Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.8.2011, 19:59   #761
Nighty
Banned
 
Član od: 5.7.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 374
Zahvalnice: 211
Zahvaljeno 135 puta na 91 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Аха. Никада ми није било јасна веза с датим местом.

Размишљам постоји ли могућност да права форма Diаbla све време обеда у датој локацији, а овамо само шаље своје клонове...
Nighty je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2011, 20:06   #762
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Diablo 3

Ne salje on svoje klonove to je on njegova dusa, samo ne moze da je materijalizuje bez "domacina" u Sanctumu jer sto si jaci demon teze je da upadnes u drugi realm ("procep" je suvise mali). Worldstone-a nema, Nephalemima se vracaju moci, demoni i arhandjeli mogu da trckaraju po sanctumu kako oce, eto nama "pravog" Diabla.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2011, 20:23   #763
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Nighty kaže: Pregled poruke
За ''остале играче'' или за тебе?
I za mene i za ogroman broj ljudi.

Citat:
Nighty kaže: Pregled poruke
Заита, изглед некога ко може да се манифестује апстрактним начинима је сасвим глупа замерка.
Kaze ko? Imas potvrdu toga ili opet izmisljas lore? Druga stvar, ako je malo promenjen ,Diablo1--> Diablo 2, ali kao sto sam vec rekao da nisu najavili Diablo 3 ,niko ne bi ni znao da je to novi Diablo. Dovoljno... Ti verovatno ne bi imao nista protiv ni da je novi Diablo neka nakaza iz FF serijala.. jer boze moj on se manifestuje apstraktnim nacinima.

Citat:
Nighty kaže: Pregled poruke
Него, мани се ти jRPG - није то твој фах.
I nije, jer ja gluposti ne igram Mada mi nije jasno kako nekome to moze da se svidja, ocigledno ima takvih primeraka (iako su retki),ali sta takvi likovi kazu o izgledu Diabla krajnje je nebitno sa moje tacke gledista.


Citat:
Nighty kaže: Pregled poruke
Diablo 3 изгледа сасвим задовољавајуће и биће одлична видео-игра, надам се да ти је то јасно :]
Ne, ne izgleda. I to nisam rekao samo ja vec i mnogi drugi igraci (ukljucujuci i na ovoj temi na ovom forumu).
A sto se tice kakva ce igra biti, mislim da ce biti dobra,ali da li ce biti na nivou jednog Diabla... videcemo... ja licno ne verujem,iz vec navedenih razloga,kao i nekih drugih koji imaju veze sa samim gameplayom.

Uostalom sta ti ja pricam, prosvrljaj po netu pa ces videti.

Diablo

Poslednja ispravka: Bascelik (21.8.2011 u 20:34)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
bokela (24.8.2011)
Stara 21.8.2011, 20:27   #764
SobeR
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 203
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 76 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Ako malo procitate po netu videcete sta danas rade kreatori Diabla 1 i 2, i da njihova najnovija igra izgleda kao cista kopija WOW-a.
Toliko o njihovom "umecu".

http://www.mythos.com/page/Screenshots.aspx
SobeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SobeR na korisnoj poruci:
Nighty (22.8.2011)
Stara 21.8.2011, 20:33   #765
Cugel
Banned
 
Član od: 14.8.2011.
Poruke: 31
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
SobeR kaže: Pregled poruke
Ako malo procitate po netu videcete sta danas rade kreatori Diabla 1 i 2, i da njihova najnovija igra izgleda kao cista kopija WOW-a.
Toliko o njihovom "umecu".

http://www.mythos.com/page/Screenshots.aspx
Hm, malo je glupavo da se predstavljaš kao fan i poznavalac serijala a da onda vređaš njegove tvorce, zar ne?
I koliko ja znam razvoj tog Mythos-a je pre par godina preuzela neka korejska kompanija tako da ne možeš da kriviš bivše Blizzard North-ovce za kvalitet igre.
Oni su dokazali svoje umeće sa Torchlightom.
Cugel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2011, 20:37   #766
SobeR
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 203
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 76 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Ma ovde se neki kunu u Blizzard North a pitanje je sta bi napravili i da li je bas sve od njih zavisilo
SobeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku SobeR na korisnoj poruci:
Nighty (22.8.2011), Zuzu (21.8.2011)
Stara 21.8.2011, 21:13   #767
Zuzu
Novi član
 
