Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.9.2010, 20:04   #101
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Po mom misljenju igra je ok, samo jos da se izbalansiraju neki heroji i poboljsa stabilnost servera i to je to.. inace sve je dobro.. Na herojima se vidi da rade jer skoro svaki patch nesto se sredi

Moja preporuka svima koji su skoro poceli da igraju je da cuvaju IP da mogu da kupe tier 3 rune kad stignu na lvl 20.. a od tada i pocinju ranked igre a za solo ranked je potreban lvl 30 ko sto je 0gold rekao

A to za 800 armora prvi put vidim xD mislim da je to nemoguce, video sam Rammus-a sa 600 i nesto armora ( i to sa buff-om) ali preko 800 armora da ima svako iz tima je stvarno nemoguce

Inace za one koji ne znaju, trenutno rade na novoj mapi i izmenice malo grafiku u nesto ozbiljnije, mada to nece skoro.
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2010, 20:53   #102
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Znam da je Alister imao 850 XD
Ostale nisam gledao pao mi mrak na oči kada sam ovoga video ali znam da su svi bili podjednako teški za ubiti XD

Evo izbacili su danas novi peč od 180 mb

Citat:
As you know, Server Stability is our number 1 priority right now. In addition to some recent hardware upgrades and new stability enhancements we have rolled out, here are two new features included in the latest patch that will help improve the quality of the experience if issues do appear.
Mislim da su ubacili i novog heroja ili će ga ubaciti sa sledećim pečom.

Što se tiče balansa heroja osetio sam na svojoj koži
Kupim Hajmerdinger ima 4 tureta sledeće nedelje 3 tureta i opet sledeće nedelje 2 XD
Kada sam imao 4 tureta imao sam kill/dead po 18:0
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2010, 21:09   #103
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Kupim Hajmerdinger ima 4 tureta sledeće nedelje 3 tureta i opet sledeće nedelje 2 XD
Kada sam imao 4 tureta imao sam kill/dead po 18:0
4 turreta??! To je overkill jbt.. Ja kad sam ga kupio imao je 3 i tad je bio bolestina.. mogu tek da mislim kad je imao 4
Realno, trebao mu je nerf.. iako su ga poslednjim nerfom unakazili i dalje ume da bude opasan Jedino mi je krivo sto sam ga kupio bas par dana pre nerfa i Shaco takodje.. od tad ih vise ne igram, mozda Shaco par puta ali to je to.

Danas su ubacili novog heroja, mada server je offline jer se mnogi ljudi zale kako im je account resetovan na lvl 1 i da nemaju ni jednog heroja xD
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2010, 21:57   #104
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Meni je Hajmer i sa 2 tureta odličan samo sada više nije agresivan pusher nego teški defender koji osvaja metar po metar

Dosta ljudi igra pogrešno sa njim i svi mu pumpaju AP, a AP ne donosi toliko veći damage turetima da se isplati pumpati ga. Takođe... Najbitnije je shvatiti da Hajmer nije killer i da ćete partije završavati sa svega par killova možda čak i 0 ali ćete zbog vas dobijati mečeve. Sa njim odmah pumpam mana+mana reg i kasnije cool down i posle mogu da spamam do mile volje. Svake ~4 sekunde bacam kuglu (kada je fajt 5v5 a kugla može da stanuje i njih 2 ako ih pogodi i na ovo dodati da se baca svake ~4s) i raketice (3x~250-300 damage na ~4s) a turete postavljam svakih 8 sekunde. Jednostavno kugla ne služi da bi ste vi pravili kill (nema svrhe pumpati AP da bi kugla imala velik damage njena svrhe ja stun koji podjednako radi imali vi AP 0 ili 300) njena svrha je pomoć vašem timu. Dok ljudi koju pumpaju samo AP em imaju na svemu jako velik cool down em imaju malo mane pa posle 2 kruga bacanja svega moraju nazad u grad po manu. Dok ne krene masovan fajt sa Hajmer uvek idem iza svojih miniona i turete postavljam malo iza njih da imaju domet da pucaju a ja sam iza tureta. Nikada ispred miniona i nikada ispred tureta. Kao što rekoh teška defanziva sa kojom se osvaja metar po metar I da sa Hajmerom ćete uvek imati najviše para (najviše minion killova, na 5v5 min 200 killova )

Što se tiče Hajmer nerfa pre je kugla mogla da stanuje i towere
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2010, 23:30   #105
Soho
Veteran
 
Član od: 15.6.2009.
Poruke: 531
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 51 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Ashe je carica.
Boots of swiftness - Infinity edge - Last whisper - Zeal - 2 black cleavera.
Ne pomazu nikakvi armori.
Soho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2010, 0:02   #106
Lord Tryko
Novi član
 
Član od: 6.4.2010.
Lokacija: Niš
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Ashe mi je omiljen plen... Riftwalk in, kill, Riftwalk out. Tri poteza dovoljna za većinu heroja sa sličnim HP kao Ashe. Ne pomaže tu nikakav magic resist.
Lord Tryko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2010, 14:40   #107
PerFeX.007
Član
 
Član od: 30.8.2010.
Lokacija: kompjurerska stolica
Poruke: 49
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PerFeX.007
Određen forumom Re: League of Legends

I ja najvise volim low hp heroje ...Inace igram sa Jax-om ekstra heroj kad dobijem ulti sve dere .
PerFeX.007 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2010, 22:51   #108
Resig
Član
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: Север Србије
Poruke: 406
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Resig
Određen forumom Re: League of Legends

Pa ovim vasim komentarima zakljucio sam da je igra extra

Evo skidam je...

