Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.10.2017, 12:31   #561
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Ok to je vreme u godini momci.
Krecem sa 3 delom moga omiljenog Rpg-a.Cekanju je kraj svi DLC i updajtevi su izasli.
Da li imate neke savete a da su spoiler free?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
caine (21.10.2017), Leonida (21.10.2017), Skenderevo (21.10.2017)
Stara 22.10.2017, 2:23   #562
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2017, 14:12   #563
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Ok vreme je za dnevnik
Krenuo sam sa igrom.Treca instalacija igre, po meni, dosta kopira prvi deo, grafika je predivna monsteri zanimljivi i ulivaju strahopostovanje, sve ima dosta skrivenih lokacija predivan za istazivanje nije strait foward kao DS2 ali....Imam osecaj da sam video sve vec ovo...Zmaj na tornju,podrumi sa pacovima, bosovi kao bosovi...Bas ono dejavu osecaj.Takodje igra dosta vuce na Blood borne e sada da li je ovo dobro ili lose ne znam.Nisam igrao BB ali je slicnost ocigledna.Takodje ovde je koliko vidim akcenat na rolu sto je za mene kao osobu koja uziva u stitu ovo bas nepriljatno iznenadjenje.Jednostavno nemate dovoljno stamine da izdrzite napade posebno od jacih protivnika a kamoli bosa.Znaci block i onda eventulano roll ako vam ostane stamine u suprotnom bivate pregazeni...Da li ce se situacija promeniti ostaje mi da vidim.Takodje vidim da su ubacili standardije questove tipa idi nadji neku zenu daj joj prsten i nagradicu te.Ja uradio sve vratio se dobio nagradu i ja u fazonu:wow im so smart.
Dobio neki Dark Sigil.Nema opisa...Posto sve DS igre do sada igram bez spoilera ali kada su pitanju itemi i oruzlja odem na net da vidim o cemu se radi sa tim malim crnim brabornjakom...


Tad mal' se nisam onesvestio, ni sada mi nije bas najjasnije sta i kako se radi sa tim i levelovanjem da li taj Yoel of Londor umire i da li treba da umre, u svakom slicaju bas hladan tus.I podsetnik get gud or die trying :-/
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2017, 14:43   #564
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Dark souls 3

DS3 = TW2 = Rollfest par excellence.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2017, 4:46   #565
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Presao sam sve bosove u i igri osim zadnjeg kojeg se bojim da aktiviram posto nisam igra DLC-ove.
Da li da ga ubijem posto zavrsim DLC ili mogu ga slobodno probati necu poremetiti pricu ili dobiti new game plus?

A sada malo da kazem moje utiske i ako imam jos da igram.Igra je dobra jedna od boljih ove godine sto sam igrao.Ali ipak nesto tu vec fali ili se javlja onaj deja vu osecaj.Lokacije su prelepe.Graficki je najlepsa do sada ali sam dizajn nivoa nije na nivou DS1 sto ce izgleda ipak ostati gold standard.Bosovi su dobri ali ni blizu dobri kao predjasnje igre.Vise izazivaju frustracije i osecaj samo da ih predjem da vidim sta je daje nego onaj super cool osecaj koji imas kada ih pobedis u predhodnim igrama.Mozda sam lud sto cu ovo reci ali bonfire ima previse.ubijes bosa napravis par korake i vec novi bonfire?Ovo je los game dizajn.

Ps.Interesantno da ovde nisam umirao ni priblizno puno puta kao pre da li sam postao dobar ili je iskustvo u pitanju ili laksa igra.Sigurno sve po malo.Nisam izgubio vise od 10k dusa sve do Archive gde sam umro sa 200k dusa i onda trco da je pokupim i propao kroz lift koji nisam pozvao...Znaci ono odmakao sam se od monitora i rekao Game over man...