Član od: 12.1.2006.
Lokacija: Ispred monitora
Poruke: 16
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 12 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
SobeR kaže: Pregled poruke
Ma ovde se neki kunu u Blizzard North a pitanje je sta bi napravili i da li je bas sve od njih zavisilo
Tu si skroz upravu! Ne zavisi od njih koliko od klijenta koji placa ceo projekat i kako on hoce tako mora i biti. Iako je Schaefer radio na Torchlightu kao asistent mozemo do sutra da nagadjamo dal je on zeleo da Torch izgleda cartoon-like ili ne... Nekada normalna ekipa napravi shitinu od igre samo zato sto tako hoce neka budala koja se pita....
Zuzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2011, 0:20   #768
Nighty
Banned
 
Član od: 5.7.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 374
Zahvalnice: 211
Zahvaljeno 135 puta na 91 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
bascelik kaže: Pregled poruke
i za mene i za ogroman broj ljudi.
Kaze ko? Imas potvrdu toga ili opet izmisljas lore?
Ако ниси приметио, чини ми се да Диабло може да се манифестује апстрактним методама и сада си заиста смешан обзиром да изгледа за тебе ''апстрактно'' не подразумева запоседање човека.

С друге стране где је ту забава посматрати ''званичан Lore" и немати макар малену шпекулацију?! Далеко занимљивије јесте својим напором проналазити могћности и повезивати битне тачке те на конту тога доћи до закључака, што и није тешко. Уосталом, Blizzard намерно остављају довољно простора за детаљ шпекулације обзиром да ту лежи чар, да могу ортаци да упоређују своје налазе, да могу да испитају терен својим мозгом, а не да прочитају шта тамо неко има да напише, односно да им неко други објасни шта је и како је. То је глупо и досадно. Једну овакву игру је потребно доживети због приче и повезати битне тачке. Штавише велико је питање поводом тога да ли је трећа форма 8ова којој замераш) уствари и ПРАВА форма обзиром да, а реално, Diablo није долазио у својој правој форми и питање је велико поводом метаморфозе кроз коју је морао да прође. Скелет који личи на Мефиста, пипци који подсећају на Баала и троја уста су за мене нешто што дефинитивно подсећа на праву форму злог тројства међу којима је најгори најмлађи Диабло. Уосталом, јасно се види део на глави где је био Soulstone, а обзиром да истог више нема сада долази још јача верзија (права) која представља Diabla. Раније то није могао (само се мало шеткао ту и тамо).
/////////////////////////////////
Немам шта с тобом да се расправљам, нађи неке жртве који ће да оплакују с тобом изглед игре, а ја ћу дочекати и играти с задовољством. :]

Poslednja ispravka: Aibo (22.8.2011 u 12:15) Razlog: Vređanje
Nighty je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nighty na korisnoj poruci:
SobeR (22.8.2011)
Stara 22.8.2011, 8:41   #769
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Spekulacija je jedno,zvanican lore je drugo.
Citat:
Nighty kaže: Pregled poruke
Уосталом, говоримо о Диаблу који може да се материјализује и као печурка, што се мене тиче.
Dobro za tebe je Diablo pecurka, bravo. Ne ne govorimo o takvom Diablu. Znaci ti izmisljas lore, pa hoces da vodis raspravu po tom izmisljenom lore-u?

A kako to mislis da Diablo nije dolazio u svojoj pravoj formi? Odakle ti to?

Tek ja nemam zelju da se raspravljam sa tobom, niko na ovom forumu ne moze da vodi normalnu raspravu sa tobom, ti mozes da raspravljas samo sa onim kretenima iz one jazbine. Ovde su ipak normalni ljudi,pa se ti ne uklapas.

Citat:
Nighty kaže: Pregled poruke
нађи неке жртве који ће да оплакују с тобом изглед игре, а ја ћу дочекати и играти с задовољством.
Ja samo iznosim realne mane i kao sto sam vec rekao to su izneli i mnogi drugi i to ne samo na ovom forumu.

A sto se tice "oplakivanja"
Citat:
Nighty kaže: Pregled poruke
Ја сам туговао за тим што су уклонили Илидана или Артаса из Warcraft будућности
Znaci ja samo iznosim zamerke na video igru,a ti si taj koji ima emocionalnih problema.

Poslednja ispravka: Aibo (22.8.2011 u 12:17) Razlog: Vređanje
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
nameless1 (22.8.2011)
Stara 22.8.2011, 10:13   #770
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Nighty kaže: Pregled poruke
Једну овакву игру је потребно доживети због приче и повезати битне тачке.
Wait, Diablo ima pricu??!

