Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.2.2015, 14:37   #101
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: The Order 1886

Ovce su za šišanje.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2015, 15:42   #102
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: The Order 1886

hahaha

TB
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
doctor (21.2.2015)
Stara 20.2.2015, 20:03   #103
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: The Order 1886

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Videh jutros gif, odlican je...Inace igra u games radnji kosta 8,5 hiljada, trecina minimalca, gori smo od brazilaca ili kubanaca jbt...i jos se pravdaju na fejsbuk stranici kako placaju carinu i porez
Ako hoces mogu da ti kazem i po kojoj ceni se PS4 igre nabavljaju u Srbiji. Ne znam zasto ljudi ocekuju UK cene kada se ovde igre prodaju u dvocifrenim tirazima dok Englezi kupuju na hiljade komada day1. Also, ne postoji sansa da se igre nabavljaju direktno od izdavaca ako ne uzmes nekoliko hiljada komada odmah (toliko nema ps4 korisnika u Srbiji).
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2015, 2:20   #104
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: The Order 1886

Haha, na 9gag vec prave sprdnju

dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dacajak na korisnoj poruci:
3LANCER (21.2.2015), voodoo_ (3.3.2015)
Stara 21.2.2015, 11:44   #105
Grond
Član
 
Član od: 23.1.2006.
Poruke: 304
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 95 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: The Order 1886

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Izgleda da će prva i poslednja dobra igra gde se pojavljivao Tesla biti Red Alert.
Moraće neki naš tim da se uzme posla u ruke.
Таква величина заслужује брижљиво дизајнирају арт-игру, нешто као мешавину авантуре, социјалне симулације, build менаџера и exploration игре, са дубоком филозофском и метанаративном разрадом, а не трпање у којекакве акционе баналности као што су Dark Void и ова акција.
Grond je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2015, 13:13   #106
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: The Order 1886

...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2015, 1:01   #107
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: The Order 1886

Moji utisci su kratki : Lepa, prica neinteresantna, cut scene duze od samog gamepleja.. Nije vredna tih novaca.
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2015, 17:10   #108
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: The Order 1886

Odigrao sam je. Volim steampunk, pa sam bio radoznao da vidim kako izgleda.

Meni je prica sasvim zanimljiva, ali ja sam "sucker" za Gralske price i legende, tako da mi je ovo leglo k'o prst u ____.

Vizuelni dizajn, sjajan. Uniforme, oruzje, cepelini, zgrade... Ima neki lep "gothic" smek.

Tesla u ulozi Q-a, sasvim fina ideja. Sto da ne? Ionako je u pitanju fantasy universe.

Mehanika igre je miks, u glavnom TPS, sa QTE i sunjackim elementima. Meni QTE nije smetao. Lepo mi se uklopio u igru. TPS me je najvise podsetio na Gears of War - "kud god pos'o, zaklon nas'o". Nit' smrdi, nit mirise. Onako... Sunajnje je odradjeno sasvim dobro, mozda i najbolji deo igre. Medjutim, ima ga isuvise malo. Premalo slobode je navodjeno kao glavni problem igre, i sasvim je tacno.

Sve u svemu, zanimljiva igra za dva popodneva. Vise mi deluje kao prolog, nego kao kompletna igra. Ja sam je iznajmio. Za iznajmljivanje/pozajmljivanje (ps sharing) je ok. Za punu cenu, nikako.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku mvasic na korisnoj poruci:
Aibo (4.4.2015), besantesteras (17.9.2017)
Stara 4.4.2015, 18:36   #109
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: The Order 1886

I ja sam sucker za ovakve stvari pa svakako nekad planiram da obrnem ovo, ali mi je žao što su propustili priliku da naprave bolju igru. Nadam se da neće odustati već naučiti na greškama i odraditi neki zaista dobar nastavak.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2015, 15:35   #110
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: The Order 1886

RAD Engine je pravljen za PS4 i PC i The order 1886 se vrtio na PC-ju u 60 FPS-a

http://gearnuke.com/ready-dawns-orde...ing-60-fps-pc/
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2015, 19:15   #111
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: The Order 1886

