Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.11.2019, 23:38   #741
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Jeste nova igra. Koriste novi engine i jos sa ray tracing-om.

Fenomenalno izgleda. Svidja mi se ovo sa novim skilovima.
Zanima me skill tree ali ne verujem da ce to da pokazu.

Nova liga se zove "Metamorph"

Inace prave i PoE Mobile. Mislio sam da troluju ali je istina.
Moram da priznam da izgleda dobro, cak vise nego dobro.

Poslednja ispravka: Kidja (15.11.2019 u 23:49)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2019, 0:40   #742
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Jeste nova igra. Koriste novi engine i jos sa ray tracing-om.

Fenomenalno izgleda. Svidja mi se ovo sa novim skilovima.
Zanima me skill tree ali ne verujem da ce to da pokazu.

Nova liga se zove "Metamorph"

Inace prave i PoE Mobile. Mislio sam da troluju ali je istina.
Moram da priznam da izgleda dobro, cak vise nego dobro.
... nije nova igra. jeste menjaju engine, ali bukvalno ce samo biti ogroman update.. ista stvar kao overwatch 2.
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2019, 0:57   #743
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Nova liga 13.12

Sto se tice PoE 2 imace cak 38 ascendancy klasa.
Dodati na to kako da cemo imati i 8 itema koji mozemo da 6-linkujemo dodjemo do milion kombinacija za bild.

D4 ne moze da parira ovome a tek treba da vidimo novi skill tree.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2019, 1:31   #744
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Dodati na to kako da cemo imati i 8 itema koji mozemo da 6-linkujemo dodjemo do milion kombinacija za bild.
Kao da nismo vec na milion
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2019, 3:38   #745
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
ja... nemogu.. da .. verujem.. bukvalno sedim, gledam, placem od srece.. 5000+ sati imam u igri , i oni ce da pretvore igru u bukvalno ono sto sam hteo
Jel' mozes da pojasnis nama koji nikada nismo igrali ovu igru, a mozda bismo ovaj put hteli da pocnemo
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2019, 15:21   #746
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
Echo kaže: Pregled poruke
Jel' mozes da pojasnis nama koji nikada nismo igrali ovu igru, a mozda bismo ovaj put hteli da pocnemo
Ajde... znaci ovako , path of exile se godinama svodio samo na buffovanje jednog skilla do kraja igre ... izaberes lightning arrow na primer , i pokupis par buffova (Wrath aura, herald of ice - da monsteri eksplodiraju) , i trcis kroz end game.
ponekad , u nekim buildovima uzmes jedan skill za aoe i drugi za single target damage... i to je bilo manje vise maximum jer za svaki skill treba imati vise support gemova (gemovi koji menjaju skill na razlicite nacine) .. i ti support gemovi se stavljaju u weapon/body armor/gloves/boots/helmet itd .. ali samo weapon i body armor mogu da imaju najvise (6) linkova , sto znaci, samo 2 skilla sa maksimalnim efektom.
ALI sada ce biti promenjeno (vec u 3.9, decembra 13 ako sam dobro skapirao) Da moze da se ima cak 8 skilova sa maksimalnim efektom, sto znaci da ce igra najzad imati vise opcija, i efektivno - broj buildova skociti sa nekoliko hiljada, na nekoliko stotina hijada . jer u 4.0 (za godinu dana manjevise) dolazi jos 19 Ascendancy (sub-klase) , na ukupno 38.

glavni RNG (fusing orb je beskoristan sad , za one koji znaju o cemu pricam) je bukvalno sklonjen, tako da je fokus sad skoro iskljucivo na iteme.

dalje , dolazi shapeshifting, i zbog same prirode igre - nece samo "druid" moci da koristi, nego bilo koja sub-klasa (u poe svaka klasa moze da koristi svaki skill)
dalje - tone i tone engine poboljsanja. bolji performance, bolja grafika, prerenderedRTX na TRAVI ( ) , dizajn bosova da nisu vise toliko gearcheck koliko samo treba imati skilla da bi se pobedio...
novi character modeli za fluidne animacije, seemless shapeshifting (bilo kom trenu mozes da promenis u drugi shape , instant , warewolf na primer)

i to je manje vise to, sto se novih igraca tice.

EDIT: Pogresio sam ovde - ovo je takodje 4.0 : "da pojasnim samo da novi skill sistem (ovo gde ima 8 max skilova) dolazi u 3.9 u decembru, a vecina ostalih stvari u 4.0 (poe2) u novembru/decembru sledece godine."\
u 3.9 dolaze novi gemovi samo .

