Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.4.2020, 17:03   #13681
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.293
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.963 puta na 2.385 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Platform / El hoyo (2019)



Film sa idejom o vertikalnom zatvoru gde se hrana svakog dana spušta jednom platformom nivo po nivo. Što ste niže to kasnije dolazi do vas... Kao i svaki film sa nekom sličnom forom, vuče da se vidi šta će sledeće da se desi i kako će da se završi. Međutim, baš kao i kod većine sličnih filmova, kraj dođe i to glup, nema razjašnjenje ideje a ne ostavlja ni neku posebnu emociju... Više je - hajde da budemo šokantni šokantnosti radi. Verovatno bi me bolje radio da sam jedno 20 god. mlađi.

5/10

Marriage Story (2019)



Baš onako realna životna drama o raspadu para i braka. Nije nešto glupo i navijački već po principu - život je k**va. Oboje glavnih glumaca su stvarno odlični i dodaju svemu dozu realističnosti i humanosti. Oni i dobro napisani dijalozi su razlog da se pogleda jer priča sama po sebi nije preterano zanimljiva. Završio sam ga ipak sa nekim osećanjem tuge i prezira za advokate (više nego obično), sa razmišljanjem kako bih se ja ponašao u ovoj situaciji. A računam da je uvek dobro kad na kraju filma nešto osećaš i o nečemu razmišljaš...

8/10
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Remedy (13.4.2020)
Stara 13.4.2020, 23:24   #13682
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ja se licno ne bih slozio za The Platform.... ^^

Film ima svojih problema, nije idealan (tu i tamo ima nekih rupa u prici) ali mislim da nista nije ostalo toliko nerazjasnjeno na kraju. A izazivanje soka uopste nije bila poenta filma, po meni. Ima ga ali daleko je to od glavne odlike ovde

Film je prepun simbolike i kao takav nema bas klasican kraj ni klasicnu naraciju. Film se bavi stalezima, kapitalizmom, ljudskom prirodom itd. ne znam kako bi takav film bio privlacan mladjima kojima je zainteresovanost za ovakve stvari (makar vecini) ravna nuli ?

E sad, film nije ni nesto preterano inteligentan, simbolike na nivou Mulholland Drive i njemu slicnih nema........ ali definitivno nije ni film za 20 godina mladjane narastaje kojima tek nista ne bi bilo jasno
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Oggy (14.4.2020)
Stara 14.4.2020, 1:40   #13683
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.293
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.963 puta na 2.385 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Film se bavi stalezima, kapitalizmom, ljudskom prirodom itd. ne znam kako bi takav film bio privlacan mladjima kojima je zainteresovanost za ovakve stvari (makar vecini) ravna nuli?
Meni deluje da bi baš zbog pomenutog i bio najzanimljiviji nekom ko tek izlazi iz idealističke faze. Barem sam se ja u tom nekom periodu primao na "raskrinkavanje sistema".

Možda sam samo džangrizavo nastrojen danas... ali meni i dalje deluje da je cela ideja tu samo kao podloga za gory film B produkcije. Ja bih kao mnogo ozbiljniju varijantu na temu kritike ljudske prirode daleko radije predložio Dogville (2003). Sve se mnogo bolje gradi i na kraju kulminira tako da se osećam prljavo što sam čovek. U tom trenutku sam na istoj talasnoj dužini sa superzlikovcima koji bi da čiste svet od ljudske gamadi.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2020, 14:44   #13684
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Mac4LiF kaže: Pregled poruke
Jel REC sa Sherbedzijom na kraju?
Mislim da je Quarantine (američki rimejk) sa Šerbedžijom.

Uglavnom, gledaj špansku verziju kako god.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2020, 15:51   #13685
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Underwater



Atmosferican film, Marijanski rov, setanje po okeanskom dnu, badass odela. Meni se svideo film, uzivao sam svih 90 minuta, preporuka

ps: ne gledati trejler, po mom misljenju, previse odaje.
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2020, 10:42   #13686
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Slazem se, nije totalna katastrofa ali moglo je i gore.
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2020, 21:03   #13687
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

1917
Изузетан ратни филм, херојска прича делимично базирана на доживљајима деде режисера, те се стога и види колико је труда уложено када оставља тако снажан утисак. Страхоте рата и храброст војника су приказани спектакуларно, а иновативности доприноси и то што 1 камера прати сва дешавања и то је тај лични режисеров печат који кроз градњу карактера и јединствену музичку подлогу заокружује течну причу. Сценографија је тако реалистичка, да на моменте подсећа на (мени) најбољу минисерију икада Band of Brothers. Оцена 8,5/10.

