Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.11.2016, 18:34   #1701
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Treba mi neki dobar tutorial za comboe.

Ruka me zaboljela, par puta sam pauzirao da odmorim ruku
Gledaj, borba je u Betmenu izuzetno laka i prava je poezija, nego treba malo vremena da se skapira. Posle je pesma. Davno beše pa sam dosta zaboravila ali evo ti nekih smernica pa ćeš ukapirati sve ostalo.

1. Dok ne uvežbaš osnovne stvari nemoj da uvodiš spravice, pa posle uvodi jednu po jednu i drži se onih koje ti se sviđaju, ostale zaboravi.

2. Osnovno bi bilo ovako. Izabereš protivnika, npr. ako imaju električne palice ili pucaju i slično, oni su ti prvi cilj. Udariš jednog koga si izabrao, okreneš kameru ka drugom (nekom lakom protivniku), udariš njega jednom, vratiš kameru na onog opasnog, klikneš jednom. Okreneš kameru ka nekom drugom, klikneš jednom ....

3. Kada dođeš do nekog broja vezanih udaraca dobićeš opciju da razoružaš protivnika (možda treba da otključaš), onda naciljaš nekog opasnog i pritisneš komandu za to. Pa opet miša ka drugom protivniku. Izuzetno je bitno da jednom klikneš i zatim odeš dalje. I biraj mete koje su razdvojene, jer ako si sekundu statičan neko će te lupiti. Znači lupiš jednog pa nekog skroz na drugoj strani. Samo naciljaš i klikneš. Betmen je na početku borbe spor i ne može da prelazi velike razdaljine jednim klikom ali posle par udaraca počne da leti.

4. Ako ti neki protivnik pravi veći problem, okreneš miša ka njemu i preskočiš ga pa ideš na sledećeg, dok ti se kombo ne napuni da možeš da ga ubiješ iz prve.

5. Onaj veliki lik što stoji i udara čekićem je izuzetno spor. Kad vidiš da će da zamahne, preskočiš ga i nastaviš da ga udaraš. Njega lemaš malo duže, samo dok ti se neka od super opcija ne aktivira i onda je iskoristiš da nekog drugog središ pa u krug. Nikad, ali nikad nemoj da dozvoliš da te okruže. Možeš da lemaš jednog pa kad vidiš da će drugi da te udari desni klik, središ ga, pa nastaviš. Nikada ne pokušavaj da pobediš udarcem udarac. Ako si video da kreće ili ga preskoči ili desni klik. Ali ako ih je četri, pet, odmah beži na drugu stranu.

6. Oni glupi protivnici, dzinovi što se zaleću, navedi ih da trče ka zidu. Preskočiš ga kad ide ka tebi ili skoči u stranu, pa brzo do njega jer je kratko ošamućen i onda ga lupiš nekoliko puta i Betmen će mu sesti na ramena pa lemaj stoku dok te dzin ne zbaci.

7. Ne stoj na šinama duže od jednog klika jer ode mast u propast.

8. Opet, bori se jednostavno i samo jedan klik pa na drugu stanu. Ne idi u veliku gužvu ni za jedan udarac ako baš ne moraš. Ako ne možeš nekog da savladaš, preskoči ga, dok ne ostanete nasamo ili dok ti se ne pojavi neki super, da mu objasniš neke stvari. Velike protivnike što više štedi da ti dugo traju i koristi ih da lemaš druge.

Veruj mi, borba je laka i osećaj je fantastičan, samo treba da ti klikne. Kad sam prvi put uzela prvu igru nisam mogla da se snađem na normal. Bejna sam lemala 40min. odnosno, lemao je on mene. Kasnije sam celu igru prešla na hard da me protivnici ne pipnu ni jednom. Samo budi strpljiv i idi postepeno. Ako ti je haotično šta sam napisala probaj da izvezbaš na kombat mapama.

P.S. Imaćeš vremena i za eksplozivni gel, ali ostavi spravice za kasnije. Ako imaš lepak ili led, to definitivno ne koristi u borbi za početak, sve će ti uništiti. Sad samo nauči levi klik, desni klik, skok i super završnice. To nisu komboi nego kao neki specijalni napadi, koje dobijaš kao nagradu za kombo.

