Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrikama Internet i WWW vodič

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.3.2009, 12:53   #101
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Nego jeste li primetili shta se deshava na fb danas i juche zbog novog izgleda stranice, FB je preplavljen grupama tipa "Vratite nam stari Facebook"
i takve grupe munjevitom brzinom rastu, E Marky nevaljali dechko, taman se ljudi navikli na jedno a ti im menjas
Koliko sam ja upoznat, Facebook se i ranije mjenjao i trpio velike promjene, tako da predpostavljam da je prilikom svake od njih bilo protesta. Promjene su sastavni dio svakog većeg sistema i to je prirodno.

Što se ovih naših tiče, njima je glavni problem da se opet navikavaju i uče nove stvari. Facebook je kod nas, između ostalog, popularan jer je i prilično jednostavan i user friendly, tako da ga sve mogu koristiti. Ove promjene samo negativno mogu da utiču na broj korisnika kod nas, što se meni vrlo sviđa.
Dimo je offline  
Stara 14.3.2009, 17:02   #102
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

E ppl, šta se je ovo opet promiejnio, ne može čovjek da se snađe, šta je falilo onom prethodnom?
Stvarno je loše i nepregledno. Prva tranzicija je bila dobra, ova je užasna...

Dimo, apsolutno se slažem sa tobom, i svi su pljuvali po prvoj promjeni, al za azliku od onda, bila je situacija pola pola, a sad ne vidim ni jednu jedinu osobu kojoj se novi fcb sviđa... jednostavno loše je

Poslednja ispravka: NjegovaWisost (14.3.2009 u 17:22)
NjegovaWisost je offline  
Stara 14.3.2009, 17:33   #103
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Evo, meni se sviđa

Pregledniji je, sve važne novosti su postavljene na Home stanicu i više ne moram da trčim sa jedne strane na drugu za update, ikonice su redizajnirane i lepše...

Ne sviđa mi se što ljudi FB tretiraju kao poligon za spam, a to nema veze sa interfejsom!
Iris je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
Ocelot (16.3.2009), urke (14.3.2009)
Stara 14.3.2009, 19:18   #104
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Imate li profil?

Mozda cu i ja da postanem deo vasheg chopora,jer malochas sam se iznervirao za myspace.Nisam bio na myspace skoro 4 nedelje dolazim danas nemam ni prijatelja ni jednu sliq.Skroz sam poludeo,a moj profil ni dirnut sve informacije koje sam imao na profilu su i dalje tu.A poshto nemam nijednu sliq(a da imam one koje sam postavljao,paz da bi ih postavio)moje chlanstvo sa myspaceom je gotovo.
Packy je offline  
Stara 14.3.2009, 20:58   #105
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Молим било кога ко одлучи да уклони свој налог са Фејсбука, да ми се пре тога јави приватном поруком. Ово мислим најозбиљније, и није зај*банција.

Хвала унапред на сарадњи!
urke je offline  
Stara 14.3.2009, 21:56   #106
Keki
Veteran
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Odžaci ಠ_ಠ
Poruke: 640
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 280 puta na 127 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Zasto?Hoces da brojis koliko ih brise ili...?
Keki je offline  
Stara 14.3.2009, 22:24   #107
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Evo, meni se sviđa

Pregledniji je, sve važne novosti su postavljene na Home stanicu i više ne moram da trčim sa jedne strane na drugu za update, ikonice su redizajnirane i lepše...

Ne sviđa mi se što ljudi FB tretiraju kao poligon za spam, a to nema veze sa interfejsom!
I meni se vishe svidja novi interface, sada je wall bolje sredjeniji i organizovanij, jedino sto sakrise "Page Update" notifikacije, to nikako nemogu da nadjem nije valjda da sam toliko slep
Predrag Stankovic je offline  
Stara 14.3.2009, 23:08   #108
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Keki kaže: Pregled poruke
Zasto?Hoces da brojis koliko ih brise ili...?
Verovatno jer obicnom deaktivacijom ne brises potpuno podatke. A urke mozda zna kako se brise...

