Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.1.2017, 21:22   #27821
illidan
Starosedelac
 
Član od: 28.10.2005.
Poruke: 1.706
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 352 puta na 254 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
ja sam iz top clana na EU "322" svaki kandidt se proverava pre ulaska u klan ..traze se replaji ponekad .. uvek neko okacuje replaje ..posto je 322 platoonski clan i posto su svi igraci dobri u 322 svako od nas moze da prepozna sta je regularan Vanila gameplay a sta je nesto sumnjivo ..odbijani su takvi igraci ima i kickovanih (ja znam za jednog) .. ti ili bilo ko zna ili sumnja za nekog iz 322 da koristi neka od tih glupih "pomagala" napisi mu nick
(sad garant imamo nekog sa chitovima koji se je provuko ne mogu uvek da se ulove al ako WG nastavi s ovim lovom na prevarante super )
znajuci Body_Count-a ovo je 100% tacno, ne znam ima li cistiji klan od 322
Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Uh što bi voleo da nekad zaživi skilled XVM, pa da se vi, ljubinčanstveni nauživate, jbg ovako sa nama igračima koji ne znamo da igramo, samo gubite vreme.

P.S: gledao sam ovog Rusa sto si postavio. Jako mud0, ide full gold.Batice ako si unicum, igraj ti bez pemijum ammo. Mislim, ti ionako znas napamet stvari, koje mi obicni smrtnici ne znamo: koliko koji tenk puni, koliki ti je vidokrug na mapi tacno( bez pokazivanja)....itd. Pr0seravanje.

WOT nije vaša privatna svojina, igra je besplatna i može svako da je igra. Za razliku od vas manjine, dosta običnih ljudi ima i pravi život, sa pravim poslovima i obavezama. Tako da dosta nas ne može da igra preko hiljadu partija mesečno, koliko ti recimo napraviš.

A vežba je čudo.
veruj mi ne bi uopste vleo da ubace skilled MM. ti ni ne znas sta je premium municija u igri, a solis pamet nekome..... i to nekome ko zna o wotu 10x vise od tebe, a da ne spominjemo recimo Straika

a ovo je vrh kad pocnu da pricaju kako imaju pravi zivot posao i obaveze da imas pravi posao, i obaveze ne bi trosio vreme igrajuci wot naravno ako mislimo na pravi posao sa velikom zaradom, ne u nekom javnom preduzecu gde cekamo da se zavrsi radno vreme i doletimo kuci da sednemo za komp i igramo free 2 play wot
illidan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 21:26   #27822
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja sam rekao 90% unicuma, imaš 10% lufta da se smestiš komotno.

Sam si sebi protivurečio, kada si objasnio kada koristiš gold.

A šta na primer JPZ može da radi, i na šta da se osloni, osim na oklop? Brzinu nema, kupolu nema, brz reload nema, cammo nema?

I sad je ok, ako je zauzeo ok mesto da se probija u u gornji deo oko topa?

Pa sam reče da je pravilo zauzimanje pozicije veliki deo pametne igre. U čemu je onda problem, ako je JPZ stao u hull down(namerno ne spominjem e5, jer su dve različite stvari i totalno se dugačije igraju)

Ja na mojim desetkama ne nosim gold uopšte, osim na JPZ. Zašto? Pa ništa slađe nego kad mu vratim 110mm prekomernom(440mm ima JPZ sa goldom vs 330mm kod većine)

Njega sam skoro prestao da igram uopšte, kao i japanske heavy tenkove, zbog takvog razmišljanja. WG izbaci tenk sa 250mm oklopa, koji ima opasnu brzinu od 25kmh, znači kadar je da utekne i da se okrene lagano, ako sa svih strana poču da ga šilje goldom.

Poslednja ispravka: supressor (6.1.2017 u 21:34)
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 21:39   #27823
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Ja sam rekao 90% unicuma, imaš 10% lufta da se smestiš komotno.

Sam si sebi protivurečio, kada si objasnio kada koristiš gold.

A šta na primer JPZ može da radi, i na šta da se osloni, osim na oklop? Brzinu nema, kupolu nema, brz reload nema, cammo nema?

I sad je ok, ako je zauzeo ok mesto da se probija u u gornji deo oko topa?

