Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.9.2015, 1:09   #161
rick_fox
Član
 
Član od: 12.6.2011.
Lokacija: Loznica
Poruke: 364
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 58 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rick_fox Slanje poruke preko Skypea korisniku rick_fox
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ne mogu da mapiram tastere na Genius Maxfire dzojpadu da jeb* rak raka! Kao u fazonu dobija gresku da ni jedna komanda ne sme ostati preskocena . pa koliko mi dugmica treba maj** vam jeb** ludacku? Zasrali su definitivno sa ovom igrom da nema dalje
rick_fox je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 1:13   #162
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Pritisni pečurkice za poslednje dve komande. Meni je tako prošlo na istom kojeg sam kupio danas...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 1:34   #163
rick_fox
Član
 
Član od: 12.6.2011.
Lokacija: Loznica
Poruke: 364
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 58 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rick_fox Slanje poruke preko Skypea korisniku rick_fox
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Pritisni pečurkice za poslednje dve komande. Meni je tako prošlo na istom kojeg sam kupio danas...


Gde gresim????
rick_fox je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 4:36   #164
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ma ja promenio puno tih gamepadova i iskreno xboxov meni najvise odgovara i kvalitetan je.

Secam se ranije, u prethodnim izdanjima da nije hteo svaki x360ce da radi. Morao sam da probavam verziju po verziju i uvek je bila neke koja radi bez problema.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 8:27   #165
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
rick_fox kaže: Pregled poruke
Gde gresim????
Instaliraj ovo. Imaš download sa leve strane, pa skini za verziju operativnog sistem (verzija za win8 je ona za desetku)

http://www.geniusnet.com/Genius/wSit...779&ctNode=163

Kada ih instaliraš isključiće se dupliranje tastera, pa će desna pečurkica biti zasebna. Verujem da se kod tebe kad pritisneš 1,2,3,4 dešava isto i kad pomeriš desnu pečurku. A kad to namestiš, onda izgleda ovako kao dole...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	nba2k16 2015-09-26 08-22-14-40.jpg
Viđeno:	89 puta
Veličina:	95,7 KB
ID:	53042   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	nba2k16 2015-09-26 08-22-21-19.jpg
Viđeno:	72 puta
Veličina:	97,6 KB
ID:	53043  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 10:13   #166
rick_fox
Član
 
Član od: 12.6.2011.
Lokacija: Loznica
Poruke: 364
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 58 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rick_fox Slanje poruke preko Skypea korisniku rick_fox
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Instaliraj ovo. Imaš download sa leve strane, pa skini za verziju operativnog sistem (verzija za win8 je ona za desetku)

http://www.geniusnet.com/Genius/wSit...779&ctNode=163

Kada ih instaliraš isključiće se dupliranje tastera, pa će desna pečurkica biti zasebna. Verujem da se kod tebe kad pritisneš 1,2,3,4 dešava isto i kad pomeriš desnu pečurku. A kad to namestiš, onda izgleda ovako kao dole...
Druze, ja imam ovaj krs http://www.geniusnet.com/Genius/wSit...777&ctNode=163
rick_fox je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 14:31   #167
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Evo uspeh nekako da uploadujem. Prvi video je fullscreen windowed sa onim podesavanjima nekoliko postova ranije. Drugi je fullscreen i tu nema stutteringa sem na kraju utakmice u replay cut scenama.

fullscreen windowed


fullscreen
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sakiboj na korisnoj poruci:
SportsGamer (26.9.2015)
Stara 26.9.2015, 17:06   #168
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
rick_fox kaže: Pregled poruke
Svejedno, ovo moje đubre nema ni force feedback. Isto je to, samo ubaciš drajver koliko da razluči da su 1,2,3,4 i desna pečurka različite komande i onda možeš da podešavaš.