Poslednja ispravka: darkowozzd (17.11.2019 u 22:30)
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darkowozzd na korisnoj poruci:
Echo (16.11.2019)
Stara 16.11.2019, 18:07   #747
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Rade nesto slicno sto je i Blizzard najavio sa OW"2"
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2019, 5:01   #748
BigBadWolf
Član
 
Član od: 23.9.2015.
Lokacija: Beograd
Poruke: 143
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 52 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

I dalje igra teski krs. Arpg igra gde jednim klikom ocistis celu prostoriju, pa onda sledecu, pa sledecu i tako u nedogled bez ikakve taktike. I vecna borba skupljanja curency umesto mapa. Pa onda kad skupis dovoljno kupis mapu wtf. Skill tree urnebes pola od toga ne vredi nicemu a koliko cimanje. Ne gubite vreme
BigBadWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2019, 8:16   #749
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
BigBadWolf kaže: Pregled poruke
I dalje igra teski krs. Arpg igra gde jednim klikom ocistis celu prostoriju, pa onda sledecu, pa sledecu i tako u nedogled bez ikakve taktike. I vecna borba skupljanja curency umesto mapa. Pa onda kad skupis dovoljno kupis mapu wtf. Skill tree urnebes pola od toga ne vredi nicemu a koliko cimanje. Ne gubite vreme

Verovatno najgluplji post na celom forumu, obzirom na konkurenciju veliki poduhvat
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2019, 12:20   #750
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
BigBadWolf kaže: Pregled poruke
I dalje igra teski krs. Arpg igra gde jednim klikom ocistis celu prostoriju, pa onda sledecu, pa sledecu i tako u nedogled bez ikakve taktike. I vecna borba skupljanja curency umesto mapa. Pa onda kad skupis dovoljno kupis mapu wtf. Skill tree urnebes pola od toga ne vredi nicemu a koliko cimanje. Ne gubite vreme
od nekoga ko je fan farming simulatora nisam ocekivao ovo
sa obzirom da je jedina online konkurencija vec godinama igra u kojoj je "+9000% damage" jedini upgrade , ovo dodje jedini punokrvni ARPG pored grim dawn-a


anyway, za one koje zanima
cisto malo da se pojasni situacija

Poslednja ispravka: darkowozzd (18.11.2019 u 12:28)
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2019, 13:05   #751
BigBadWolf
Član
 
Član od: 23.9.2015.
Lokacija: Beograd
Poruke: 143
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 52 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Da to je poznato da PoE ima hardcore fanove svako ima svoj ukus.Igrao sam i ja PoE 2-3 lige pre par godina dok se nije pojavio Grim Dawn.Pored fantasticnog GD pomenucu i fenomenalne arpg igre milion puta bolje od PoE Last Epoch i Wolcen:Lords of Mayhem obe u early acces-u ali i kao takve siju PoE.Ali kad spucas 1000+ sati i ko zna koliko para u microtransaction onda ti zao da pruzis sansu drugim igrama i da priznas sebi da je PoE *****e i odigras pravu arpg igru a mozes i farming simulator
BigBadWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2019, 13:51   #752
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
BigBadWolf kaže: Pregled poruke
Da to je poznato da PoE ima hardcore fanove svako ima svoj ukus.Igrao sam i ja PoE 2-3 lige pre par godina dok se nije pojavio Grim Dawn.Pored fantasticnog GD pomenucu i fenomenalne arpg igre milion puta bolje od PoE Last Epoch i Wolcen:Lords of Mayhem obe u early acces-u ali i kao takve siju PoE.Ali kad spucas 1000+ sati i ko zna koliko para u microtransaction onda ti zao da pruzis sansu drugim igrama i da priznas sebi da je PoE *****e i odigras pravu arpg igru a mozes i farming simulator
nisam potrosio ni jedan $ na poe, kupio sam 20$ first blood pack sa zaradom iz cs:go i to je to, ostali mtx sam dobio free.
PoE ima svoje mane , to se slazem. Ali ni jedan od navedenih nema ogroman end game +ovoliku customizaciju koliku ima path of exile.
bukvalno menjam build svakih nedelju dana, igram novog charactera , minimum 3-4 za svaku ligu i nije mi dosadno.
Grim dawn sam batalio posle 3 playtrough jer jednostavno nema dubinu koliku poe ima, i nije updateovan cesto, vise je igra da odigras 2- 3 puta i ostavis.

ali reci da je bez ikakve taktike je upravo ono sto popravljaju u 4.0 , bosovi ce zapravo biti teski, a ranije se taktika svodila samo na pravljenje builda.

i ja sam mrzeo poe pre 2.0 , al onda sam poceo opet, i od tada svaku ligu
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2019, 23:59   #753
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Sta je to fenomenalno u tim igrama? Nisam ih igrao.