P.P.S. Imaćeš potpunu kontrolu nad Betmenom osim kod udarca koji izabere. Nekad se odluči za šut kome je animacija prespora. Baš zato, ne pokušavaj da pobediš njihov udarac svojim. I kod tih obaranja na pod budi oprezan da ne počneš kad se neko sprema da te lema jer su IF vrlo kratki.

Poslednja ispravka: mesomebody (23.11.2016 u 18:48) Razlog: nešto sam zaboravila
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mesomebody na korisnoj poruci:
Paladin (23.11.2016)
Stara 23.11.2016, 19:52   #1702
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Super su challenge nivoi, tek sad sam ih probao, nisam ni znao da ih ima i da su idealni baš za trening. Probao sam te neke stvari koje si rekla i ide mi dosta bolje, i zaista to sve ljepše teče i izleda. Prešao sam prve 4 chellene mape i na svakoj osvojo po dve od tri medalje ali to vidim da nije dovoljno da otključa sledeću challenge mapu. Da li treba na svima osvojiti po tri medalje da bi otključao sledeću? Probavao sam ali za treću medalju je malo teže. Blokiranje mi ide dosta bolje (do sada ga zapravo nisam ni koristio ) ali i dalje me ponekad udare, a ne mogu tada ponoviti tu bitku nego uvijek idu serije od 4 bitke za jedan kompletan challenge, pa pokušam da sve pređem bez da me udare ali me zakače . Ono kad se iznad njihovih glava pojave one neke munje da li je to trenutak kad će da me udaraju pa mi je to znak da idem sa desnim klikom? I definitivno moram još da vježbam kad su protivnici raznovrsniji a napadaju me istovremeno. Recimo onaj blade dodge, kad me napadaju mačem, to mi još nije najjasnije, koliko znam ide A ili D u kombinaciji sa desnim klikom (sam desni klik tu ne pomaže?) ali treba ići niz toga jer u jednom nizu zamahuju više puta. Ne znam da li za svaki njihov zamah ide moj A + desni klik, pa onda novi zamah ide D + desni klik, i da li mora tako naizmjenično A + klik pa D + klik pa A + klik pa D + klik, ili držim desni klik i idem samo A pa D pa A pa D? A za one oklopljenije protivnike vidim da je idealno samo pred njima klikati srednji klik na mišu, to ih nekako obori na zemlju , ali se opet gnjavim sa tim da ih dokrajčim dok su na zemlji, idem CTRL + desni klik ali uspije tek neki peti put, na svu sreću ovi do tada leže i zadnji su pa me niko do tada ne napadne, inače bi bio problem.

Sve u svemu super su ove mape za vježbu
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2016, 21:35   #1703
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Znam ja da ovde ima comboa i neke sam razvio ali bitke su mi jako haotične, bar kad klikam lijevi klik pa on nakon par udaraca krene baš da ih lupa tada se sve prebrzo odigrava, on leti na sve strane bez moje kontrole a oni iako padaju opet se dižu i stalno ih ima nekoliko neposredno oko mene, pa i nasjecaju combo counter tu i tamo. Nekako mi je tada sve brzo i bez kontrole.
Vidi, po mom skromnom misljenju, Batmanove igre imaju najbolju borbu koju sam ikada igrao, ali kao i za sve druge, tako i za ovu je potrebna vezba.

