Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.7.2017, 11:54   #1
Chodo'o
Član
 
Avatar korisnika Chodo'o
 
Član od: 4.12.2009.
Poruke: 154
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 74 puta na 13 poruka
Određen forumom 7/2017 "Veština poklanjanja"

Ako imate mišljenje na temu aktuelne kolumne molimo vas da ga podelite sa ostalim forumašima u ovoj temi.

Citat:
Kolumna je lični komentar istaknutog novinara nekog lista na neku pojavu. Za razliku od reportaža i ostalih tekstova koji bi trebalo da budu objektivni, kolumna podleže subjektivnosti autora, zato se grafički drugačije predstavlja od ostatka časopisa.
Chodo'o je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2017, 16:28   #2
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: 7/2017 "Veština poklanjanja"

Pošto koliko sam primetio poslednji put kada sam gledao, prošlomesečna kolumna je prošla bez komentara, hajde da na ovu napišem nešto.

Prvo, trolovanje poklonima ume da bude jako dobra fora, ali za one koje poklanjaju (recimo viđao sam poklonjene jako lepo upakovanu krivinu za čunak, zatim kilo eksera ''tarabaša'' i slično). Mada sam viđao i dobre fore sa ''troll'' poklonima koji su ipak i pravi pokloni, ono tipa ogromna kutija, raspakuješ-unutra roman Isidore Bijelice, kad otvoriš roman umesto posvete napisan steam key za Witcher 3 GOTY.

Ali ono što me je stvarno iznerviralo ovog puta jeste Kuzmino podje*avanje Ryzen platforme. Mislim svi znamo da je imala klimav start, ali on ga napravi kao da je totalni fail. Mislim, znam da je fanboy Intela i nVidiae, nikad nije ni krio, ali mislim da je ovaj pokušaj duhovitosti totalni fail.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku makiem na korisnoj poruci:
player1 (10.7.2017)
Stara 10.7.2017, 18:47   #3
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: 7/2017 "Veština poklanjanja"

Kuzma je takav i to je to, voli da udara kontru i drzi stranu Inace sam pre par nedelja prisustvovao svadji naseg grafickog urednika i kolege sa foruma Oluje koji je tvrdio da ce svako ko se ozbiljno bavi grafikom, renderom i slicno iskljucivo uzimati Intel jer se sve reference rade na Intelu, svi garantuju za rezultate samo na Intelu. Na to je Kuzma, upravo covek koji pljuje AMD od vremena kada se bavio sklapanjem i servisiranjem racunara pre dobrih 20 godina stao u odbranu Ryzena i izazvao burnu atomsferu i ubedjivanje
Htedoh reci da je to i dalje kolumna, nije uopste poenta u tome da on govori nekome da ne treba da kupi Ryzen, vec zapravo sam Ryzen predstavlja samo personifikaciju njegovog licnog stava, teznju da se ne drzi zlatne sredine, onoga sto je "pametno" kupiti jer je eto u tom momentu najisplativije vec njegovog vezivanja za brend, tradiciju i slicne kvalitete za koje mu iskustvo govori da su pravi. Isto tako je mogao pljuvati i Lamburgini naspram Ferarija jer je eto fan jednog ili drugog i iako mnogima moze biti iritantan, upravo taj stav mu daje na zivosti i donosi nesto licni pecat svemu, to nije ozbiljna recenzija jednog procesora, licno mislim da na kolumnu pre treba gledati kao na uvid u nacin razmisljanja, biti u gejming sferi par decenija poput njega prosto vodi ka tome da cete ili bataliti igre, ili zarko zagristi i biti sto neko rece "fanboy" u svim aspektima vezanim za bransu.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Mario Pavićević na korisnoj poruci:
player1 (10.7.2017), Yonai (31.7.2017)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 7/2017 Tihomir Sadržaj novog broja SK 19 20.7.2017 21:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com