Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.4.2021, 10:49   #1581
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Otkako se pojavio poslednji patch u ovoj igri, pronaći i uloviti losa je kao dobiti premiju na lutriji. Više se i ne pojavljuju na onim mestima gde sam ponekad i mogao da ih pronađem. Čak i ona fora iz Koltera ujutru ne funkcioniše, a koja je do ove zakrpe bila sigurna fora za pronalaženje losova.
Skini sliku i proveri tačno ovu lokaciju. Ovo gde sam označio je tačka gde treba da budeš za snajperom na litici i da osmatraš donju platformu, tu bi trebao da se pojavi los i gledaj da to bude ujutru, tad je dosta veća šansa:

http://www.filedropper.com/losmapa

Drugi način koji bi sigurno trebao da upali je da budeš kod jugozapadne obale Owanjila jezera i da postavljaš mamce za biljojede jedan po jedan sve dok se ne pojavi los. Mamci mogu privući konja, bizona, jelena ili losa.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2021, 11:48   #1582
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Drugi način koji bi sigurno trebao da upali je da budeš kod jugozapadne obale Owanjila jezera i da postavljaš mamce za biljojede jedan po jedan sve dok se ne pojavi los. Mamci mogu privući konja, bizona, jelena ili losa.
Tu sam svega par puta video losa od 15678 prolazaka tuda za ovih godinu i nešto. Bar meni su tu gotovo nikada ne pojavljuje.

Juče se setih da sam par puta, kada sam ganjao WHITE ARABIAN konja kod LAKE ISABELLA naišao na losa pored konja. Pa sam primenio istu taktiku. Nedaleko od jezera se ulogorim i prespavam do jutra. Sačuvam igru i krenem blizu mesta gde je bio beli konj. Siđem i lagano pešaka, međutim, kada sam došao tu, prođe neki lik na konju i vidim da los već beži daleko preko jezera, a ja nema šanse da ga stignem. Ponovo LOAD igre i isti način i zasita, tamo gde je bio beli arapin stoji los, ali sa kožom od dve zvezdice. Drugi put load, sve isto uradim, ali losa nema na tom mestu. Pozovem konja i krenem oko jezera, kad on leži na ledu na sred jezera. I opet koža sa dve zvezdice. Treći put LOAD i krenem ovaj put laganim kasom na konju i nema ga na onim mestima gde sam ga viđao. Krenem da obilazim, kad pored rečice stoji los sa tri zvezdice. NAJZAD!!!! Uglavnom, probao sam posle sat vremena isto i ovo je način koji uspeva - prespavaš pored LAKE ISABELLA, a ujutro kreneš u lagano tumaranje unaokolo i nema šanse da omašiš losa.
Jer tu ih retko ko uznemirava, gore iznad Annesburga, kod onog vodopada ih takođe užasno retko viđam, jer tuda prolaze vozovi i jahači, pa ih je jako teško naći bilo kada.
Jeste da je lakše bilo koristiti onaj bag iz Koltera, ali ni ovako nije mnogo problematično.

Edit: Naišao sam na nešto fantastično, što moram da proverim. Znam da je AI u igri fenomenalan, ali ovoliko...
Grizli

Poslednja ispravka: NastyB (9.4.2021 u 12:20)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2021, 12:42   #1583
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ovde imaš dosta lokacija navedeno gde se mogu sresti losovi:

https://reddead.fandom.com/wiki/Moose

Takođe imaš i ovu mapu:



U regiji Tall Trees sam jednom u jutarnjim satima u šumi opazio losa bez rogova, ali bio je sa dve zvezdice. Jednom sam u onoj šumi blizu udovičine kolibe po jakoj kiši isto slučajno opazio jednog losa bez rogova.

