Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.7.2006, 16:06   #1
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Lightbulb Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Da li je moguce igrati na gore navedenoj konzoli igre preko i-neta sa zapadom?
I da li je iko isprobao i kakvi su utisci?
Ja licno zivim U Holandiji ali bi volio da se susretnem sa zemljacima iz Yuge-ex.
Povrh svega ukoliko je odgovor potvrdan , koje igre pichite?

Vozdra i ica!
che daboli guz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2006, 15:27   #2
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Kako se kod nas (SER) uopšte povezati sa sonijem na net? Mislim, mogu li da ga nakačim na LAN koji je na netu, ili...

Kako se povezuješ? Ja sam tripovao da sony ima VPN na netu za te stvari...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2006, 18:56   #3
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Thumbs up Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Citat:
Eniaroyah kaže:
Kako se kod nas (SER) uopšte povezati sa sonijem na net? Mislim, mogu li da ga nakačim na LAN koji je na netu, ili...

Kako se povezuješ? Ja sam tripovao da sony ima VPN na netu za te stvari...


PS2 se moze jedino preko UTP ili RJ45 prikljuciti direktno ili indirektno na I-net.
(za one koji se manje razumiju u ovo-preko Dial Up-a=NIJE MOGUCE)
(oni koji imaju USB xDSL takodze ne mogu preko usb modema sa ps2 online-
mozda postoji mogucnost sa novijim maticnim plocama sa 2UTP-a da se prosledi 1 utp za ps2 ali ja tu mogucnost jos nisam ni cuo ni probao )


1.1.Direktno.
Ukoliko imas xDSL(adsl u mom slucaju)mozes direktno preko MULTI PC DSL Modema(1 usb i par utp`s)ovde nije potrebno unositi na ps2 karticu sifru i korisnicko ime niti ime servera i ostale zezancije).Po instalaciji Multi pc adsl modema preko pc-a unosis ime i sifru za provajdera. Tako da pc nije potreban za ps2 online.
Postoje takodze xDSL modem sa 1 utp i 1usb ali nisam siguran sto se tice multi adsl pc modema da ostavlja ime i sifru na sebi a ne na pc-eu.

1.2. Indirektno preko routera

2.0 Ukoliko imas kablovski mozes direktno ali time nema pc vezu sa i-net.Znaci preostaje ti samo preko routera.Bilo kako bilo u ovom slucaju ovdje
moras na ps2 mem. karticu da upises ime servera u digitalnom obliku ...
znas ono sa mnogo nula... kao i ostale adrese od servera in-out-gate...itd.
Ali kad ga jednom namestis snimis i nema problema.

Naravno i ovde pc moze da bude ugasen a i najbolje je da bude off da ne bude
LEGa-zakasnjenja(il ti ne mozes nekoga da roknes metkom ili oni tebe .

Kad uspijes ostvariti konekciju onda dolazi na red prijavljivanje SONY CENTRAL
STATION tu biras Nick name i sifru za igre preko Sony Central Station.
Naravno postoje i igre koje ne idu preko centralne stanice poput Burn out 3 -Takeout i tu biras samo nick name za tu igru...a poslastica je da mozes igrati i sa Yanki`s i japancima(world).

Koliko znam ima drugih "brzih"konekcija poput T1 ali ne znam dali toga ima u Srbiji a u sustini je sve isto.
che daboli guz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2006, 20:12   #4
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Ma imam ja ADSL, znači da teoretski, mogu i SONY da kačim na net? Pa fino... ali nemam te UTP kartice, niti jedno prazno mesto na modemu... Pitanje je zapravo bilo: naplaćuje li sony neku pretplatu na tu svoju mrežu za igranje unutar neta, tj. ako sam ja već platio sony konzolu, jel mogu samo da je povežem i igram, ili mi samo povezivanje ne bi mnogo značilo?
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2006, 20:19   #5
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Ukoliko imas "debeljka" u tom slucaju moras dokupiti utp karticu koja se nadogradzuje sa zadnje strane ps2-a.A ukoliko imas "slim"verziju to jest onu "mrsavu"onda nije potrebno jer je UTP ili RS45 vec ugradzen (ali zato ne mozes staviti HDD).

