Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.10.2006, 14:31   #121
Maximus
Član
 
Član od: 4.12.2005.
Poruke: 32
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Citat:
lijenština kaže:
Otkud znaš da Paterfamilias nije neki visoki funkcioner neke stranke, možda čak i budući ministar Sad će izbori još malo...
Ovo je forum... Cela svrha ovog topica jeste da se "prosipaju neke priče", pre svega namenjeno za iskazavanje, reakciju na određeno pisanje MK-a. Kako je opšte poznato da je ćutanje znak pristajanja ili odobravanja, onda ovde imaju potrebu da kažu nešto oni koji NE odobravaju stavove iznetu u ovomesečnoj kolumni. Simply as that.
Decace vec sam to rekao:
Citat:
Uglavnom, mozes ovde da pises o tome jer je ovaj topic upravo zbog toga i otvoren ali to je jedino sto ces ikada uraditi-pricati, nista dalje od toga.
kao sto sam rekao da niko nista nece da uradi, lijenštino
Maximus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2006, 15:52   #122
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Citat:
Maximus kaže:
Decace vec sam to rekao:
Da ali rekao si i ovo, a to ne ide jedno s drugim.
Citat:
Maximus kaže:
Pa ajde zabrani, ustani sa fotelje, napisi pismo ministarstvu i nekome ko je vec nadlezan za to, nemoj meni da prodajes te fore. A znas sta ces da uradis nista jer pas koji laje ne ujeda. Prosipas neke price na forumu a ti, ja i svi ostali koji citaju ovo znaju da neces nista uraditi, nego ces kad stigne sledeci broj casopisa opet pisati kritike a mi cemo da ih citamo, ti ces da se osecas pametnim i snaznim, kontradiktornim...
Inace mislim da si "matiran" Nadam se da se neces posvetiti pravima

Poslednja ispravka: Nicolas (8.10.2006 u 16:20)
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2006, 16:14   #123
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Citat:
Maximus kaže:
Decace vec sam to rekao:

kao sto sam rekao da niko nista nece da uradi, lijenštino
He, he ja mislio da razgovaram sa nekim 40-šnjakom pa da me zove DEČAČE...
Što se javne akcije tiče, verujem da čim ustav bude usvojen, odmah će se odgovarajuće institucije posvetiti ovom gorućem problemu -očiglednom pomanjkanju inspiracije kolumniste SK.
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2006, 10:59   #124
Maximus
Član
 
Član od: 4.12.2005.
Poruke: 32
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Citat:
NikolaS kaže:
Da ali rekao si i ovo, a to ne ide jedno s drugim.

Inace mislim da si "matiran" Nadam se da se neces posvetiti pravima
A ne ide iz kojeg razloga...
On moze da prica, zato je i forum tu - to je ono prvo sto sam rekao. Ovo drugo na sta si ti ukazao i sto se navadno kosi sa prvim je ovo "Prosipas neke price na forumu a ti, ja i svi ostali koji citaju ovo znaju da neces nista uraditi, nego ces kad stigne sledeci broj casopisa opet pisati kritike a mi cemo da ih citamo, ti ces da se osecas pametnim i snaznim, kontradiktornim..."
Ajde o kakvom matiranju ti pricas,tesko tebi i tvojim klijentima ako studiras prava, ma tesko tebi ako studras uopste.
Summaru: On moze da prica zato je forum tu ali bi mu bilo lakse da to ne radi jer svi znamo da on nece nikada uraditi nesto povodom toga i da prestane da laze sebe i nas.
Hehe jer vidis pravnice o cemu se radi
p.s. nemoj ni sah da igras
Citat:
He, he ja mislio da razgovaram sa nekim 40-šnjakom pa da me zove DEČAČE...
Ma to su ti neke moje fore ne obracaj paznju
Citat:
Što se javne akcije tiče, verujem da čim ustav bude usvojen, odmah će se odgovarajuće institucije posvetiti ovom gorućem problemu -očiglednom pomanjkanju inspiracije kolumniste SK.
Ajde kad se usvoji ustav idemo svi sa foruma ispred skupstine da trazimo da se Kuzma lincuje uz obrazblozenje da je on demon koji kvari nasu decu nepodobnim tekstovima.
Nekako imam osecaj da niko nece da se odazove mom pozivu
Maximus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2006, 13:03   #125
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Ja se trudim da ostanem nepristrasan da dam neko originalno misljenje koje se razlikuje od drugih ali ako ti je za utjehu bilo je puno velikih umova koji su pokusavali da organizuju neke revolucionarne stvari pa nisu uspjeli u tome.
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2006, 17:35   #126
Jerry McLafllin
Član
 
