Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.8.2013, 0:40   #3181
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.414
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Одг: Dragon Age III

Interesatno. Licno nisam imao problem ni sa jednim kompanjonom iz DA2. Ali eto hejteri ce da uvek hejtuju do kraja, umesto da to usmere u prave stvari sto je Bioware uprskao.
Uvako su samo prave mane razblazene generickim hejtom svega sto ima veze sa DA2.
player1 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Gamer Z (11.8.2013), James Vega (11.8.2013), Vulee (11.8.2013)
Stara 11.8.2013, 0:40   #3182
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Одг: Dragon Age III

Mabari znao bar da iskopa ponekad ponešto

ja i nisam kompetentan mnogo za DA2, jedva sam stigo dokle sam stigo, nije mi se ulazilu ni u kakve dubioze te ga batalih negde na trećini otprilike...
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2013, 0:57   #3183
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Одг: Dragon Age III

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Licno nisam imao problem ni sa jednim kompanjonom iz DA2. Ali eto hejteri ce da uvek hejtuju do kraja, umesto da to usmere u prave stvari sto je Bioware uprskao.
E, vidis ja licno jesam

A ako nesto vredi da mrzim do kraja, kao sto kazes, to je onda definitivno DA2, za mene najvece razocarenje ikada, rame uz rame sa Gothicom 4.

Mada moram priznati da sam odradio jos jedan prelaz pocetkom ove godine, i uvideo da ima i neke vrlinice (deminutiv nameran) koje nisam uoicio igrajuci ga prvi put.
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2013, 1:01   #3184
Oskar_Vajld
Član
 
Član od: 28.7.2010.
Poruke: 138
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 106 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Одг: Dragon Age III

Skenderevo, sto si se toj muci izlagao, covece?

Nisam preterano zagrejan za inkvizijicu, mada slicice lepo izgledaju. Ipak, grafika nije bitna, pogotovo ne za rpg. Treba sacekati, videti prvo kako ce se sve razviti, pa onda se moze lako hvaliti/kritikovati.
Oskar_Vajld je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2013, 1:37   #3185
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Re: Одг: Dragon Age III

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Interesatno. Licno nisam imao problem ni sa jednim kompanjonom iz DA2. Ali eto hejteri ce da uvek hejtuju do kraja, umesto da to usmere u prave stvari sto je Bioware uprskao.
Uvako su samo prave mane razblazene generickim hejtom svega sto ima veze sa DA2.
Izvini ali zasto odmah pridev hejteri. Verovatno si propustio one delove u kojim kazem da igru nikad nisam ispljuvao i da mi je generalno solidna ali ako (s pravom) kazem da je i meni DA:O bio bolji a da su likovi daleko zanimljiviji verujem da je to odmah i vise nego dobar razlog da se svrstam u hejtere... OK, ako bi to na bilo koji nacin doprinelo da u DA3 likovi budu bolji - i vizuelno i karakterno, onda nemam nista protiv ni da me i pored svega okarakterisu kao hejtera...

Sent from my NexusHD2 using Tapatalk 2
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2013, 5:33   #3186
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.150
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.053 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Одг: Dragon Age III

Morrigan je kako ono reče Kuzmanović klasičan primer izvikane kuč...Leliana je za nju majka i zaista je bilo idiotski što je ona toliko bila bitna za kraj igre...doduše u većini mojih prelaza Warden je bio zensko tako da sa njom nisam imao mnogo kontakata (sem Dark Rituala)...nadam se da u trećem delu neće biti opet nekakvih oplodnji dotíčne...retko iritantan lik (francuski plus crvena kosa always win)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2013, 10:20   #3187
Gamer Z
Banned
 
Član od: 10.2.2013.
Poruke: 493
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 142 puta na 89 poruka
Određen forumom Re: Одг: Dragon Age III

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Interesatno. Licno nisam imao problem ni sa jednim kompanjonom iz DA2. Ali eto hejteri ce da uvek hejtuju do kraja, umesto da to usmere u prave stvari sto je Bioware uprskao.
Uvako su samo prave mane razblazene generickim hejtom svega sto ima veze sa DA2.
Slazem se, mora se priznati da su kompanjoni u DA2 odlicno napisani. Cak kod onih koji mi se ne svidjaju to je vise vezano za njihovu licnost a nikako za kvalitet pisanja.
Inace, zanimljivo je kako je hejt u slucaju DA2 po mnogo cemu supotnost onome prema ME3. Hejteri su se u slucaju ME3 fokusirani ekskluzivno na jedan deo igre (sam kraj) dok su u slucaju DA2 stvorili neku sliku da je cela igra primer loseg game designa i loseg pisanja, da ne postoji nista dobro u vezi te igre sto je tako daleko od istine.