Sto se tice igara tu je PS2 neprikosnoven i zato ga ljudi gotive(zadnjicu bi da ljube)...totalno obrnuta situacija od xbox/360 .
Za igranje preko i-neta uopste nije potrebno placati EXTRA nego kupi igru i shutaj/rokaj!!!! Doduse postoje neke za koje je potrebno placati extra ali te se mogu nabrojati na jednoj bebinoj ruci...ima jedna koja je u stilu World of Warcraft ali je grafika praavoo pocetnicka-siromasna(mozes je naci preko weba).A za ostale ima ih po u svakom zanru koji pozelis(v.free of charge)!!!!

Zivio nam SONY
che daboli guz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2006, 14:07   #6
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Talking Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Vidim da posjeta ovom postu "svakim danom u svakom pogledu sve vise i vise napreduje"(vise ljudi(gamera)posjecuje).Pa ako imate kojekakva pitanja iako nemate ps2 ili brzi internet...pitajte.Mozda ce koristiti drugima.

Samo jos nesto da dodam sto sam izostavio na proslim postovima !

1. UTP ili RJ45 kartica za ps2 proizvodi samo Sony i ne izgleda kao za PC kompjutere. U Holandiji kosta oko 30 eura (ta cijena bese jos prije 2-3godine).

2. Nema veceg ugodzaja igranja na netu sa Head Set-om,mada to vecina pc igraca vec zna.Pogotovu kad se radi o igrama specijalnih pucachkih jedinica:
"MIRKO PAZI METAK-HVALA SLAVKO SPASO SI MI ZIVOT"!!!!!!!!!!!



P.S. Jel ko sta cuo u vezi PS3 i ne potpunog iskoristavanja Cell Procesora...kao fabricke greske ili prekomjernog zagrijavanja...tek toliko da vidim dal jos neko prati o ovome?!
che daboli guz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2006, 15:02   #7
danguba
Novi član
 
Član od: 6.8.2006.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: jos jedno pitanje u vezi PS2 ...

izvinjavam se ako su ova pitanja vec prosla, ali ja ih nisam nasao a vrlo su mi bitna:
1) da li mogu da se skidaju igrice sa neta, tj da li mogu da se nadju piratske kopije (i po kojoj ceni) i da li sve to radi kako treba ?
2) da li i novije verzije ( posle 2.0 mogu da se hakuju) ?
3) da li podrzava standardne formate filmova sa pc-ja ili mora da se konvertuje u neki njemu specifican format ?
4) da li moze da se poveze na tv i eventualno koristi kao dvd player ili da se igraju igre tako ?

Hvala nekome ako odgovori !!

s.
danguba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2006, 23:24   #8
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Exclamation Re: jos jedno pitanje u vezi PS2 ...

Citat:
danguba kaže:
izvinjavam se ako su ova pitanja vec prosla, ali ja ih nisam nasao a vrlo su mi bitna:
1) da li mogu da se skidaju igrice sa neta, tj da li mogu da se nadju piratske kopije (i po kojoj ceni) i da li sve to radi kako treba ?
2) da li i novije verzije ( posle 2.0 mogu da se hakuju) ?
3) da li podrzava standardne formate filmova sa pc-ja ili mora da se konvertuje u neki njemu specifican format ?
4) da li moze da se poveze na tv i eventualno koristi kao dvd player ili da se igraju igre tako ?

Hvala nekome ako odgovori !!

s.
-Pa naravno da su bitna ... samo mi se pitanja cine tako naivna kao da si se tek rodio .Ali krenimo redom:
1.Da moze se i postoji nekoliko desetina nacina...da budem tacnije precizan-
Bezbroj!Sto se tice cijena to zavisi u kojoj zemlji zivis .Da , postoji mogucnost da kopirane igre ne rade dobro ali sve to zavisi od ong ko je krekovo.

