Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.5.2007, 13:32   #1
PCmaster
Član
 
Član od: 4.5.2007.
Lokacija: Novi Pazar, Srbija
Poruke: 267
Zahvalnice: 365
Zahvaljeno 17 puta na 12 poruka
Određen forumom Ovih nekoliko dana biću DJ

Zna li neko neki program koij miksuje dvije različite pesme, npr pustim ja eminema i nirvanu i on ih pušta u isto vreme i čuju se obe pesme. nemojte mi samo BPM jer ne vredi ni pet para. Što se tiče prograama vole bioh kada bi mogao, znate Sound forge, pa on otvara pesme i beleži ih u onom svom prozorčiću i prikazuje pesmu kao u talasima, znate kako mislim, pa mi treba program pomoću kojeg mogu da "lepim" pesme jednu preko druge i da komp sve to zapamti, a ne da zalepim eminema preko nirvane, a taj deo nirvane gde je eminem zalepljen, potpuno nestaje i ostaje samo nirvana. Znam da me je teško razumeti ali šta ću. Pozzzzzzzz
PCmaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2007, 13:52   #2
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Ovih nekoliko dana biću DJ

Da li si probao Traktor?
Izbacili su novu verziju i po meni mnogo je dobra.
Moze da miksue do 4 pesme istovremeno,nisam ga nesto posebno cackao,ali izgleda solidno za zurka varijantu...
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2007, 14:32   #3
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Ovih nekoliko dana biću DJ

Imas i Virtual DJ 2, Atomix MP3... Slični su ali ja bih pre uzeo Virtual DJ 2, nekako sam se lakše snašao u njemu a i pravio sam dobre mikseve (više smešne ).
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2007, 18:42   #4
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Ovih nekoliko dana biću DJ

Uzmi Virtual Đ () 3 mnogo je dobar. Ortak mi nabavio nekih stotinak pluginova za sound i desetak za video posto se on bavi DJ-isanjem 4 real. Ja samo ubacim lepo dva spota i cepam
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2007, 19:18   #5
Francesko
Član
 
Član od: 26.3.2006.
Lokacija: Tamo-amo
Poruke: 325
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 57 puta na 28 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Francesko
Određen forumom Re: Ovih nekoliko dana biću DJ

Sto ne probas preko Nero-wawe editor, mislim dobijas ga uz nero i jos + imas dosta funkicija kao u sound forgeu i slicnim nazovimo "programa"

A ja u kompu imam Audacity 1.3 Beta, koji pravo da kazem retko koristim jer skoro uvek koristim nero, na neru znam da mozes vise od 2 pesme nalepiti.

A imas i Virtual DJ, sto je za homemade party mislim najbolje resenje.
Francesko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2007, 20:11   #6
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Ovih nekoliko dana biću DJ

Po meni, ubedljivo najbolji je Mixmeister. Koristio sam gotovo sve njegove verzije baveći se i uvek sam bio zadovoljan kako je obavljao posao. Doduše, nijedan program ti neće pomoći da napraviš savršene mix-eve ako nemaš znanja o mnogim aspektima DJ profesije, kao što su koji bas ide na koji, raspoznavanje oktava i tonova, uklapanje ritmova i slično, a naravno potreban je i muzički talenat kako bi sa ukusom koristio razne efekte, no sa pomenutim Mixmaister-om i bez prevelikog znanja možeš dobiti relativno prihvatljive rezultate. Jedini problem može biti njegova cena, ali vredi svaku paru, pogotovo ako se ozbiljnije baviš tim poslom, jer vraća uloženo u rekordnom roku.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2007, 21:05   #7
PCmaster
Član
 
Član od: 4.5.2007.
Lokacija: Novi Pazar, Srbija
Poruke: 267
Zahvalnice: 365
Zahvaljeno 17 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Ovih nekoliko dana biću DJ

Ma dajte ljudi. Ja sam samo jedan obični osmak, levak koji sao traži načina da se zabavi sa društvom na rođendanu koji je sutra"!!!!!!!!!!!!!! Ne moj rođendan već drugi. Aman vam činim kako možete da plaćate programe, ne bih dao ni jedan cent ni za jedan program. Ipak ćutražiti neki besplatan. Pozzz
Hvala
PCmaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2007, 21:13   #8
PDarko
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Lokacija: /dev/random
Poruke: 1.011
Zahvalnice: 163
Zahvaljeno 182 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Ovih nekoliko dana biću DJ