Samo ne znam ocu li imati problema sa igrom jel ranije nikada nisam igrao Dotu...
Resig je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2010, 23:37   #109
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
Resig kaže: Pregled poruke
Pa ovim vasim komentarima zakljucio sam da je igra extra

Evo skidam je...

Samo ne znam ocu li imati problema sa igrom jel ranije nikada nisam igrao Dotu...
Ne bi trebao da imas nikakvih problema, igra je user friendly.
Kad kreiras summonera pita te da li zelis da prodjes kroz tutorijal
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 0:52   #110
egomatric
Član
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 40
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: League of Legends

i dalje ostajem pri tome da su igraci bez mane apsolutno favorizovani! onaj tyd..... nesto, jos nisam video partiju gde je neko bio ocajan sa njim..... sve sto treba je da mu napravis onaj item sto pojacava criticale na 200%, plus onaj njegovi gay ultimate gde ne mozes da ga ubijes 4-5 sek, a povrh svega i 300-400hp heala na keca kad prigusti...... ma idi!! isti je slucaj i kod Garena i onog velikog sa buzdovanom...... kad ih vidim odma mi se ne igra partija!

a onaj sto rece da mu je super sto su kule glupe pa mozes da ih srusis u jednom naletu..... pa bolje onda da su izmislili neki easy mode ko u doti ili Honu, pa ako oces da igras partiju 20 min ti igraj to! meni je stvarno debilno da dodje 3 heroja i udaraju kulu od pozadi, a ona i dalje gadja 3-4 kripa.... pogotovo sto ne mozes da kupis teleport (ako ga nisi birao)!
egomatric je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 1:31   #111
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
egomatric kaže: Pregled poruke
onaj tyd..... nesto, jos nisam video partiju gde je neko bio ocajan sa njim..... sve sto treba je da mu napravis onaj item sto pojacava criticale na 200%, plus onaj njegovi gay ultimate gde ne mozes da ga ubijes 4-5 sek, a povrh svega i 300-400hp heala na keca kad prigusti...... ma idi!! isti je slucaj i kod Garena i onog velikog sa buzdovanom...... kad ih vidim odma mi se ne igra partija!
Taj sa gay ultijem se zove Tryndamere xD Uglavnom, heroje kao sto su on, Garen i Mordekaiser(onaj veliki sa buzdovanom xD) uvek ostavi za kraj kad si u team fight-u jer njih mozes da bijes do sutra.. Tryndamere je jako opasan jer sto manje hp ima, to mu je veca sansa za critical. Kad upali ulti samo mu baci stun/slow i bezi od njega dok ne istekne
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 1:59   #112
Lord Tryko
Novi član
 
Član od: 6.4.2010.
Lokacija: Niš
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Za sve ima dobrih kontri osim za Mordekaiserov shield... pain in the ass. tačka. Nijedan heroj ne smara kao on. Ne moš ga ubiti pa da se naopako okreneš, mora ceo tim da ga bije da bi ga konačno oborili, čak i kad je nub. Mordekaisera još nisam video koji nije bio težak za ubiti, kolko god nubski igrao.
Lord Tryko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 3:00   #113
egomatric
Član
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 40
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
Whisper_in_The_Dark kaže: Pregled poruke
Taj sa gay ultijem se zove Tryndamere xD Uglavnom, heroje kao sto su on, Garen i Mordekaiser(onaj veliki sa buzdovanom xD) uvek ostavi za kraj kad si u team fight-u jer njih mozes da bijes do sutra..
dobar plan, samo ima mali nedostatak, a to je sto su oni uvek u prvim redovima u team fightu
a ostavio bi ja tog Trynda samo nece on mene zavrti se u masu, baci onu kokosku, par kritikala i cao zdravo.... mislim da je totalni debilizam dati takav ulti jednom cistokrvnom razbijacu! u Doti i Honu, takav ult imaju smaracki heroji koji su po pravilu potpuno bezopasni po protivnicki tim u tucama! ili su trebali da mu stave da trosi manu, pa nek ga taj ulti kosta 400-500 mane, pa da vidim dal ce da se bez razmisljanja zalece u masu u team fightu kao sto sad radi!
egomatric je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 11:24   #114
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
egomatric kaže: Pregled poruke
dobar plan, samo ima mali nedostatak, a to je sto su oni uvek u prvim redovima u team fightu
a ostavio bi ja tog Trynda samo nece on mene zavrti se u masu, baci onu kokosku, par kritikala i cao zdravo.... mislim da je totalni debilizam dati takav ulti jednom cistokrvnom razbijacu! u Doti i Honu, takav ult imaju smaracki heroji koji su po pravilu potpuno bezopasni po protivnicki tim u tucama! ili su trebali da mu stave da trosi manu, pa nek ga taj ulti kosta 400-500 mane, pa da vidim dal ce da se bez razmisljanja zalece u masu u team fightu kao sto sad radi!
On i jeste bezopasan iz tog razloga sto se oslanja na auto attack, nikakav koristan dmg skill nema zato se i ostavlja za kraj uvek.. (ili ako vec moras da ga ubijes, baci mu stun kad mu ostane malo hp i cao) jer sta moze da uradi? Da te auto-attack do smrti? xD

