Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Prenosni računari
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Prenosni računari Saveti u vezi sa kupovinom PDA, notebook, laptop i ostalih prenosnih računara

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.1.2012, 0:03   #1
Dexrobi
Član
 
Član od: 24.9.2009.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 78
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom X54 C i ponuda u VIP-u

Narode imam ADSL koji placam 1500 din. U zadnje vreme retko i skidam sta. Ovde u Vipu ima ponude gde bih placao malo skuplje i imao 15 Gb 3G internet a ADSL bi odjavio. Nego me interesuje valja li sto god ovaj ASUS X54 C. Evo i linka http://www.vipmobile.rs/vip-internet...54-c.1631.html Hvala unapred na odgovorima
Dexrobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2012, 0:21   #2
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: X54 C i ponuda u VIP-u

Za surfing i dwnload,uz gledanje hd filmova sasvim odlicna mashina.
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku flamingos na korisnoj poruci:
Dexrobi (11.1.2012)
Stara 11.1.2012, 3:58   #3
Parkman
Član
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 418
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 63 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Parkman Slanje poruke preko Skypea korisniku Parkman
Određen forumom Re: X54 C i ponuda u VIP-u

Samo što je VIPov internet katastrofa čak i sa HSDPA+ pokrivenošću.
Parkman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2012, 9:35   #4
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: X54 C i ponuda u VIP-u

samo lud covek bi presao sa adsl-a na mobilni internet.imas par tema na forumu pa prelistaj,cinjnica je da ovakav net zna jako da zeza,koci,ne radi kada je najpotrebnije
i to kazem iz iskustva jer imam telenor net
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2012, 10:31   #5
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: X54 C i ponuda u VIP-u

A i mnogo ljudi se zaleti prilikom prelaska na neki od paketa prenosnog interneta, vođeni maksimalnim brzinama masno istaknutim na reklamama. Činjenica je da je u praksi teško ostvariti i polovinu od tih 7.2Mbps ili koliko već nude.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2012, 17:51   #6
Dexrobi
Član
 
Član od: 24.9.2009.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 78
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: X54 C i ponuda u VIP-u

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
A i mnogo ljudi se zaleti prilikom prelaska na neki od paketa prenosnog interneta, vođeni maksimalnim brzinama masno istaknutim na reklamama. Činjenica je da je u praksi teško ostvariti i polovinu od tih 7.2Mbps ili koliko već nude.
Ma za laptop pitam za brzinu me nije briga. Dzaba mi ADSL kad koci,placam 1500 din za 150-160KB download! Drugo ovde dobijam laptop,a na ADSL mi nedaju nista. Izasao mi ugovor i imam jedinu povoljnost za predjem na klik 4 za iste pare. Meni treba klik 1 za manje pare. Ovde bar daju nesto. Pa to i pitam. A za 3G intrnet znam. Imao sam prvi mts 3 G internet. Jos imam njihov modem. Tada nisam imao mogucnosti za drugi. A sad imam ali kazem da sam se zasitio,imam sincica 6 meseci i sve se vise okrecem njemu a manje netu i kompu. Ovaj lap bi mi i sluzio za njega da pustam crtani ,muziku i tako to. Nego valja li ovaj lap uopste ili je neka olupina,to ce mi biti prvenac.
Dexrobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2012, 18:55   #7
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: X54 C i ponuda u VIP-u

Ako ipak zelis malo kvalitetniji,sta kazes da nam lepo odredis neku cifru za laptop,pa da vidimo sta mozemo naci. Za prvi laptop i sto bi rekli upoznavanje sa laptopovima,ovakvi modeli su savrseni po meni. Naravno opet kazem,sve zavisi od zelja,mogucnosti i nacina primene(upotrebe).
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2012, 23:05   #8
Parkman
Član
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 418
Zahvalnice: 74
Zahvaljeno 63 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Parkman Slanje poruke preko Skypea korisniku Parkman
Određen forumom Re: X54 C i ponuda u VIP-u

Klasična navlakuša na kojoj debelo pretplatiš taj laptop. Stavi na papir sve, izračunaj i videćeš.
Parkman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2012, 23:24   #9
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: X54 C i ponuda u VIP-u

