Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.7.2007, 17:11   #121
Jaguar
Član
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 39 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Stvarno se zapitam kuda plovi ovaj "brod" Srbija, kada se ovoliko prašine diže oko jedne obične kolumne gde niko i nije prozvan..
Hoćeš da kažeš da se u drugim državama ljudi isključivo međusobno podržavaju?

Kako izgleda prosečan forum u USA, Nemačkoj, Britaniji ili Francuskoj?
Svi se međusobno vole, ne komentarišu ništa negativno?

Ako je neko spreman da svoje mišljenje iznosi u javnosti,
treba da bude spreman i na to da ljudi komentarišu sve u vezi
njegovog mišljenja i njega.

U stvari, ne sumnjam da je on spreman, ali nije Kuzma kriv što
čitava armija komesara štiti njegov lik i delo, iako on to verovatno nije ni tražio.
Jaguar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Jaguar na korisnoj poruci:
Daky (10.7.2007), Kaiser Soze (10.7.2007)
Stara 10.7.2007, 17:23   #122
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Bilo bi jako korisno da se svako od članova ponaša kao moderator, u smislu da ne spamuje temu, ne vredja druge i postuje isključivo ono što ima veze za temu. I svako ima pravo da se u jednom trenutku zapita "alo, pa kuda vodi ova rasprava?". Ja sam rekao da uopšte nije dostojanstveno napadati čoveka i voditi brigu o njegovom životu kao da je on crna ovca ove države. Nemam ništa protiv opravdane kritike, al odredjeni postovi koji se ovde vidjaju nemaju šta da traže ne na ovom forumu, već u životu. Dobro kaže Ulmawen

I ja ovde ne stajem na stranu MK, već na stranu svakog pojedinca koji je izložen ovakvoj raspravi, gde se raspravlja o njegovom ličnom životu i duševnom stanju. Stvarno se zapitam kuda plovi ovaj "brod" Srbija, kada se ovoliko prašine diže oko jedne obične kolumne gde niko i nije prozvan..
Slazem se sa vecinom napisanog, sem sa tim da ne treba voditi brigu o njegovom zivotu jer on sam natura svoja licna iskustva u mnogom clancima, a ovomesecni je odlican primer toga. Tako da ako ne zeli da ljudi o tome komentarisu ne treba da pise clanke o tome. Niko ne bi njega licno ni komentarisao da on ne pise o sebi. Realno ovaj tekst o selidbi treba da bude na nekom blogu a ne u casopisu.
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2007, 18:28   #123
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
Jaguar kaže: Pregled poruke
Hoćeš da kažeš da se u drugim državama ljudi isključivo međusobno podržavaju?

Kako izgleda prosečan forum u USA, Nemačkoj, Britaniji ili Francuskoj?
Svi se međusobno vole, ne komentarišu ništa negativno?

Ako je neko spreman da svoje mišljenje iznosi u javnosti,
treba da bude spreman i na to da ljudi komentarišu sve u vezi
njegovog mišljenja i njega.

U stvari, ne sumnjam da je on spreman, ali nije Kuzma kriv što
čitava armija komesara štiti njegov lik i delo, iako on to verovatno nije ni tražio.
Ne, nisam na to mislio.. Ovakav komentar kao što si ti sada naveo je sasvim OK, jer ne vredja nikoga i iznosiš svoje mišljenje. Ali kritičari ovde ponekad idu do takvih ekstrema, da ponekad pomislim iz njihovih postova da oni stvarno mrze kuzmu iz dna duše. Mislim to je glupo totalno. Kritičari koji kritikuju njegov tekst moraju svoje kritike sklopiti tako da se može nešto korisno izvući iz toga, a ne da se sastoje iz čistih prozivka. Za ovo pogledajte u predhodnoj kuzminoj kolumni moj post što se tiče Guild Warsa.
Citat:
Kolumna je lični komentar istaknutog novinara nekog lista na neku pojavu. Za razliku od reportaža i ostalih tekstova koji bi trebalo da budu objektivni, kolumna podleže subjektivnosti autora, zato se grafički drugačije predstavlja od ostatka časopisa.
Mislim u ovome vam sve piše.
Citat:
Slazem se sa vecinom napisanog, sem sa tim da ne treba voditi brigu o njegovom zivotu jer on sam natura svoja licna iskustva u mnogom clancima, a ovomesecni je odlican primer toga. Tako da ako ne zeli da ljudi o tome komentarisu ne treba da pise clanke o tome. Niko ne bi njega licno ni komentarisao da on ne pise o sebi. Realno ovaj tekst o selidbi treba da bude na nekom blogu a ne u casopisu.
Naravno, ali treba komentarisati samo informacije koje je on nama pružio u tekstu. Mislim šta je sledeće, koliki mu je bio prosek studiranja?. Mislim da je to totalno bezveze.
Citat:
Zaista me mrzi da krenem da citiram redom "odbrane" raznih ljudi koji ( sto moderatora sto urednika ) su branili Quzmanovica.

