Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.12.2012, 18:33   #2221
bvitnik
Starosedelac
 
Član od: 27.12.2005.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 1.303
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 438 puta na 328 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
One piece tek da ne govorim bez uvrede ali preko 500 EP za ono neozbiljno totalno ne bitno da li je censored ili uncut, ono je ...... crtez mi se ne svidja pre svega nisam mogao duze od par epizoda prosto nije moj zanr nikako careless i flat osecaj .
Onaj ko nije odgledao makar 150 epizoda One Piece-a, ne može da prosudi ništa o seriji. Serija ima spor početak i radnja počinje da se razvija tek negde od 150 epizode odnosno od Skypiea Arc-a. Posle toga počinje ludnica i stvarno kreću da se obrađuju ozbiljnije teme. One Piece je spoj svega mogućeg i nemogućeg. Ako zdravorazumski razmišljaš, rekao bi da je nemoguće napraviti takav spoj... ali moguće je. One Piece je dokaz. One Piece je takođe dokaz koliko je ljudska mašta neizmerna. Kroz priču se obrađuju mnoge aktuelne teme i problemi tako da definitivno nije neozbiljan kako god on delovao spočetka.

TL;DR Mojne da komentarišeš One Piece ako ga nisi odgledao. Napravićeš grešku kao i svi pre tebe. Govorim ti to iz iskustva, u istoj situaciji sam bio .
bvitnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku bvitnik na korisnoj poruci:
Feferedon (24.12.2012)
Stara 24.12.2012, 19:07   #2222
Pumbaa
Član
 
Član od: 17.3.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 354
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 84 puta na 52 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

ako niste jos, bacite pogled na:JoJo's Bizarre Adventure (2012)

prica prati borbu mnogih generacija porodice Joestar protiv vampira Dio Brandoa, manga u Japanu izlazi od '86te i jedna je od najpopularnijih...
Pumbaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2012, 19:56   #2223
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Malo Anime...

Citat:
bvitnik kaže: Pregled poruke
Onaj ko nije odgledao makar 150 epizoda One Piece-a, ne može da prosudi ništa o seriji. Serija ima spor početak i radnja počinje da se razvija tek negde od 150 epizode odnosno od Skypiea Arc-a. Posle toga počinje ludnica i stvarno kreću da se obrađuju ozbiljnije teme. One Piece je spoj svega mogućeg i nemogućeg. Ako zdravorazumski razmišljaš, rekao bi da je nemoguće napraviti takav spoj... ali moguće je. One Piece je dokaz.
Hvala za savet al tesko mnogo je to dugacko za mene, prosto toliko cekati da bi dobio ono pravo ne mogu a ako preskocim toliko necu moci da povezem ostalo, kratke ali ubitacne takve Anime pikiram, a OP nek se nastavi jos mada verujem u to sto si rekao.

Poslednja ispravka: sale94 (24.12.2012 u 20:10)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2012, 9:24   #2224
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Odgledao sam sad Full metal alchemist i sunce ti poljubim ala me je oduvalo finale zadnjih 10 epizoda, imajuci u vidu sporiju radnju tokom veceg dela anime ovako nesto nisam nikako mogao da ocekujem. Evo vec dva dana ne mogu da prestanem da analiziram fabulu ...mogu samo da zamislim koliko je FMA:Brotherhood dobar ako je FMA ovako odvalio

BTW ako neko hoce da krene da gleda neki anime, onda mogu da mu predlozim Zetsuen No Tempest , to je ongoing anime i polako mu raste popularnost, sta god da kazem o njemu mogu da pokvarim utisak buducim gledaocima, e zato nista necu da kazem . Takodje mogu da preporucim Sword Art Online koji se zavrsio prosle nedelje. Ideja za ovaj anime je poprilicno jedinstvena, a animacija je na visokom nivou . Mogu jos da preporucim i Fairy Tail koji je pun akcije, ali se i prica lepo odvija za sada
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2012, 4:08   #2225
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.130
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.349 puta na 691 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Malo Anime...