Face sam prvo koristio da bi video svoje slike sa mora koje su drugovi postavili, a sad kao iskljucivo za holdem jer sam zagrizeni pokeras. Ali uvek koristim izgovor da odgledam neke slike koje je neko postavio. U princpu pun je sabanzima i tih *****a. Medjutim ako ne obracas paznju i ne bode oci toliko. Povezao bih ga sa ovom komedijom VB. Identicno, puno primitivizma i seljacizma.....
PAIN je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PAIN na korisnoj poruci:
A M G (15.3.2009)
Stara 15.3.2009, 11:46   #109
GojaS
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Poruke: 431
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 72 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
urke kaže: Pregled poruke
Молим било кога ко одлучи да уклони свој налог са Фејсбука, да ми се пре тога јави приватном поруком. Ово мислим најозбиљније, и није зај*банција.

Хвала унапред на сарадњи!
Pazi urke ja bi ga sad odma obrisao, al mi ne radi msn, nece da mi udje(problem oko nekih portova valjda)... Ako sredim msn odma ti javim... Samo neznam sto moramo da ti javimo!!!!
GojaS je offline  
Stara 15.3.2009, 12:36   #110
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

@Keki, @PAIN, @GojaS
Ма људи, не морате да ми јавите, далеко од тога. Само ми је потребан снимак екрана последњег корака за ово упутство.

А ако већ хоћете да трајно уклоните налог, прво се одјавите из свих група, уклоните све пријатеље, одтагујте све фотке, уклоните све фотке и све остало што не желите да остане за вама (параноје ради, нпр), па тек онда одрадите перманентно уклањање налога.
urke je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku urke na korisnoj poruci:
RUSuper (5.1.2010)
Stara 15.3.2009, 16:06   #111
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Imate li profil?

Auu vidis nisam odtagovao fotografije mojih prijatelja na kojima sam. Al nema veze to toliko,a? ovo ostalo sam sve uklonio.
Auror je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Auror na korisnoj poruci:
Eddy (16.3.2009)
Stara 15.3.2009, 16:21   #112
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

^ Прођи час кроз фотке и одтагуј се, ваљда није касно Па после усликај ону поруку
urke je offline  
Stara 15.3.2009, 16:51   #113
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Imate li profil?

Sto da se mucim,reci cu drugovima da me odtaguju,ali ako ti je bas potrebno da vidis onu poruku ucinicu ti.
Auror je offline  
Stara 15.3.2009, 17:01   #114
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Imate li profil?

Ne znam jeste li gledali ali sinoc Dnevniku2 bilo kako amerikanci hvataju svoje lopove i kriminalce pomocu fejsbuka(ili facebooka da se druga stranka ne naljuti). MAda mislim da ti što postavljaaju te slike nanisu pretjerano bistri. Mrzi me ići na www.rts.rs sajt jer mi je loš. A koristim fejsbuk i uopšte ne kontam kako neko može da priča nešto o fejsbuku kao lošem. Jendostavno kad sam otvorio temu o nacionalizmu na istom neko je rekao nešto ovako
Citat:
Neko kaže:
Dadneš čekić troma ljudima, jedan će uzeti čekić i napraviće nešto, drugi će ne znam neštouraditi a treći će udariti nekoga po glavi sa čekićem
Mislim da shvatate šta hoću da kažem, onaj što se k---- na fejsbuku ili je nešto što se ne smije reći na ovom forumu on nije normalan.
Djordje Turjacanin je offline  
Stara 15.3.2009, 21:51   #115
ilidan
V.I.P. Video/TV softver
 
Član od: 24.12.2005.
Poruke: 1.700
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 462 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Ljudi, o čemu vi pričate kad pljujete po fejsbuku?! Kao i u svojoj okolini, i na fejsbuku možete da birate prijatelje. Odaberite one ljude i one stvari koje vam odgovaraju.
Ako možete da vidite "gluposti" drugih, znači da ste im "prijatelj". A pošto mislite da su to gluposti, a i dalje ste "prijatelji" znači da vam se to, u stvari, svidja. Jer, razlog tipa "ma ja to da vidim granice ljudske gluposti i budalaštine" ne pije baš vodu.
ilidan je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ilidan na korisnoj poruci:
gorann (17.3.2009)
Stara 16.3.2009, 19:22   #116
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Još jedna korisna primena fejsbuka:
Menjao sam karticu na mobilnom, zaboravio da bekapujem imenik u telefon i naravno sve ode. Pošaljem cirkularnu poruku na fejsbuku (da, može to i mejlom, al ovde ne moram da znam mejlove, samo naređam imena) i u roku od dva sata dobijem pola brojeva
voodoo_ je offline  
Stara 16.3.2009, 20:49   #117
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Imate li profil?