Član od: 7.10.2006.
Poruke: 80
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 36 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Prvo bih zeleo da pozdravim Kuzmu(uveren sam da pomno procita sve sto je ovde o njemu napisano,mada to mozda i ne bi priznao).

Smatram se postovaocem lika i dela pomenutog Kuzme,ali nikako ne spadam u njegove fanove.

Ono sto me fascinira kod Kuzminih kolumni je veoma cesta podudarnost njegovih stavova sa mojim stavovima,odnosno istinitost onoga sto je napisano.
Sto se tice prethodne kolumne smatram da na pravi nacin prikazuje relativnost mnogih stvari,odnosno,u konkretnom slucaju-tzv.zdravog zivota.

Prica o pokojnom profesoru istorije iz srednje skole je veoma ilustrativna(slicnu stvar pominje Balasevic u pesmi "nevolem" : "...pa dzoging,takve najpre strefi sloging...")
Naravno zli jezici i plitki umovi su odmah pozurili da prokomentarisu kako Kuzma propagira nezdrav zivot,fastfood,pusenje...Sto naravno nije tacno.
Smatram da je Kuzmina poruka sledeca:Stanje koje nas um dostize u trenucima kada se igramo,na nekom nivou ne dozvoljava nam da ostarimo ni psihicki ni fizicki.
Jednostavnije receno:Mnogo je bolje "potepati" nekoliko vanzemaljaca iz omiljene igre uz kafu,cigaretu i dimljenu vesalicu(aaaaah ta dimljena vesalica...) i biti srecan koliko je to moguce,nego ceo zivot brinuti zbog holesterola,triglicerida(ili kako se vec zovu),jesti ovsene pahuljice,trcati i biti nesrecan.
Jerry McLafllin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2006, 18:02   #127
Maximus
Član
 
Član od: 4.12.2005.
Poruke: 32
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Citat:
Jerry McLafllin kaže:
Prvo bih zeleo da pozdravim Kuzmu(uveren sam da pomno procita sve sto je ovde o njemu napisano,mada to mozda i ne bi priznao).

Smatram se postovaocem lika i dela pomenutog Kuzme,ali nikako ne spadam u njegove fanove.

Ono sto me fascinira kod Kuzminih kolumni je veoma cesta podudarnost njegovih stavova sa mojim stavovima,odnosno istinitost onoga sto je napisano.
Sto se tice prethodne kolumne smatram da na pravi nacin prikazuje relativnost mnogih stvari,odnosno,u konkretnom slucaju-tzv.zdravog zivota.

