Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.4.2016, 22:09   #401
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Dark souls 3

O kako mi samo nedostaje Master key.....
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2016, 23:06   #402
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Spoiler za Bonus zona, da ne propustis:
Kada ubijes Dancer-a, imas kada se popnes na merdevine prolaz levo gde se nalazi dodatna zona.

Nisam bas siguran al
Spoiler za U vezi bossa i dodatne zone:
Dancera ubio jos odkad pa sam isao izmedju ostalog i na Oceirosa u possesed knight garden ako mislis na tu zonu.



Inace mrzim i ove arhive kao sto sam ih mrzeo i u kecu, mesto koje stvarno iziskuje svako culo do daske samo da bi se kolko tolko kontriralo kolicina cheap postavljenih zamki draze mi je da me ubije zmaj vatrom il da me pokosi objektivno masivan protivnik nego da me zamajavu ovi pew pew debili sa njihovom vodom koja lici da ne kazem na sta.


Kretenski je i sto citava zona ima samo 1 bonfire , barem imas lift da kazes. Jedva cekam da dodjem do bossa (otvorio sam kapiju) i da se cistim iz ove neslane piz*arije.

Bilo je jos iritantnije dok nisam ubio znate vec cijeg klona.


Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
O kako mi samo nedostaje Master key.....

Slazem se potpuno, mnogo je backtrackinga nepotrebnog i kruzenja samo da bi se otvorila ne bitna vrata nego i najprostije celije sa cesto i crap lootom....

Poslednja ispravka: sale94 (28.4.2016 u 23:16)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2016, 23:20   #403
sasa.
Član
 
Član od: 29.10.2012.
Poruke: 76
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 24 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

gotovoo! lvl 107, malo jače od 111 satiii! šta reći, a ne zamumlatiii! sjajna igraaa!
sasa. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sasa. na korisnoj poruci:
sale94 (28.4.2016)
Stara 28.4.2016, 23:29   #404
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
sasa. kaže: Pregled poruke
gotovoo! lvl 107, malo jače od 111 satiii! šta reći, a ne zamumlatiii! sjajna igraaa!
Svaka cast, sada mozes mirne duse da cekas neki potencionalno novi sadrzaj.

I upises sebi pseudo orden, za odolevanje ludilu, nebitno kako al samo ustajanje iznova i iznova i vracanje se racuna najvise ne busanje smrtima il lakim pobedama . Drago mi je da si spomenuo, i satnicu znaci da nisi zurio uopste predpostavljam.

Da i gledaj fail klipove prelaska drugih ljudi to mi je omiljen deo kad gledas i prepoznas se u nekim stvarima .

Poslednja ispravka: sale94 (28.4.2016 u 23:40)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
sasa. (28.4.2016)
Stara 29.4.2016, 0:41   #405
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
sasa. kaže: Pregled poruke
gotovoo! lvl 107, malo jače od 111 satiii! šta reći, a ne zamumlatiii! sjajna igraaa!
Na koju foru si igrao 111 sati, a tek si 107 lvl???
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2016, 1:12   #406
Dantheus
Veteran
 
Član od: 3.3.2016.
Lokacija: Ankh-Morpork
Poruke: 884
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 159 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Šta mislite kad bi mogli očekivati DLC pakete? Možda na ljeto, kao i u slučaju Dark Souls II.
Dantheus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2016, 1:21   #407
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Vidis kako je to lepo rasporedjeno. Level po satu. Ja uopste nisam zurio i svuda sam bio i trebalo mi je nekih 40sati (109lvl). Ali svuda sam se zavlacio. Da mi je ovo prva Souls igra, igrao bih je sigurno vise od 100 sati.

Sale ti nesto mnogo kukas za DS3? Covek bi rekao da ti se ne svidja. Cela igra nije toliko povezana (ako je i uopste) kao DS1 ali su regije povezane. Ono sto je DS1 u kompletu to su regije u DS3.