Ali generalno los je najređa životinja u igri. Sve ove druge vrste životinja imaju bar jednu lokaciju gde im je siguran spawn, ali los nema.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2021, 12:50   #1584
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Nego kada pomenuh Tall Trees u južnom delu te regije, istočno od trapera je mesto gde je siguran spawn grizlija.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2021, 13:55   #1585
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Ali generalno los je najređa životinja u igri. Sve ove druge vrste životinja imaju bar jednu lokaciju gde im je siguran spawn, ali los nema.
Kad bih ti pokazao koliko sam vremena proveo u igri i to ne igrajući online verovatno bi se zapanjio i pomislio da sam lud. Možda i jesam, ali meni lično je ovo treća igra (prva Mafia i Star Wars KOTOR oba dela (koje i dan danas igruckam na poslu) koja ne može da mi dosadi.
Sve to što pišeš sam odavno video i probao i ono što me APSOLUTNO ODUŠEVLJAVA u ovoj igri je što na sve te online savete možeš da se poka.kiš dok sam ne uvidiš kako i šta treba.
Kada sam prvi put želeo da se rešim nekih ACHIEVEMNENT-a u igri gledao sam YT snimke i pokušavao isto. U sledećem prolazu sam za 3-4 takva našao, probao, smislio bolja rešenja. Za razliku od gnjavaža grajnda u drugim igrama i jednako dosadnim dopstignućima, u RDR2 moraš dobro da se uživiš u igru da ih obaviš.
A ja na YT video nekoliko rešenja ACHIEVEMENTA koje sam posle rešio bar 3X lakše.
Samo jedan primer (pogledaj YT) - Achievement za SHARPDHOOTER (valjda) - u jednom DEAD EYE ubiti dve vrste životinja. Kad pogledaš po netu i YT ima dosta različitih rešenja. A ja ukapiram EKSTREMNO LAKO - nema rečice ili vode na koje nemaš MALLARD/PEKIN DUCK. Sve što treba je da bilo gde uznemiriš patke i, usput, potepaš 3-4 komada i završiš achievement.
I onda se pitaš šta su ti pokazivale badavadžije na YT??? Pa kad nađeš mnogo bolja rešenja od tupana sa YT imaš još jedan razlog da uživaš u tim stvarima.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2021, 10:45   #1586
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Igra je remek delo...Odigrao sam je sa takvim uzivanjem da mi je svaki put kada predjem u novo poglavlje bilo zao sto se nisam jos zadrzao da istrazim neke stvari...Savet je da kada igrate rdr2 da se paznja pokloni samo njemu i da se igra temeljno bez zurbe,jer sama po sebi zasluzuje paznju.Polako i bez zurbe.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2021, 19:08   #1587
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Nakanio sam se da odradim lov onih životinja po spiskovima za ženu kolekcionara i jedva sam ga odradio, baš mi je dosta vremena uzeo (neverovatno koliko mi je samo vremena uzelo da ulovim tvora sa 3 zvezdice). Razmišljao sam da odradim i potragu za egzoticima i digao ruke kad sam video da bi me to još više smorilo i uzelo mi još više vremena od lovačkih zahteva.

Šta je vama teže tj. gore između ova dva zadatka?
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2021, 23:09   #1588
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ipak da očekujemo RDR1 remaster iduće godine:

https://www.instant-gaming.com/en/70...tion-remaster/
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2021, 2:20   #1589
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Instant Gaming, epitom legitimnih prodavnica i distributera sa kojima blisko saradjuju skoro svi devovi i izdavaci pa nekako imaju informacije o izlasku nenajavljenih R* igara





/s





Salu na stranu, nije da je nemoguce da je Remaster u izradi ali ne bih bas gledao Instant Gaming kao neku realnu potvrdu bilo cega. Glasine o ovakvom remasteru postoje vec godinama, cak i da stvarno bude najavljeno tesko da IG ima neke informacije o tome. Ubacili najobicniji placeholder i to je to, cista pretpostavka da osnovu starijih glasina. Ne nadajte se previse
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2021, 18:47   #1590
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Šta je vama teže tj. gore između ova dva zadatka?
Tvorova u onoj okolnoj šumi kod trapera kod jezera Owanjila ima tušta i tma i tamo uvek mogu da se nađu i da paziš da ih ne nagaziš.

Iskreno, ja UŽIVAM u lovu i to mi je ekstremno zanimljivo kako je dobro odrađeno. Jedino me malo nervira kad treba da lovim ptičice za "ženu kolekcionara", tačnije TAKSIDERMISTA (jedi li završio to nekada, pošto na kraju igre ima mala fora u vezi toga??), jer Artur kad nosi luk ne može da podigne pogled iznad ugla od 45 stepeni, pa kad mi neka od njih izleti pred nosom i podigne se gore mogu da je ulovim malo morgen. No, sad kad znam gde ih mogu naći i kako uloviti, ni to nije neki problem.
Na primer - Robin ptičicu možeš u svako doba naći na prvom malom drvenom železničkom mostu severno od Rhodesa. I treba mi 15-ak minuta da ih pohvatam jedno 3-4 perfect.

A što se tiče zadataka za Algernona Wasp-a, jeste da je smoran, ali ja kad počnem da igram od početka znam da će mi trebati perje od Heron, Spoonbil i Egret ptica, pa čim obavljam nešto oko Saint Denis-a imam u glavi i to, pa kad mi nešto od tih ptičurina naleti usput, lagano ih pobijem i očerupam, pa kad dođem do 4. chaptera i kad spasem Algernona da se ne zagrcne na zabavi kod gradonačelnika Sen Denija, već u bisagama imam najmanje po 20-ak pera od svake od tih ptica. A za jurenje orhideja koristim YT pomoć, mada znam gde se mnoge nalaze pa neke i pokupim usput. I ne smeta mi da izgubim sat-dva na taj "zadatak".