Pa sam reče da je pravilo zauzimanje pozicije veliki deo pametne igre. U čemu je onda problem, ako je JPZ stao u hull down(namerno ne spominjem e5, jer su dve različite stvari i totalno se dugačije igraju)

Ja na mojim desetkama ne nosim gold uopšte, osim na JPZ. Zašto? Pa ništa slađe nego kad mu vratim 110mm prekomernom(440mm ima JPZ sa goldom vs 330mm kod većine)
pitas me zasto ..pa prosto mogu da ti pokazem zasto .. reko sam da cu da ti zipujem sve replaje koje imam od 9.17 ..i videces da se jja uopste ni ne trudim da zamaram mozak(mozak ukljucim tek kad ostanem na 1 hit) ... znaci igram cisto za fun ..i ponekad me rmzi da okruzujem nekog 5 minuta i da ga ubijem tad ..nego loadujem gold i resim ga na brzaka ..

drugo TD je suport tenk i uvek treba da ima nekog oko sebe ko ce da ga suportuje .. sta ima jedan JGPZe da trazi sam napred ako nema ko da ga suportuje...(drugo ako ne ja onda tu je arty da ga iskopa iz te pozicije gde se je ukopo) ...desi mi se cesto (a verujem i drugima) da loadujem gold za odredjenog tenka ..i umedjuvremenu naleti Light tenk koji mi je laksa meta pa pucam na njega gold ...

drugo zavisi koji tip municje koristis .. ako sam sa med tenk sigurno necu da pucam APCR na nekog teskasa na preko 300 metara.. ima da loadujem HEAT (jer ne gubi penetraciju na dalini)

ako sam sa IS7 i jurim nekog batchata ili AMX ili medium etc ima da loadujem APCR jer e brzi od AP i imam vecu sansu da ga pogodim... ako vidim nekog lighta i drugog paper tenka ima da loadujem HE da ra gaspalim da mu s***** module i posadu ...
svaka municaj ima svoju ulogu .. nije to prosto uvek za pen vec koristis ono sto je najbolje u toj situaciji ...
ja ne koristim cokoladice i slicne gluposti niti spamam gold ko retard ..prvo to mi nije ekonomicno .. drugo ako pocnem da spamam gold ko idiot postepeno umesto da napredujem ko igrac ima da stagniram ili cak postanem losiji (gold samo koristim kad za to treba a ne ko debil) ..
pa evo pogledaj mi igre sa t 34-3 i ili sa 121 i wz 120 pogle kolko sam puta loadovo gold i za kog tenka ..sa tenkovima koji imaju vecu penetraiju recimo STA-2 gold pucam samo na t10 tenkove i to kad moram vs nekog is4 ili is 7 E100 ..

ko sto rekoh ne volim da filozofiram i pricam napamet .. prosto ti predstavljam dokaze u vidu replaja ..neke mozes da skines sa WOT sayta druge imas na youtube ..trece mogu tebi da posaljem licno ako si bas tolki neverni toma

Poslednja ispravka: velikan (6.1.2017 u 21:51)
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 21:42   #27824
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@illidan

Ajde druze vrati se ti lepo na benchmark pa tamo smaraj... tamo ste i onako svi unicumi. Sto se ti brines za nas smrtnike ovde na SK? Je*iga ovde smo mi vecina. Ne mozes ti nista pametno ovde da naucis od nas (sto se WoT-a tice) jer ti si iznad nas.

@velikan

Imas



Nisam ti ovo okacio zato sto pucas gold, mislim na tvoj standard o igracima da se razumemo.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2017, 1:09   #27825
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
illidan kaže: Pregled poruke
znajuci Body_Count-a ovo je 100% tacno, ne znam ima li cistiji klan od 322

veruj mi ne bi uopste vleo da ubace skilled MM. ti ni ne znas sta je premium municija u igri, a solis pamet nekome..... i to nekome ko zna o wotu 10x vise od tebe, a da ne spominjemo recimo Straika.

a ovo je vrh kad pocnu da pricaju kako imaju pravi zivot posao i obaveze da imas pravi posao, i obaveze ne bi trosio vreme igrajuci wot naravno ako mislimo na pravi posao sa velikom zaradom, ne u nekom javnom preduzecu gde cekamo da se zavrsi radno vreme i doletimo kuci da sednemo za komp i igramo free 2 play wot

Ha ha ha promače mi post. Jesi li ti njemu official drveni advokat, ili se javljaš da mu zaštitiš čednost jer mu srpski nije maternji jezik, ili jednostavno voliš da se uvlačiš u bulju.

kako je to on demonstirao da zna o WOT-u 10x od bilo koga ovde? Što zna reload tenkova, pa računaš ako zna za sto tenkova, a mi možda za deset-da zna deset puta više? O kakvom mi to znanju pričamo, molim te prosvetli me? A za tzv STRAIKA, nema šta igračina je kad ne ispali ni jednu drugu granatu sem premium apcr/heat. Stvarno, skilčina do bola.