Usput, pogledah onu prvu epizosu 2KTV, koja se sada zove 2KTV Interactive i usred emisije iskaču kviz pitanja i tačni odgovori donose VC i neke druge zezancije, tako da sam ubo 1.500 VC-a na kvizovima i nešto otključano za MY CAREER, ali nisam stigao da pročitam tačno šta. Baš mi se svidelo.
Još samo da naučim da baratam gejmpadom pa da uživam i u igranju.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 18:20   #169
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Jesi li probao my career? Kazu da iako napravis belca, roditelji i sestra bliznakinja su crnci Stigao mi kljuc pa sam brisnuo narodnjaka i skidam sa steama sad pa ne mogu da proverim.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 18:22   #170
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

A sta su tacno mijenjali od komandi?
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 18:34   #171
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Jesi li probao my career? Kazu da iako napravis belca, roditelji i sestra bliznakinja su crnci Stigao mi kljuc pa sam brisnuo narodnjaka i skidam sa steama sad pa ne mogu da proverim.
Da. Mada je majka neka meleskinja, skoro bela, ali meni lično to nije problem, dovoljno je "zamisliti" da si usvojen i pičiš. Ne pravi mi nikakav problem. Probao sam taj Living Da Dream, odigrao tri utakmice u High School (lako do bola) i jednu za UCONN, još nisam došao do NBA.
Usput, probao sam malo MY LEAGUE na najnižem PRO nivou 8 minuta četvrtina. Izabrao sam Oklahomu i prve tri utakmice ovako - San Antonio me oprao preko 40 razlike, držao sam se dobro sa Orlandom, samo 22 razlike, Denver me takođe satr`o sa 32 razlike. Jednostavno, nikako se ne snalazim sa gejmpadom. U napadu i nekako, ali u odbrani se igrač kojeg čuvam šeta kao po korzou, uopšte nemam osećaj prostora sa ovim govnetom u rukama. Kad pomislim da skačem na loptu moj igrač je najmanje tri metra od nje. Uspem da priđem igraču i upotrebim INTENSE-D, ali ako potrči, dok se ja okrenem i ubodem pravac kojim je otišao, on je već dao koš, otpozdravio se sa publikom i saigračima i čeka me u odbrani, dok je moj igrač negde u publici.
Ej, na 2K15 sam rušio na Superstar nivou, sad sa ovim *****em na PRO nivou me pere ko stigne. Zaista počinjem da se dvoumim da li da nastavim da se trudim, jer zaista mi ne ide...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 18:57   #172
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Moras da drzis distancu da te ne pretrci i ako probas steal i bude neuspesan, predriblo te odma ovaj. Ma lako je treba navika. E probao sam narodnjaka na ssd-u a ovo skidam na klasican hdd, mnogo 45gb da mi uzme a nisam video bas neke razlike u brzini ucitavanja.

@Jazo sve su izmenjali sem pritiska u odbrani, to je ostalo na LT. Znas kako je pick n roll bio na B, sada je na LB. Onda recimo flashy pass je bio LT+B, LS u pravcu saigraca (ne mog se setim ali tako nekako je bilo) e sad je dva puta B i LS u pravcu igraca. Alleyoop je takodje bio LT+X i LS u pravcu saigraca kom ide pass a sad je dva puta Y i LS u pracu saigraca. Onda bounce pass, to je sad dobro uradjeno i olaksano ali bilo je LT+A a sad je samo B i vise ne pisem da ide LS u pracu saigraca jer se podrazumeva. Lob pass bese LT+Y sad samo Y. Ulazak u post play bese Y e sad moras da drzis LT.

Ima da zbunim Nastija Sad sam probao 2k15, mnogo bolje kretanje u 2k16, sve je bolje.

@NastyB Stavi u controller settings, automatic shot contest always i defensive assist strength i boxout assist strength na 50. Onda imas pro stick orientation, offball freelance mode, right stick defend, camera relative ili absolute. Ja to stavim absolute i svi potezi budu kao da igram 2k kamerom uveka a ako je camera relative bice drugacije kada je side kamera.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sakiboj na korisnoj poruci:
JAZO (26.9.2015)
Stara 26.9.2015, 19:04   #173
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ha ha...ja se par dana privikavam na stick, resio sam da ga savladam totalno! Nba je idealna prilika...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 19:11   #174
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ma ajde i ovo dodavanje i ostale promene ali points of emphasis, to je sve bilo preko d-pada, sad isto ulazis ali sve i promene taktike i izmene vrsis sa RS
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 19:20   #175
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Moras da drzis distancu da te ne pretrci i ako probas steal i bude neuspesan, predriblo te odma ovaj. Ma lako je treba navika. E probao sam narodnjaka na ssd-u a ovo skidam na klasican hdd, mnogo 45gb da mi uzme a nisam video bas neke razlike u brzini ucitavanja.

