila ona arkadna ili simulacija, a ova igra definitivno ne funkcionise,dobra zamisao,ali nista vise.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2011, 17:27   #89
Sitno
Novi član
 
Član od: 4.3.2011.
Poruke: 22
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Men Of War

Kad igram izbacuje me iz igre,i pojavljuje mi se ovo evo slike http://imageshack.us/photo/my-images/217/slikaud.png/

Jer zna neko u cemu je problem.Hvala
Sitno je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2011, 17:39   #90
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Men Of War

http://forums.steampowered.com/forum....php?t=1613462
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Sitno (10.5.2011)
Stara 18.11.2012, 15:36   #91
blagoje001
Novi član
 
Član od: 19.11.2010.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Men Of War

Da li je neko zainteresovan da igra online moze pomocu programa Tunngle.

Poslednja ispravka: blagoje001 (18.11.2012 u 15:50) Razlog: Piraterija je zabranjena na SK forumu
blagoje001 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku blagoje001 na korisnoj poruci:
Anson (21.7.2013)
Stara 20.7.2013, 20:52   #92
blagoje001
Novi član
 
Član od: 19.11.2010.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Talking Re: Men Of War

Da li jos igra neko ovu igru Men of war: Assault squad. Ima nas oko 5-6 sa ovih prostora da ja znam ih da igramo preko programa tunngle.
blagoje001 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2013, 12:24   #93
blagoje001
Novi član
 
Član od: 19.11.2010.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Men Of War

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Igrao sam juce i danas poprilican broj partija 3v3 i 4vs4. I setio sam se zasto sam prestao da igram MoW online ranije.

Lik stavio jednog tenka na sredini i taj retard je unistio sam 7 do 8 nasih tenkova u celoj partiji. Kad njega pogodimo nista mu nije,ali zato on kida. Mislim koja je to sad glupost, znam da zavisi od ugla, od tenka ,daljine itd. ali daj bre cista sreca nema tu nikakvog skilla nikakve strategije. Cisto kockanje, bacanje kockica koji ce tenk da pobedi, a koji ce biti unisten.

Sta smo mi to trebali da uradimo da mu unistimo taj tenk,ja sam ga gadjao i sa najboljim T34 modelom i sa KVom i topovima...ma glupost. Jos da, dizajn mapa je cudo. 3 zastavice blizu njima 3 nama i jedna u sredini, ali sa njihove strane kuca,sa nase poljana. I sad ko tu ima prednost oko te zastavice. Normalno oni koji imaju zaklon. Debilizam....
Stanu iza kuce i zauzimaju zastavicu i ne mozes na pocetku nikakao da ih isteras odatle...

Tenkovi domet pola mape, a mapa mala, tako da tenkovi dodju ko malo pokretniji topovi,nemas ti sa njima gde da ides, odes malo dalje, spazi te neki njihov pesadinac sto cuci u travi celu partiju i s***** te njihov tenk koji se nalazi tamo negde bogu iza nogu

+u vecini partija laguje......

PS
Probacu jos malo ,ali verovatno sledi uninstal


Imas karakteristike svakog tenka koliki mu je oklop i kolika probojnost. Ja sam dosta neprijateljskih tenkova unistio sa strane posto je sa strane oklop slabiji.
Ili se prisunjas sa vojnikom sa strane i bacis mu bombu na motor. A sto se tice vojnika u kuci ako ih neko steka pozoves ljude sa plamenikom i zapalis kucu. I da ne pominjem da je snajper i oficir neophodan ako zelis da pobijedis odnosno vece su ti sanse.
blagoje001 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2016, 22:57   #94
Malik Tintilinic
Starosedelac
 
Član od: 14.12.2010.
Poruke: 1.244
Zahvalnice: 301
Zahvaljeno 335 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Men Of War

Kazu, krenulo kao mod da bi sada to bila nova igra Call to Arms
http://store.steampowered.com/app/302670/
Malik Tintilinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2016, 21:02   #95
Malik Tintilinic
Starosedelac
 
Član od: 14.12.2010.
Poruke: 1.244
Zahvalnice: 301
Zahvaljeno 335 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Men Of War

25. avgusta nam stize rimejk

Assault Squad 2: Men of War Origins
http://store.steampowered.com/app/274440/

http://www.youtube.com/watch?v=YRZRkd7fYH0
Malik Tintilinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
men of war, taktička, vietkong, vjetnam, vjetnamski rat, war

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com