The Gentlemen
Сви филмови Гај Ричија, које сам одгледао, су ми били супер забавни, дакле и овај. Изузетан сценарио са брутално квалитетним дијалозима, фантастична глума, откачено-нетипичан хумор, лудачке акционе сцене, занимљиви заокрети у причи...где ћете боље. Оцена 8,5/10.

Just Mercy
Још 1 правник на ког сам поносан. Има добрих људи свуда, нажалост мало, али их има. Ова истинита прича је инспиративна, посебно са хумане стране, а представља још 1 вид истрајности у борби против расистичке/дискриминаторне Америке, где мораш ноктима да чепркаш по искварености система и да трпиш много тога да би се дошло до правде. Оцена 8,5/10.

Richard Jewell
Клинт Иствудов прст у око америчком журнализму и Влади САД-а. Када од невиног човека покушавате направити злочинца и малтене му уништите живот, а за то уопште не одговарате, онда видите правду како бледи и на папиру. Квалитетна истинита прича и некако суморна с обзиром на приказане чињенице и количину неправде. Оцена 8/10.

A Hidden Life
Поучна истинита прича из 2. св. рата, а траје 3 сата, иако је темпо кретања умерен (мада сам доста сцена убрзавао и уштедео време). Прича о поштеном Аустријанцу који је у складу са својом чашћу и моралом одбијао учешће за нацистички режим. Понашање осталих ка њему је било срамно, само зато што је мислио како доликује – својом главом и то у најопасније време, па се и ту види права људска природа (лако је у миру бити добар). Приказани су и прелепи предели Аустрије. Оцена 8/10.

Little Women
Прича прати 4 сестре у борби за срећан живот, па је приказан пут како се њихови животи одвијају. Иако није врста драме коју готивим, легао ми је због начина на који је сниман, дијалога и одличне глуме. Такође, постоји нека позитивна атмосфера која избија из како прелепих глумица тако и из занимљиве приче, а има и емотивних сцена. Иако је била кратко, Мерил Стрип је доминирала, са својим гестовима и мимиком. Оцена 7,5/10.

The Platform (El Hoyo)
Сматрајући да ће бити мешавина филмова Cube и Saw, тај неки стил, добио сам доста солидан (иако не одличан) филм. Социјална скала, приказана на платформи у виду људи и њиховог понашања, одражава праву дивљу, људску природу уз неке занемарљиве, сентименталне изузетке. Глума је најбољи адут, као и повезане сцене, иако прича није баш скроз јасна (ситне празнине), осим ако би је евентуални наставак јасније разложио, а има места наставку. Многи наводе да је бруталан, крвав, али ово је ништа наспрам мноштва других. Оцена 7/10.

Hustlers
Солидан, али ништа спектакуларно. Базирано на дешавањима о девојкама које су се уплеле у криминалне активности, пљачкајући лопове (тј; банкаре и остале “поштењачине”...), веома је добро приказано како се дешавало, иако су неке од њих то радиле из, да кажемо, оправданих разлога (нпр. због породице). Оцена 7/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2020, 5:31   #13688
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.013
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Rhythm Section (2020)
https://www.imdb.com/title/tt7134096/



Nije neko vrhunsko ostvarenje, ali film ima svoj šmek, uz odličnu muziku, iako se bavi sumornom temom duboke tuge za porodicom izgubljenom u avionskoj nesreći (više o tome bi moralo u spojler, te neću da kvarim uživanje onima koji odluče da vide film), koju je sjajno odglumila Blejk Lajvli. Ali samo to, njene akcione scene su na momente smejurija.
Audio videa je vrlo loš, trebao bi se pojačati.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The Rhythm Section (2020) WEBRip.x264-ION10.zip (21,1 KB, 2 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (18.4.2020 u 16:16)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2020, 22:58   #13689
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.947
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