Odigrah ovu igru i mogu reći da mi se svidela,priča: vukodlaci,vampiri,vitezovi okruglog stola,Nikola Tesla šta da čovek više poželi Mehanika igra podnošljiva,delovi sa šunjanjem kojih ima malo na žalost, su odlično odrađeni mnogo realnije u odnosu na druge igre sa sličnom mehanikaom, čim vas čuvar ugleda na mili sekundu nema povratka metak u čelo i gotovo. Oružja su vrlo zanimljiva, i dobar je osećaj prilikom pucanja. QTE scena nema mnogo barem ne kolliko sam ih očekivao slušajući uglavnom loše kritike. Najveća mana igre sigurno je dužina trajanja kampanje.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku altafir na korisnoj poruci:
besantesteras (17.9.2017)
Stara 17.9.2017, 8:30   #112
besantesteras
Član
 
Član od: 24.1.2017.
Poruke: 50
Zahvalnice: 143
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: The Order 1886

Odigrao sam igru pre par meseci, naravno kupio sam je na popustu i nikako se ne bih složio sa time da vredi 59.99$ koliko je koštala kada je izašla kao PS4 exclusiva. Priča je kratka, pomalo nedorečena na kraju, ali je gameplay, grafika, okruženje, karakterizacija pojedinih likova, jumpscarevi (kojima se igrač ne nada u ovakvoj igri) su vrhunski...
Elem, pošto sam se tek od januara prihvatio ponovnog gaminga nakon nekoliko godina pauziranja, i odustajanja od kupovanja novih PC desktopa, te nadogradnje istih, sasvim slučajno mi uleti neki veći keš pre početka godine te uzeh i vrhunski desktop (koji mi nažalost služi najviše kao media streaming server, za kompresiju nekih video fajlova, net i sl), pa sam i po prvi put uzeo jednu konzolu, prvu u mom životu PS4Pro i morao odigrati sve stare eksluzive za ovu igru u koju spada i igra The Order 1886, a pošto sam pre neki dan (da, da, tek sada nažalost) kupio na sniženju GTA V i RDR, počeo sam da čitam recenzije i sve tekstove o samim igrama kada su tek izašle, msm na verziju GTA V za PS4 konzolu, iako su u pitanju identične igre, nije sve identično počevši od gameplaya preko grafike i fps... I tako uzeh naš najprestižniji časopis da pročitam njihovu recenziju ove igre i utiske i tamo pročitah ovo:
''Grand Theft Auto V za personalni kompjuter toliko je kompletnija igra u odnosu na sve druge aktuelne sandbox igre da je brojka od 65 gigabajta, koliko zaprema instalacija, zapravo začuđujuće skromna. GTA V spada u igre koje su deset evra skuplje od za AAA standardnih 50, ali za razliku od, recimo, neke konzolno ekskluzivne gluposti poput The Ordera: 1886 koji košta iste novce, iz njega možete da izmuzete linearno sto puta više nego šest sati mlake zabave.'' - Miodrag Kuzmanović
Ovo je ne samo neprofesionalno novinarstvo, koje itekako sublimira novinarevim subjektivnim osećajima za samu igru, ne gledavši nimalo objektivni stav, do te granice da i sam pominuje reč nihilzam u kontekstu svog pisanija uz mnoge psovke u samom tekstu, koje ne bih spominjao... - te zaključih da je sramotno da naši susedi imaju jedan tako profesionalni GAME PORTAL, a nemaju štampani medij, koji se zove HCL gde nema tog nipodoštavanja konzola i dizanja PC hype-a ili obratno i vrlo su profesionalni, ali isto tako zadovoljstvo je što imamo, svi mi balkanci, priliku da pročitamo mnoge ktitike i mnoge odlične tekstove od vrsnih mlađih gamera, koji se itekako razumeju u hardwer i softwer i koji posečuju sve svetske IT sajmove, gde god da se održavaju, naspram novinara koji su stariji od mene, i koji su rasli na Spectrumu i Amigi (većina nas je rasla uz te igračkice) i koji rade za jedan tako ugledan časopis Svet Kompjutera, tako da sam pored ovog poslao i lični mail gospodinu Zeferino Grasiju, kao i Zoranu Mošorinskom da je vreme da pojedine novinare, ne samo zbog ovakvih tekstova i vređanja nečijeg truda i ulaganja, iznošenja subjektivnih stavova na neadekvatan način i pisanja kolumne koja bi trebala da se zove ''Moj Dnevnik'' ili ti''Zabeleške starog pokvarenjaka'', zamene mlađim 'igračima' koji su vičniji i upućeniji u 'štivo' i to ne msm ubikvitarno, već samo za pojedine recenzije igara odn TEST PLAY rubriku, pogotovo nekih ekskluzivnih izdanja i vrhunskih hitova, poput GTA V, gde dotični novinar piše više od pola strane kako će gomila nahejtovanih PC igrača da krene lopatam i štanglama u novu svetsku revoluciju i izazove novi svetski poredak ako se ne izbaci port za PC, da bi o samoj igri, tj njenom re-make izdanju za PS4, X box One i PC, a o samoj igri najviše kontroverznih stavova i negativnih konteksta iznosi o Trevoru (lik iz GTA V igre, koji je najsimpatičniji negativac i koga su većina igrača najviše zavoleli, što se pokazalo u ovih 4 godine koliko je GTA V 'na snazi'), koji se izgleda novinaru i najviše svideo, kako bi rekao slavni Jim Morrison: ''Postoje ljudi koje voliš da mrziš!''... Msm da su ovakve stvari strogo zabranjene na forumu, za sve nas koji ovde čitamo i otvaramo neke diskusije, a kamo li za novinarstvo u današnje vreme. jednostavno ne mogu da verujem da je gosp. Miodrag Kuzmanović napisao ovakav tekst, koristeći tako ambivalentan izraz ''glupe'' i da je to prošlo bez ikakvih reakcija javnosti, nas na forumu, pogotovo na ovom podforumu...
p.s. ja kao zakleti PC gamer koji je prešao na konzole nikada ne bih pljuvao igre koje izlaze samo za PC, već bi se nadao da će ih izbaciti i za konzolu, npr poput nadolezeće igre Metro, čim sam ugledao prvi gameplaz sa E3 sajma!!!
besantesteras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2017, 14:43   #113
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Order 1886