Jel imaju content update na svaka 3 meseca? Da li imaju reset ekonomije na svaka 3 meseca? Ili jednostavno cepas do sledece ekspanzije koja je pretpostavljam na godisnjem nivou?

Koliko vidim igre kostaju oko 25-30e ovaj GD i dosta vise sa nekim DLC-ovima, koliko vidim na steamu.

To je otprilike koliko je jedan prosecan igrac potrosio na mikrotransakcije.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
darkowozzd (19.11.2019)
Stara 13.3.2020, 2:41   #754
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

http://www.pathofexile.com/delirium
pocinje za 19 sati od sad (u 21:00)
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2020, 15:37   #755
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Nisam nesto ishajpovan. Verovatno cu odigrati malo ali mi se uopste ne igra iz nekog razloga sto pre nije bio slucaj na pocetku nove lige.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2020, 10:27   #756
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Drustvo, nisam igrao poe jedno dobrih 4-5 godina... I vidim svasta se izmenjalo. Trebace mi dobrih par dana da shvatim sta sve tu ima sad... Uglavnom, vratio bih se da se malo podsetim, i pripremam polako za poe2. A i bataljujem polako armored warfare, kad sam shvatio da mi za jedan prokleti tenk u toj igri traze 300 evra. radije cu te pare da dam na poe, koji ima najposteniji f2p sistem za koji ja znam.

Imam pitanje, meni se svidjaju totem buildovi. Imao sam witch sa totemima secam se u momentu bataljivanja igre, lvl86. Koliko sam shvatio sad su napravili da je samo Templar viable za toteme? Jel to tacno, ili mogu da guram ovu vesticu sto imam? Ne krece mi se od lvl1 stvarno :/ Pritom imam i neke altove lvl 70-ish, ali sve to scioni, i kojekakve gluposti, nemam templara -.-

Drugo pitanje vezano je za itemizaciju. Jel ima neko na ovom forumu kome je igra dosadila, ili neko ko pak uvek igra novu ligu, a ne standard, da mi prebaci neke iteme u standard, da pocnem? U svakom slucaju cu ih vratiti kad ih prerastem.

jel igra neko totem buildove? neki savet?

hvala, vidimo se u igri
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2020, 14:06   #757
svarogog
Član
 
Član od: 12.12.2011.
Poruke: 319
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 72 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Kreni novu ligu od pocetka ali budi spreman da umires dosta je teska. Po meni nema smisla da igras standard ligu a leveluje se dosta brzo
svarogog je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2020, 15:01   #758
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

ma kakvi... ne volim ja to da bude tesko. i standard mi je pretesko, a kamo li te lige....
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2020, 20:10   #759
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
Drustvo, nisam igrao poe jedno dobrih 4-5 godina... I vidim svasta se izmenjalo. Trebace mi dobrih par dana da shvatim sta sve tu ima sad... Uglavnom, vratio bih se da se malo podsetim, i pripremam polako za poe2. A i bataljujem polako armored warfare, kad sam shvatio da mi za jedan prokleti tenk u toj igri traze 300 evra. radije cu te pare da dam na poe, koji ima najposteniji f2p sistem za koji ja znam.

Imam pitanje, meni se svidjaju totem buildovi. Imao sam witch sa totemima secam se u momentu bataljivanja igre, lvl86. Koliko sam shvatio sad su napravili da je samo Templar viable za toteme? Jel to tacno, ili mogu da guram ovu vesticu sto imam? Ne krece mi se od lvl1 stvarno :/ Pritom imam i neke altove lvl 70-ish, ali sve to scioni, i kojekakve gluposti, nemam templara -.-

Drugo pitanje vezano je za itemizaciju. Jel ima neko na ovom forumu kome je igra dosadila, ili neko ko pak uvek igra novu ligu, a ne standard, da mi prebaci neke iteme u standard, da pocnem? U svakom slucaju cu ih vratiti kad ih prerastem.

jel igra neko totem buildove? neki savet?

hvala, vidimo se u igri
srecno ti bilo junace, nista nije vise ni blizu kako je bilo, trazi guideove na jutjubu

Poslednja ispravka: darkowozzd (18.3.2020 u 4:16)
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2020, 0:25   #760
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

mislis buildove

sta znam, deluje mi fino. jos uvek igram stari sadrzaj, ali ima svasta nesto novo. uzeo sam crusader supporter pack, ima finih stvari
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Path of Exile Bascelik otpaTci 22 26.4.2015 14:25
Red Alert: A Path Beyond Ghost Akcione igre 4 11.4.2011 18:50
Windows cannot access specified device path or file EpicG Kvarovi 8 3.11.2010 19:28
The Path darthmajor Avanturističke igre 14 25.9.2009 17:29
The Matrix The Path of Neo glisa Akcione igre 38 7.2.2007 23:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com