Shingeki no Kyojin


Trebalo bi da se pojavi sad na prolece.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2012, 2:30   #2226
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Citat:
sale94 kaže:

Higurashi deluje dobro al sam cuo da otaljava puno nakon nekog vremena.

Nemaš ni najmanju predstavu šta te čeka. Preporučujem gledanje isključivo po noći.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sass Drake na korisnoj poruci:
sale94 (27.12.2012)
Stara 27.12.2012, 8:07   #2227
lobanja
Veteran
 
Član od: 18.5.2008.
Poruke: 864
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 135 puta na 114 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

one piece sam gledo do 400 i tu sam se malo zagasio(smorih se),trebo bi da nadoknadim bleach koji se konacno zavrsio(ima nekog vremena jel),FMA sam odgledo i originalnu seriju od 51ep i alternativnu verziju takodje 51 ep,
Preporuka za great teacher onizuka (GTO)

Naslov koji me prilicno iznenadio kolko su dobro(a nisam ocekivo) odradili posao je

Mass Effect: Paragon Lost ko je igro igru treba da baci pogled (imam DVD verzija)
Starship Troopers: Invasion ko je fan filma ovo mu je odlican dodatak

Poslednja ispravka: lobanja (27.12.2012 u 8:20)
lobanja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2012, 14:13   #2228
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Malo Anime...

Citat:
Sass Drake kaže: Pregled poruke
Nemaš ni najmanju predstavu šta te čeka. Preporučujem gledanje isključivo po noći.
A pa da prosao sam to sa Elfen Lied vec samo nocu. Ali ne zbog oskudno obucene hmm.... vec zbog toga sto ima taj efekat drame i zvucne efekte koji najbolje uticu nocu i sluske u usi i cepaj.

Sad bas gledam Gantz i bukvalno se cepam ljudi moji mozda sam twisted, ali da li je jos nekome tolko smesan u anime varijanti i planski odvratan, English Dub je kriminalan gori je cak i od voltrona.

Ali barem je urnebesan dub za razliku od Voltrona, a Elfen Lied je imao bas kvalitetan dub sa kojim sam i odgledao.

Sad vec polako menjam misljenje o Gantzu prica uvlaci i postaje bas dobra, a i ozbiljno je postalo totalno a ne samo koljacina english sub verzija je ekstra, cak i Kei nije besocajni bastard ko sto se cini valjda ce se zadrzati ovako do kraja (hvala bogu za subovanu verziju a ne ono ***** od duba) .

Poslednja ispravka: sale94 (28.12.2012 u 15:01)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2012, 0:14   #2229
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Jel gledao neko ovaj anime Katekyo Hitman Reborn! ? Zanima me da li valja, da ne krecem da gledam ako je 'killer with filler' kao i vecina popularne anime danasnjice

EDIT: gledam sad i Fairy Tail koji je krenuo da se zakuvava (oko stote sam epizode) i mogu da ga apsolutno preporucim. Ono sto je mene sprecavalo da krenem ranije da pratim ovaj anime je cheesy ime, koje nema nikakve veze ni sa vilama(fairy) ni sa bajkama(fairy tail, zvuci kao fairy taLe ) ni sa repovima (tail), rec je o gildi carobnjaka koji nekako uspevaju da se upletu u planove zlih sila koje prete da uniste sve zivo...ima i zmajeva Ono sto moram da izdvojim je i fantasticna muzika i poprilicno dobro razradjene licnosti likova i pozadinski lore. Samo japanska verzija sa Eng SUB dolazi u obzir, eng dub verziju zaobilaziti u najsirem mogucem luku, duplo sirem od onog kada se zaobilaze azijski filmovi sa engleskim voice over-om

Evo malo muzike iz anime:

FT


Main theme



Poslednja ispravka: Dreamfall (29.12.2012 u 0:30)
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2012, 2:05   #2230
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.130
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.349 puta na 691 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Malo Anime...