Inace sve je islo lako do Archdragon peaka gde me Namles boss ubija.Ali vraticu se kasnije kada ojacam.Poprilicno je jak za moj tank build.
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2017, 9:56   #566
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Mozes da ga ubijes, samo ne smes da aktiviras bonfire koji se onda tu stvori (upotrebis coiled sword fragment da se vratis). Mada, kad se pojavio drugi DLC, procitao sam da je jedan od nacina da se njemu pristupi aktiviranjem bonfirea kod Soul of Cinder, sto nisam isprobao, vec sam mu pristupio sa kraja prvog DLC-a.

Ne bih rekao da je to los game design, vec je jednostavno drugacija igra, vise mainstream i user friendly (a i dalje je sacuvan HC aspekt serijala). Isto vazi i za dizajn nivoa, ovo je vise usmerena akciona igra nego RPG. Meni je drago sto nisu imali isti pristup i napravili su dve drugacije igre (tim pre sto je u pitanju najbolja akciona igra ikad ). Meni su bossovi bili odlicni, nedavno sam presao drugi DLC i tu je, npr, zadnji boss odlican i uspeo mu je tezak zadatak da dostojno svaki tacku na serijal pun odlicnih bossova i protivnika.

Mislim da tezina zavisi od iskustva igraca, ja sam, npr, prvo igrao trojku, pa onda keca, i kec mi je bio laksi, bio sam OP od nekih 3/5 igre, a farmovao sam minimalno...

The Nameless King je meni bio najtezi boss u serijalu (mada, bilo bi zanimljivo da vidim da li bi me toliko namucio sad kad sam u formi posle The Ringed City).
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
Ekiman (26.11.2017)
Stara 26.11.2017, 10:46   #567
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Dark Souls 3 | Beauty of Video Games
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
Ekiman (26.11.2017), helen (26.11.2017)
Stara 7.12.2017, 17:23   #568
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Presao sam igru posle 95h sa svim DLC (racunajuci posete Shrinu i oko 2-3h afk vremena). 131level

Kao prvo DS3 je odlicna igra jedan od najboljih akcionih RPGova. From soft je napravio stvarno nesto potpuno neverovatno koji ce mnogi narastaji gejmera i ljudi koji prave igre proucavati,igrati i probati da nadmase.Ici na tako hard core igru koja ce mnoge igrace u startu odbiti a onda postici takvo nasledje koje jos niko nije uspeo da nadmasi, je neverovatno.

Kao sama igra DS3 je odlicna prelepa grafika odlican gameplay, tezak ali pravedan.Ovo je DS gde stvarno nema nekih WTF momenata i brutalnih regija i bosova koje je nemoguce preci .Get good i mozes postici bilo sta.
Ali ako gledam DS3 je po meni najslabija igra u serijalu.Dizajn sveta je prelep ali dosta inferiorniji naspram DS1, lokacije jesu povezane ali boonfiera ima previse i sve se svodi na teleport i posecivanje Shrine gde sam izgubio sigurno 10 sati na levelovanje trckanje oko npc da vidim da li ima nesto novo da mi kazu.Bosovi i monsteri su vise manje isti kao u predhodnim igrama osim par unikatnih.Borba je brza fluidinija sto je ok mada je meni bila odlicna i u DS1.Igra se oslanja vise na roll sto je po meni minus ali ipak stit je po meni jako koristan posebno u ciscenju regija.
Sto se tice price koja je jako stura i svodi se na povezivanja oskudnih dijaloga izmedju NPC i citanje lore sa itema kao i proucavanje samoga sveta DS3 je isto slabiji od DS1 i posebno od DS2.Prica je u klasicnom DS fazonu ali je nedovrsena, mada ostavlja prostor za stvaranje novog sveta.
Qustovi su ovde isto prica za sebe mislim da sam zavrsio samo jedan od pocetka do kraja svi ostali su mi ostali nedovrseni na pola puta.Ovo mi se bas ne svidja posto neke stvari jednostavno bez gledanja spoilera na netu je skoro nemoguce resiti.Mada su to neke neobavezne stvari koje ne uticu da zavrsis igru nego samo na sam kraj.Takodje ima delova kao sto su Dragonpeek ili humanity zagonetka koje su skoro nemoguce resiti ako ne pogledas pomoc na netu ali to su opcione stari tako da Fromsoft treba da se smiri malo sa takvim ludorijama.Znam da sam gledao na netu tajne regije i moram sam pogledati YT video za Dragon peak.Dok mi npr. za Dark Midir bossa nije trebala pomoc otkrio sam sam njegovu jazbinu kao i za regiju gde je Shrine u mraku.

