Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.9.2010, 9:43   #921
Packy
Deo inventara foruma

Član od: 19.1.2008.
Zahvalnice: 1.781
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Mass Effect PC version

Taj covek zna samo da boksuje svoje kriticare(a i to je nesto).
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2010, 14:35   #922
Vulee
Deo inventara foruma

Član od: 4.8.2009.
Zahvalnice: 1.545
Zahvaljeno 1.818 puta na 887 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee

Citat:
Great_Sun_Jester kaže: Pregled poruke
In other news:

Cini mi se da fanovi konacno imaju razloga za endless joy ali isto tako i endless fear jer izgleda da Sheppard ipak stize na velike ekrane!

Dobra stvar je sto ce se cela prica desiti i mozda dobijemo malo remek delo koje ce podstaci BioWare da napravi even more Mass Effect i sto je BW debelo ukljucen u produkciju i spreman da lupa packe nedoucenim filmadzijama iz Holivuda svaki puta kad pomisle da je vise eksplozija nego character developlemta veoma cool. Losa je ta sto mi se cini da cela ova akcija moze samo da uspori rad na 3ci a i krajnji proizvodi ovakvih brakova gaminig i movie industrije znaju itekako da razocaraju. But one can hope^^

Ako nista drugo, barem ga ne radi Uve Boll (bez obzira koliko ga inace gotivim)
Teško, neće BW da radi na filmu, a pošto je glavni pisac igara izgleda samo nadzornik, trojka će izaći kada treba da izađe.

Ja bi tog Uvea obesio naglavčke i čekao da mu vrane pojedu oči.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2010, 14:43   #923
Great_Sun_Jester
Veteran

Član od: 11.8.2010.
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 435 puta na 174 poruka

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Teško, neće BW da radi na filmu, a pošto je glavni pisac igara izgleda samo nadzornik, trojka će izaći kada treba da izađe.

Ja bi tog Uvea obesio naglavčke i čekao da mu vrane pojedu oči.
Da, ali secam se da je jos kad se kec pojavio bila neka prica oko filma i da BW nije popustio pod pritiscima Holivuda i jos tada zahtevao da se i njihov glas cuje po pitanju radnje, izbora glumaca, pozadinske price itd. Jer nije BW glup, nece da dopusti da im tamo neko tek tako sav taj zlata vredan trud tek tako izvrgne ruglu^^

Pitam li se samo da li ce film obradjivati vec neku postojecu igru ili ce da ga poput Old Republic-a smeste izmedju 1 i drugog/2 i treceg dela...mozda bude i neki prequel u pitanju sa Shepardovim poreklom, that would be nice (:

A Uve je Uve, zivi covek zivot to it's fullest i briga ga za sve norme dokle god moze da tera po svome, i zato ga gotivim
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2010, 14:49   #924
Vulee
Deo inventara foruma

Citat:
Da, ali secam se da je jos kad se kec pojavio bila neka prica oko filma i da BW nije popustio pod pritiscima Holivuda i jos tada zahtevao da se i njihov glas cuje po pitanju radnje, izbora glumaca, pozadinske price itd. Jer nije BW glup, nece da dopusti da im tamo neko tek tako sav taj zlata vredan trud tek tako izvrgne ruglu^^

Pitam li se samo da li ce film obradjivati vec neku postojecu igru ili ce da ga poput Old Republic-a smeste izmedju 1 i drugog/2 i treceg dela...mozda bude i neki prequel u pitanju sa Shepardovim poreklom, that would be nice (:
Agreed.

Bilo bi glupo da obrađuje neku igru, ili čak Sheparda jer onda stvara dodatni kanon. Nadam se spin-offu.

Poslednja ispravka: Vulee (8.9.2010 u 15:04)
Stara 8.9.2010, 14:54   #925
Great_Sun_Jester
Veteran

Član od: 11.8.2010.
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 435 puta na 174 poruka

Izvrtanje ruglu => pogresna interpretacija game canona, na to sam mislio. Ni ja ne bih voleo da "zacementiraju pricu" jer bi verovatno u filmu obradjivali "the best path" kojom igrac moze da krene (nesumnjivo paragon) i tako odbacili sve druge sbbkbb mogucnosti d:

Zato sam i pomenuo one druge ideje a ne da obradjuju vec postojece igre. IMHO prequel would be good, da saznamo sta se nasem dragom Cobanu desavalo pre nego sto je stupio u sluzbu^^
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2010, 14:58   #926
Alex91
Član