Citat:
Nighty kaže: Pregled poruke
нађи неке жртве који ће да оплакују с тобом изглед игре
Te 'zrtve' su uglavnom pravi fanovi serijala, razocarani sto se treci nastavak pretvorio u 'Zikinu sarenicu'. Ja to nisam, ali samo iznosim zapazanja..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Krilce (22.8.2011)
Stara 22.8.2011, 10:37   #771
Nighty
Banned
 
Član od: 5.7.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 374
Zahvalnice: 211
Zahvaljeno 135 puta na 91 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Што се Diablo 3 тиче, ту тек долази прави Diаblo обзиром да је сада у стању да то и учини. Раније није могао. Ваљда си играо видео-игру. :]

Poslednja ispravka: Aibo (22.8.2011 u 12:18) Razlog: offtopic
Nighty je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2011, 10:44   #772
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

@Nighty
"There has been some debate if this demon really is Diablo, or one of his brothers, but when it was released by Blizzard, it was named "Diablo", so it's generally accepted it's "Big Red" himself."

" Surrendering control to the demon within, the Wanderer frees Baal and Mephisto, eventually travelling to Hell where he completes the transformation into his true demonic form."

Izvor Diablowiki. Opste poznate stvari (koje sam ja ovde tvrdio,a bio osporavan od neznalica),a to sto par retarda na tom tvom forumu izmislja svoj lore je druga stvar ,a ja bi bio jos veci retard kada bi se sa takvim retardima raspravljao.

Tako je,ja nemam pojma, ti koji tvrdis da je Diablo "pecurka", ti imas pojma...

Osim toga, na kraju krajeva, tebe niko ne tera da ti se ne svidi novi dizajn... ti trolas svojom voljom.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2011, 11:22   #773
Jon Snow
Član
 
Član od: 21.4.2011.
Poruke: 94
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 43 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
SobeR kaže: Pregled poruke
Ma ovde se neki kunu u Blizzard North a pitanje je sta bi napravili i da li je bas sve od njih zavisilo
Ono što bi oni napravili bilo bi... identično ovom D3 po kome pojedinci ovde pljuju.
Taj Torchlight, igra je odličan HnS RPG, ali artstyle je duplo više "stripski", "cartoonolik" ili kako ga već zovete ovde, igra je mnogo vedrija i šarenija nego D3.
Jon Snow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2011, 11:40   #774
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Jon Snow kaže: Pregled poruke
Ono što bi oni napravili bilo bi... identično ovom D3 po kome pojedinci ovde pljuju.
Taj Torchlight, igra je odličan HnS RPG, ali artstyle je duplo više "stripski", "cartoonolik" ili kako ga već zovete ovde, igra je mnogo vedrija i šarenija nego D3.
Znam da je offtopic, izvinjavam se ali moram To nikako ne moze biti stripski artstajl, to je stil koji je Blizzard poceo da vuce od War3, pa ga je podigao na "visi" nivo u WoWu i zagadio StarCraft sa njim

Od koga su ga oni pokupili, nisam siguran, ali sada nam to postade - manje vise - industrijski standard. (fable, torchlight...)

Stripovi, narocito od 80ih (i daaavno pre toga svakako, ali od 80ih skoro potpuno), napustaju taj karikaturni izgled i okrecu se realisticnijim (ili pak apstraktnijim, no to nije bitno ) prikazima


Inace, torchlight jeste takav i kod njega se nismo zalili zato sto je to Torchlight 1, a ovo je Diablo 3
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2011, 11:50   #775
Jon Snow
Član
 
Član od: 21.4.2011.
Poruke: 94
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 43 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
LoshMeeBre kaže: Pregled poruke
Inace, torchlight jeste takav i kod njega se nismo zalili zato sto je to Torchlight 1, a ovo je Diablo 3
Da, ali mislim da je to što Torchlight, igra iz razvojnog tima koji je većinom sačinjen od veterana Blizz Northa, izgleda... WoWasto(?) dobar pokazatelj da bi i njihov Diablo 3 izgledao tako.
Jon Snow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2011, 11:55   #776
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Samo pre dve strane covek je pokazao kako bi izgledala njihova verzija D3. Tako da tvoja pretpostavka nije tacna.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2011, 12:54   #777
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Diablo 3

Brate photoshop kako ne vidis, mozda bi imala takav stil ali ono je cist photoshop. Takodje Diablo nije dolazio u svojoj "pravoj" formi iz razloga koji objasnjavam na zadnje dve strane.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2011, 13:48   #778
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Ne vidim da je photoshop ,iako nisam neki strucnjak, prvi put sam te screenove video sada ,ovde (mozda i ranije ,ali se ne secam) tako da sam svrljao po netu i nisam video nigde da je neko rekao da je photoshop. Imas li neku potvrdu?
Spoiler za Nasao sam sledece informacije:
I can't comment on what I saw or didn't at Bliz North in 2003 and 2005, other than saying what I have before, that I was shown enough that I knew D3 was well under production at that point.

Looking at these shots and remembering stuff I saw, I think it would be more accurate to think of the current D3 as D4. D3, the sequel to D2, was made at Blizzard North from 2000-2005. It was very much a sequel to D2; most of the same characters were carried over and the gameplay mechanics (potion spamming, item leech, skill trees) etc were (probably) going to be carried over.