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Morrigan je kako ono reče Kuzmanović klasičan primer izvikane kuč...Leliana je za nju majka i zaista je bilo idiotski što je ona toliko bila bitna za kraj igre...doduše u većini mojih prelaza Warden je bio zensko tako da sa njom nisam imao mnogo kontakata (sem Dark Rituala)...nadam se da u trećem delu neće biti opet nekakvih oplodnji dotíčne...retko iritantan lik (francuski plus crvena kosa always win)
Morao bih se sloziti sa ovime... Morrigan je meni licno bila najmanje zanimljiv lik u kecu, totalno predvidljiva genericka goth kucka. Fora je sto se geekovi tradicionalno loze na goth devojke, a ona savrseno odgovara tom stereotipu i sto se tice karaktera i sto se tice fizickog izgleda. Otuda njena popularnost i to na zalost ukazuje na plitkost jednog dela igraca.
Gamer Z je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2013, 11:12   #3188
James Vega
Član
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 441
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 183 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Šta znam, meni su likovi u DAII bili znatno živopisniji od onih iz DA:O. U DA:O su skoro svi bili primeri nekog klišea: plemićko kopile, goth čarobnica, patuljak pijanica... Mislim, jesu dobro osmišljeni i imaju mnogo više dubine nego što se čini na prvi pogled ali u osnovi su klišei. DAII je imao znatno originalniju postavu.
Mislim da je to problem za neke igrače. Neko je pre par stranica napisao da mu kod Varika smeta nedostatak brade i naglasak ( tj ni po čemu ne odgovara standardnom modelu medieval fantasy patuljka), drugi kukaju zbog redizajna elfova i kunarija u dvojci. Ljudi žele klišee, žele generičku fantastiku i ne prihvataju bilo šta što pokušava da se udalji od toga. A DAII je upravo to pokušao, po pitanju priče i likova.
James Vega je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2013, 11:14   #3189
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

@Gamer Z
Ima ME3 mnogo mana(moronski journal, nepotrebni likovi, misije koje se startuju kad prodjes pored nekog, nekada i ne znas da si pokupio misiju trazenje artefekta totalno nepotrebnih i beskorisnih dok ljudi ginu na sve strane... ) samo je sve ostale mane zasenio spektakularno glup kraj koji kao da je prepisan iz Deus Ex: HR i obojen osnovnim bojama... Po mom licnom misljenju kompanjoni u DA:O su mnoooogo bolje uradjeni od DA2, takodje mislim da je Morrigan jedan od najboljih likova u fransizi ( jedini lik koji mi se dopao u DA2 je bio na pogresnoj strani i morao sam da ga roknem u boss fajtu, koji je dosao iznenada, samo odjednom kraj razgovora i on juri ka meni da me upokoji ), e sad ti nazivas ljude koji govore da je Morrigan OK lik (Claudia Black je ekstra odradila voice over ) plitkim, kako onda tebe da zovu ljudi kada velicas onaj horor od DA2 i svakog coveka koji ne glorifikuje DA2 nazivas 'hejterom'
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2013, 11:51   #3190
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Citat:
James Vega kaže: Pregled poruke
plemićko kopile
Jedini dobro napisan lik u celom serijalu..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2013, 12:07   #3191
Oskar_Vajld
Član
 
Član od: 28.7.2010.
Poruke: 138
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 106 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Одг: Dragon Age III

Citat:
Gamer Z kaže: Pregled poruke
Morrigan je meni licno bila najmanje zanimljiv lik u kecu, totalno predvidljiva genericka goth kucka. Fora je sto se geekovi tradicionalno loze na goth devojke, a ona savrseno odgovara tom stereotipu i sto se tice karaktera i sto se tice fizickog izgleda. Otuda njena popularnost i to na zalost ukazuje na plitkost jednog dela igraca.
"Leliana je meni licno bila najmanje zanimljiv lik u kecu, totalno predvidljiva ,,devojka koju upoznajes sa roditeljima". Fora je sto se partijahalno-religijski nastrojene muskarcine tradicionalno loze na ,,crkvene dobrice", a ona savrseno odgovara tom stereotipu i sto se tice karaktera i sto se tice fizickog izgleda. Otuda njena popularnost i to na zalost ukazuje na plitkost jednog dela igraca."

Oskar_Vajld je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2013, 12:23   #3192
James Vega
Član
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 441
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 183 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Nisam znao da se "partijahalno-religijski nastrojene muskarčine" ovih dana "lože" na izuzetno temperamentne, nezavisne i slobodoumne devojke sa biseksualnim sklonostima.
Čovek svakog dana nauči nešto novo.
James Vega je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2013, 12:27   #3193
Oskar_Vajld
Član
 
Član od: 28.7.2010.
Poruke: 138
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 106 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Kako novo? To se savrseno uklapa. Taj tip igraca voli Lelijanu, ali ne i Zevrana. Kapiras?
p.s. Lelijana nije temperamenta i nezavisna, osim ako je ne nacinis takvom u toku igre. Startuje kao "dobrica". Seti se.
Oskar_Vajld je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2013, 13:40   #3194
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Одг: Dragon Age III