Član od: 19.8.2006.
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci

Imam problem s igrom.. Kad sam je instalirao pisalo mi je u onoj konfiguraciji da nemam najnoviji drajver za grafičku i tad mi nije htjelo ni ući u igru, e a kad sam skinuo drajver u igru sam mogao ući, al je grafika sva neka nidje veze, sve nešto zamućeno....zna li iko šta bi se moglo uraditi??
Alex91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2010, 15:00   #927
efil82
Starosedelac

Član od: 26.6.2010.
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka

cak i da naprave preaquel opet ce morati da biraju jedno od ponudjenih puteva...da li si heroj nemilosrdan bla bla
a shepardove tinejdz godine mi zvuchi samo josh gore
ili da obrade knjige ili neku totalno drugu pricu iz tog univerzuma
ali ne verujem
najverovatnije ce ici na neki light side kanon kao zaplet
samo je pitanje dal 3 u jednom ili 1 u 3
kako god ne nadajte se previshe
svi znamo koliko su uzasni svi filmovi po igrama do sada snimljeni
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2010, 15:05   #928
Vulee
Deo inventara foruma

Citat:
Izvrtanje ruglu => pogresna interpretacija game canona, na to sam mislio. Ni ja ne bih voleo da "zacementiraju pricu" jer bi verovatno u filmu obradjivali "the best path" kojom igrac moze da krene (nesumnjivo paragon) i tako odbacili sve druge sbbkbb mogucnosti d:

Zato sam i pomenuo one druge ideje a ne da obradjuju vec postojece igre. IMHO prequel would be good, da saznamo sta se nasem dragom Cobanu desavalo pre nego sto je stupio u sluzbu^^
Slučajno sam obrisao Agreed deo svog posta, jer Bio naravno nije glup.
Stara 25.10.2010, 22:33   #929
Bathoryy
Član

Član od: 13.10.2010.
Zahvalnice: 306
Zahvaljeno 218 puta na 126 poruka

Presla sam i ja ME. Odusevljena sam igrom, ne volim nesto preterano SF, ali ova igra ne moze nikog da ostavi ravnodusnim, cini mi se.
Bilo je tu nekih sitnica koje su me nervirale, npr. jedan katastrofa bag, valjda je bag. pocelo je da se pojavljuje pri kraju igre, nekoliko zadnjih misija. Pucas, i onda nece da se overheatuje. Da covek poludi, umalo nisam slomila mis koliko sam se iznervirala..Izabrala sam Liaru i Kaidena, za poslednju borbu, i bez njih ne bih prosla, jer nisam mogla da pucam.
Spoiler za [spoiler]:
Jao, umalo da umrem, kada dolazi ovaj kapetan, i pita ih za Separda, a ovi samo tuzni...Osmeh mi je zaigrao kad je dosao Separd, znala sam. xDOstavila sam Ashley da umre, umesto Kaidena jer je ova bitch. Zivcirala me. :P
Simpaticnija je Liara.

. sad presla igru pre jedno 10 min, pa sam mozda malo previse ushicena. xD
Obavezno igram i drugi deo, fora je ono importovanje.
E da, izvinite ako otvaram staru temu. Forum valjda i tome sluzi
Bathoryy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bathoryy na korisnoj poruci:
zvucnjak (25.10.2010)
Stara 25.10.2010, 23:40   #930
efil82
Starosedelac

ja od ove igre imam onaj sindrom klinca koji se prejede chokolade da mu se zgadi za ceo zivot...i kec i dvojka
missim da sam sad konachno otvorio sve achivmente al mi je muka da ponovo igram od 0 sa svim pogodnistima iz njih...kad ce vishe neki novi dlc za dvojku...zavisnik
Stara 26.10.2010, 7:42   #931
Alek
Veteran

Član od: 23.10.2006.
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek

@efil :hehe i ja sam se osecao slicno kada sam maltene 2 puta za redom presao i keca i dvojku (kad je dvojka izasla, pre toga sam naravno cepao keca...). Medjutim nikada nisam igrao dlc-ove (ni dvojke ni keca) pa me zanima da li vredi da obnavljam gradivo i predjem jos jednom? Mislim da sam kompletirao sve dlc za dvojku sto se tice nabavljanja pa bih mogao da probam. Kako funkcionisu? Kao dodatne misije odmah sa pocetka ili se u toku igre pojave/neko ti ih da ili neste trece? (ovde mislim na prave misije a ne na one gluposti u vidu oklopa oruzja i slicno, to sam video)