U principu kada zavrsis trenutni arc slobodno prestani da gledas, tesko smece atm.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2012, 2:36   #2231
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Malo Anime...

reborn je jedan od najgorih animea koje sam pokušao da gledam i jedva izgurao 17ep, zaobiđi ga u najširem luku. teško smeće
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Roronoa Zoro na korisnoj poruci:
Dreamfall (11.1.2013)
Stara 5.1.2013, 15:37   #2232
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Malo Anime...

Odgledao sam Gantz veoma dobar anime no question, nije ga za dzabe Iris jedina pohvalila na ovih 100+ strana.

Prica je bila tolko uvrnuta zamrsena, al opet je imala smisla na kraju obozavam takve stvari. Pocelo je neozbiljno od 3-4 epizode, je krenulo postepeno sve vise i vise da se naostrava, kod epizode 11 je dostiglo vrhunac, a onda je krenuo pad doduse blazi. Trajao je sve do 16 epizode, taj deo mi se samo nije svideo bas nesto, ali onda je usledio boom totalni Kurono je kraljina zesca tolku kolicinu hrabrosti da ne kazem M**A bas sam ga zgotivio, heroj u pravom smislu te reci, Nishi je bio isto cool al nacin na koji je..... Sei isto ko zenski Kurono.

Kato kad se razbesni zverina ali samo da je bio naostren ko Kurono celo vreme bilo bi mozda drugacije. Ostali svi nisu bili bitni i vecina me je nervirala .
Pogotovo Muroto au takav psiho ono je pure evil ali imao je poentu u nekim recima ali je i kukavica zesca.

Nacin na koji se Gantz igrao sa njima je bio tolko genijalan da su se celo vreme pitali da li je ono sto vide realno, a poslednje 4 epizode i kraj su toliko kritikovani a ja se pitam da li su ti dezurni hateri gledali isto sto i ja? Kraj iako izgleda da nema smisla, da je cista improvizacija ustvari nije, samo treba malo napregnuti vijuge i fokusirati se i sve je jasno.

Na stranu to sto neki kazu read manga read manga a nekapiraju da nikad nebi serijal ni mogao da se nastavi kao manga kazu pa objasnjeno je nastavlja se posle toga..damn pa kako da bude nesto objasnjeno i nastavljeno u mangi kad su zadnje 4 epizode drugacije izvrsene u anime verziji neki ljudi su bas glupi na anime forumima ameri- geez typical.

Poruku gantza sam veoma jasno uvideo i skontao, ali ne bi da kvarim onima koji nisu ogledali iz nekog razloga, recimo samo da ima vise poruka a ne jedna kao i vise tumacenja.

Sve u svemu preporuka za Gantz slican ko Elfen lied oba se obrcu oko iste teme Ljudskosti samo sto je ovde obrnut malo ugao gledanja, i dodat element prezivljavanja, za oba animea jedan.

Btw neki su rekli na stranim forumima da je gantz u anime verziji smece e pa po meni ima vise smisla nego ono sto su uradili u mangi prvobitno oni timovi, + vracanje u Z***T bullshit.

Poslednja ispravka: sale94 (5.1.2013 u 19:42)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2013, 0:29   #2233
Lucic Nemanja
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 76 puta na 49 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Lucic Nemanja
Određen forumom Re: Malo Anime...

Citat:
sale94 kaže: Pregled poruke
...a poslednje 4 epizode i kraj su toliko kritikovani a ja se pitam da li su ti dezurni hateri gledali isto sto i ja? Kraj iako izgleda da nema smisla, da je cista improvizacija ustvari nije, samo treba malo napregnuti vijuge i fokusirati se i sve je jasno.

Na stranu to sto neki kazu read manga read manga a nekapiraju da nikad nebi serijal ni mogao da se nastavi kao manga kazu pa objasnjeno je nastavlja se posle toga..damn pa kako da bude nesto objasnjeno i nastavljeno u mangi kad su zadnje 4 epizode drugacije izvrsene u anime verziji neki ljudi su bas glupi na anime forumima ameri- geez typical.