Uglavnom, u ovom zadnjem prolazu sam došao do V chaptera a da sam obavio AMA BAŠ SVE dodatne zadatke koje mogu da obavim sa Arturom. Štaviše, tek u ovom prelazu sam prvi put uzeo Pearsonovu Scout Jacket i naplatio onom svešteniku 100 dolara sa kamatom koju sam mu dao za kuću i prvi put imao "poternicu" za nekog lika koju nikada ranije nisam video i još pokoji sitni detalj. I to je neverovatna draž ove igre - kad pomisliš da si sve video i pronašao desi se nešto što ti se ranije nije dešavalo!

Ja nešto bolje nikada nisam igrao, a mislio sam da od Witcher 3 i KotOR teško može bolje.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2021, 17:03   #1591
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Tvorova u onoj okolnoj šumi kod trapera kod jezera Owanjila ima tušta i tma i tamo uvek mogu da se nađu i da paziš da ih ne nagaziš.

Iskreno, ja UŽIVAM u lovu i to mi je ekstremno zanimljivo kako je dobro odrađeno. Jedino me malo nervira kad treba da lovim ptičice za "ženu kolekcionara", tačnije TAKSIDERMISTA (jedi li završio to nekada, pošto na kraju igre ima mala fora u vezi toga??), jer Artur kad nosi luk ne može da podigne pogled iznad ugla od 45 stepeni, pa kad mi neka od njih izleti pred nosom i podigne se gore mogu da je ulovim malo morgen. No, sad kad znam gde ih mogu naći i kako uloviti, ni to nije neki problem.
Na primer - Robin ptičicu možeš u svako doba naći na prvom malom drvenom železničkom mostu severno od Rhodesa. I treba mi 15-ak minuta da ih pohvatam jedno 3-4 perfect.
Odličnog tvora sam pronašao noću pored onog potoka u šumi nedaleko od Roudsa, i to iz ko zna kog pokušaja sam ubo tri zvezdice, a pre toga sam ga baš noću tražio pored onog potoka koji se uliva u Owanjila jezero i ništa, ili naiđem na jednog sa dve zvezdice ili ne naiđem uopšte. Dosta sam vremena tu pogubio.

Završio sam sve što je ta žena zahtevala da ulovim za nju, i to sam sve odradio kao Džon (od zeca pa do dabra), jedino kao Džon možeš da dobiješ poziv od nje i onu nagradnu statuu. Postoji fora sa postavljenom statuom u kući i morao sam da vidim na YT u čemu je stvar.

Što se tiče tih ptica ja sam ih skoro sve ulovio u letu i to sam bio na jednoj lokaciji, na ranču blizu Valentajna, a robina (tj. crvendaća po našem) sam ulovio na jednoj od stena na obali one reke u regiji gde je Beaver Hollow.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2021, 17:08   #1592
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Nego zašto moj Stamina nivo nije maksimalno zaokružen na 100 posto? Kao Artur sam odradio istraživački i skoro ceo konjički čelindž, a danas sam kao Džon završio ceo čelindž preživljavanja (deseta stavka da upecam svaku od 15 vrsta ribe mi je uzela puno vremena) i pokupovao kod trapera opremu koja se otvara nakon završenog čelindža i ništa, Stamina mi je zaokružena na nekih 90%.

Helti su mi na 100%, Dead Eye na 80-90%.

Poslednja ispravka: MidnightRunner (17.4.2021 u 17:20)
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2021, 20:06   #1593
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Question Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Nego zašto moj Stamina nivo nije maksimalno zaokružen na 100 posto? Kao Artur sam odradio istraživački i skoro ceo konjički čelindž, a danas sam kao Džon završio ceo čelindž preživljavanja (deseta stavka da upecam svaku od 15 vrsta ribe mi je uzela puno vremena) i pokupovao kod trapera opremu koja se otvara nakon završenog čelindža i ništa, Stamina mi je zaokružena na nekih 90%.

Helti su mi na 100%, Dead Eye na 80-90%.
Verovatno si preskocio neku glupost,a da nisi ni obratio paznju.Sto se opterecujes sa tim.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2021, 14:36   #1594
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Nego zašto moj Stamina nivo nije maksimalno zaokružen na 100 posto? Kao Artur sam odradio istraživački i skoro ceo konjički čelindž, a danas sam kao Džon završio ceo čelindž preživljavanja (deseta stavka da upecam svaku od 15 vrsta ribe mi je uzela puno vremena) i pokupovao kod trapera opremu koja se otvara nakon završenog čelindža i ništa, Stamina mi je zaokružena na nekih 90%.