@Bathoryy : Potpuno te razumem Obavezno odmah nastavljaj, jedino sto moze (mada i ne mora) da te malo razocara uproscen interfejs ali svejedno ME serijal je zakon
Sto se tice "overheata" to jeste bag i mislim da mu nema leka i zapravo nije da NECE da se overheatuje vec nece da se "ohladi"
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2010, 8:30   #932
Bathoryy
Član

A nista, onda -_- Ja poludela zbog tog baga, jedino mi ostaje da se nadam za novi patch. xD

Obavezno igram i drugi deo! Vec sam zaludjena i prvim delom, verovatno cu biti i drugim delom . Imam neku bolesnu zelju da obrnem ME jos jednom, ali necu, da mi se ne smuci. xD
Stara 26.10.2010, 10:24   #933
Geralt
Član

Član od: 5.5.2010.
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 182 puta na 116 poruka

Ja sam se naigrao i keca i dvojke na neko vreme, i sad čekam jedno mesec dana pre izlaska trojke, pa da obrnem sve kompletno. Kakvo će uživanje to da bude, završim keca, pa ubacim sejv u dvojku, pa pređem dvojku i na kraju veliko finale-Mass Effect 3.
@ALEK
Što se tiče DLC-ova, Kassumi-stolen memory i Zaeed- The price of revenge ti daju dva nova kompanjona, dobićeš mail gde da ih nađeš.
Normandy Crash Site-Isto dobijaš mail, treba da istržiš olupinu prve Normandy.
Lair of the Shadow Broker-Najbolji DLC koji je izašao do sada obavezno probaj.
Ostali uglavnom daju dodatne pakete oružja i oklopa,vozila i misija zatim raznih dodataka poput dodatne odeće sa neke kompanjone itd...
Kad si već skinuo DLC-ove ništa te ne košta da ih probaš.
Geralt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2010, 11:09   #934
Alek
Veteran

Ma da, probacu svakako. Generalno me najvise interesovao taj poslednji "lair of the shadow broker" posto sam cuo da je dosta dobar. Trenutno je aktuelan New Vegas ali kad ga zavrsim najverovatnije cu da jos jednom prejdem ME (sto je najgore igrao mi se naravno i prvi i drugi deo ).
Stara 26.10.2010, 13:48   #935
efil82
Starosedelac

Citat:
Alek kaže: Pregled poruke
@efil :hehe i ja sam se osecao slicno kada sam maltene 2 puta za redom presao i keca i dvojku (kad je dvojka izasla, pre toga sam naravno cepao keca...). Medjutim nikada nisam igrao dlc-ove (ni dvojke ni keca) pa me zanima da li vredi da obnavljam gradivo i predjem jos jednom? Mislim da sam kompletirao sve dlc za dvojku sto se tice nabavljanja pa bih mogao da probam. Kako funkcionisu? Kao dodatne misije odmah sa pocetka ili se u toku igre pojave/neko ti ih da ili neste trece? (ovde mislim na prave misije a ne na one gluposti u vidu oklopa oruzja i slicno, to sam video)
za prvi deo ima samo dva DLC-a
prvi je klasichna side mission na asteroidu koga su oteli batarian teroristi i usmerili ga na neku zemlaljsku koloniju pa treba da ih zaustavish..nije loshe
druga je neka vrsta trenazne stanice i dobra ideja al za mehaniku borbe keca ochajno izvedena jer na insanity je prosto skoro pa nemoguce izvrshiti zadatke iz tih trenaznih misijja(tipa pobiti odredjen broj terorista u simulatoru za odredjeno vreme...znachi zavisi bukvalno od srece i bug-a u simulatoru nego od tvoje veshtine)
za dvojku imash kasumi,zaeed,overlord i ovaj zadnji sa shadow brokerom
po meni i dalje kasumi najbolji dlc...svi zajedno dodaju 5-7 sati maximum dodatnog sadrzaja i nisu loshi...shteta samo shto taj skup trenaznih scenaria(pinnacle station) ne postoji za dvojku i bolje odradjen
normandy crash site ni ne smatram za dlc jer se bukvalno nishta tu ne radi,ima josh firepower al to ti je DLC sa letecom zamenom za Mako..meni onako...iritirajuce jer letelica je bukvalno ko od papira par pogodaka i mrtav si..i ako su kontrole bolje
sve u svemu vredi prelaziti ponovo..pogotovo za dvojku jer se dodaje vishe sadrzaja
postoji josh jedna stvar...kad u kecu zavrshish sve scenarije na pinnacle station otvara ti se "opcija"za kupovinu na specifichan nachin(da ne spojlujem) najjachih mogucih oruzija i oklopa...svih vrsta..neshto fora spectre master gear X..samo ne znam moze li za to da se nadje licenca bez ovog DLC-a jer sam ih ja imao instalirane od kad sam instalirao igru
Stara 26.10.2010, 14:56   #936
Alek
Veteran