Poruku gantza sam veoma jasno uvideo i skontao, ali ne bi da kvarim onima koji nisu ogledali iz nekog razloga, recimo samo da ima vise poruka a ne jedna kao i vise tumacenja.

Sve u svemu preporuka za Gantz slican ko Elfen lied oba se obrcu oko iste teme Ljudskosti samo sto je ovde obrnut malo ugao gledanja, i dodat element prezivljavanja, za oba animea jedan.

Btw neki su rekli na stranim forumima da je gantz u anime verziji smece e pa po meni ima vise smisla nego ono sto su uradili u mangi prvobitno oni timovi, + vracanje u Z***T bullshit.

Ja nemam reči.
Anime je zbog nedovoljne popularnosti koja nikako nije donosila dovoljno profita morao naglo da se prekine. Stoga su izmislili tih par epizoda i stavili tačku na produkciju Gantz-a. Kraj je loš ne zbog poruke koju nosi, nego zbog toga što ništa nije objašnjeno. Naravno, nije ni moglo biti. Priča je tek trebalo da počne da se razvija. A ta "anime poruka" je skroz ok, ne sporim.
Ljudi su ti s pravom rekli da pročitaš mangu. Prvo prelistaj sve do poslednjeg chaptera, pa sudi o mangi.
A o ljudima ne bi trebalo uopšte da daješ sebi za pravo da pričaš bilo šta tog tipa. Nezrelo je, nepristojno i potpuno nepotrebno. Ovo je tema za diskusiju o anime ostvarenjima, ne o tome koliko je ko "glup" ili ne jer stoji iza nekog mišljenja za šta god, a nit koga interesuje.


Da ne bude da sam skrenuo sa teme, moja preporuka je Fate / Zero. Interesantan pokušaj da se istorijske ličnosti prikažu pod svetlom modernog sveta. Njihovi karakteri su stvarno genijalno odrađeni (sa pomalo preterivanja u nekoliko momenata, ali preboli se sve ). Tu su Aleksandar Makedonski, Gilgameš, Kralj Artur (iz nekog razloga ovde prikazan kao žena), a predstavljanje ostalih bi me već naveo na spoiler. Ima i sequel koji je napravljen par godina pre nejga. Svaka preporuka!
Lucic Nemanja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2013, 10:45   #2234
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Malo Anime...

Spoiler za Odgovor:
[I]Nemanja sve je to dobro svako ima pravo na svoje misljenje, pa tako i ja o pojedincima jeste zbrzali su slaba gledanost sve to stoji,ali nastavili bi da je bilo gledanosti, tako da kukanju da je unfinished nema mesta moralo je tako da su gledali vise, kupovali dvd izdanja i ostalo napravio bi se remake-a price skroz ili izvuklo sve na neki nacin.

Mangu da citam tesko ako je stvarno tolko produzena, a i taj element vracanja u igru sto sam cuo da su uveli kvari mi celu poentu prezivljavanja pravila igre sta vec, ogradjujem se nisam je procitao samo prikupio par informacija da bih video u kom pravcu je radnja otisla.

A ovo sto sam rekao "glup" to je samo zato sto neki ljudi ne zele cak ni da razmisle o onom sto su videli, makar da se potrude da izvuku svoj zakljucak iz onog sto imaju, neee oni kazu this is unfinished this is shit i waste my time i td, a o to sto im se svidelo sve do tog trenutka to nema veze, ne volim uopsteno da sudim na prvu loptu ali takve stvari me neodoljivo navode na to, ako im se nije svidelo trebali su da prekinu posle pola odu da pocnu ispocetka citanje mange a ne na kraju da obeleze celinu kao **** al sve ovo nije ni bitno
Sve izreceno nije bitno vec je spomenuto al ajde da ne ostanem nedorecen .