Prica o pokojnom profesoru istorije iz srednje skole je veoma ilustrativna(slicnu stvar pominje Balasevic u pesmi "nevolem" : "...pa dzoging,takve najpre strefi sloging...")
Naravno zli jezici i plitki umovi su odmah pozurili da prokomentarisu kako Kuzma propagira nezdrav zivot,fastfood,pusenje...Sto naravno nije tacno.
Smatram da je Kuzmina poruka sledeca:Stanje koje nas um dostize u trenucima kada se igramo,na nekom nivou ne dozvoljava nam da ostarimo ni psihicki ni fizicki.
Jednostavnije receno:Mnogo je bolje "potepati" nekoliko vanzemaljaca iz omiljene igre uz kafu,cigaretu i dimljenu vesalicu(aaaaah ta dimljena vesalica...) i biti srecan koliko je to moguce,nego ceo zivot brinuti zbog holesterola,triglicerida(ili kako se vec zovu),jesti ovsene pahuljice,trcati i biti nesrecan.
Ne znam za vas ali ja mislim da je ovaj lik Kuzma
Maximus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2006, 18:03   #128
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Citat:
Jerry McLafllin kaže:
Ono sto me fascinira kod Kuzminih kolumni je veoma cesta podudarnost njegovih stavova sa mojim stavovima,odnosno istinitost onoga sto je napisano..
Nije to ništa čudno,jer MK povlađuje čitaocima.
Citat:
Jerry McLafllin kaže:
Sto se tice prethodne kolumne smatram da na pravi nacin prikazuje relativnost mnogih stvari,odnosno,u konkretnom slucaju-tzv.zdravog zivota...
Pitaj nekog lekara,da li je sve to relativno i da li zdrav život zaslužuje dodatak tzv.
Citat:
Jerry McLafllin kaže:
Naravno zli jezici i plitki umovi su odmah pozurili da prokomentarisu kako Kuzma propagira nezdrav zivot,fastfood,pusenje...Sto naravno nije tacno....
A šta propagira,možda trčanje i bavljenje fizičkom aktivnošću,pročitaj malo bolje kolumnu-od toga se dobija srčka-po mišljenju dr.Kuzmanovića.
Citat:
Jerry McLafllin kaže:
Smatram da je Kuzmina poruka sledeca:Stanje koje nas um dostize u trenucima kada se igramo,na nekom nivou ne dozvoljava nam da ostarimo ni psihicki ni fizicki
Otkud znaš da sprečava starenje,da nemaš možda 60 godina pa te gaming podmladio?Ovo već naginje ka nekom misticizmu.
Citat:
Jerry McLafllin kaže:
Jednostavnije receno:Mnogo je bolje "potepati" nekoliko vanzemaljaca iz omiljene igre uz kafu,cigaretu i dimljenu vesalicu(aaaaah ta dimljena vesalica...) i biti srecan koliko je to moguce,nego ceo zivot brinuti zbog holesterola,triglicerida(ili kako se vec zovu),jesti ovsene pahuljice,trcati i biti nesrecan.
Možda ti je sada sa 15-25 godina to "mnogo bolje",kada budeš imao 35-40 godina osetićeš posledice.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2006, 18:36   #129
Jerry McLafllin
Član
 
Član od: 7.10.2006.
Poruke: 80
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 36 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Citat:
paterfamilias kaže:
Nije to ništa čudno,jer MK povlađuje čitaocima.

Pitaj nekog lekara,da li je sve to relativno i da li zdrav život zaslužuje dodatak tzv.

A šta propagira,možda trčanje i bavljenje fizičkom aktivnošću,pročitaj malo bolje kolumnu-od toga se dobija srčka-po mišljenju dr.Kuzmanovića.

Otkud znaš da sprečava starenje,da nemaš možda 60 godina pa te gaming podmladio?Ovo već naginje ka nekom misticizmu.

Možda ti je sada sa 15-25 godina to "mnogo bolje",kada budeš imao 35-40 godina osetićeš posledice.
Mudro zborish,Oh Uchitelju Moj,
Zbog premudrih reci tvojih,
Protiv tog Kuzme Groznog,
U ljuti se spremam boj
Jerry McLafllin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2006, 19:57   #130
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Citat:
Maximus kaže:
A ne ide iz kojeg razloga...
On moze da prica, zato je i forum tu - to je ono prvo sto sam rekao. Ovo drugo na sta si ti ukazao i sto se navadno kosi sa prvim je ovo "Prosipas neke price na forumu a ti, ja i svi ostali koji citaju ovo znaju da neces nista uraditi, nego ces kad stigne sledeci broj casopisa opet pisati kritike a mi cemo da ih citamo, ti ces da se osecas pametnim i snaznim, kontradiktornim..."
Ajde o kakvom matiranju ti pricas,tesko tebi i tvojim klijentima ako studiras prava, ma tesko tebi ako studras uopste.
Summaru: On moze da prica zato je forum tu ali bi mu bilo lakse da to ne radi jer svi znamo da on nece nikada uraditi nesto povodom toga i da prestane da laze sebe i nas.
Hehe jer vidis pravnice o cemu se radi
Mali ti imas gadnih problema u zivotu. Ja ti ne mogu pomoci A ne znam zasto mislis da ne bismo nista ucinili povodom toga, pa zar forum nije pravo mesto za to. btw Da te ima malo cesce na forumu znao bi da ne kritikujem uvek mk. Dosta puta sam i uputio reci hvale, i ovoga puta imam samo reci hvale za tekstove u opisu igara "Company of Heroes" i "Faces of War", napisao ih je citko i socno, a da ne boli stomak Ali mu je zato tekst u rubrici "ja,igrac" ovog meseca po meni tezak promasaj.

ps Kada bi znao sine koji fakultet ja privodim kraju ne bi tako mislio a kamoli pisao. Sumnjam da bi uspeo da ga upises a o zavrsavanju da i ne pricamo. A nisu prava, ne budi toliko plitkouman ubuduce.