Citat:
Gamer Z kaže: Pregled poruke
dok su u slucaju DA2 stvorili neku sliku da je cela igra primer loseg game designa i loseg pisanja, da ne postoji nista dobro u vezi te igre sto je tako daleko od istine.
Nije toliko problem u samom DA2 koliko u tome sto je on naslednik onakve igretine sto je bio DA:O.
Ne poricem da je i prvi deo imao mane (pre svega klise pricu), ali covece ta igra je pravljena godinama (evo ga prvi screen iz 2004-te ili 2005-te, nisam siguran), dok smo DA2 dobili odmah posle keca da se sto brze zarade pare na stecenoj slavi Originsa.
Nikada necu zaboraviti onaj legendarni PC Gamerov review zbog kog im se ljudi i dalje smeju...(Darker, sexier, better )
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2013, 14:12   #3195
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Одг: Dragon Age III

Cek, jel to neki njihov njuz.net?! Jel moguce da je dobio 94?!?!?!?
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2013, 14:23   #3196
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Одг: Dragon Age III

Citat:
Gamer Z kaže: Pregled poruke
Fora je sto se geekovi tradicionalno loze na goth devojke, a ona savrseno odgovara tom stereotipu i sto se tice karaktera i sto se tice fizickog izgleda. Otuda njena popularnost i to na zalost ukazuje na plitkost jednog dela igraca.
Well, ako moram da biram izmedju jedne hot goth devojke i anoreksicne pateticne curice koja stalno nesto kuka i stalno joj svaka dlaka smeta mislim da je izbor vrlo jasan ali neka si ti dubok a mi plitki se lako snadjemo... Samo me jos interesuje sta je to sto vas tako duboke tera da vam jedan medieval look like pimp dwarf bude toliko zanimljiv lik posto je vec sasvim jasno zasto se nama ostalima ne dopada...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2013, 14:29   #3197
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Одг: Dragon Age III

Pusti bre balavanderiju, vidis da su umislili da su ne znam sta iza tastature i ekrana.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2013, 14:46   #3198
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age III

Mozda se ja i pojedinci nismo najbolje razumeli, ali ja Bioware prosto obozavam jer BG (oba dela sa exp) smatram najboljom igrom svih vremena (definitivno najboljom), dok je NWN takodje u samom vrhu a svakako jedna od mojih najomiljenijih igara. KotOR i ME su takodje vrhunske igre samo sto iz dobro poznatog razloga da moderni RPG smesteni u nekom drugom univerzumu ne mogu da mi privuku toliko pazne kao fantasy RPG bazirani na macu i magiji ne mogu da ih komentarisem a da budem kompetentan.
DA2 nikako nisam pljuvao niti sam ikada rekao da je igra totalni krs ali upravo zbog takvog nasledja Bioware-a i igara koje sam pomenuo napred ne mogu da se usaglasim da igra nije mogla da bude mnogo bolja i da zazmurim na ocite nedostatke kojih svakako ima. DA2 je s obzirom na Bioware legacy, na kvalitet koji se od njega ocekuje i pre svega na (neiskoristen) potencijal koji je nakon DA:O igra imala za mene jedno razocarenje - ne potpuno jer po meni svakako ima prolaz ali svakako razocarenje zato sto sam apsolutno svestan da BW moze i mora bolje od toga!
Zbog svega toga me i nervira misljenje pojedinaca da je svako ko kaze nesto protiv igre hejter, da su oni kojima se dopadaju Morrigan i Oghren ali zato ne i Varric, Fenris (for god sake moderan gay elf) ili Merrill geekovi a da pritom pojedinci verovatno i ne znaju kakvi su uopste bili kompanjoni u BG, misleci pritom na sirinu njihovih karaktera...
Pustite molim vas te prazne price i generalizacije i suzdrzite se na neuspesnu psiholosku obradu onih koji kazu da im se nesto nije dopalo i bolje se okrenite realnom sagledavanju igre i njenih nedostataka jer zabijanje glave u pesak i klimanje glavom kako je sve savrseno nikako ne moze doprineti tome da DA3 bude bolji od dvojke, a mislim da bi svi to zeleli...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
filpan (11.8.2013), Laserstorm (11.8.2013), NaraYan (11.8.2013), Skenderevo (11.8.2013), Vulee (11.8.2013)
Stara 12.8.2013, 2:43   #3199
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Morigan se najbolje moze opisati kao - kako mali Perica zamislja Goth ribe.

Poslednja ispravka: High life (12.8.2013 u 4:09)
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku High life na korisnoj poruci:
Gamer Z (12.8.2013)
Stara 12.8.2013, 8:53   #3200
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.150
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.053 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Lepo je nju (Morrigan) Kuzmanovic opisao...
Citat:
beznadežno izvikan i loše formiran arhetip smarajuće kučke
Lelliana pa i Izabela su po meni daleko zanimljivije ili sto bi neko rekao "girls to die for" ali ukusi su razliciti
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dragon age, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dragon Age: Awakening Goldfinger Role-Play 285 11.2.2012 14:38
Dragon Ball online VladarTame Mrežne igre 4 26.2.2009 2:38
MSN - pomoć Pedinho Aplikativni softver 3 4.12.2008 16:45
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com