The Order je veoma loše prihvaćen kod kritike i igrača. Očekivanja su bila velika, a osim grafike, malo toga je impresioniralo. To je neki generalni zaključak. A Qzma ume da udari po konzolama, ali i da uzdiže u nebesa pojedine konzolaške naslove poput Bloodborne, Horizon, Nioh, TLOU.. tako da nije baš neki zaluđeni hejter. I meni ovo deluje kao teško smeće i ne pada mi na pamet da dajem pare za to..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2017, 19:51   #114
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.760
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 210 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: The Order 1886

игра је све само не смеће
ја сам је узео за неких 20е на ebayu има годину дана
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2017, 20:22   #115
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Order 1886

Sorry, ali linearni cover shooter koji traje 5-6 sati, a pun sinematika i qte gluposti, mora biti savršen u svim aspektima i mora da ponudi nešto novo, spektakularno da bih ja uopšte obratio pažnju na njega. Ovde jedino grafika dostiže nekakve visine, dok je sve ostalo čist prosek. Stvarno ne znam zašto bih se uopšte mlatio sa time, a kamoli dao novac. Kome se sviđe neka uživa, a ja ću ga preskočiti..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Leonida (18.9.2017)
Stara 19.9.2017, 2:35   #116
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: The Order 1886

Meni su se svideli prica i setting. Igru sam iznajmio, ne bih je kupio za punu cenu od $60. Ali ako moze da se nadje na snizenju, sasvim je zabavna.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2017, 10:45   #117
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Određen forumom Re: The Order 1886

Cela igra ima 2 boss fighta koji su ISTI .

To je kriminalno, kao i nemogucnost da se u pojedinim deonicama trci jer to jelte kvari filmski dogadjaj.
Ili da je ceo jedan chapter igre CUTSCENE.
Ili da u u STEALTH misiji moras da pobijes sve protivnike i da je uvek kod poslednjeg kljuc koji otvara vrata dalje....
3,5/10 i to samo zbog grafike.
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2017, 16:30   #118
poeta
Član
 
Član od: 6.9.2015.
Poruke: 181
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: The Order 1886

igram ovo...
negde sam oko 10. poglavlja, nadam se da se igra bliži kraju

ispade klasična pucačina iz 3. lica

upucavam desetine onih rebelsa, koji iskaču sa svih strana i samoubilački kidišu na mene, niti znam ko su, protiv čega se bune, niti zašto sam protiv njih, nikakvu emociju mi igra nije izazvala

sve u svemu, razočarenje, ali bar može da se igra za razliku od tomb raider i mgs koje sam batalio
poeta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2017, 20:03   #119
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: The Order 1886

Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Law And Order Legacies GATTUSO88 Avanturističke igre 1 15.12.2011 18:33
Order of War draske73 Strateške igre 38 27.7.2010 23:26
Harry Potter & The Order of the Phoenix *K*O*M*A* Akcione igre 7 8.2.2008 23:26
Spell Force - The order of dawn REDisLAW Strateške igre 9 7.8.2007 21:16


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com