FANTASY ISLAND



https://www.imdb.com/title/tt0983946/

Glupavo i u isto vreme zabavno na momente, naročito koliko nisu imali nikakvu ideju šta hoće da postignu sa ovim filmom, osim da kapitalizujuju na imenu istoimene serije iz 70-ih i 80-ih. Film je po svom tonu totalno konfuzan, jedan glumac se ponaša kao da je u drami, drugi u akcionom filmu, treći u tinejdžerskom slešeru, četvrti u komediji, dok se Majkl Penja šeta unaokolo kao usr*n golub, verovatno razmišljajući o svojim životnim izborima koji su ga doveli na snimanje ovog filma.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2020, 6:11   #13690
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Joker 2019


Najveca prednost filma je sto je odlicno obradio kako je nastao taj cuveni enigmaticni lik koga svi odavno znamo iz toliko razlicitih medija, nemam ni jednu zamerku sto se tog dela tice.

Naravno da vise nikad Hoakin Finiks nece dostici briljantne visine sto je ucinio u The Master (2012) , apsolutno njegova uloga karijere ali nije sad tema to remek delo...(aj kad ga budem pogledao 12 put bacicu post ovde )

Ovde se ipak oseca 'overacting', u nekim momentima i iznenadjujuce previse, na drugu stranu u nekim momentima briljira i previse realno deluju scene da pocinjete da osecate kao da uzivo prisustvujete,kvalitet glume oscilira ali prosecno i dalje odlicna gluma,sto se od glavnog glumca ocekivalo.

Odusevili su me aktivni kadrovi i kombinacija "nervozne kamere" i kulminirajuceg zvuka , fantasticno potpun sam bio oduvan nekim od tih scena.

Najveca mana filma je manjak originalnosti, film vristi ime dva filma koliko je plot slican tj. kombinacija ta dva filma , pogodicete sigurno 'no brainer' je koja su to dva filma


Odlican film ali moralo je to bolje/originalnije, makar sam ja ocekivao...

7.9/10

Poslednja ispravka: Markonije (21.4.2020 u 6:24) Razlog: gomila gresaka
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2020, 7:24   #13691
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.013
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Više puta sam u postovima napominjao da je kvalitet audia loš...
korisno je pogledati ovo
https://syncwithtech.blogspot.com/20...using-vlc.html
Samo što bi meni trebala slična stvar za BSlayer. Ako neko naleti na to, please PM.

Poslednja ispravka: Suad Novic (21.4.2020 u 8:36)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2020, 16:45   #13692
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Biseuteo aka The Beast (2019)



Na početku odjavne špice stoji da je zasnovan na ideji francuskog filma "36 Quai des Orfèvres" aka "36th Precinct" (2004).

Do pola zanimljiv i povremeno veoma napet, od polovine (uprkos sve većem ubrzanju do konačnog raspleta) ostavlja gledaoca skoro ravnodušnim. Glavnu krivicu za to snosi glumac Jae-myung Yoo koji nije parirao odličnom Sung-min Lee-ju (koga znamo iz filma "The Spy Gone North").
Ni scenarista povlaka reditelj se nije proslavio, sprživši > 2 sata filma, a da je premalo vremena posvetio psihološkim stanjima glavnih junaka, suprotstavljenih na krv i nož. Ta se netrpeljivost baš i ne oseća, osim što ćemo na kraju filma videti njeno ishodište.

Gledljivo, ali je moglo i bolje.


YT-klip
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2020, 19:51   #13693
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.293
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.963 puta na 2.385 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Bird Box (2018)



Mešavina postapokalipse i mistike je moj omiljeni žanr. Zaplet je OK, ništa posebno ali služi svrsi. Ideja da ne smeš da gledaš je zastrašujuća sama po sebi, a još na to dodamo brigu o maloj dečici... Pripovedanje je dobro, smenjuju se red sadašnjosti i mistike sa redom prošlosti i rasvetljavanja događaja. Sama atmosfera i okruženje mi je takođe prijalo, znam da treba da bude kao napeti horor ali na mene je imao umirujuć efekar. Pretpostavljam da se neće svideti ljudima koji žele logično objašnjenje uzroka i kršten rasplet. Ali uz zdravu dozu tolerancije mislim da je prilično zabavan film.

Podseća me na manje uvredljiv i nelogičan A Quiet Place.