@Jazo sve su izmenjali sem pritiska u odbrani, to je ostalo na LT. Znas kako je pick n roll bio na B, sada je na LB. Onda recimo flashy pass je bio LT+B, LS u pravcu saigraca (ne mog se setim ali tako nekako je bilo) e sad je dva puta B i LS u pravcu igraca. Alleyoop je takodje bio LT+X i LS u pravcu saigraca kom ide pass a sad je dva puta Y i LS u pracu saigraca. Onda bounce pass, to je sad dobro uradjeno i olaksano ali bilo je LT+A a sad je samo B i vise ne pisem da ide LS u pracu saigraca jer se podrazumeva. Lob pass bese LT+Y sad samo Y. Ulazak u post play bese Y e sad moras da drzis LT.

Ima da zbunim Nastija Sad sam probao 2k15, mnogo bolje kretanje u 2k16, sve je bolje.

@NastyB Stavi u controller settings, automatic shot contest always i defensive assist strength i boxout assist strength na 50. Onda imas pro stick orientation, offball freelance mode, right stick defend, camera relative ili absolute. Ja to stavim absolute i svi potezi budu kao da igram 2k kamerom uveka a ako je camera relative bice drugacije kada je side kamera.
Nije mi jasno sto mijenjaju stvari,kad ne dodaju nista novo na tom polju novih komandi...
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 19:29   #176
rick_fox
Član
 
Član od: 12.6.2011.
Lokacija: Loznica
Poruke: 364
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 58 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rick_fox Slanje poruke preko Skypea korisniku rick_fox
Određen forumom Одг: Nba 2k16

Definitivno bataljujem i brišem prokletu igricu! Ne vredi ni na tastaturi na na dzojpadu ne možeš je podesiti! Totalno sam se izbedačio

Послато са Telenor_Smart_HD
rick_fox je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 19:30   #177
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ma pomuci se i probaj vise verzija x360ce i radice ti.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 20:05   #178
SportsGamer
Član
 
Član od: 9.5.2014.
Poruke: 354
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 45 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ne treba odustajati tako rano od igrice,ne znam dal postoji mogucnost da se napravi neki pec ili mod,koji bi bio funkcionalan za menjanje komandi,nadamo se,zbog zaljenja mnogobrojnih igraca da ce 2k preuzeti stvar u svoje ruke i da ce napraviti nesto da se mogu menjati komande
SportsGamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 21:56   #179
rick_fox
Član
 
Član od: 12.6.2011.
Lokacija: Loznica
Poruke: 364
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 58 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rick_fox Slanje poruke preko Skypea korisniku rick_fox
Određen forumom Одг: Nba 2k16

Konačno prokinuo. Reče Nasty stavi pečurkice-i sa pečurkicama tačno toliko i treba. Teram sa konfom iz profila u principu na low sa player details na medium i ide fino bez nekog seckanja ali moram reći da 2K15 tera mnogo lepše(predpostavljam da je 2K15 možda malo bolje optimizovana). U svakom slučaju igrači se sami nude(ubacuju,otkrivaju...) sve je nekako lakše i lepše za oko ali jedina tuga je što moram na džoj igrati. Za večeras mi dosta, oči me bole, odigrao sam 2 četvrtine i to je to...

Послато са Telenor_Smart_HD
rick_fox je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2015, 22:10   #180
bedazzled
Novi član
 
Član od: 31.10.2012.
Poruke: 27
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ja sve podesio sa obicnim nekim gamepadom taman sam na kraju ona dva dugmeta stisnuo one pecurkice i to je to
bedazzled je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com