NEmas kako da ga preplatis..ti placas laptop jednu cenu i t oej to..tu se ne racuna mesecno odrzavanje za internet
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2012, 0:22   #10
Dexrobi
Član
 
Član od: 24.9.2009.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 78
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: X54 C i ponuda u VIP-u

Citat:
Parkman kaže: Pregled poruke
Klasična navlakuša na kojoj debelo pretplatiš taj laptop. Stavi na papir sve, izračunaj i videćeš.
Nisam ga uzeo! Niti cu ikad ista da uzmem u Vip. Poslovni su do k... Tri dana me vozaju,te ovo,te ono,a prvi dan mi devojka rekla da donesem tri poslednja racuna,nisam naso inisam stigao. Donesi i uzimas ga odmah. Posle me vozao neki muskarac i nakraj mu rako je da nece ni da ga prodaju. Sinoc sam slao mejl da se zalim njihovom korisnickom servisu. I da oces nema kome. Oni treba mene da jure da mi prodaju a ne ja njih da mi uzmu pare????!!!!!???? Ko je ovde lud. Posle mog sinocnjeg pisma danas mi javljaju da mi nije odobreno,mada sam u pismu vec rekao da nemam nameru da uzimam bilo sta kad su neposlovni.
Dexrobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2012, 1:13   #11
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: X54 C i ponuda u VIP-u

NEverovatnooo..e srbijo medj sljivama i bagremima..
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2012, 10:10   #12
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: X54 C i ponuda u VIP-u

Heh, taj VIP (odnosno kompanija u čijem je vlasništvu) će po svoj prilici biti četvrti operator mobilne telefonije u Crnoj Gori. Pošto im viđam reklame na svakom mogućem sajtu sa .rs domenom, nadao sam se da će oni biti moja sledeća mreža (jer su postojeće tri obično smeće).
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2012, 21:18   #13
Dexrobi
Član
 
Član od: 24.9.2009.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 78
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: X54 C i ponuda u VIP-u

Neznam sta da kazem. Placam dva postpaid racuna u Lelekom i jedan u Lelenor plus ADSL. Dosad sam malo zazirao od vip-pisem malim jer toliko vrede,i izgleda da sam bio u pravu. A pazi sta su smislili- oni su vlasnici dok traje ugovor-2 god.,posle imas pravo da ga otkupis za din ili da ga vratis na reciklazu?!?!?!?! Pa bilo koji operater daje telefon uz ugovor i nije ih briga za telefon. A ovi se brinu za ekologiju! Kako su brizni. Imas garanciju svo vreme s tim sto NEKE popravke mogu O SVOM TROSKU!!!! Pa to moz radi tri dana pa posle ej znas sta to neulazi u garanciju,moraces o SVOM TROSKU. Moram biti zahvalan sto su me naljutili ko zna kakva je to zazancija na kubik!
Dexrobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2012, 0:23   #14
mrBurns
Član
 
Član od: 30.9.2010.
Poruke: 39
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 15 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: X54 C i ponuda u VIP-u

ja sam bas zagrizao za taj lapic. Danas sam ga video uzivo i solidno izgleda. Kada sve bacim na papir, za mene je to odlicna stvar. Iskljucivo za net, filmove i eventualno igre sa emulatora. Brine me kakve su to za*****cije da se nakon ugovora vraCA ili placa za laptop? Da ne pricam da bas nemam mogucnost da kesiram odjednom za 35-40 hiljada koliko kosta prosecna masina. Licno, laptop mi je mnogo vazniji nego internet, a jos dobijem i net bonus.
mrBurns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
telenor ponuda da li su telefoni kodirani dm@ricn Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS 23 12.5.2013 15:23
Najbolja od ovih ponuda?! (Proizvodjaci video karti) Zloca11 Grafika 28 6.2.2011 11:32
Nepristojna ponuda Mr.Simpson Grafika 27 22.9.2010 9:50
Megaupload premium nalog, gde ima...? jovche Internet tehnologije 31 10.4.2009 13:51
Ponuda 6800GT 160e, kako proveriti ispravnost? phoenix[illusion] Grafika 14 18.8.2006 14:21


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com