Citat:
Maximus kaže:
Ne znam za vas ali ja mislim da je ovaj lik Kuzma
Ovo je jedina stvar oko koje bi se mogli sloziti u ovom trenutku.

ps Sve ovo je dokaz da mk ima uticaja na mladju populaciju i da smo bili u pravu.

Edit: Mozda ziveci takav zivot mk ne snosi posledice jer zivimo u matriksu i on je svestan toga kao neo a mi nismo, jbte mk srpski neo-eto teme za sledeci month

Poslednja ispravka: Nicolas (10.10.2006 u 2:43)
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2006, 20:23   #131
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

ovaj txt je bez veze. olje nek pljuje malo telekom i politicare, to je interesantnije.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2006, 22:08   #132
su27killer
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 39 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Citat:
paterfamilias kaže:
Nije to ništa čudno,jer MK povlađuje čitaocima.
Kojim citaocima to povladjuje?! Sprda se AMDu iako zna da su 80% citalaca SK vlasnici AMDa.

Evo sad cu ti reci nesto, imam 2 AMDa kuci (nisam njihov fan jer ih jednostavno koristim zbog odnosa dobijeno/ulozeno), a Intel naravno ne volim (imao sam jednog, punu trojku). Njemce koje on voli ja ne podnosim, moglo bi se reci da sam cak i komunista. O cigarama ne bih jer roditeljima ne dam da zapale u mojoj sobi ni bilo kome ko udje u nju.

I pored svega ovoga meni su njegovi tekstovi zanimljivi jer covjek ima svoj STAV i bar mene ne smara, naravno ne moze ni svaka kolumna da bude nesto zanimljiva ali i on je ziv covjek.
su27killer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2006, 0:07   #133
djuricdjordje
Član
 
Član od: 17.4.2006.
Poruke: 96
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 9 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Жалосно и бедно је колико је Кузмановић опседнут неким мрачним стварима,попут Хитлера и зависности од никотина.Човек је изгледа потпуно потонуо у неки мрачни средњовековно-митолошки свет WoW,без изгледа да ускоро изађе из њега.
Требало би га мало натерати да апстинира од WoW,не би ли се мало повратио.Ако овако настави почеће да пропагира много горе ствари,убиства и слично,па ће то опет некима бити занимљиво и cool.
djuricdjordje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2006, 14:57   #134
Chikavela
Novi član
 
Član od: 10.10.2006.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Hehe koliko ste se popalili ovo je neverovatno. Dok je god Kuzme i njegovih kolumni imacete o cemu da balavite. Inace keva mi je neuropsihijatar i povremeno joj tutnem Kuzminu kolumnu da procita. Covek joj je simpatican i sve to sto pise je donekle Ok ,medjutim kad je procitala ovomesecnu pruzila mi je SK u ruke i rekla : "Nadam se da neces nalaziti zivotne inspiracije u njegovim tekstovima". Kraj. Tacka. Prestanite da smarate, a Kuzmi preporucujem ,pre nego sto sedne da se zraci, da se opremi zalihama muslija,badema i suvog grozdja pa nek se igra do mile volje. BTW Kuzma vise ne igra WoW , i po mom misljenu ovakva kolumna je upravo odraz njegovog stanja svesti bez doze blizzardove droge.
Chikavela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2006, 16:46   #135
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Citat:
Chikavela kaže:
Hehe koliko ste se popalili ovo je neverovatno. Dok je god Kuzme i njegovih kolumni imacete o cemu da balavite. Inace keva mi je neuropsihijatar i povremeno joj tutnem Kuzminu kolumnu da procita. Covek joj je simpatican i sve to sto pise je donekle Ok ,medjutim kad je procitala ovomesecnu pruzila mi je SK u ruke i rekla : "Nadam se da neces nalaziti zivotne inspiracije u njegovim tekstovima". Kraj. Tacka. Prestanite da smarate, a Kuzmi preporucujem ,pre nego sto sedne da se zraci, da se opremi zalihama muslija,badema i suvog grozdja pa nek se igra do mile volje. BTW Kuzma vise ne igra WoW , i po mom misljenu ovakva kolumna je upravo odraz njegovog stanja svesti bez doze blizzardove droge.
A zašto si osetio potrebu da tutneš kolumnu kevi da je pročita?
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2006, 18:45   #136
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Citat:
Chikavela kaže:
Kuzma vise ne igra WoW , i po mom misljenu ovakva kolumna je upravo odraz njegovog stanja svesti bez doze blizzardove droge.
Otkud ti informacija da se MK "skinuo" sa WoW?
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2006, 20:51   #137
Chikavela
Novi član
 