7.5/10

The Silence (2019)



Još jedan apokaliptični film. Zaplet je mnogo manje mističan ali ništa više uverljiv. Zapravo je šupalj kao sito ali ajde... Kad se pređe preko toga ostaje relativno prosečan filmić o preživljavanju i snalaženju jedne porodice. Niko ne radi ništa mnogo glupo što je svakako plus. Nešto zanimljivo se desi s'vremena na vreme pa se lako pogleda do kraja, koji je nekako nedorečen ali barem nije uvredljiv. Ko ga preskoči ne propušta ama baš ništa, ali ako kao ja volite postapokaliptična okruženja, može da ubije sat ipo vremena.

5.5/10
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2020, 20:10   #13694
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

X-Men: Apocalypse ..... X-Men: Dark Phoenix
1. филм: 1. пут када сам одгледао ми је био осредњи, миљама далеко од Days of Future Past. 2. пут гледано, свидео ми се више, тек тако. Баш сам имао жељу да одгледам неки суперхер. филм са пуно акције и свега, тако да ми је баш легло, а и припремао сам се за Dark Phoenix, тако да и то има утицај. Оцена 8/10.

2. филм: Не знам чему толике критике, јер је лепо речено да ће бити приземнији. Љубитељи филмова о мутантима и добре акције би требало да су задовољни. Далеко је од најбољег о мутантима, али није ни најгори, мада ће ситничарима, наравно, бити катастрофа. Софи Тарнер је солидно глумила, али је Магнито и даље краљ ове франшизе, а мислим да би био добар Виктор вон Дум. Дијалози су солидни, ефекти одлични, а прича као што рекох приземнија. Како се удаљава од почетка, све је боље, а сцена са возом је можда и најбоља. Оцена 8/10.

Zombieland .................. Zombieland: Double Tap
1. филм: 1. пут сам га гледао давно кад ми је, логично, био доста бољи. И сада је био ок, мада су постојали моменти када је било баш досадно. Постава је додуше јако харизматична, хумор одличан, као и симпатични дијалози. Оцена 7/10.

2. филм: Забавније, садржајније, са више особа и акције и дефинитивно бољом 2. половином, са Медисон као шлагом на торти, јер је феноменална. Очекујем евентуални 3. део кад тад. Оцена 8,5/10.

The Ballad of Buster Scruggs
Нисам имао шта да гледам, па сам ово одгледао и шта знам, солидан je, више прича у 1 филму (иако је миљама далеко од квалитета генијалног филма Relatos salvajes). Приказане приче држе пажњу, добре су, мада је непотребно између 20 и 30 минута. Кратке приче се базирају на људску природу и разноликост карактера. Оцена 7/10.

The Aeronauts
Добар и забаван. Занимљиво је посматрати научно рађање метеорологије, борбу са ваздухом у џиновском балону и утицај времена на људе међу облацима. Оцена 7/10.

The King
Нетфликс заиста мора више да се потруди са сценаристима и режисерима око историјских филмова, јер ово одуговлачење са беспотребним сценама и премало дешавања у постојећим сценама не доноси ништа осим оправдане критике. Ко воли историјске драме, тешко да ће га ово задовољити. Добри су глумци, као и битка, али је то недовољно, јер је све остало натегнуто, растегнуто, без објашњења. Оцена 7/10.
Spoiler za Остали филмови - нема спојлера:
Terminator: Dark Fate - Тешки просек. Цео филм је бежање од смрти, па ако то волите, онда вам се (можда) свиди, али досади и стално понављање истог, док је избегавање оволико немогућих ситуација превише, чак и за научну фантазију. Прича о Конору и сличним стварима треба да одумре када виде да им после бројних покушаја просто не иде. Сценарио је ужас...и ова оцена је поклон. Или да ово оставе или рибут. Оцена 6,5/10.

Dumbo - Најпознатије и најслађе слонче који уме да лети, позната прича која вам прирасте срцу. Његова “мана” је заправо његова врлина и најјаче оружје у борби против злобника, а уз Дамба, деца су обележила филм, као и Ева Грин. Сценарио невиђено шкрипи (као и већина задњих Бартонових филмова), почетак креће климаво, а касније је мало боље. Не бих гледао ово да се не тиче слонова, предивних нежних џинова. Ко воли приче о слоновима, препоручујем Water for Elephants, диван филм. Оцена 6/10.

