Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Web razvoj

Web razvoj Sve u vezi sa razvojem Internet sajtova: programi, dizajn, usluge hostinga, administracija...

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.6.2011, 18:09   #1
Miki2
Član

Član od: 16.6.2010.
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom DreamHost - 85$ popusta na hosting

Evo pronasao sam na netu jedan interesantan kupon sa kojim mozete dobiti popusta od 85$ na hosting kod DreamHost kompanije. Inace redovna cena je 119$, a uz koriscenje ovog kupona dobijate neogranicen hosting za 34$
Ja evo koristim ovaj hosting vec jedno vreme i skroz je ok, pa ko hoce moze da proba. Prvo vam daju 20 dana besplatno, a kasnije ako ste zadovoljni bice vam naplaceno 34$ za godinu dana, a ako niste zadovoljni jednostavno se odjavite i nikom nista.

Kupon: PROMO85OFF
http://www.dreamhost.com

I evo ovde imate video kako da koristite promotivni kod:
Video uputsvo za koriscenje promo koda
Miki2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Miki2 na korisnoj poruci:
miša topola (14.6.2011)
Stara 14.6.2011, 21:50   #2
miša topola
Deo inventara foruma

Član od: 9.4.2009.
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: DreamHost - 85$ popusta na hosting

A sledeća godina se plaća 119$?

Ovo je sjajna ponuda. Uvek su stranci imali dobre ponude.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2011, 17:49   #3
Miki2
Član

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
A sledeća godina se plaća 119$?

Ovo je sjajna ponuda. Uvek su stranci imali dobre ponude.
Da, verovatno je tako. Ja obicno kupujem hosting na ovim promocijama, a onda sledece godine se preselim kod drugog ili sacekam da mi istekne hosting za 1-2 dana i pocnu da sevaju promo kodovu pa opet kod istog provajdera dobijem hosting dosta povoljno. To je zapad tako oni rade. Ako imas neke vece sajtove imaju i VPS koji je dosta povoljan, to je meni zapalo za oko, pa sam se zato i odlucio da hostujem sajtove kod njih. U glavnom hosting je dobar i trebalo bi da buds zadovoljan.
Stara 19.6.2011, 3:18   #4
dusandevic
Član

Član od: 23.8.2008.
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dusandevic Slanje poruke preko Skypea korisniku dusandevic

Citat:
Miki2 kaže: Pregled poruke
Da, verovatno je tako. Ja obicno kupujem hosting na ovim promocijama, a onda sledece godine se preselim kod drugog ili sacekam da mi istekne hosting za 1-2 dana i pocnu da sevaju promo kodovu pa opet kod istog provajdera dobijem hosting dosta povoljno. To je zapad tako oni rade. Ako imas neke vece sajtove imaju i VPS koji je dosta povoljan, to je meni zapalo za oko, pa sam se zato i odlucio da hostujem sajtove kod njih. U glavnom hosting je dobar i trebalo bi da buds zadovoljan.
I ja imam VPS kod njih i zaista sam prezadovoljan DreamHost je za svaku preporuku!
dusandevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2011, 15:44   #5
Gradimir
Veteran

Član od: 19.1.2009.
Zahvalnice: 360
Zahvaljeno 445 puta na 210 poruka

Citat:
Evo pronasao sam na netu jedan interesantan kupon sa kojim mozete dobiti popusta od 85$ na hosting kod DreamHost kompanije. Inace redovna cena je 119$, a uz koriscenje ovog kupona dobijate neogranicen hosting za 34$
Ja evo koristim ovaj hosting vec jedno vreme i skroz je ok, pa ko hoce moze da proba. Prvo vam daju 20 dana besplatno, a kasnije ako ste zadovoljni bice vam naplaceno 34$ za godinu dana, a ako niste zadovoljni jednostavno se odjavite i nikom nista.

