Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.4.2020, 23:10   #301
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.262
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.665 puta na 1.058 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Zašto mučiš sebe? Nije tip igara za tebe i to je sve.

Ja nisam igrao Mortal Combat, Need For Speed, platformere, FIFU, NBA i još po nešto od osnovne/srednje škole. Loš sam u tim igrama i neću da gubim vreme.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2020, 23:21   #302
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Nemoj da odustaješ, igra je nešto najbolje što je izašlo u poslednjih nekoliko godina, bio sam pre nekoliko meseci u istoj situaciji kao ti, želeo sam da je igram, ali sam toliko bio loš da je to stvarno bilo sramotno i odustajao sam, čak sam i cheat-ove koristio za neke od najtežih bossova. Kada sam konačno rešio da je odigram do kraja kako valja to je bila teška muka i robija za mene, ne samo pri prvom prelasku igre, već čak i kod 2. playthrough-a (ng+). Ali kod trećeg prelaska konačno sam shvatio poentu i mehaniku i evo me danas sam negde na 20+ prelasku igre i sve bossove i mini bossove rasturam, nije lako, i dalje je sve to teško i zahteva 100% pažnju, ali igra je postala prava uživancija, pravo pravcato mačevanje, kling-klang-cang...Ne odustaj.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2020, 23:41   #303
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Nisi igrao Dark souls igre?
Nisam, iako sam oduvek želeo al' jednostavno u zadnje vreme godišnje odigram 2-3-4 nove igre jer nemam vremena i volje da se posvetim igrama kako treba, gaming mi se uglavnom sveo na nostalgičan replay starih naslova i poneki meč u Insurgencyju...

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Zašto mučiš sebe? Nije tip igara za tebe i to je sve.

Ja nisam igrao Mortal Combat, Need For Speed, platformere, FIFU, NBA i još po nešto od osnovne/srednje škole. Loš sam u tim igrama i neću da gubim vreme.
Zapravo jeste jer gotivim teške skill-based igre samo ću morati više da joj se posvetim.

Poslednja ispravka: doctor (1.5.2020 u 2:50)
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2020, 0:06   #304
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Nemoj odmah da padas u to da li je za tebe ili ne. DS igre imaju tu "manu" gde nije sve tako dobro na prvu igru. Bukvalno ne osecas da uzivas u igri od starta. Meni je tako bilo u pocetku, ja sam se i kroz Sekiro i kroz DS mucio par sati dok igra konacno nije kliknula i tada je krenulo pravo uzivanje (isto mi se desilo i za Monster Hunter World). Ne odustaj odmah, malo se namuci par sati i mislim da ce i tebi da klikne. E onda krene (manje vise ) uzivanje.
Nije toliko teska koliko izgleda, ali ako bas nece, Boze moj, ima drugih igara.
Moj savet je da ne odustajes jos uvek dok imas zivaca
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2020, 1:41   #305
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Ovaj Doktor se loži da je neki elite hardcore štatijaznam, a ne može da izdrži duže od dva sata u Sekiru. Kakvo je to odustajanje na najmanji znak nevolje, ccc.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
Andross (1.5.2020), filpan (1.5.2020), Leonida (1.5.2020), Skenderevo (1.5.2020), Stenmark (1.5.2020)
Stara 1.5.2020, 2:47   #306
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Sta si ****** rekao o meni, ***** mala? Samo da znas da sam zavrsio kao najbolji u mojoj klasi u Navy seals-u, i bio sam ukljucen u brojnim tajnim napadima na Al-Kaidu, i imam preko 300 potvrdjenih smrti. Ja sam treniran za guerila stil ratovanja i ja sam najbolji snajper u celoj armiji ujedinjenih drzava. Ti meni ne znacis nista vise od jos jedne mete. Ja cu te izbrisati sa ove planete sa preciznoscu koju nikada nisi video u ovoj egzistenciji, zapamti moje ****** reci. Ti mislis da mozes da se izvuces sa *****ima koje govoris meni preko interneta? Razmisli opet, drkadzio. Dok pricamo ja kontaktiram moju tajnu mrezu spijuna kroz SAD i tvoja IP adresa se trazi sada zato se pripremi za predstojecu oluju, crve. Oluja koja ce izbrisati tu pateticnu malu stvar koju zoves zivotom. ****** si mrtav klinac. Mogu biti bilo gde bilo kad, i mogu te ubiti sa preko 700 razlicitih nacina, i to samo sa mojim golim rukama. Nije da sam vrlo istreniran u borbi prsa u prsa, vec imam ceo arsenal marinaca SAD i iskoristicu ceo njegov potencijal da izbrisem tvoje tuzno **** sa ovog kontinenta, *****ru mali. Da si samo mogao znati koju kolicinu ne svete osvete ce tvoj mali "dovitljiv" komentar obrusiti na tebe,mozda bi drzao tvoj ****** jezik iza zuba. Ali nisi mogao,i sada ces platiti cenu,prokleti idiote. Ja cu israti moj bes na tebe i ti ces se udaviti u njemu ****** si mrtav klinac.

rizikujem ban rizikujem sve
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Skenderevo (1.5.2020)
Stara 1.5.2020, 13:16   #307
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.541
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Jesi ti onaj sto je ubio trojicu samo sa olovkom?
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2020, 15:47   #308
matrix_ninja
Veteran
 
Član od: 13.1.2007.
Poruke: 864
Zahvalnice: 505
Zahvaljeno 161 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Gubljenje sena i dragonrot ne treba da te brinu uopste na pocetku. Slobodni gini dok se ne uvjezbas, a brzo ces naviknuti, tako da ne odustaj.

Mozes komotno i na misu i tastaturi da igras. Parry je meni licno zgodniji na misu, djeluje mi kao da je travel time kraci nego na gamepadu - dok sam dark souls igrao na gamepad-u.
matrix_ninja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2020, 16:21   #309
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Jesi ti onaj sto je ubio trojicu samo sa olovkom?
Ne može to u vanilla Deus Exu.
Citat:
matrix_ninja kaže: Pregled poruke
Gubljenje sena i dragonrot ne treba da te brinu uopste na pocetku. Slobodni gini dok se ne uvjezbas, a brzo ces naviknuti, tako da ne odustaj.

Mozes komotno i na misu i tastaturi da igras. Parry je meni licno zgodniji na misu, djeluje mi kao da je travel time kraci nego na gamepadu - dok sam dark souls igrao na gamepad-u.
Igram na gamepadu (DS4) i okej je skroz - shvatio sam samo da me muči to što mi neuronske mreže nisu trenirane da brzo prepoznaju patterne kod animacija neprijatelja - ceo život igram stealth igre, taktičke rokačine, uživao sam i u recimo Super Meat Boy koji je svojevremeno bio najhardkor platformer ali nikada nisam igrao ovakve igre, realno. I moj mozak prosto procesira sve osim toga šta neprijatelj trenutno radi - razmišljam o kretanju, okruženju, kalkulišem sopstveno kretanje i sve to al' prosto ne reagujem na vreme na napade neprijatelja jer ne procesiram animacije i hintove pravilno. Treba da se nauči i to.

Poslednja ispravka: doctor (1.5.2020 u 16:31)
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2020, 20:16   #310
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.541
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

https://youtu.be/oYl5LkUkehA

Poslednja ispravka: m1aden (1.5.2020 u 20:50)
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
doctor (1.5.2020)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com