Bolji armor od colossus-a? Zanimljivo Znam da sam pri poslednjem igranju iso dotle da sam za skoro sve clanove kupio kolosus armor. Kada sam dobio licence za Kassa Fabrication, sletim na neku planetu, stanem ispred onog trgovca u hangaru sto stoji pored mako-a i uradim quicksave. Pogledas da li ima nesto od KF opreme, ako ima kupim pa teram dalje a ako ne, load pa dok se ne pojavi Itemi za kupovinu se randomiziraju onog trenutka kada prvi put pogledas "shop" posto si sleteo na novu planetu. Tu sam foru negde procitao bio pa sam posle par (desetina ) loada imao kolosus armore.
Stara 26.10.2010, 16:40   #937
efil82
Starosedelac

colosus je medium najjachi koji sam ja nashao..kad sam igrao kao infiltrator
e sad ovaj Heavy Predator H Armor X je sa slodzera jachi jer ima jache shtitove i biotic protection jedino je damage protection neshto veci kod heavy colossosa

http://masseffect.wikia.com/wiki/Human_Armor
Stara 27.10.2010, 13:11   #938
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux

Član od: 1.11.2005.
Zahvalnice: 1.724
Zahvaljeno 4.515 puta na 2.561 poruka

Jedino što po meni vredi od DLC-ova za dvojku su Kasumi, Zaeed i Shadow Broker (i eventualno Alternate Appearance pack, malo da se osveži izgled )

Sve ostalo je krš. Novi ajtemi su overpowerovani i spuštaju težinu igre najmanje za jedan stepen (tj igranje na normal sa njima je ko igranje na easy bez njih). Normandy Crash site je wtf, bazaš u krug 10 minuta i to je to (pritom okruženje izgleda ko iz ME1, što drastično remeti vizuelni sklad dvojke). Firewalker pack isto, izgleda ko da je iščupan iz keca osim što ne voziš po tlu nego letiš. Overlord je donekle interesantan (odnosno tek pred kraj), mada i tu smara letenje. Uglavnom sve sem prva tri pobrojana DLC-a ili banalizuje borbu do bola, ili remeti stil i dizajn igre. Da me ne razumete pogrešno, ja volim i ME1 i ME2, al ne volim da mi se mešaju. A dok sam igrao Firewalker misije, na trenutak sam zaboravio da igram dvojku uopšte.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2010, 21:08   #939
Bathoryy
Član

E, jedno pitanje, sada sam procitala na nekom forumu, i tamo su pisali nesto, kao moze samo tri puta da se instalira (nemam original xD)..stupid..Jel to istina?Smorila sam se...
Stara 27.10.2010, 21:15   #940
DonCorleone91
Starosedelac

Član od: 5.7.2008.
Zahvalnice: 224
Zahvaljeno 646 puta na 334 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DonCorleone91

Moze valjda samo tri puta da se aktivira preko neta, al ti kad brises igru mozes da je deaktiviras, tako da mozes beskonacno puta, pricam napamet, mozda gresim!
DonCorleone91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DonCorleone91 na korisnoj poruci:
Bathoryy (27.10.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bioware, mass effect, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Elder Scrolls IV: Oblivion Aljosa Role-Play 3747 20.8.2018 2:03
Mass effect Bozidar Konzole 33 11.3.2009 21:26
Benny Hill gaming effect uslijazaninje Osnovne komponente 16 10.10.2007 21:02
PROBLEMI SA "USB Mass Storage Device" Chemist Kvarovi 0 23.10.2006 19:23

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:21.