Objasni mi molim te kako ja to ne znam šta je premium municija, jel to apropo činjenice što se više ne kupuje za pravi novac.

Ljubičica je prvi počeo, rekavši praktično da su svi se unicuma glupavi.

A skilled XVM bi bio prava stvar, pa onda unicumi mogu da vežbaju jedni na drugima, a ne da šilje patku na igračima koji nemaju ni osnovno znanje kako se i šta igra.

Inače, igrao sam sa nekim igračima sa naših prostora koji su poznati, randomu. oni u vodu, jelte.

Osnovna stvar koju su prikazali je teški pederluk, jer sem svog voda, za ostatak tima ih je bolelo ****.

Poslednja ispravka: supressor (7.1.2017 u 1:17)
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2017, 1:56   #27826
toma_vb
Član
 
Član od: 26.6.2015.
Poruke: 61
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citam ove postove i smejem se. Pa jbt ne znaci ako nismo ljubicasti da smo glupi, samo zato sto nismo razumeli igru u celosti ne znaci da smo zaostali u razvoju ili nesto slicno.

Igra je kompleksna, svaki tenk je poseban na svoj nacin, toliko stvari je potrebno da se nauci, takodje potrebno je dosta vremena izdvojiti za igranje da bi se ostvario napredak.

Nema potrebe za prozvanjima i *******vanjima, uzivajte u igri, ja nzn sta vam je...
toma_vb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku toma_vb na korisnoj poruci:
Optimum (7.1.2017), RAJIC (7.1.2017)
Stara 7.1.2017, 3:41   #27827
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pa stvar je u tome da su likovi poceli da pametuju, i sad svi mi ispadosmo idijoti zato sto igramo WoT slabije od njih. Pa to sto smo slabiji igraci ne znaci da neko ne moze da vidi ocigledne stvari, koje su se pominjale.

I ti i Mersi ste takodje unicum igraci, pa od vas niko nije cuo takvo prozivanje.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2017, 5:13   #27828
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

sto sam ja napiso ovde neistinito?!
drugo izvinjavam sam sto sam "nekome" povredio osecana ..nije mi bila namera :P
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2017, 6:51   #27829
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Jer WoT postoji zbog 1% igracke populacije
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2017, 11:25   #27830
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
sto sam ja napiso ovde neistinito?!
drugo izvinjavam sam sto sam "nekome" povredio osecana ..nije mi bila namera :P
Nisi ti meni povredio secanja, ali si napisao neistinu kad si rekao da zuti, zeleni i plavi igraci ne znaju da igaju.

Elem, za jedno stvar moram da ti priznam da ti je prilicno pametna: sa 121, 113 i 34-3 imas vise od trecine odigranih bitaka na nalogu.

Kontam da ti to dosta pomaze kod odrzavanja win8 jer su jednostavno tenkovi koje malo ljudi igra.

34-3 posebno, koji je prilicno bled premium, ali ako ima pref MM, mnogo je sa njim lakse igrati i imati dobre rezultate.
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2017, 12:13   #27831
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Nisi ti meni povredio secanja, ali si napisao neistinu kad si rekao da zuti, zeleni i plavi igraci ne znaju da igaju.

Elem, za jedno stvar moram da ti priznam da ti je prilicno pametna: sa 121, 113 i 34-3 imas vise od trecine odigranih bitaka na nalogu.

Kontam da ti to dosta pomaze kod odrzavanja win8 jer su jednostavno tenkovi koje malo ljudi igra.

34-3 posebno, koji je prilicno bled premium, ali ako ima pref MM, mnogo je sa njim lakse igrati i imati dobre rezultate.
to su najtezi tenkovi za WN8 .. probaj pa ce da vidis..
drugo proveri mi sve tenkove ja radim regularno oko 3.8k wn8 na average .. proveri mi dane kad se szaista potrudim onda radim oko 4.5-5k


nemoj si noob i drugo s moje perspektive niko ispod 2.5 k WN8 recent ne zna da igra .. sa Straikove perspektive niko bez 4.5kwn8 ne zna da igra i tako .. drugo izaberi s kojim tenkom zelis da igram danas sutra i da ti pokazem prosecan WN*?