Ajde ovako, postepeno. Prvo sto treba da uradis jeste ono sto sam ti rekao za upgrade. Dakle, kada sakupis dovoljno poena otkljucavaj redno sve sto je vezano za combat. Najpre ide Critical Strikes gde pojacavas jacinu udarca (ako se dobro secam). Ako pogodis dobar tajming kod udarca on ce ti dodati jos jedan combo poen, tacnije za jedan udarac dobices dva poena. Sledeci i jako bitan je Special Combo Boost koji ti omogucava aktivaciju specijalnog udarca (na tastaturi slovo E kojim odmah dokrajcis protivnika kojeg izaberes) i to posle serije od 5 vezanih udaraca umesto serije od 8 koliko je potrebno ako nemas aktiviran ovaj upgrade. I na kraju imas FreeFlow Focus koji se aktivira posle serije od 12 uspesnih udaraca i omogucava ti brzu kretnju i brze reakcije u odnosu na protivnika. Prosto receno, ti postajes brzi, a oni sporiji. Ako u toku FreeFlowa iskoristis slovo "E", odnosno Special Combo, onda opet moras da vezes 12 uspesnih udaraca da bi ga opet aktivirao. I Imas jos FreeFlow Power Gadets koji ti pojacava snagu i efekat svakog gedzeta koji upotrebis kada si u FreeFlowu. E sada, imas neke stvarcice koje se ne ticu samog udaranja, na primer Blade Dodge Takedown koji ti omogucava da odmah dokrajcis protivnika koji te napada nozem, naravno ako uspesno odradis odbranu. Imas Special Combo Disarm and Destroy koji ti omogucava da protivniku unistis oruzje (bilo koje) tako da vise ne moze da ga koristi (slovo Y na tastaturi). Imas Special Combo Bat Swarm slovo R na tastaturi koji ti na kratko vreme osamuti protivnike koji su ti u blizini i imas jako koristan upgrade Special Combo Multi Ground Takedown koji mozes da koristis za sve protivnike koji trenutno leze i odmah ih na taj nacin dokrajcis. Slovo T na tastaturi. Naravno, sve ovo sto sam naveo ne mozes da koristis konstantno i na samom pocetku serije udaraca, nego tek kada aktiviras mogucnost "specijalnog udarca" posle 5 ili 8 uspesno izvedenih udaraca.

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
A često imam situaciju kad oborim nekoga na zemlju da mi ne radi onaj combo da ga dokrajči, mislim da je CTRL + left click ili tako nešto, nekad mi radi a nekad ne.
Ili lepo ne pritisnes, ili je protivnik dokrajcen.

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Za eksplozivni gel ne vidim kako bih imao vremena u toku borbe, treba mu puno da ga nanese a do tada bi me udarili pet puta.
Pritisni u toku borbe dva puta brzo broj 3 na tastaturi pa ces videti kako ga brzo nanosi.

Ja sam se vremenom privikao na gejmpad. Malo je u pocetku zeznuto, ali kada se navezba puno je jednostavnije. Na tastaruri moras da juris slova i brojeve za gedzete.

U borbi ti je najvaznije da je zapocnes sa tri udarca i, kao sto rekoh prosli put, ne treba po svaku cenu samo ici i napadati protivnike. Dok jednog udaras posmatraj kretnju ostalih i trudi se da sto vise blokiras (desni klik) i da ih preskaces tako da uvek budes negde po strani. Ako te okruze a ti nastavis da ih nabadas, od toga nema nista. I da, kada blokiras koristis samo i iskljucivo desni klik. Nema potrebe da koristis A, S, D, W, dakle, Betmen sam prepozna ko ga napada i njega blokira, nema potrebe da ga navodis. Bitno je i da napravis neku gradaciju kod protivnika, tj koji su oni koji te najvise muce pa da na osnovu toga baziras svoju strategiju u borbi. Meni su licno najgori oni koji drze ona vrata kojima se stite i uvek gledam prvo njih da onesposobim, jer oni em najbrze napadaju, em se ne mozes od njih odbraniti blokom, em ne mozes da ih napadnes obicnim udarcem.
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku milan.t65 na korisnoj poruci:
Paladin (23.11.2016)
Stara 24.11.2016, 0:29   #1704
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Probao sam sad na challenge mapi i super su stvar ti potezi (na tastaturi E, R, T). Ne znam da li su na challenge mapi oni svi dostupni ili samo oni koje sam otključao u igri, ali mi ovde rade E, R i T.

Gledam malo kako blokira kada više protivnika oko mene imaju linije iznad glave, koliko sam shvatio tada me napadaju, čak i ako ih je trojica takvih Batman uz blokadu desnim klikom kao da uspije da izbjegne svima, ili mi se čini.

Da li u borbi ikad ima potrebe korisstiti kursorske tastere WASD ili sve ide sa mišem i ovim combo tasterima (E, R, T, Y)? Ako se ne varam blade dogde ide sa kursorskim tasterima.