Ja licno ne koristim kopirane igre jer bih se time pozdravio zauvjek od on-line mogucnosti...ali zato postoji jedna finta za one ne-modifikovane
PS2ashe Ima jedan program da se kupi koji koristi HDD za (ili bez HDD)igranje kopiranih i NTSC igara .Zanimljivo je da se uz ovaj program moze igrati NTSC Soccom3 on-line sa prijateljima povezanih preko pc-a uz pomoc
MSNa.Znaci bez pristupa Sony Central Station.

2.Ne razumijem pitanje ... v.2.0 sta? PS2 ili igre?

3.E nazalost tu je zagub...Samo DvD i cd Audio.

4.Sve mi se cini da si postavio ova pitanja da bi nekoga zezao...hmmm
ajd neka ti je...daaa daaa daaaa povezi na tv to ti je jedina mogucnost zato su ps2 i napravili !!! Jedna od osnovnih ciljeva i jeste da se dvd filmovi gledaju,
sem da se igra...Ahmmm Da se razonodi

Jel sve O.K.?!!!
che daboli guz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2006, 1:03   #9
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: jos jedno pitanje u vezi PS2 ...

Citat:
danguba kaže:
izvinjavam se ako su ova pitanja vec prosla, ali ja ih nisam nasao a vrlo su mi bitna:
1) da li mogu da se skidaju igrice sa neta, tj da li mogu da se nadju piratske kopije (i po kojoj ceni) i da li sve to radi kako treba ?
2) da li i novije verzije ( posle 2.0 mogu da se hakuju) ?
3) da li podrzava standardne formate filmova sa pc-ja ili mora da se konvertuje u neki njemu specifican format ?
4) da li moze da se poveze na tv i eventualno koristi kao dvd player ili da se igraju igre tako ?

Hvala nekome ako odgovori !!

s.
1. Piratske kopije mogu da se nađu po veoma povoljnoj ceni, ali pravilno je kupiti original. Kad već pitaš!
2. Naravno. Šta god.
3. Uz dobar player koji se loaduje sa CDa i izbaci, može da pušta šta hoćeš, uglavnom mp3, xvid, divx, ...
4. Nikako, moraš ga povezati na tv i obavezno koristiti tako, nikako eventualno.

@Chedaboliguz
A da nisu u šumici?
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2006, 15:18   #10
danguba
Novi član
 
Član od: 6.8.2006.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Ok lepo ste me ismejali, i ispao sam, glup u drustvu ali ste mi i pomogli. TNX.
Samo da razjansim pitanje br 2. posto vidim da je bilo nejasno :
- ako sam skapirao dobro samo crackovani ps2moze da pusta ne originale ?
- cuo sam da verzije psp-a posle 2.0 ne mogu da se crackuju ili bar ne kod nas (SCG).
- a i da pojasnim pitanje br 1. Nije mi primarno da igram u mrezi vec da ubijem vreme u putu ili dok negde nesto cekam, pa me zanima da li piratkse igre ( ili one skinute sa neta) rade normalno van mrezne upotrebe. (i koliko pirati kostaju u SCG- Beograd tj Novi Beograd)

ps prihvatam jos po koje ismejavanje ali da uz to ide i odgovor.

zahvalan
danguba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2006, 18:10   #11
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Citat:
danguba kaže:
Ok lepo ste me ismejali, i ispao sam, glup u drustvu ali ste mi i pomogli. TNX.
Samo da razjansim pitanje br 2. posto vidim da je bilo nejasno :
- ako sam skapirao dobro samo crackovani ps2moze da pusta ne originale ?
- cuo sam da verzije psp-a posle 2.0 ne mogu da se crackuju ili bar ne kod nas (SCG).
- a i da pojasnim pitanje br 1. Nije mi primarno da igram u mrezi vec da ubijem vreme u putu ili dok negde nesto cekam, pa me zanima da li piratkse igre ( ili one skinute sa neta) rade normalno van mrezne upotrebe. (i koliko pirati kostaju u SCG- Beograd tj Novi Beograd)

ps prihvatam jos po koje ismejavanje ali da uz to ide i odgovor.

zahvalan
Ok, ja sam i dalje zbunjen - jel tebe interesuje PS2 (Playstation 2) ili PSP (Playstation Portable)?