ja ti garantiram da ne postoji tenk s kojim ne mogu da odradim 4k wn8 dnevnu sesiju od 100 partija ili hiljadu ili 5 hiljada pa ti vidi

a za WZ 120 za 121 te tenkove moze da igra samo neko km zna sve mape perfekt .. svaku poziciju skoje moze da bude hulldown i da puca etc

kao sto rekoh ja moju poziciju pokrivam dokazima .. a ti samo pricas i filozofiras napamet ..
drugo nemoj da mislis da smo svi mi jednaki .. to je vestacka stvar gde zakonima ljudi pokusavaju da eqvaliziraju ljude kako se neki nebi osecali beskorisni u poredzenju s drugima a u praksi to nije teko ..
neko je lepsi od drugih .. drugi je fizicki spremniji treci je pametniji cetvriti naprimer su bolji u WOT-u od drugih ..znaci meri si 'patku" sa sebi ravnima nemoj se merit sa crncima (nadam si da si razumeo)

drugo daj nam tvoj nick ovde i okaci tvoje replaje da vidimom sta ti imas da nam pokazes ..mani vise tvoje filozofiranje .. prvo Bila gold municija .. sad bili odredjeni tenkovi mislim stvarno prestani da trazis izgovore nemoj si ko neka placipicka

i slus kad neko zeli da spasava WN8 id a ga dorzava vestacki na odredjenom nivou on igra nize tiere i igra sa light tenkovima .. on ne igra premium tenkove nit najteze t10 tenkove (i drugo s takvom logikom ja bih se iznenadio da ti umes da igras)

drugo ja sam ovde na temi okacio replaje za coveka koji je hteo da uploaduje neke lepe igre ..stavio sam druge 2 moje igre kojoma sam zadovoljan da ljudi pogledaju .. Rusina(Straika) sam napomenio i predlozio kao relevantnog izvora za ucenje jer vidim neko je spominjo QB kao izvor za nauciti nesto(a nema se sto videti od njega realno) ..
drugo posto sam izrazio moju poziciju sto za mene znaci dobar igrac a sto ne .. ti si me odmah napo ..pa i ja sam bio i plav i zelen i zut nekad al sam i tad znao da ja ne znam da igram igru i trudio se da postanem jedan od najboljih .. i danas nisam zadovoljan svojom igrom jer znam da mogu mnogo bolje ...al posto si se ti ucen rodio ti to ne razumes

Poslednja ispravka: velikan (7.1.2017 u 12:51)
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2017, 13:16   #27832
Morandi
Starosedelac
 
Član od: 10.3.2008.
Lokacija: KaluCITY
Poruke: 2.362
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 345 puta na 249 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ljudi slabo igram i ne pratim temu, jel bio neki premium kod sad za vreme praznika, Nove godine...???
Morandi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2017, 13:39   #27833
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Bio je sveCki tier 2. Ono, čisto za treniranje posade, ništa više.

Ako ti se kreće nešto novo, probaj da igraš. Imaju misije za nargade, lepe popuste dobijaš za švedsku liniju TD, kao i poslugu.

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke

kao sto rekoh ja moju poziciju pokrivam dokazima .. a ti samo pricas i filozofiras napamet ..
Kojim dokazima? Znamo li se mi? Ne. Što se meni tiče, ti možeš od nekog stotog da kačiš statistiku i ostalo. Možda si i kupio nalog, dešava se i to.

Idi brate nađi sebi slične, pusti nas bednike da diskutujemo o našim bednim iskustvima u WOT, mani nas se molim te.

Imaš sigurno i kod tebe u BG pametnijuh foruma, ili u RUS, mani se ove naše smešne teme. Na kraju krajeva imaš svoj super-duper klan, družite se koliko vam je volja.

mi volimo da igramo loše. Eto.

Poslednja ispravka: supressor (7.1.2017 u 13:48)
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2017, 13:54   #27834
Zoran_KS
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.915
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Inace u stvarnom zivotu artiljerija ne postoji,
Jesi li siguran?
Zoran_KS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2017, 14:04   #27835
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ironija dragi moj Wotsone, ironija
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2017, 14:19   #27836
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Bio je sveCki tier 2. Ono, čisto za treniranje posade, ništa više.

Ako ti se kreće nešto novo, probaj da igraš. Imaju misije za nargade, lepe popuste dobijaš za švedsku liniju TD, kao i poslugu.



Kojim dokazima? Znamo li se mi? Ne. Što se meni tiče, ti možeš od nekog stotog da kačiš statistiku i ostalo. Možda si i kupio nalog, dešava se i to.