Član od: 10.10.2006.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Citat:
lijenština kaže:
A zašto si osetio potrebu da tutneš kolumnu kevi da je pročita?
Pa pazi , verni sam citalac SK i Kuzmine kolumne citam od prve. Mozda se neko seca kako je Kuzma u jednoj od njih davno (mrzi me da pretrazujem stare brojeve) napisao kako je batalio duvan i kako mu nece vise trebati orbit da bi prikrio neprijatan miris iz usta bla bla... Za strucno misljenje o profilu Kuzme nisam hteo da smaram kevu jer bi onda morala da iscita sve kolumne , ali posto ste se vi izfilozofirali ovde o tome kakav je Kuzma, sama cinjenica da je pre par godina jedno pricao a sada nesto potpuno suprotno ukazuje o kakvom je karakteru ovde rec. Ali ne krivim ga zbog toga , svi smo ljudi, Kuzmu gotivim zato sto je zabavan i njegove tekstove tako i shvatam. Ne zelim da mi MK ne daj Boze bude guru pa da gledam sve sta on radi pa da to isto cinim i ja. I povodom ove kolumne o propagiranju nezdravog zivota ..hmm.. mozda se to moze sagledati iz nekog drugog ugla...Slazem se da nije na mestu sto pise covek o tako nekim stvarima koje sugestivnu omladinu moze dovesti do propasti. Potpuno ste, svi vi koji pljujete MK, zaboravili na duhovni aspekt coveka. Svi ste zapenili, duvan,fastfood, buljenje u monitor ubija, naucne cinjenice bla bla. Sve su to procenti i nagadjanja. Evo citam u novinama Kubanci ceo zivot samo puse, piju, pevaju , vesele se, verovatno se malo zdravije hrane a dozive preko 80 godina. Znaci ljudima je lepo, ispunili su svoju dusu sa necim , u ovom slucaju sa zabavom. Stvarno kako neko moze da oboli od bilo kakve bolesti ako mu je srce puno a dusa cista. Mislim da se i MK tako oseca, radi ono sto voli, i uziva u tome. I sada na ovaj moj post moze da se pojavi opet neki u stilu : "ALI POBOGU ON UBIJA SVOJE TELO, A U ZDRAVOM TELU ZDRAV DUH" ili "On propagira nezdrav nacin zivota" itd. Ovo je samo moje misljenje i iznosim ga kao i svi ostali.
Eh da zaboravih da ti odgovorim na pitanje : Tutnuo sam kevi kolumnu da zena procita , neobavezno,kao sto rekoh ljudi se zabavaljaju citajuci njegove kolumne i ne shvataju ih ozbiljno kao neke przenice ovde. nisam hteo od nje da izvlacim nikakve zakljucke u vezi Kuzminog mozga, trust me.