Sa Bosovima nisam imao problema,padali su nekada i iz prvog ali obicno iz par pokusaja.Nisam trazio neki pomoc ili guide sa starane.Najteze mi je bilo sa Namless kingom koga sam ubio u drugoj fazi sa dragonrider lukom +5(da znam da sam cheeser :P ) i Sister Friedom koju sam pomislio da je laka dok ne udje u trecu fazu.Nju sam isto ubio sa lukom i strelom.Interesantno je da su ovo jedina dva bossa u celom DS serijalu koje sam ubio na taj nacin.Uvek koristim neki meele oruzlje.Magije ne praktikujem mada sam ovde koristio healing koliko mi je mana to dozvoljavala.

Sistem koji su ubacili sa manom(ne mogu se setiti naziv za taj stats) je ok mada ga nisam koristio posto nisam pravio taj build.Zanimljivo je da sam DS1 i DS2 zavrsio sa mojim omiljenim oruzljem dark knight great sword +5 koji ispada kao random drop kod Dark Knightova.Boss oruzlja imaju zanimljive pokrete ali ne bas toliko dobre statsove kao moj dark sword.Takodje ovo je nazalost drugi put da nisam nasao Hawel armor set.Ali gledajuci na netu to je isto skoro pa nemoguce naci posto da bi ga dobio moras ubiti NPC na zadjoj oblasti i vratiti se na random mesto u pocetnoj regiji???Gde je tu logika ne znam.U DS2 ga nisam nasao tako da sam uzivao samo u prvom delu sto se tice Havel seta.Takodje mi smeta sto su izbacili unapredjivanje armora.Bez obzira sto armor ima minorna pobojsanja za tvoga lika ja sam voleo ovu stavku u DS1.

Sve u svemu sjajna igra kojoj je malo falilo da bude Best of the best.Radujem se drugim projektima FromSofta i nadam se Bloodbornu 2 za PC.To je ono sto nam svima treba.

Poslednja ispravka: Ekiman (7.12.2017 u 20:06)
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
filpan (7.12.2017), nesudjeni clocker (8.12.2017)
Stara 8.3.2018, 20:32   #569
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Gde ima najjeftinije da se uzme igra? Naravno sa oba DLC-a. I kojim redosledom idu DLC-evi, da li su ubaceni da se igraju tokom glavne kampanje kao u kecu i dvojci?

Vreme je da se odigra poslednji deo jednog od meni najboljeg serijala.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku filpan na korisnoj poruci:
Leonida (8.3.2018)
Stara 8.3.2018, 21:08   #570
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Propustio si odličan humble bundle gde je prošlog meseca bio DS3+ Ashes of Ariandel DLC.
Ja sam tad uzeo (10 evra) i dodao još 13 preko humblea da uzmem drugi DLC The Ringed City.
Istim redosledom ih i igraš. Piše na netu koji lvl otprilike za koji DLC al u suštini, ja bih se štekao do pred sam kraj osnovne igre i odigrao oba Tako odradih, svakako. Zaebani su neki neprijatelji, znaju da šibaju koji god lvl da si. Git gud naravno, ali fora kod DS3 je što je preuzeo dosta od brzine Bloodbornea a zadržao usporenu mehaniku prethodnih souls igara xD
Makar mi se tako čini, sad kad sam i Bloodborne prešao.