Kupon: PROMO85OFF
http://www.dreamhost.com

I evo ovde imate video kako da koristite promotivni kod:
Video uputsvo za koriscenje promo koda
I kada neko iskoristi taj kupon ti dobiješ finu cifru na svoj affiliate račun
Gradimir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2011, 23:24   #6
Schnak3
Starosedelac

Član od: 1.9.2008.
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka

Citat:
Gradimir kaže: Pregled poruke
I kada neko iskoristi taj kupon ti dobiješ finu cifru na svoj affiliate račun
Kakve veze ima kada i dalje placas 34$
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2011, 22:52   #7
Miki2
Član

Citat:
dusandevic kaže: Pregled poruke
I ja imam VPS kod njih i zaista sam prezadovoljan DreamHost je za svaku preporuku!
Koji imas VPS paket?
Jel ima neki cPanel za VPS?
Ja imam jos uvek obican hosting, ali planiram uskoro da predjem na VPS. Ovo sto oni nude cini mi se dosta povoljno samo posto do sada nisam imao VPS ne znam u cemu je razlika izmedju onog najjeftinijeg i najskupljeg.
Stara 26.6.2011, 16:55   #8
dusandevic
Član

Slanje poruke preko MSN-a korisniku dusandevic Slanje poruke preko Skypea korisniku dusandevic

Citat:
Koji imas VPS paket?
Jel ima neki cPanel za VPS?
Ja imam jos uvek obican hosting, ali planiram uskoro da predjem na VPS. Ovo sto oni nude cini mi se dosta povoljno samo posto do sada nisam imao VPS ne znam u cemu je razlika izmedju onog najjeftinijeg i najskupljeg.
Izvini što kasnim sa odgovorom, bio sam vam Interneta nekoliko dana...

VPS je mnogo bolji od deljenog hostinga. VPS možeš shvatiti kao "kompjuter u kompjuteru". Zakupljuješ svoj računar (tačnije, izdvojen deo računara koji koristi resurse svog domaćina, ali ima izvesnu autonomiju). Na njega možeš da staviš operativni sistem i drugi softver po sopstvenom izboru. Na njega stavljaš sajtove koje ti hoćeš i u okviru tvog VPS-a ne može se naći tuđi sajt (čitaj: skrnava Joomla sa sigurnosnim rupama koja može da ti demontira ceo server!). Sam određuješ koliko ćeš hardverskih resursa (RAM) koristiti.

Sve u svemu, mnogo dobra stvar ako imaš sajt sa takvim zahtevima, ili više sajtova koji to mogu da ti isplate.

Postoji cPanel namenjen administratoru servera. E sad, ako te interesuje da li ga imaju pojedinačni korisnici - mogu da ga imaju ali to se dodatno naplaćuje.
Stara 26.6.2011, 17:06   #9
miša topola
Deo inventara foruma

Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola

Do kada će da traje ova promocija?
Stara 26.6.2011, 17:21   #10
dusandevic
Član

Citat:
Do kada će da traje ova promocija?
Mislim da to nije poznato. U svakom slučaju, vodi računa i dobro kalkuliši da li ti se isplati. Promocija prođe, sledeće godine plaćaš punu cenu ili te očekuje mnogo posla u vidu prebacivanja svih podataka kod drugog provajdera.

Znam mnogo ljudi koji su papreno prošli sa .info domenom: na promociji koštao samo 2€. Međutim, kada je prošlo godinu dana i ljudi promovisali svoje sajtove (linkovi, promo-materijali, reklame...), cena sa 2 skočila na 50€. Mislim da Dreamhost nije iz te priče ali ko će ga znati...
Stara 26.6.2011, 17:24   #11
miša topola
Deo inventara foruma

Do sledeće godine ću sakupiti 119$ i držati ih u rezervi u slučaju da cena hostinga poskupi, ali ja se nadam da će opet biti neke promocije
Stara 5.7.2011, 17:21   #12
Miki2
Član

Citat:
Do sledeće godine ću sakupiti 119$ i držati ih u rezervi u slučaju da cena hostinga poskupi, ali ja se nadam da će opet biti neke promocije
Ja sam isao na foru da pustim da mi istekne hosting, a onda ti oni salju promo kodove pa opet dobijes popust. Za to vreme sajtovi su tu aktivni, oni naravno salju ti upozorenja da ti je istekao nalog, a ti za svaki slucaj odradis kopije sajtova mada dobices popust garantovano. Meni su prvo slali 20% popusta, a zatim 50% ja samkupio nakon sto sam dobio ponudu od 50% nisam smeo vise da rizikujem, inace mozda bi dobio i vise...
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Zarada na Netu Tanas Brbljaonica 859 13.10.2021 17:36
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
MultiBoot USB flash - vodič za preživljavanje laikexpert Slobodni softver 5 11.12.2015 21:15
Instalacija Retail Snow Leoparda na Asus P5Q-E i slične ploče Mickie Operativni sistemi 60 12.8.2010 10:15
Pravljenje butabilne WindowsXP instalacije sa SP3 pomocu NLite Win32 Operativni sistemi 8 4.6.2008 15:13

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:01.