Za PS2 - da, samo modovani (hardverski krekovan specijalnim čipom) PS2 može da pušta kopije. Kopije možeš skinuti sa neta (npr sa torrent mreže) i narezati iz Alcohol120% programa. Ili kupiti kod dobavljača. Whateva'
Takođe, uz program PS2reality media player PS2 može da pušta i XVID, MP3...

Za PSP - ovo nemam, ali znam da ne može da se moduje 2.0 već samo 1.1a, i da postoji način da se uradi reverse sa 2 na 1 ako kupiš ovaj novi, ali je opasan po prenosivu konzolu, mada, ljudi ga rade... da li možeš skinuti s aneta i narezati igre za PSP - teško, konzolica koristi specijalne male diskove... protiv piraterije... ali sve se može kad se hoće, zavisi koliko jako hoćeš nešto... (milka čokolada, odmah, jako! )

Nisi ispao glup u društvu nego si postavio konfuzna pitanja. Sad sve mislim da si hteo da pitaš "može li PSP da se poveže na TV" a ne PS2 koji je pravljen za TV...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2006, 18:49   #12
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Da, i ja mislim da je bio u pitanju PSP, a ne PS2.
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2006, 14:38   #13
danguba
Novi član
 
Član od: 6.8.2006.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Da i ja mislim da sam hteo da kazem psp ( portable ). ali nisam. ne pitajte zasto.
dakle u svetlu novih saznanja, ako neko zna da mi odgovori na ova pitanja o PSP-u :

1) da li mogu da se skidaju igrice sa neta, tj da li mogu da se nadju piratske kopije (i po kojoj ceni) i da li sve to radi kako treba ?
2) da li i novije verzije ( posle 2.0 mogu da se hakuju) ?
3) da li podrzava standardne formate filmova sa pc-ja ili mora da se konvertuje u neki njemu specifican format ?
4) da li moze da se poveze na tv i eventualno koristi kao dvd player ili da se igraju igre tako ?

Hvala na razumevanju i prilikom ne razumevanja
danguba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2006, 17:54   #14
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Arrow Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Citat:
danguba kaže:
Da i ja mislim da sam hteo da kazem psp ( portable ). ali nisam. ne pitajte zasto.
dakle u svetlu novih saznanja, ako neko zna da mi odgovori na ova pitanja o PSP-u :

1) da li mogu da se skidaju igrice sa neta, tj da li mogu da se nadju piratske kopije (i po kojoj ceni) i da li sve to radi kako treba ?
2) da li i novije verzije ( posle 2.0 mogu da se hakuju) ?
3) da li podrzava standardne formate filmova sa pc-ja ili mora da se konvertuje u neki njemu specifican format ?
4) da li moze da se poveze na tv i eventualno koristi kao dvd player ili da se igraju igre tako ?

Hvala na razumevanju i prilikom ne razumevanja

Vidim ja da ti ne odustajes tek tako lako-laganini !!!
Vecina pitanja su vec odgovorena !!!
Igrice i filmovi koriste specijalne vrste cd-a u ketridzu , sto znaci da ne mozes
obicne cd i dvd-ove koristiti.Postoji mogucnost preko SONY USB STICK-a.
Ali zato moras koristiti specijalne programe(uostalom procesljaj WEB u potrazi za svojim odgovorima)!
2.Gore navedeni tip Anro... ti je rekao da !
3. Kao sto rekoh ... ako hoces orginale to ide preko cd,dvd ketridza ili eventualno preko usb stick-a ... mozda postoji moucnost hard disk drivea(
za koju sedmicu idem za englesku i tip koji ima psp da ce mi odgovore na tvoja pitanja-HAPPY??).
4. tv da , da i da.
che daboli guz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2006, 8:18   #15
danguba
Novi član
 