Sacekacu jos neko vreme pa cu krenuti u NG+. Da se malo slegne igra.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2016, 1:28   #408
sasa.
Član
 
Član od: 29.10.2012.
Poruke: 76
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 24 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Na koju foru si igrao 111 sati, a tek si 107 lvl???
pisao sam već, loriana i lothrica sam nekoliko dana pokušavao da pređem, mnogo teško meni bilo sa sorcererom... čak sam otkrio jedan "mini bug" u toj borbi, ako si sorcerer... postoji mesto u prostoriji odakle možeš lothricu, posle prvog pada i ustajanja loriana, da zadaš nekoliko projektilskih udaraca, "for free"...

evo, pokušao sam da nacrtam to mesto, malo nevešto, pa ko razume, shvatiće.

http://sketchtoy.com/66947572

još sam tek pred kraj igre, pred poslednjeg bossa, provalio da kad nosiš lak oklop, mnogo si brži... reko' aj da se obučem lepo za poslednju borbu, i obukoh lagan oklop... i pređoh ko od šale...
sasa. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2016, 10:39   #409
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
Dzigi kaže: Pregled poruke
Sale ti nesto mnogo kukas za DS3? Covek bi rekao da ti se ne svidja. Cela igra nije toliko povezana (ako je i uopste) kao DS1 ali su regije povezane. Ono sto je DS1 u kompletu to su regije u DS3.
Naprotiv neke od skroz Dobrih stvari


1. Dizajn vecine regija i sveta uopste, je veoma dobar bas kao reinkarnacija keca sa onim spomenutim precicama. 2. muzika isto za vecinu borbi su se potrudili dize atmosferu za 2 stupca.

3. Vracen je onaj osecaj kada ugledas bonfire skaces od srece, survival element i osecaj teskobe su opet izrazeniji dok si u dvojci offline ili online osecao da je uvek neko uz tebe suvise fantoma oko tebe,suvise npc-eva .

4.Borba je zacinjena specijalnim potezima dok je balansiranost izmedju dodge i blok takodje opet na snazi.

5. Obozavam embers bolji sistem nego sa humanity + korisniji.

6.Lutanje se nagradjuje mozda vise no ikad.

To sve nema veze sa onim sto ocu da kazem, eto par nekih stvari stvarno jesu pomalo ili unazadjene u odnosu na dvojku

1. boss oruzja vecina je losija no pre i nema funkcije ne osecaju se specijalno dovoljno.
2. covenants nisu ko u dvojci kao ni prstenje.
2b. skaling je otisao u majcinu za mnoga oruzja samo da bi se uveli novi itemi u vidu gems sto je i + i - zavisno od oruzja.
3.Ili prosto neke jeftino izradjene zone (Irythil Dungeon i Arhive su debilna mesta i to je to sve u njima je postavljeno sa jedinim ciljem da te vara i uvuce u neki lazni osecaj lavirinta bez kraja izazovno fer ne ide u istu recenicu kad su one u pitanju)
4. Clerici su ga izduvali mada ne kao u kecu recimo, dok je dvojka najbolja po tome (pre dlc cast nerfa).
5.Kao i sorcery sure lets give them more wands but lets also nerf the magic itself so dex and str users dont feel at dissadvatage.
6. Igra zna da bude suvise forgiving za ove koji vole da buttomashuju non stop ko manijaci, jer su pojedini protivnici ionako kao na speedu, sto si takticniji to ti je gore u tim situacijama nasuprot kecu i dvojci .


Meni da se neka od ovih igara ne svidja, please to je na nivou naucne fantastike svako ko je citao makar dve poruke iz prosle 2 teme zna kolko ja gotivim serijal (u top 3 omiljena ikad na drugom mestu mozda i prvom)

Od kad je izaslo skoro i da ne prestajem , cak sam i prevazisao tehnicke probleme koje su ostavili i svoj limit grafe da bih igrao ako to nije dokaz ja ne znam sta je.

To moje **kukanje** je moje licno vidjenje nekih stvari ili osecaj u tom momentu ne mogu ja od pakla da napravim da nije pakao.
Nista drugo nije kao da mlatim praznu slamu imam argumente .


I dalje mislim da je sirovi gameplay zakon u zanru i iznad svega navedenog i da treba da ima bar 11/10 ocenu i nadam se da ce da pobedi sve ove godine sa priznanjima.

Poslednja ispravka: sale94 (29.4.2016 u 19:17)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Psycho13 (29.4.2016)
Stara 29.4.2016, 18:52   #410
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.130
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.349 puta na 691 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Dark souls 3

Best collector's edition evah.

Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
filpan (17.7.2016), Psycho13 (29.4.2016), sale94 (29.4.2016)
Stara 29.4.2016, 19:06   #411
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Dzaba ti taj bicikl kad ces sad da navuces stomacinu od sedenja i nervoze
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2016, 22:19   #412
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Koliko si platio to ako nije tajna?

Prasina se ocigledno vidi na bajsu a i ona sprava za noge ili sta je vec je zadenuta iza kreveta?
GG no rmk
Spoiler za :):
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2016, 9:25   #413
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark souls 3

Najzad dobih ove lude
Spoiler za Boss:
Lorian & Lothric

Sta je bre ono super saiyan god mode mode odjednom instant transmition, ozivljavanje na sve strane, flame swords range veci nego smelter demon i fume, vise vrsta miracles. Jos dve faze

Overite Hp sto mi je nuff said


Oko 20+ pokusaja pokusavao sa brzim oruzjem jednim (doduse ne full upgraded) + grass + dark resins, sa tezim oruzjem, sa onim prstenjem za prozirnost i produzavanje i frames, sa black knight stitom, sa greatshields, stunovanje sa bonwheel stitom, tenkovanje, dodge fest, koriscenje stubova, hit and run, blokiranje sve vreme tolko puta na par udara od pobede. Jedino nisam probao je skroz go i sa nekim dagerom i guess.

Na kraju ih dobih sa oruzjem sa kojim sam i vecinu klao. Great club iako deluje kao samoubistvo za ovaj fight sa njim mi je prosto najlakse jer i tako i tako popijam udarce kad tad, a onda najbolje da i ja skidam chunkove hp.

Moguce je stunovati bossa i raditi riposite al malo zeznuto ako kao ja nemate bas tolko endurance, verujem da bi ovaj fight bio nesto pristupacniji nekim pure dex likovima sa bar 35 il cak 40 end.


Nista prosto ne moze da se poredi sa ovim fightom do tada. Sad razumem o cemu je sasa. pricao.

Jos kad sam otkrio na kraju u tom pokusaju da je moguce izbeci spustanje do kraja hp jednog od bosseva, samo sam pomislio well played game you got me.

Ako nista drugoveoma je vredelo zbog nagrade (i prva faza i muzika su bili super) .
Spoiler za Nagrada:



Poslednja ispravka: sale94 (30.4.2016 u 21:52)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2016, 12:27   #414
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Mene su do sad najvise namucili

Spoiler za bossovi:
Old Demon King i Dancer


sto me cudi, posebno za ovog prvog, posto ga je vecina do pre 2-3 nedelje smatrala lakim. Mozda je buffovan u medjuvremenu.

Ovom prvom sam jedva mogao da pridjem, a kada bih i prisao, uglavnom bi me stagger-ovao i tu bi bio kraj price. Na kraju sam kupio 99 strela, u medjuvremenu sam nasao dobar bow, i samo bezao od njega i gadjao ga. Jeste malo potrajalo, ali je proslo.

Sa drugim sam iskidao zivce, posebno sto sam ga u jednom pokusaju sveo na bukvalno 1 hp, i stao zato sto sam mislio da je mrtav (nakon jedno 20 pokusaja), i tu mi je bio kraj. Igram sa Exiled Greatsword(ne koristim stit), ali je jako primetno koliko je igra laksa kada se uzme dobar stit i neki straight sword. Prvi put kada sam uzeo stit i Lothric Knight Sword, bukvalno mi je bio potreban samo jedan estus. Balans je trenutno u rasulu.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Krilce na korisnoj poruci:
nikola s (1.5.2016), sale94 (30.4.2016)
Stara 30.4.2016, 18:46   #415
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.130
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.349 puta na 691 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Dark souls 3

@Ekiman: 15k dok sprave "koriste" keva i tetka dok sam ja veri stronk (much wow).