Kao sto sam i rekao, on sto manje hp ima to veca sansa za crit, zato svi oni cekaju da budu na skoro 0 hp i onda Endless Rage! Endless Rage! Endless Rage! tako da mi se dosta puta desi da kad igram sa Garen-om oni tako cekaju i ja roknem ulti pa ne stignu da upale rage xD
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 12:03   #115
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Mene kod Tryndamere jedino nervira njegov Endless Rage. Uvek pobegne ne možeš ga ubiti. Što se tiče Garena i Mordekaiser oni su pravi tanker. Pogotovo je Mordekaiser. Nema manu nego ima onaj shield (žuta linija) i treba 1-2 jaka udarca da mu se skine taj štit pa tek ond prima udarce. Oni su tankeri i takve ih igrači uvek prave. Puno HP i puno armora. Neće valjda da pumpa attack ili AP pa da ga ti ubijaš iz 2-3 udarca XD

Kada god se igra 5v5 u ekipi moraš da imaš 2 tankera (jer 2 tankera kada se na kraju razviju do kraja ako protivnički tim nema isto tankere ili stunere mogu celu ekipu da počiste) i min jednog killera (po meni je to Ryze), poželjno su čak i dva killera a ovaj peti igrač može da bude šta hoće. Takođe poželjno je da bar 2 igrača imaju stun ili stun i slow.

Јuče smo jedva pobedili partiju i to samo zbog nekog lika što je igrao sa Amumu (mala zelena mumija). U end game-u se redovno peglao sa njih 2 i uvek je pobeđivao. Tu partiju smo samo njega za tenka imali da smo imali 2 takva igrača bilo bi mnogo lakše.

EDIT
Najavili su da prave novu mapu i da će promeniti valjda grafiku u igri da bude malo ozbiljnija.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 14:09   #116
PerFeX.007
Član
 
Član od: 30.8.2010.
Lokacija: kompjurerska stolica
Poruke: 49
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PerFeX.007
Određen forumom Re: League of Legends

Meni tryd ne predstavlja neki problem....Igram sa jaxom cesto 1 dodge i dobijes stun i nema ga posle ide lako jos ulti svaki 3 udarac crit....Razbija..Garen nije mnogo tezak ali me nervira ulti njegov....A mordeikaser me nervira je treba ga ubiti ali zato kada iskoristi magije trosi mu se shield i ja ga tada napadam...
PerFeX.007 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 15:25   #117
Soho
Veteran
 
Član od: 15.6.2009.
Poruke: 531
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 51 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Master yi je slican Tryndamereu samo meni je Yi bolji. Zadnju partiju sam imao 23 killa. Najzabavnije je team fight. Pustim tankove i ostale da pocnu borbu, a onda samo uletim sa alpha strikeom pa highlander. I eto ace za par sekundi.
Soho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 16:09   #118
PerFeX.007
Član
 
Član od: 30.8.2010.
Lokacija: kompjurerska stolica
Poruke: 49
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PerFeX.007
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
Soho kaže: Pregled poruke
Master yi je slican Tryndamereu samo meni je Yi bolji. Zadnju partiju sam imao 23 killa. Najzabavnije je team fight. Pustim tankove i ostale da pocnu borbu, a onda samo uletim sa alpha strikeom pa highlander. I eto ace za par sekundi.
I nije bas da je slican :P Ali dobro Inace yi je ekstra heroj nzm zasto on kosta samo 450....:S
PerFeX.007 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 17:24   #119
Soho
Veteran
 
Član od: 15.6.2009.
Poruke: 531
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 51 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Zato sto ima tag recommended. Sto znaci da je za likove koji prvi put igraju LoL. Mada meni Yi nije bas za pocetnike. Mnogo je tesko igrati sa njim.
Soho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2010, 18:22   #120
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Yi je dobar samo za low ELO, u high ELO partijama svi znaju kako da igraju protiv njega tako da u 90% slucajeva Yi "hrani" neprijatelja.
Vecina ljudi napusta champion selection kad vide da je neko izabrao njega jer znaju sta ih ceka :S
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
igrice, league of legends, online, proxy

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Stronghold Legends Belfegor Strateške igre 28 16.9.2016 14:16
DotA SuperG Mrežne igre 3586 27.8.2014 0:32
GT Legends SV 84 Simulacije vožnje 20 13.9.2012 9:09
League Champions 2006-07 ONLINE SUSRET L@KY Online susreti 0 7.1.2008 22:46
Rise of Nations VS. Rise of Legends huligan Strateške igre 12 6.1.2007 23:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com