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-d...ompare-prices/
Ovde pogledaj za cene

ili ovo npr
https://www.g2a.com/en/dark-souls-ii...10000014305007

Sad kapiram da ispod 30 evra za sve ukupno ne mož da prođeš xD
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
filpan (8.3.2018)
Stara 21.5.2018, 9:39   #571
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Krenuo sam da igram DS3 prije nedelju dana. Raniji pokušaji su bili da igram DS 1 i 2, ali sam nakon 15 minuta mučenja sa katastrofalnim kontrolama iste brisao. DS3 je konačno ok sa kontrolama i navalio sam da igram. Stigao sam otprilike do pola igre (Lothric castle), level sam 80 i neki.
Vrlo bezobrazna igra sa pojedinim vrlo neizbalansiranim dionicama. Dosta nervira to što je igra skroz mutava i ne objasni ništa mimo kontrola. Priču nešto i ne kapiram baš najbolje, mada pročitam kud i kako nečiju opservaciju i pojašnjenje, pa nekako uklapam kompletnu sliku. Tu je i par džiberskih zamki, tipa kovčeg koji te proguta (aj i neke jade), onda boss-a koga razvališ od batina i sa 2 HP te ufati u ruku, stegne i ubije. (???!!!, WTF, primjer kameni demon na road of sacrifaces, na vrh bedema sa tornjevima)

Gameplay je vrlo kvalitetno osmišljen i izveden, samo što ja ne znam šta znače svi itemi koje imam, kosti i pileći trojadak, i ostalo, a nemam osim wiki.ds nigdje gdje mogu saznati kako i šta funkcioniše u svijetu. Možda bih trebao da znam?

Pojedini boss fajtovi su vrlo bezobrazni i bezočni (abyss watchers, blizanci iz Lothric castle), biješ dvoje istovremeno, sa buđenjem i dizanjem i padanjem.

Ultimativno, DS 3 ima vrlo jaku inspiraciju samog života i težine življenja: život te namlati x puta i opere patos tobom dok ne uspiješ i postigneš šta želiš i trebaš! Tako i na DS dva creepa te omlate u trenutku nepažnje ili greške. Stvara u igračima tvrdokornu crtu, traži konstantnu koncentraciju i pametno povlačenje poteza.

Kapiram zbog čega se ljudima DS sviđa, najvjerovatnije ću posle ovoga instalirati prvi dio remaster ukoliko bude imao krštene kontrole. U suprotnom teško da ću se natjerati da podešavam instaliram i pečujem.

Mada u krajnoj liniji, ne bi bilo loše da sačuvam koji nerv više, i da završim trojku i batalim da igram igre ovakvog tipa. Uz posao i ostale obaveze, opterećuje psihu.

Naslov kao naslov, apsolutno zasluženih 90/100. Zamjerke su uglavnom na manje razrađenu priču, setting koji postoji sam za sebe, ali nije pojašnjen i razrađen. Neko će reći, igraj Ubisoft i Activision naslove. Sve je to ok, neka bude teško i hardkor, ali dajte par nekih detalja da ne bude sve puko mutavo.

Poslednja ispravka: White Ripper (21.5.2018 u 11:56)
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
Aibo (21.5.2018)
Stara 21.5.2018, 11:18   #572
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Mislim da bi ti sve te zamke i fore bile jasnije da si igrao prethodne igre najpre. Ovaj treći deo ima dosta tog fan-servicea u sebi, a nekako, ako si makar malo igrao prethodne igre znaš da ćeš da zazireš od svakog kovčega i da ćeš prvo da ga mlatneš oružjem
A to za paralelu sa životnim tegobama si u pravu, i zato je Dark Souls i odličan serijal, jer iako deluje pomalo nepravedan, kad te neki neprijatelj iza ugla ošine i ubije, onda ćeš naredni put znati kako da se s time suočiš.
I očigledno je da nije nefer jer postoje ljudi koji su prešli igre bez ijedne smrti (ima i streamera koji su je prešli bez da su primili ijedan udarac).

Što se tiče priče, ja tu ne bih ništa menjao, mislim da je model DS storitelinga neverovatan, imaš stotine yt kanala koji analiziraju lore, i odlično je zato što niko od njih nema uvek konkretne informacije već sklapaju priče na osnovu oskudnih opisa predmeta, arhitekture, pozicioniranja neprijatelja itd.
Možda bi ti više prijao Bloodborne, jer je tamo nekako lakše sklopiti priču, a rađena je po istom modelu (takođe, meni više prija taj viktorijanski šmek nego ovaj srednjevekovni).
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2018, 14:22   #573
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

@White Ripper

Mislim da je takva osećanja imao svako prvi put, bez obzira od kog dela je počeo. Uvek je zabavno slušati ovakve utiske jer vraćaju sećanja.