Winamp 5 ima opciju multiple instance (Crtl+N, ili Alt+N). Sa njim možeš da pustiš x pesama istovremeno.
PDarko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2007, 21:52   #9
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Arrow Re: Ovih nekoliko dana biću DJ

Od srca ti preporucujem program po imenu Virtual DJ, na njemu sam uspesno izgurao desetine rodjendana, ukljucujuci i svoj. Program nije tezak za ucenje, komande su prilicno jasne i logicno rasporedjene, sto je najvaznije. Trial period traje 20 dana, sto je i vise nego dovoljno da izguras jos koji rodjendan.
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2007, 23:07   #10
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Ovih nekoliko dana biću DJ

Citat:
Ma dajte ljudi. Ja sam samo jedan obični osmak, levak koji sao traži načina da se zabavi sa društvom na rođendanu koji je sutra"!!!!!!!!!!!!!!
Pa ako je tako onda uzmeš trial verziju nekog DJ programa. Beplatan, a dobar ćeš malo teže naći do sutra
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2007, 0:08   #11
quality
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 82
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Ovih nekoliko dana biću DJ

Nema nista bez prave opreme i znanja ako hoces da zaradis nesto od bavljenja ovim poslom a posto decaku treba samo za jednu noc onda najlakse mu je atomixmp3. A ako hoce da se ozbiljnije bavi onda picevi (ili gramofoni ako ce sa plocama) i mikseta i pravac na svakodnevno vezbanje i sticanje rutine...
quality je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2007, 11:28   #12
GordoN
Veteran
 
Član od: 24.4.2006.
Poruke: 649
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 171 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku GordoN Slanje poruke preko Yahooa korisniku GordoN
Određen forumom Re: Ovih nekoliko dana biću DJ

Jedan od najboljih programa za tu svrhu je svakako Native Instruments Traktor DJ Studio 3. Naravno program nije besplatan ,ali za sve postoji crack... Kao sto je Bokile2000 rekao ova nova verzija 3 je mnogo naprednija od prethodne ,podrzava 4 deka ,ima kao sto ti kazes "talasasti" prikaz pesme koju pustas ,ima snimanje svega sto izmiksujes, cak i u cosku ima jedan tooltip sto ti ispisuje sta svaka komanda radi kada predjes misem preko nje. A nije ni preterano tezak za koriscenje... Svakako moja preporuka...
GordoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2007, 15:06   #13
vaskotv
Član
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: Na_moru_Plavom
Poruke: 444
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 203 puta na 85 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku vaskotv Slanje poruke preko MSN-a korisniku vaskotv
Određen forumom Re: Ovih nekoliko dana biću DJ

Probaj Dss Dj.po meni jedan od najboljih za te svrhe pored TRaktora i Virtual Dj-a,ja ga koristim za zuraje,i prilicno je dobar
vaskotv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2007, 15:08   #14
PCmaster
Član
 
Član od: 4.5.2007.
Lokacija: Novi Pazar, Srbija
Poruke: 267
Zahvalnice: 365
Zahvaljeno 17 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Ovih nekoliko dana biću DJ

Oduvek sam imao problem sa tim. Kako se uopšte i plaćaju ti programi? Treba li mi nekakva kartica ili ako program košta recimo 6eura, ta cena posle kupovine ide na telefonski račun... Stvarno ne shvatam. Pomoć pls. Pozz

Uzmite u obzir da sam ja na dial-up.

Poslednja ispravka: PCmaster (26.5.2007 u 15:09) Razlog: Text corrupted <Fatall error>
PCmaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2007, 18:41   #15
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Ovih nekoliko dana biću DJ

Treba ti ili elektronska kartica kojom možeš da vršiš plaćanje preko interneta (o tome ćeš se već raspitati u tvojoj banci) ili da imaš nekog u inostranstvu ko može to da ti uplati i onda ti pošalje key. U svakom slučaju, najbolje je prvo se raspitati da li u našoj zemlji postoji nekakvo predstavništvo ili distributer firme čiji softver želiš da kupiš, pa ako ima sigurno možeš koristiti različite metode plaćanja, pa i keš.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
WOW 10 dana guest + 30 dana kredit? play_si O igrama uopšte 1 17.2.2006 19:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com