Ali je borba sa svim savjetima koje ste mi dali puno zabavnija i tečnija, i kao što reče mesomebody: poezija . Sad mi je žao što nisam više pažnje na ovo obratio od početka.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2016, 11:55   #1705
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Probao sam sad na challenge mapi i super su stvar ti potezi (na tastaturi E, R, T). Ne znam da li su na challenge mapi oni svi dostupni ili samo oni koje sam otključao u igri, ali mi ovde rade E, R i T.
Moras prvo sve da otkljucas dok igras main story da bi kasnije mogao to da primenjujes u challengima.

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Gledam malo kako blokira kada više protivnika oko mene imaju linije iznad glave, koliko sam shvatio tada me napadaju, čak i ako ih je trojica takvih Batman uz blokadu desnim klikom kao da uspije da izbjegne svima, ili mi se čini.
Koliko tih "linija iznad glave" vidis, toliko puta moras da pritisnes desni klik. Moze ih biti najmanje jedna a najvise tri.

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Da li u borbi ikad ima potrebe korisstiti kursorske tastere WASD ili sve ide sa mišem i ovim combo tasterima (E, R, T, Y)? Ako se ne varam blade dogde ide sa kursorskim tasterima.
Ja licno koristim samo taster "W", ostale tastere nije potrebno koristiti. Umesto njih rotiras kameru i na taj nacin biras kojeg ces protivnika da odalamis. Da, blade dogde zahteva koriscenje desnog klika u kombinaciji sa tasterima, tacnije sa tasterom "S". Imas i onu foru (zaboravio sam kako se zove) kada prvo uradis stun pa onda dva puta Space i kada Betmen krene da se "penje" na protivnika, pre nego sto pritisnes levi klik, biras tasterima (A, S, D, W) na kojeg ce protivnika skociti i oboriti ga. Probaj to da uradis, ja to bas puno koristim u borbi i dosta mi znaci. Znaci, Betmen krene da se "penje" na protivnika kojeg si prethodno osamutio stunom, pa onda jedan od kursorskih tastera i levi klik.
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2016, 21:20   #1706
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Da li treba na svima osvojiti po tri medalje da bi otključao sledeću?

... a ne mogu tada ponoviti tu bitku nego uvijek idu serije od 4 bitke za jedan kompletan challenge, pa pokušam da sve pređem bez da me udare ali me zakače .

Ono kad se iznad njihovih glava pojave one neke munje da li je to trenutak kad će da me udaraju pa mi je to znak da idem sa desnim klikom?

Recimo onaj blade dodge, kad me napadaju mačem, to mi još nije najjasnije?
1. Mislim da treba, u svakom slučaju treba dosta.

2. Ne može samo ona borba u kojoj si loš da se ponovi ali možeš odmah da klikneš da ideš iz početka, da ne igraš sve 4 bitke do kraja ako vidiš da ne valja.

3. Jeste, kad vidiš munju, ideš desni klik.

4. Ne sećam se kako ide, davno beše, ali možeš da ih preskočiš pa kad ti poraste kombo da ih razoružaš.

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Ne znam da li su na challenge mapi oni svi dostupni ili samo oni koje sam otključao u igri, ali mi ovde rade E, R i T.

Gledam malo kako blokira kada više protivnika oko mene imaju linije iznad glave, koliko sam shvatio tada me napadaju, čak i ako ih je trojica takvih Batman uz blokadu desnim klikom kao da uspije da izbjegne svima, ili mi se čini.

Da li u borbi ikad ima potrebe korisstiti kursorske tastere WASD ili sve ide sa mišem i ovim combo tasterima (E, R, T, Y)? Ako se ne varam blade dogde ide sa kursorskim tasterima.

Ali je borba sa svim savjetima koje ste mi dali puno zabavnija i tečnija, i kao što reče mesomebody: poezija . Sad mi je žao što nisam više pažnje na ovo obratio od početka.
1. Samo otključani.

2. Tako je, može najviše trojicu istovremeno. Kad im zasvetli iznad glave. Kad budeš igrao na hard, neće biti signalizacije iznad glave, ali već ćeš biti izverziran.

3. Ja sam to koristila samo za dodge. I čini mi se nekad da Betmen krene napred, ako je protivnik predaleko da samo kliknem.