Što se item-a, oružija i radnje tiče, slobodno se oslanjaj na net ako ne želiš da provedeš stotine i stotine sati u igri da bi sam provaljivao razne detalje. Ovo je igra u kojoj to čitanje ne kvari ugođaj jer radnja nije jasna i nema pravih spoiler-a. Da nisam tako čitao o prvom delu, ne bih nikada našao neke fenomenalne stvari.

Na kraju valjda sve zavisi od toga koliko se čovek oduševi i/ili iznervira ovim surovim svetom i zahtevnim gameplay-om.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2018, 14:50   #574
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Dark souls 3

Mislim da je trojka sto se zamki i cheap fajtova tice najbolja u serijalu (nema ih previse ). Bila mi je kao veteranu serijala poprilicno laka i mislio sam da je u sustini stvar u tome sto sam navezbao sistem. Poceo sam DS 1 na Xboxu360 ponovo, prelaz je bio lagan ali par mapa su mi bas unistile zivce.



DS1 doduse svakog bosa mozes da predjes i na new game +5 bez problema sa high poise i R1 spamom, mislim da je potrebno dosta vise skila u DS3 da se predje igra.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2018, 14:54   #575
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Sećam se kada sam sa Skyrim-a prešao na DS1, frustracija do neba, klikćem uzastopce a protivnik ne umire, ,,vat blasfemi iz dis??'' Žalio sam ,,bačenih'' 1500 dinara. Sada imam nakupljenih >130 sati igranja
Ova igra nije za ležerno igranje, trebaš biti poprilično posvećen.
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2018, 16:24   #576
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Mislim da bi ti sve te zamke i fore bile jasnije da si igrao prethodne igre najpre. Ovaj treći deo ima dosta tog fan-servicea u sebi, a nekako, ako si makar malo igrao prethodne igre znaš da ćeš da zazireš od svakog kovčega i da ćeš prvo da ga mlatneš oružjem
.
Imam sad Pontifov mač koji sam kupio transpozicijom duše, pa prvo udarim onaj kombo iz skoka po kovčega ako je sve ok, otvaram. Ako nije, raspolovljen je protivnik.
Ostalo mi je da ubacim titanite slab na Pontif sword, i onda da lešim i jače iz par udaraca. Samo šteta što ne mogu da ubrzam attack speed da kovitlam mačem. Trenutno ima damage preko 400.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
ognjen_ogi (21.5.2018)
Stara 13.6.2018, 14:37   #577
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Ringed City DLC je ODLICAN! Pogotovo sto je vezan za prvi DS, koji mi je omiljeni, i sto se bavi pricom Furtive kepeca.
Darkeater Midir mi polako ide na zivce, imao sam vec jedno 15+ borbi sa njim, i dospeo par puta do petine njegove energije. Pasce kad-tad. Ovi arch zmajevi su mi uvek najveci izazov, kao sto je i Kalameet bio u kecu.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku filpan na korisnoj poruci:
Bascelik (17.6.2018), Leonida (13.6.2018)
Stara 17.6.2018, 21:11   #578
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Pade li Midir? Meni je ta borba isto bila poprilicno za*****a, nekako je specificna jer je vise kako se pozicioniras ,nego kako se rolas.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2018, 21:14   #579
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Pade is 20 i nekog puta. Slave Knight Gael je pesma u odnosu na njega bio.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 8:40   #580
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Svaki je boss boranija spram Nameless Kinga. Ono je bezobrazluk kakav ne postoji na svijet.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dark Souls za PC srksi Role-Play 2162 30.8.2022 10:25
Dark Souls II Exia Role-Play 1418 1.6.2018 13:30
Dark Fall 3: Lost Souls MarkoNI Avanturističke igre 19 24.3.2010 20:25
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com