Helti su mi na 100%, Dead Eye na 80-90%.
Tek kad završiš sve čelendže i pokupuješ sve one opasače i futrole i kad dobiješ LEGEND OF THE EAST odelo tada će ti sve biti na 100%.

Inače, taj 10-i survival izazov nije toliko strašan, zahvaljujući OVOM videu sam shvatio da na par mesta možeš da uhvatiš po 4-5 vrsta odjednom.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2021, 14:42   #1595
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Tek kad završiš sve čelendže i pokupuješ sve one opasače i futrole i kad dobiješ LEGEND OF THE EAST odelo tada će ti sve biti na 100%.

Inače, taj 10-i survival izazov nije toliko strašan, zahvaljujući OVOM videu sam shvatio da na par mesta možeš da uhvatiš po 4-5 vrsta odjednom.
Ja sam čak šest vrsta riba upecao na O'Creagh jezeru, ali za ostalih 9 sam morao dosta da putujem.
Ali generalno Survivalist čelindž je prilično lak i brzo se prelazi do zadnje stavke.

A kako si ti odradio sedmi Survivalist?
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2021, 13:49   #1596
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
A kako si ti odradio sedmi Survivalist?
Noću se dovučem do Emerald ranča i pobijem sve kokoške u kokošinjcu. Potrebno vreme - maksimalno 5 minuta.

Kažem ti, za svaki čelendž postoji kreativno rešenje. Na primer, Sharpshooter 9 - skinuti tri šešira bez ubijanja u jednom DEAD EYE - nije moguće sve do IV poglavlja i misije kada da Dačom pljačkaš tramvajsku stanicu i kad ti se posle toga ne isključuje dead eye posle pucnja. I tu sam prvi put gubio sate i sate, pregledao gomilu budalaština sa YT, a onda, sasvim slučajno, ušao u Saloon u Valentajnu i video da likovi igraju poker sa ogromnim šeširima na glavi. I shvatim da je za ispunjenje tog čelendža potrebno manje od minut vremena. Ako znaš gde i kako.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2021, 15:13   #1597
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Noću se dovučem do Emerald ranča i pobijem sve kokoške u kokošinjcu. Potrebno vreme - maksimalno 5 minuta.
Da, ali za ubijanje domaćih životinja dobijaš minus za čast.
Ja sam to odradio drugačije. Otišao sam do one pećine na Elysian Pool i u osvetljenom delu pećine ima gomila pacova (a može da bude i šišmiša koji lete) i sredio sam ih sve lagano.

Za jedan od zadataka u Survivalist-u treba ti pero sove da napraviš specijalni tomahavk. I ja sam, sva sreća, kod sebe već imao jedno ili dva pera od ranije i uopšte se ne sećam gde sam ulovio sovu. Sova je inače ptica koja se vrlo teško nalazi u igri i ima je samo noću. Sećaš li se gde si ti našao sovu?
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2021, 23:12   #1598
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Da, ali za ubijanje domaćih životinja dobijaš minus za čast.
Ja sam to odradio drugačije. Otišao sam do one pećine na Elysian Pool i u osvetljenom delu pećine ima gomila pacova (a može da bude i šišmiša koji lete) i sredio sam ih sve lagano.
Može i tako, ali na pomor peradi je gubitak časti suviše mali da bi se uzrujavao. A i manje traje, jer kokoške stoje u mestu a paRcovi beže na sve strane.

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Za jedan od zadataka u Survivalist-u treba ti pero sove da napraviš specijalni tomahavk. I ja sam, sva sreća, kod sebe već imao jedno ili dva pera od ranije i uopšte se ne sećam gde sam ulovio sovu. Sova je inače ptica koja se vrlo teško nalazi u igri i ima je samo noću. Sećaš li se gde si ti našao sovu?
Ja ih uvek nađem ili na Emerald ranču ili ovde, jugoistočno od Riggs Station. Uvek ih ima na krovu kolibe u kojoj u jednoj misiji Artura muče O Driskolovi. Inače tu je najlakše uloviti kojote (ima ih tušta i tma) i pronaći oposume noću.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Red-Dead-Redemption-2-Full-World-Map.jpg
Viđeno:	11 puta
Veličina:	35,3 KB
ID:	57832  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2021, 17:31   #1599
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Jeste li videli na Jutjubu foru sa kočijama kako Artur može da kompletira 9. travarski čelindž u Nju Ostinu? Jel' pokušavao neko to?
Deluje baš za*ebano.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2021, 18:16   #1600
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Nekad je moglo zbog glitch-a, ali mislim da su sada sredili to, pa više ne može da se izvede.

Inače, žalim što ova jakna i ovaj prsluk ne mogu da se dobiju pre Blekvotera, baš me zanima kako bi stajalo Arturu.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	01.jpg
Viđeno:	44 puta
Veličina:	85,3 KB
ID:	57833  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com