Poslednja ispravka: Chikavela (10.10.2006 u 21:06)
Chikavela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2006, 21:02   #138
Chikavela
Novi član
 
Član od: 10.10.2006.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Citat:
paterfamilias kaže:
Otkud ti informacija da se MK "skinuo" sa WoW?
Posto izgleda nijedan post koji neko napravi u vezi MK ne moze da prodje a da ti nesto ne smaras, odgovoricu ti. I imam utisak da ti je bas nesto krivo sto je Kuzma batalio WOW. Moj ortak igra wow na serveru gde je igrao Kuzma i pre mesec dana guild u kojem je MK bio se raspao. Covek je transferovao character na neki drugi server i ne igra vise. I shavatam ga donekle, jer je u tom guildu jos od njegovog pocetka i kada se on raspao , verovatno Kuzma vise nije ni imao volje ni zelje da se ponovo smara sa nekim drugim virtuelnim likovima. Naravno sasvim je moguce da je napravio nekog drugog chara na nekom drugom serveru i da je krenuo da igra ponovo. Ali cisto sumnjam jer je bas dosta vremena ulozio u prethodnog lika.
Chikavela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2006, 21:36   #139
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Interesantno je kako Kuzma svaki puta nalupa gomilu gluposti u svojoj kolumni svakog meseca-da gluposti,jer covek ocigledno nema vise sta da kaze pa vec poduze vreme smara sa svojim tripovima....
Ne daj boze da pise nesto o IT-u ili igrackoj industriji
Realno koga briga kako se on hrani i sta misli o pornografiji na interentu-nisu svi igraci isti kao on i kako bi on hteo da vidi,a gomila klincadije uvek svrsava na svaku njegovu rec jer su njegove gluposti i srocene tako da se svide masi....
Sta da vam radim-shvaticete sve kad porastete malo....
Ono sto se meni ne svidja je eksponiranje Kuzme u SK-u do krajnjih granica(a tome je znatno doprinela njegova kolumna)kao da je neki brand(a u stvari je najobicniji k..ac na biciklu)-jbg 'oce se coveku posto je u redakciji...
Njegovi opisi su pre bili stvarno odlicni,a sad svaki njegov opis sve vise i vise pocinje da lici na njegovu louzy kolumnu i sve vise smara....
Tek da ne pominjem IO port i otvoreno glorifikovanje Intela bez nekih vidnih argumenata-toliko o profesionalizmu doticnog i casopisa u kome radi....
Da sam ja GLOD ja bih odmah tu kolumnu ukinuo,a postavio bi i drugog coveka za IO port-gomili decice kojoj je Kuzma neki umisljeni idol(jadni oni kazem ja!),bi mozda u pocetku malo trubila i plakala ,da bi posle par meseci sigurno sve zaboravili i vratili se ostatku casopisa i opisima igara gde je uostalom i Kuzmi mesto
Sve uz rizik da se i tiraz malo smanji,jer je kolumna tu zbog toga
Sa zaljenjem mogu da konstatujem da je SK nekad bio daleko ozbiljniji casopis,a sada kao(cuj kao!)da je pravljen za osobe u rasponu od 10-16 godina....
Na niske ste grane spali(kolumna i jos dosta toga potvrdjuje to),a zivite od stare slave sto je fakat
Toliko....
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2006, 23:51   #140
spire
Član
 
Član od: 20.7.2006.
Poruke: 57
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 10/2006 „Mračno božanstvo”

Kolumne su sve veća i veća beda,normalnom čoveku se povraća od Kuzmanovićevih "bisera".Nije vise u stanju da napise nesto normalno ili ne daj bože informativno,već smara li smara sa svojim bedastim tripovima.Kolumne su proteklih par meseci ogavno ruglo,jedana odvratna svaštara u kojoj ima svakakvih gadosti od otvorenog divljenja nacistima pa do ovih baljezgarija o nikotinu.
Piše kao nešto i u I/o portu ili o igrama,ali se njegov imidž bazira na ovoj odvratnoj kolumni.A i ti ostali tekstovi koje piše Kuzma nisu ništa naročito,njegovi opisi igara ne mogu ni da se primaknu Joksimoviću,Nagulovu,Novakoviću,Kostadinoviću,Koso vcu,Čmeliku itd.Svi ovi ljudi koji pišu o igrama,su toliko ispred Kuzmanovića,da bi mogli da mu drže časove.Ali najgori od svih njih je dobio čak i kolumnu da smara čitaoce svojim tripovima.A i u I/O portu odavno nema ničega korisnog sem eksponiranja Kuzmanovića.
spire je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 10/2006 oluja Sadržaj novog broja SK 224 12.10.2006 19:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com