4. E super, a tek si zagrebao po površini. Još par dana i bićeš pravi maher

P.S. Probaj da igraš i sa ostalim likovima ako nisi (ako ih imaš), svi troje su vrlo zabavni a drugačiji.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2016, 21:28   #1707
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Da bi otključao challenge mape, treba da prelaziš glavnu priču. Ne sećam se, ali mislim da treba i Ridler trofeje da skupljaš.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2016, 0:09   #1708
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Nakon malo treninga vratio sam se Jokeru i sredio sam ih iz trećeg pokušaja. Sad ide dosta bolje mada su i protivnici sve raznovrsniji, u jednoj tuči ih bude i sa onim velikim štitom, pa oklopljeni, pa poneki sa puškom. Taj dio je malo problem jer ima puno kombinacija sa tasterima, za jedne protivnike ovo a za druge ono, lako je kad su svi istog tipa ali ovako se treba brzo prebacivati sa jednog na drugog i svaki put mijenjati kombinacije tastera (napad iza leđa onima sa električnim štapom, napad odozgo na ove sa štitom i slično). Statistika u igri kaže da sam prešao 78% glavne priče a samo 38% ukupno svega. Glavna priča baš vuče da se igra, nekako kao da je frka pa moram žuriti, požuruju me i oni u samoj igri , pa sporedni questovi ostaju. Da li je bolje da ih radim sada nekako ili da im se vratim kad završi glavna priča?
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2016, 11:09   #1709
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Citat:
mesomebody kaže: Pregled poruke
Kad budeš igrao na hard, neće biti signalizacije iznad glave, ali već ćeš biti izverziran.
Bice i dalje signalizacije, samo ce protivnici biti brzi. Tek kada krene da igra New Game + onda nece biti signalizacije. Samo u Arkham Asylumu na hard modu nema signalizacije.

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Nakon malo treninga vratio sam se Jokeru i sredio sam ih iz trećeg pokušaja. Sad ide dosta bolje mada su i protivnici sve raznovrsniji, u jednoj tuči ih bude i sa onim velikim štitom, pa oklopljeni, pa poneki sa puškom. Taj dio je malo problem jer ima puno kombinacija sa tasterima, za jedne protivnike ovo a za druge ono, lako je kad su svi istog tipa ali ovako se treba brzo prebacivati sa jednog na drugog i svaki put mijenjati kombinacije tastera (napad iza leđa onima sa električnim štapom, napad odozgo na ove sa štitom i slično). Statistika u igri kaže da sam prešao 78% glavne priče a samo 38% ukupno svega. Glavna priča baš vuče da se igra, nekako kao da je frka pa moram žuriti, požuruju me i oni u samoj igri , pa sporedni questovi ostaju. Da li je bolje da ih radim sada nekako ili da im se vratim kad završi glavna priča?
Za "oklopljene" i one sa elektricnim stapom jako je koristan pistolj sa strujom, jer ih on odmah obali na pod. Kada imas puno raznovrsnih protivnika tek tu uloga gedzeta dolazi do izrazaja.

Sto se glavne i sporednih prica tice, mozes kako hoces. Ja sam u svim Betmenovim igrama voleo da igram sporedne price, tako mi igra duze traje. Tebi nije ostalo puno do kraja glavne price. Sada ide jedna epizoda sa mackicom, onda protocol 10, finalna bitka sa Jokerom i jos jedna epizoda sa mackicom i to je to.
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2016, 12:06   #1710
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Prešao sam to sa Catwoman, kada upada u Vault i spašava Batmana (a baš maloprije sam gledao video šta se desi kada odluči da ne spasi Batmana ), pa onda i ono sa helikopterima, i došao sam do Wonder Tower-a, do prostorije gdje ih ima puno. To je sve u onih 78% što piše da sam prešao. Vidim da iza ove "Stop Protocol 10" misije ima još samo "Stop Joker" od Batmanovih misija, i eto kažeš da ima i ta na kraju sa Catwoman.