Idi brate nađi sebi slične, pusti nas bednike da diskutujemo o našim bednim iskustvima u WOT, mani nas se molim te.

Imaš sigurno i kod tebe u BG pametnijuh foruma, ili u RUS, mani se ove naše smešne teme. Na kraju krajeva imaš svoj super-duper klan, družite se koliko vam je volja.

mi volimo da igramo loše. Eto.
jep kupio si acc uso si u 322 (zato mi danasnja jucerasnja i svi ostale sesije hronoloski sa istim Wn8).. jep okacujes tudze replaje JA Ti ne verujem nista .. jep no dolazi na ovaj forum jer ja sam SOVINISTA ..
ajd kazi jos neku glupost

Poslednja ispravka: velikan (7.1.2017 u 14:26)
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2017, 14:21   #27837
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Jos neku glupost

Srecan?

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke

crveni zuti zeleni i plavi igraci ionako ne umeju da igraju(nist licno da se ne uvredi neko) ..al zamiusli kad bi bili pod istim prtiskom od neprijatelja kao ljubicasti igraci ...verujem da bi se svi izotkazali jer nebi mogli nist da urade
Samo da napomenem treći tvoj post u ovoj temi(gde inače komentariše uglavnom 90% baš tih igrača)

Inače, pored tebe ima još unicuma koji ponekad komentarišu ovde. Niko od njih nije ništa slično nikad napisao. Tako da, ne znam baš ko je šovinista itd.
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2017, 15:25   #27838
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Jos neku glupost

Srecan?



Samo da napomenem treći tvoj post u ovoj temi(gde inače komentariše uglavnom 90% baš tih igrača)

Inače, pored tebe ima još unicuma koji ponekad komentarišu ovde. Niko od njih nije ništa slično nikad napisao. Tako da, ne znam baš ko je šovinista itd.
za nevernog tomu screnshot .. (ne mogu da uploadujem sa Lightingshot kad je igra u windowed mode pa sam evo koristio photobucket

http://s349.photobucket.com/user/oga...d.png.html?o=0


i sta si me to izcitiro odsecke neke ..vadis iz kotesta a? to je bilo u vezi XVM-a i kako ga ljudi zloupotrebljavaju ingame .. i sta je tu neistinito u toj tom isecku !?
pa da su crveni zuti zeleni i palvi pod istim pritiskom od kamikaza od arty i slicno kao ljubicasti bas me zanima kolko bi uzivali u igri

drugo neverni tomo jel te interesuje nesto iz mog privatnog zivota ? poso obrazovanje biznis ili treba da ti kacim linkove i screnshotve i dajem brojeve i za to ? ..
kao sto rekoh nismo mi svi jednaki ..i meri si "patku" sa sebi ravnima ...ima losijih i boljih od tebe i od mene a po ovih nekolko postova sto sam procito ti si sve nesto NAJ NAJ i niko ne moz ti pridje u nicemu
a za Sovinizam ? aj procitaj sto si napiso predhodno ..
i necu se raspravljam vise s tobom zivi u tom tvom bajkovitom svetu

Poslednja ispravka: velikan (7.1.2017 u 15:36)
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2017, 16:51   #27839
Mersi
Član
 
Član od: 26.2.2015.
Poruke: 120
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Za Bozic nisu ratovali Englezi sa Nemcima, a ni Srbi sa Bugarima, tako da cestitajte jedni drugima praznik ... i lepo ga provedite.
Mersi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2017, 17:12   #27840
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@velikan

Da ti kazem ja nesto druze... Ja ne sumnjam da si ti unicum jer u suprotnom ne bi zvao igrace (cinimi se da je bio ljubanve) da ti se javi u igri da igrate vod, to stoji. Ali takodje ne sumnjam da si ti opterecen time da trebas da se dokazujes, pa stavljas tu neke slike, filmice itd. Ima brdo igraca koji dobro igraju i sad cu ja bas tvoje partije da pratim i da gledam kako igras. Igraj kako hoces ja ti zelim da budes jos bolji.
Ali cinjenica je da si ti kroz par svojih postova uspeo da pokazes sta mislis o 99% igraca WoT-a, a neko ko ima takvo razmisljanje nema potrebe da ga deli sa neznalicama? Zato bih te zamolio ako nemas sta pametno da kazes postedi nas, jer se sve sto ovde pises svodi na tvoje samovelicanje i eksponiranje.

Pokazao si acc, okacio si neke svoje partije... a sad hajde oladi, svima nam je jasno ko si i sta si u WoT-u, tako da stvarno smanji dozivljaj.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com