Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.6.2010, 17:23   #1
Neoplantius
Član
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 369
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 75 puta na 66 poruka
Određen forumom Surfovanje preko Media Centra

Naslov sve govori. Veliki TV je tu, TV kartica sa podrskom u Media Centru je takodje tu, nedostaje samo valjana softverska podrska (makar je ja nisam nasao). Naisao sam na neki plugin za MC MCEBrowser ali nisam zadovoljan kako to radi. Ima li neka alternativa ovom resenju, u nekom drugom media centru ili kako god?
Neoplantius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2010, 9:03   #2
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Surfovanje preko Media Centra

Kako god okrenuo mislim da je zgodnije da uzmes bezicnog misa i koristis normalni browser. Za media center imas zgodnih plug-inova poput recimo Macrotube-a koji omogucava koriscenje Youtube i slicnih portala preko media centra ali dalje od toga je po meni mucenje, za normalan surf je ipak standalone browser prava stvar. Ako imas MCE kompatibilni daljinski, onda verujem da nije problem da pomocu girder-a, inteliremote-a ili nekog slicnog programa dodas precicu na daljinski koja ce otvoriti tvoj omiljeni browser, vidis sta zelis i lepo ga zatvoris. Nije fensi kao surfovanje direktno iz MCE-a ali zavrsava posao.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2010, 10:24   #3
Neoplantius
Član
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 369
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 75 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Surfovanje preko Media Centra

Uspevam ja da pokrenem browser, ali je zaista zeznuto surfovati tako (malo malo moram do misa i tastature, jer nesto ne radi kako treba). Medjutim nasao sam Kylo pretrazivac koji bi u buducnosti trebao da dobije podrsku i za MCE daljinske tako da ce mi to mozda i restiti "problem".

Girder mi ne radi posao kod ovog browsera.
Neoplantius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Podešavanje rutera, IP adresa, dva računara preko jednog ADSL-a Vladrxpx Komunikacioni uređaji i umrežavanje 16 19.9.2013 21:40
Prenos podataka preko LAN-a Komichar Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 23.1.2010 21:55
Povezivanje DVD-a sa TV-om preko satelitskog risivera tores Video/TV softver 0 6.1.2009 21:14
Remote desktop u LAN-u preko ADSL rutera syncromatic Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 30.6.2008 10:08
Kupovina internet usluga preko SMSa Guterill Male igre 0 5.5.2008 19:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com