Elem roknuh onog rejvenous kristal lizarda u tutorial regiji relativno lako, navukao sam ga na centralnu prostoriju gde su oni dusi u odorama i priglupi ai se zabagovao na prolazu. Profit
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
nikola s (1.5.2016)
Stara 30.4.2016, 20:15   #416
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
Najzad dobih ove lude
Spoiler za Boss:
Lorian & Lothric

Sta je bre ono super saiyan god mode mode odjednom instant transmition, ozivljavanje na sve strane, flame swords range veci nego smelter demon i fume, vise vrsta miracles. Jos dve faze

Overite Hp sto mi je nuff said
Ja ih dobio nakon treceg pokusaja

Spoiler za snimak:


Jos na pocetku sam batalio brza oruzija, prvo sam nosio claymore, i posle toga greatsword koji sam uzao za duse od bosa, i od tada koristim taj mac na max reinforcement. Sad doduse koristim ultra greatsword od ova dva bosa, cisto da vidim kako ce da ide. Imam gomilu titanite scale-a, tako da mogu da ga na max u bilo kom trenutku, ako se pokaze kao dobar mac. Uglavnom za NG+ cu koristiti samo ultra greatsword bez stita. Znaci neki brzi roll tempo.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dacajak na korisnoj poruci:
nikola s (1.5.2016), sale94 (30.4.2016)
Stara 30.4.2016, 22:17   #417
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Jel zna neko ocenu koja je igra dobila u SK-u?
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2016, 22:58   #418
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Dark souls 3

Dodjem ti ja u untended graves, pokupim par stvari roknem ledene lizarde, vratim se mislim se nice idemo. Odem na drugu stranu uzmem neki asten estus ring, zaglavim se u cosku i imam sta videti one harpije il sta vec se transformisale, a ja zabo u rollu sve kroz teksture jedne od njih.

Naravno tu su me olesile sa bleed pa sam se vratio zaobilaznicom, dosao do bossa kad ono Champion Of Gundyr mislim se u je pa svi maltene su ga spominjali kao jednog od najgorih single bosseva, reko well aj da vidimo sta ovaj baja ima.

Uzmem great club , grass crest stit po obicaju i dvorucno ozezi, odma videh da je ubrzan u odnosu na ranije, dodjem do 75% mu od hp. Scena u u al ti se crvene oci mislim se.

Par puta me je tolko zajbao sa onim sutiranjem al sve u svemu nije mogao se nosi jer sam mu bas skidao pozamasno hp a izuzev tog sutiranja i brzine nema nista sto nisam video u prvom susretu to u kombinaciji je bilo gg za njega lep fight.

Cak sta vise ocekivao sam onu beast formu, al nope pade iz prve i jos bez embera (obicno vozim ember pogotovo na bossevima). sta ti je dark souls tolko razlicitih iskustava, kod ljudi na razlicitim bossevima se zaglavimo uvek ovaj je jedan od pristupacnijih meni .
Ko nebo i zemlja u odnosu na prosli fight fer skroz. Sustina je da iako ulazi u velike serije udara, i dalje je zadrzao onaj karakteristicni skok napad, i tu je najveci delay ubedljivo pa free hits.

Nema ni gard uopste kad napada maltene skroz otvoren, a oruzja ko ovaj club siroka to znaju da kazne.


Spoiler za Bonfire usred ovog:




Poslednja ispravka: sale94 (30.4.2016 u 23:37)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2016, 23:15   #419
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Dark souls 3

A mene je on namucio, sreca pa nisam pobacao sve sa stola, i solju i dzojstik i telefon. 5 puta ga doveo do 1% HP-a i ubije me nekim retardiranim okretom, a ni mene nije nesto isao tajming. Stvarno je divljak. A svi ostali bosevi su padali iz drugog, treceg pokusaja, sem pontifa.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dacajak na korisnoj poruci:
nikola s (1.5.2016), sale94 (30.4.2016)
Stara 30.4.2016, 23:59   #420
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

I meni je on bio poprilicno lak. Koristio sam greatshield i lothric knight sword. Prvi put me je dobio, ali sam skontao da moram i ja da budem agresivan, pa sam posle skoro svakog njegovog udarca odradio jedan svoj, tako da je brzo pao.

Zato sam se pre dva sata neverovatno za***** kad sam pokrenuo zvono u onoj regiji sa zmajevima. Video rucku, nisam procitao one poruke (a uvek citam), pa se zaleteo i ostalo je istorija. Onaj Nameless King je odvratan, dodjem do druge faze, i tu me pregazi ko plitak potok.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Krilce na korisnoj poruci:
nikola s (1.5.2016), sale94 (1.5.2016)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dark Souls za PC srksi Role-Play 2162 30.8.2022 10:25
Dark Souls II Exia Role-Play 1418 1.6.2018 13:30
Dark Fall 3: Lost Souls MarkoNI Avanturističke igre 19 24.3.2010 20:25
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com