Ja sam juche jednom mom prijatelju inache ovisniku facebook-a dao ideju kojoj se obradovao kao Deda unučetu, generisao sam QR i datamatrix code koji sadrži link koji vodi do njegovog profila na facebook-u (mobilna verzija) koji ce da izradi na nekoliko majica i dukseva, i tako ce šetati gradom i reklamirati sebe
Predrag Stankovic je offline  
Stara 16.3.2009, 21:38   #118
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Prijatelj?
Prijatelj!
Aaa,prijatelj.


Kad se saberu i oduzmu godina proizvodnje i trenutno stanje duha dobije se facebook.Na ovoj formuli bi mi i Ajnstajn pozavideo.
Dekip je offline  
Stara 16.3.2009, 22:02   #119
Ulmawen
Starosedelac
 
Član od: 6.4.2007.
Lokacija: Narquelion la.. tu y aldalin Kortirionwen
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 484
Zahvaljeno 920 puta na 515 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Ljudi koji nemaju "bujnu" socialnu interakciju (a teže ka istoj) u svetu razvijenih IT tehnologija teže ka socijalizaciji putem istih. Nije to ne znam kakva rupa na saksiji... Poenta je, kao i uvek i kao i svuda, da svako ima pravo izbora i mišljenja (ukoliko je uopšte naučio da koristi mozak, što je u poslednje vreme sve diskutabilnije ). Više mi se popeše na najviši vrh ganglija "pobornici facebook-a", jednako kao i "zakleti protivnici facebook-a". Kao i uvek, pitanje je samo zašto i kako koristite bilo šta u životu, pa i Facebook. Get a life. Or it will pass away.
Ulmawen je offline  
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Ulmawen na korisnoj poruci:
Bojan (16.3.2009), gorann (17.3.2009), ilidan (17.3.2009)
Stara 17.3.2009, 4:26   #120
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Ulmawen kaže: Pregled poruke
Ljudi koji nemaju "bujnu" socialnu interakciju (a teže ka istoj) u svetu razvijenih IT tehnologija teže ka socijalizaciji putem istih. Nije to ne znam kakva rupa na saksiji... Poenta je, kao i uvek i kao i svuda, da svako ima pravo izbora i mišljenja (ukoliko je uopšte naučio da koristi mozak, što je u poslednje vreme sve diskutabilnije ). Više mi se popeše na najviši vrh ganglija "pobornici facebook-a", jednako kao i "zakleti protivnici facebook-a". Kao i uvek, pitanje je samo zašto i kako koristite bilo šta u životu, pa i Facebook. Get a life. Or it will pass away.
Paaaa.... Ako studiram u "stranoj" zemlji, a ogroman dio društva mi živi u drugim, a pri tom mi je dio zaista dobrih prijatelja otišao u zapadne zemlje, nije lako ostati u komunikaciji sa njima.

Poruka ka CG jer cca 13 dinara, a prema Njemačkoj ili USA da ne pričam, ne smijem ni da probam.

Zato, fenomen FBa čini da svi su redovno na svom profilu, komuniciram preko tog chata (jer malo ali malo ljudi iz nekog razloga ne koristi IM - valjda jer na fcb mogu sa mnogo mjesta da pristupe), gledam njihove slike i video snimke i sl.

Među prijateljima nemam ni jednog novog niti nepoznatog niti želim da upoznam nikoga preko interneta.

Doviđenja, kraj, the end.

P.S. Kako volim ovo zadnje da napišem
NjegovaWisost je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
drusto, drustvene mreze, društvene mreže, facebook, imate li profil, microblog, myspace, profil, profile, social networking, socijalne mreze, socijalne mreže, socnet, twitter

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koju tastaturu imate i kakvi su vaši utisci o njoj? Beagle Ostale komponente 157 27.3.2019 22:12
Kad restartujem komp, promeni mi se Color Profil - na Samsungu 223BW Mali Veseljak Grafika 0 25.4.2008 18:05
Da imate para kao Bill Gates... _RaZoR_ Brbljaonica 25 13.8.2007 15:04
Koji HD ready TV imate LebronMVP Video/TV softver 25 11.8.2007 1:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com