Poslednja ispravka: sale94 (6.1.2013 u 12:47)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2013, 15:13   #2235
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
U principu kada zavrsis trenutni arc slobodno prestani da gledas, tesko smece atm.
OK je i ovaj aktuelni Arc, Magic Games se valjda zove...ja sam recimo krenuo da citam mangu i sad nemam motivaciju da gledam anime
BTW radnja u mangi se prebrzo odvija i stra' me da se ne zavrsi serijal a da se neke stvari ne objasne kako treba

Citat:
Roronoa Zoro kaže: Pregled poruke
reborn je jedan od najgorih animea koje sam pokušao da gledam i jedva izgurao 17ep, zaobiđi ga u najširem luku. teško smeće
Noted

Odgledao sam pre par dana FMA:Brotherhood i mogu da kazem da je to najbolji anime koji sam gledao do sada...uz Death Note naravno

Nego jel moze neko da mi preporuci neki mecha anime koji je must watch kako bih se uputio u taj tip anime jer sam dosad, nekako nenamerno, pratio uglavnom shounen anime?
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2013, 2:05   #2236
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Malo Anime...

nisam mecha fan ali bih preporučio ovo:

Shin Mazinger Shougeki! Z Hen on Television

Go Naragi ćale i keva mecha/super-robot žanra u novom ruhu
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Roronoa Zoro na korisnoj poruci:
Dreamfall (13.1.2013)
Stara 12.1.2013, 19:37   #2237
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Talking Re: Malo Anime...

Sta mislite kada ce poceti da izbacuju naredne epizode Bleach-a?
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2013, 21:21   #2238
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.130
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.349 puta na 691 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Malo Anime...

Kad manga odmakne dovoljno tipa 2014
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2013, 22:43   #2239
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Određen forumom Re: Malo Anime...

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Kad manga odmakne dovoljno tipa 2014
Bas mi je zao sto toliko vremena mora da prodje. A par stvari su mi zasmetale,
npr. ako je neko raspolozen za manju diskusiju u vezi Blica hteo bih da popricam o odnosima snaga koji kao da nisu stalni nego variraju od potrebe do potrebe?
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2013, 0:07   #2240
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Bleach manga je tek na pocetku finalnog arc-a i do sada se nista znacajnije nije desilo,par novih izuzetno jakih neprijatelja je dodato i par izuzetno jakih shinigami-ja je uklonjeno(da ne kazem kako ), a par njih je dodato u ovaj arc, pa je sasvim realno da se pretpostavi da ce manga da izlazi bar do polovine 2013. god. ako se doda vreme za pravljenje anime, 2014 god. je realna za pojavu anime adaptacije mange

Inace o odnosu snaga

Spoiler za spojler:
To sam i ja primetio...napravili su Aizen-a superjakim da bi posle Ichiga napravili nerealno mocnim kako bi mogao da ga pobedi, inace ne znam koliko pratis mangu, ali sada su prikazali i Bankai onog glavnog cice shinigamija, ja pamtim da ga Kyoraku zove Yama-jii valjda se Yamamoto zove, i tu su elegantno objasnili zasto on nije iskoristio Bankai kada se borio sa Aizen-om, ono sto mi je drago jesto sto jos kriju pravu moc nekih shinigamija i sto su napravili Ichigo-vu hollowfikaciju kao izuzetno opasnu, jer kad bi to on mogao lagano da koristi onda niko ziv ne bi mogao nista protiv njega, i to bi bio kraj mange...ionako je njegov fullbring doprineo poremecaju odnosa snaga Kazem, neke su likove napravili previse mocnim i da bi im se neki ljudi suprostavili moraju da budu nerealno mocni, sto bi bilo bzv da se desi za sada su uspesno izbalansirali skalu moc- cena moci, Ichigo postane premocan izgubi moci/napadne prijatelje, neprijatelji postanu premocni skontaju zivotnu istinu pa se predaju ili ih njihova moc/ Ichigo ubiju, sada su se malo zapetljali u mangi i jedva cekam da vidim kako ce da se otpetljaju
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
animacija, anime, japan, serije


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Šta slušate od muzike... Covenant Opšta kultura 16359 17.4.2024 19:28
DivX to DVD VMedic Video/TV softver 67 29.6.2014 22:01
Malo kritike nije na odmet Covenant O SK-u uopšte 77 3.7.2006 13:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com