I ja inače volim raditi sporedne questove ali ovde te vuku "brzo ganjaj ovo, frka je...spriječi ono...zaražen si, traži hitno lijek..." a povremeno se čuje Hugo Strange koji odbrojava koliko je ostalo do Protocol 10 pa sam pod utiscima toga više radio glavnu priču, nisam znao da li su napravili da ovo oko lijeka i slično treba riješiti u nekom vremenskom okviru.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2016, 0:43   #1711
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Prešao sam glavnu priču i Harley Quinn's Revenge kao i većinu sporednih misija. Kaže da sam od svega prešao samo 55% . Naravno da nisam prešao ono Enigma Conundrum, vidim da kaže "You can't finish this side mission for The Riddler until you've collected all 400 Collectibles in the game" , to mi se nikako ne radi. Sve u svemu dosta dobra igra. Sad me čeka Arkham Knight, nadam se da ću početi sutra. On je 54 GB na disku, najveća igra koju sam ikad do sada imao instaliranu
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2016, 22:59   #1712
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Prešao sam glavnu priču i Harley Quinn's Revenge kao i većinu sporednih misija. Kaže da sam od svega prešao samo 55% . Naravno da nisam prešao ono Enigma Conundrum, vidim da kaže "You can't finish this side mission for The Riddler until you've collected all 400 Collectibles in the game" , to mi se nikako ne radi.
Gresis. Te misije sa Ridlerom su fenomenalne, bar meni. I nije toliko smor resiti i pronaci sve zagonetke, jer mapa nije velika. Ima ih mnogo na maloj mapi. Videces tek u Arkham Knightu koliki je smor, mapa ogromna a ima skoro duplo manje zagonetki.
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2016, 23:28   #1713
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Pa ja bio stigao do onog dela sa jokerom i onim blatnjavim cudom, i tu igra pocela da mi baguje pa sam batalio, inace je super, zanimljivo makljanje, posebno da kazem onih obicnih kriminalaca,..
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2016, 0:00   #1714
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Citat:
milan.t65 kaže: Pregled poruke
Te misije sa Ridlerom su fenomenalne, bar meni. I nije toliko smor resiti i pronaci sve zagonetke, jer mapa nije velika. Ima ih mnogo na maloj mapi.
Meni nisu jasne te zagonetke, ima onih nekih svjetlećih krugova sa upitnikom, možeš da staneš na njih pa to ako pokrene tamo neki mehanizam, par puta sam stajao na to ali mi nije jasno šta se desi, ili vidim da se negdje nešto "otvori" ali čim krenem prema onom trofeju opet se naravno "zatvori". Riješio sam one neke kad gađam one upitnike po zidu pa to otvori nešto, nekad na određen broj sekundi ali uspijem da pokupim trofej koji je tu negdje u blizini. Ali ti mehanizmi na koje se stane mi nisu baš jasni.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2016, 0:07   #1715
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Npr. dok stojiš gađaš batarangom mehanizam, da bi ga onesposobio. Imaš na youtube kako se koji rešava. Baci pogled.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 9:30   #1716
miskopn
Član
 
Član od: 6.10.2008.
Poruke: 109
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Ovu igru sam bez problema igrao ranije u Windowsu XP SP3 i Windowsu 7 Ultimate 64bit . Međutim sada imam problem u Windowsu 10 Pro 64bit, konkretno sama igra se startuje ali ne može da se pokrene ''Microsoft Games for Windows - LIVE'', koji se vrlo bitan bez koga ne može da radi savegame. Navodno kada posebno startujem ''Microsoft Games for Windows - LIVE'' izlazi prozor koji prijavljuje ''Connection Error''. I to je to. Malo sam guglao i nisam nasao rešenje ovog problema. Da li je moguće da ''Microsoft Games for Windows - LIVE'' nije kompatibilan sa Windowsom 10?
miskopn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 10:32   #1717
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.007 puta na 7.049 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham City

Izbačen je GFWL iz igre još pre tri godine. Ili kupi igru na Steamu (može da se uzme za par evra) ili nađi negde Steamworks verziju.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Batman: Arkham Asylum crazy_LG Akcione igre 733 24.12.2017 21:11
Sim City 4 Boris Zegarac Upravljačke simulacije 119 15.8.2011 21:54
Cities XL - Monte Cristo SFRJ-Forever [CG] Upravljačke simulacije 79 24.10.2010 17:58
Smešni, interesantni tekstovi o raznim geek temama NjegovaWisost Cvet kompjutera 286 20.2.2010 13:18
City of Villains kako da ga igram? MIRKE O igrama uopšte 1 26.6.2006 18:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com