The game Jay Wilson and team are making is more akin to Diablo 4, or Diablo X, or Diablo Rebooted, or whatever you want to term it. It's got almost all new chars, massively new gameplay mechanics, etc. Obviously it's still an isometric click-fest, and there are parallels, but it's a (mostly) new team making a new game inspired by, but not really based on or connected to the original.

This isn't meant as a criticism -- D3's going to be massively fun and I think a lot of the gameplay mechanics/changes are big improvements over what D2 offered. But a lot of the "too colorful" and other complaints stem from a false paradigm, that the new D3 is like D2, with a few new things added. It's not. It's more of a remake/restart than a sequel, for better or worse.

-Flux who played Blizzard North's Diablo3 several times.

The most detailed rumor about Diablo III came in 2005 from a bridge-burning ex-Blizzard employee named Chris Hartgraves, (details in the Diablo 3 History article) in which he reported that Diablo III was set largely in the High Heavens. That’s where most of these screenshots were taken, and we even see Tyrael and another archangel in one shot.


A lot of readers have asked if this is what I saw during my BlizNorth visits in 2003 and 2005. Not exactly, but I can’t go into more detail. Besides, I’m sure my memories are suspect and tinged with golden nostalgia, 8 years later.


Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
U Black Abyss su on i braca bili proterani od strane manjih zla.
Black Abyss ti je pandan Void-u, dimenzija u kojoj obitava sve i nista i nezavisna je od ostalih. Savrseno mesto da tutnes nekoga ko ti smeta
Zar nisu oni zarobljeni u Sanctuary od strane Horadrima? Ako su proterani u Black Abyss,kako su usli u Sanctuary?

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Njegove forme su se menjale u zavisnosti od "domacina" (prvo Albrecht, pa heroj iz D1) i ni u jednoj nije imao punu moc jerbo je i dalje to zaposeto ljudsko telo (na kraju keca se to i vidi, Diablo se transformise nazad u Albrechta).
Cije telo su onda zaposeli Mefisto i Bal?
Spoiler za Bal je bio u Tal Rasi i ...:
izgledao je ovako

Da bi posle transformacije izgledao ovako

Buduci da u dizajnu Diabla ,izmedju keca i dvojke, ima minimalnih razlika, ne bi rekao da njegov izgled zavisi od zaposednutog tela. Takodje npr. izgled Diabla se u Diablu 2 razlikuje na cinematicu i u igri. Tako da ne bi to pravdao lore-om, vec obicnim prostim dizajnerskim odlukama (npr. posle smrti Diabla u drugom delu njegovo telo se ne vraca u oblik heroja iz prvog dela)

PS
mada ako imas neki link sa bolje objasnjenim Diablo lore-om prosledi da procitam

Poslednja ispravka: Bascelik (22.8.2011 u 14:32)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2011, 13:55   #779
SobeR
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 203
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 76 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Slike su odavde

http://kotaku.com/5761172/this-is-wh...-ago/gallery/1


i hvala bogu da je ta verzija otkazana, i ne cudi me sto su rekli da nezadovoljava kriterijume.
SobeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2011, 14:07   #780
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Diablo 3

Prvo HUD, ikone napitaka ocajne, action bar uzet iz D2, ne postoje ikone za napad/spell + je sve ocaj uklopljeno (sem orbova). Na obe slike je perspektiva postavljena pod veoma veoma nepravilnim uglom, prva slika ima tehnicki i stilski kvalitet D2 dok je druga slika nabudzeni render koji bi opusteno mogao da upadne u Heroje novije generacije (nema muljavo krzave teksture, osvetljenje je dosta bolje, sama minimapa je kvalitetnije dok je ostali HUD isti). Jednostavno previse nelogicnog odudaranja u kvalitetu i kompoziciji da bih poverovao da je ovo stvarno nekad bio D3. Licno kao mali developer ne bih dozvolio sebi da procure ovakvi shotovi, a kamoli visokodrzeci tim kao Blizz North.

EDIT: Sad vidim ovu galeriju, ali opet tamnica i tvrdjava su nebo i zemlja.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, diablo, diablo 3


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Diablo (1 i 2) ACHTUNG Role-Play 563 7.8.2022 14:36
Diablo II pomoc za instaliranje WinnieThePooh Role-Play 6 6.7.2015 22:16
Diablo kec na XP-u Hmeljisha Role-Play 1 10.10.2007 22:45
Diablo II online- pomoc Stojke Mrežne igre 3 26.5.2007 22:58
Diablo 3 Aljosa Role-Play 35 22.3.2006 16:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com