Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Slobodni softver

Slobodni softver Teme o softveru otvorenog koda (programi i operativni sistemi), projektima, zajednici...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.2.2020, 2:18   #1
nightwish
Član
 
Član od: 4.3.2006.
Poruke: 56
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom lose sam krenuo sa instalacijom ubuntua

HP presario v6500 notebook
procesor intel core 2 duo cpu t5250 1,5 ghz x2
memory 2gb
graphics intel 965GMx86/mmx/sse2
os type 32 bit win 7
disk 150GB
e sad,hteo sam malo da eksperimentisem pa da probam da instaliram Ubuntu 16.04.6.LTS.da malo isprobam taj OS...svi ga hvale....i tako skinem zatim prebacim na flesku sa balenaEtcher-Portable,
podignem sistem i pojavi se ubuntu...svidjami se i krenem odmah sa install....e sad mozda sam pozurio i (naviklo se na samo cepaj next) kliknuo sam na prvu opciju da se instalira uz windows 7 a tek posle svega sam video u nekim videoklipovima da se treba kliknuti na "nesto drugo" i tu treba odrediti particije....i dobro sad zavrsila se instalacija bilo je restarta i sad kad je poceo ponovo da se dize sistem,
pocelo je spoooro da se podize...ok...probam ponovo ali isto...pitanje je da li moze da se reinstalira da ponovo pokrenem sa fleske prvi korak...ili da ga izbrisem pa da probam ponovo da ga instaliram...ili da formatizujem disk i da se vratim(instaliram) win 7 i zaboravim na taj eksperiment...
nightwish je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Euro Truck Simulator 2 - Mapa Srbije Wile E. Coyote Simulacije vožnje 1096 3.7.2016 16:24
Kopiranje sa CDa? (lose narezanog) BrutaLiS Aplikativni softver 2 7.6.2010 17:42
HP Scanjet G4010 problem sa instalacijom ekvi Ostale komponente 0 23.11.2008 1:16
sa ubuntua 7.10 na XP? mr.no. Operativni sistemi 5 18.8.2008 16:41
Problem sa instalacijom drajvera za zvuk - Toshiba Sattelite L40-18W Palladin Mike Prenosni računari 6 26.3.2008 13:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com