Član od: 6.8.2006.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

dobri ste momci, bas ne gubite lako strpljenje !!



zahvalan sam na svakom slovu koje ste postovali
danguba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2007, 0:18   #16
Dzasko
Novi član
 
Član od: 2.2.2007.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Talking Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Jel moze neko da mi objasni kako narezati igricu za ps2 skinutu sa interneta preko torrenta i preko kojeg programa?


(edit by voodoo: pre sledećeg postovanja konsultuj OVAJ SAJT )

Poslednja ispravka: voodoo_ (3.2.2007 u 0:34)
Dzasko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2007, 0:34   #17
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.082
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Isto kao i bilo koju drugu igru: otvori Nero Burning ROM, idi u meni Recorder i izaberi komandu Burn Image.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2007, 12:47   #18
Dzasko
Novi član
 
Član od: 2.2.2007.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Talking Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Citat:
Eniaroyah kaže:
Ok, ja sam i dalje zbunjen - jel tebe interesuje PS2 (Playstation 2) ili PSP (Playstation Portable)?

Za PS2 - da, samo modovani (hardverski krekovan specijalnim čipom) PS2 može da pušta kopije. Kopije možeš skinuti sa neta (npr sa torrent mreže) i narezati iz Alcohol120% programa. Ili kupiti kod dobavljača. Whateva'
Takođe, uz program PS2reality media player PS2 može da pušta i XVID, MP3...

Za PSP - ovo nemam, ali znam da ne može da se moduje 2.0 već samo 1.1a, i da postoji način da se uradi reverse sa 2 na 1 ako kupiš ovaj novi, ali je opasan po prenosivu konzolu, mada, ljudi ga rade... da li možeš skinuti s aneta i narezati igre za PSP - teško, konzolica koristi specijalne male diskove... protiv piraterije... ali sve se može kad se hoće, zavisi koliko jako hoćeš nešto... (milka čokolada, odmah, jako! )

Nisi ispao glup u društvu nego si postavio konfuzna pitanja. Sad sve mislim da si hteo da pitaš "može li PSP da se poveže na TV" a ne PS2 koji je pravljen za TV...
Hvala ti brate ti si mi najvise pomogao samo si malo trebao da objasnis oko Alcohola 120% ali svaka cast, sada igram najnovije igrice.

Poslednja ispravka: voodoo_ (6.2.2007 u 13:31)
Dzasko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2007, 2:40   #19
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Wink Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Alkohol narezuje IMAGE fajlove kao i svaki drugi program - imaš ISO, VCD, NRG, štagod, kažeš mu "image burning wizard", izabereš svoju "sliku" koju hoćeš da narežeš... nikakva nauka... Poz!
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2007, 19:38   #20
crossover
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 174
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku crossover Slanje poruke preko MSN-a korisniku crossover Slanje poruke preko Skypea korisniku crossover
Određen forumom Re: Jedno pitanje u vezi PS2 on-line?

Aj kad ste već krenuli u temu o narezanim diskovima...čuo sam da korišćenje takvih diskova kvari laser, ali mislim da je to monumentalna glupost. Voleo bih da čujem iskustvo nekoga ko koristi PS2 već duže vreme.
crossover je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pitanje u vezi DC++ nikolaf7 Internet tehnologije 4 19.5.2006 18:43
Pitanje u vezi Opere jocabg011 Aplikativni softver 2 27.4.2006 14:25
Pitanje u vezi ProgDVB-a bejo Aplikativni softver 7 14.4.2006 17:33
Pitanje u vezi kabla!? Staronsky Internet tehnologije 4 6.1.2006 20:43
Jos jedno pitanje o flash memoriji Vuk Arsic Nosači podataka 0 8.12.2005 19:16


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com