Juliet, Naked - После паузе од 2 недеље, натерам себе да одгледам и задњих пола сата је као напредак...Иначе, просек, обична породична драма, тако да...ништа нећете пропустити. Оцена 5,5/10.

Marriage Story – Породична драма где се родитељи детета боре за право старатељства над њим. Тешко за оцењивање, јер су утисци осредњи. Прецењен, са превише суве драме, без обзира на познате глумце (добра је хемија између њих). Сценарио је превише одужен и филм траје предуго. 2. половину сам одгледао након пар недеља паузе колико ме сморио почетак. Оцена 5,5/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2020, 15:11   #13695
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Zombieland .................. Zombieland: Double Tap
1. филм: 1. ĐżŃĆ’Ń‚ сам га гледао давно кад ми Ń˜е, логично, био доста бољи. ĐËś сада Ń˜е био ок, ĐĽĐ°Đ´Đ° сŃĆ’ постоŃ˜али моменти када Ń˜е било баŃˆ досадно. Постава Ń˜е додŃĆ’Ńˆе Ń˜ако харизматична, Ń…Ńƒмор одличан, као и симпатични диŃ˜алози. Оцена 7/10.

2. филм: ЗабавниŃ˜е, садржаŃ˜ниŃ˜е, са виŃˆе особа и акциŃ˜е и дефинитивно бољом 2. половином, са Медисон као Ńˆлагом на торти, Ń˜ер Ń˜е феноменална. ОчекŃĆ’Ń˜ем евентŃƒални 3. део кад Ń‚Đ°Đ´. Оцена 8,5/10.


Prvi film je klasik u žanru horor komedija, a drugi je negledljiva, umobolna glupost bez imalo duhovitosti i šmeka, koji realno ni 3/10 ne zaslužuje..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
ezenkiel (14.5.2020), Markonije (25.4.2020), nexexcalibur (23.4.2020), svarogog (23.4.2020)
Stara 23.4.2020, 16:06   #13696
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Tucker and Dale vs. Evil ми прво пада на памет око одличних хорор комедија, а таквих је мало. Елем, небитно то, него зар није превазиђено у овој теми да неко намеће свој укус као обавезу? Хм, колико се сећам - De gustibus non est disputandum. Али добро, како год, мени је први пут Зомбиленд био екстра, а после толико времена ми се учинио некако осредњи и тако је како је. А други ми је био доста бољи и смешнији. И тачка. Видим да га критикују доста, због наводне лоше приче или чега већ, али када бих ја пратио шта други пишу и критикују...далеко било.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
Oggy (23.4.2020), ZoNi (23.4.2020)
Stara 23.4.2020, 17:00   #13697
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.293
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.963 puta na 2.385 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Bad Boys for Life (2020)



Prvi deo je bio jeftina zabava ali jedan od onih filmova koje uvek mogu da gledam. Pozitivan kič, ako mogu tako da se izrazim. Ovaj novi nastavak je samo kič... Pre svega su napucali nekakve digitalne filtere, nema kadra koji nije žut, zelen ili u nekoj trećoj tinti. Fore su samo ponekad dobre ali češće usiljene, a među glumicma mi prosto nema hemije.

4/10 preko veze

Jevtina zabava iz 95. > Jevtina zabava iz 2020.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2020, 20:31   #13698
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Prvi deo Bad Boys je solidan, ali drugi je odličan, po meni jedan od boljih akcionih filmova u ovom veku.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2020, 20:56   #13699
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.947
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Prvi deo ovog novog filma je ok, drugi deo glupava i nepotrebna meskička krimi-telenovela, i uz sve to mislim da se na prste jedne ruke mogu nabrojati kadrovi u kojima kamera konstatno ne ljulja ili kruži oko likova, kao da je režiseru u ugovoru pisalo da mora tako da odradi inače neće dobili blagoslov Majkla Beja.

Sa druge strane, ispoštovali su Redžija, to je bio i najbolji deo filma.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2020, 7:45   #13700
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Svaka čast na debelim živcima svima koji odgledaše ovaj dvojac. Ja nisam u stanju, jer čim čujem glas Martina Lorensa, dođe mi da kupim zastavu Konfederacije i zakucam je na zid svoje sobe.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku torivoje na korisnoj poruci:
Leonida (25.4.2020), Nestor (25.4.2020), tiho86 (25.4.2020)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com