I ako si Sale promasio poentu moga posta, da objasnim. Nece mu pasti kruna s glave ako ovde napise 3 reda teksta i kaze, pa znate, ja mislim tako i tako...
Vidiš dobro si stavio "odbranu" pod znacima navoda. Jer to nije odbrana njega, nego naše(moje) mišljenje. A to da bi mogao da se pojavi ovde.. Pa slažem se sa time, ali opet ga razumem zašto ne želi da učestvuje u ovoj raspravi. Nikad mu ljudi ne bi dali mira. Ovakve rasprave u suštini ne bi vodile nigde, trajale bi u nedogled i on bi jednostavno morao da ih ignoriše(ili bar ne postuje u njima) kako bi sačuvao zdravlje
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2007, 19:04   #124
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Nisam odavno procitao 7 strana odjednom na nekoj temi...Vi svi kao da jos ne shvatate da su Paterfamilias i Kuzma drugovi?

Sto se tice kolumne, meni je cool!Kad bi i svi pisali neku zivotnu kolumnu 1 mjesecno mogu da zamislim sta bi nalupali i kakve bi to price bile.Iako vecina tu nesto pljuje po kolumni siguran sam da svi kad kupe SK prvo citaju Kuzmin tekst.

Sto se tice njegovog opisivanja igara mogu reci da dobro radi pos'o mada mi se vise svidjaju opisi koje Macedonic pise...

P.S.Vojo, je li Kuzma sam odgovara na pitanja citalaca ili drugi odgovaraju, a on samo uredjuje rubriku?Mislim, ako sam odgovara na pitanja onda je on novinar-inzinjer genije...bla bla bla
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2007, 21:41   #125
TheProphecy
Član
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 486
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 79 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Najzanimljivija Kuzmina konstatacija vezana je za akcenat u BG-u. Kakva parodija da neko iz NS-a, i u globalu iz Vojvodine, kaze za neki akcenat da je uzasavajuc. Slusati Beogradjane je cudno, a Novosadjane komicno .

Izgleda da neki od moderatora bas ne voli komentare paterfamilias-a
TheProphecy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2007, 22:05   #126
Jaguar
Član
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 39 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
TheProphecy kaže: Pregled poruke
Najzanimljivija Kuzmina konstatacija vezana je za akcenat u BG-u. Kakva parodija da neko iz NS-a, i u globalu iz Vojvodine, kaze za neki akcenat da je uzasavajuc. Slusati Beogradjane je cudno, a Novosadjane komicno .
Eh, svakome je neki drugi naglasak čudan.

Da vidiš samo kako Nemci iz Minhena prevrću očima kada
govori neko iz Hamburga.

Citat:
Izgleda da neki od moderatora bas ne voli komentare paterfamilias-a
To je gnusna laž!
Jaguar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2007, 22:43   #127
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Aman, ljudi, opet ste paterfamiliasu izbrisali post! Ovaj poslednji stvarno nije bio loš, i bez ikakvog vređanja bilo koga. MK jeste javna ličnost, i mora da trpi negativne posledice svog statusa.

U "Ja, igrač" ima i puno primera stvarno ljigavog podilaženja Miodragu Kuzmanoviću. Mogli biste, makar promene radi, da izbrišete i neki takav post.

Ne znam osobu na ovom forumu sa kojom bi se manje složio nego sa "paterom", ali dajte coveku da kaže šta misli ako to kaže na pristojan način.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2007, 23:29   #128
TheProphecy
Član
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 486
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 79 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Aman, ljudi, opet ste paterfamiliasu izbrisali post! Ovaj poslednji stvarno nije bio loš, i bez ikakvog vređanja bilo koga. MK jeste javna ličnost, i mora da trpi negativne posledice svog statusa.

U "Ja, igrač" ima i puno primera stvarno ljigavog podilaženja Miodragu Kuzmanoviću. Mogli biste, makar promene radi, da izbrišete i neki takav post.

Ne znam osobu na ovom forumu sa kojom bi se manje složio nego sa "paterom", ali dajte coveku da kaže šta misli ako to kaže na pristojan način.
Slazem se. I ja sam procitao njegov post, i stvarno nije bio uvredljiv. Pored tolikog brisanja, ova tema postaje besmislena jer je moderatori konstruisu u onom smeru koji zadovoljava njihove kriterijume. Ako ste vec stavili ovu temu sa namerom da ljudi iznesu svoje stavove o onome sto MK pise, onda nemojte brisati one postove koje nikoga ne vredjaju. Meni se zadnji Kuzmanovicev text dopao, ali i da nije verovatno to ne bih "rekao", iz prostog razloga sto me mrzi da pisem nesto ste ce odmah biti obrisano.
TheProphecy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2007, 23:30   #129
M1los
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2006.
Lokacija: Prijedor, RS
Poruke: 1.475
Zahvalnice: 781
Zahvaljeno 105 puta na 83 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku M1los
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Jeste da mi paterfamilias nije drag, ali stvarno nije u redu što ste mu obrisali zadnji post, jer stvarno u njemu nisam mogao naći ništa uvredljivo.
M1los je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2007, 23:34   #130
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

I nekoliko mojih postova je bilo obrisano pa se nisam bunio . Mislim, trebaju da se bršu svi postovi koji nisu u skladu sa pravilima bez diskriminacije . paterfamilias je svojim postovima punih(po meni) nepotrebnih, neosnovanih kritika punih mržnje prema MK doveo sebe do situacije kada bi čovek trebao da mu zabrani uopšte postovanje u ovom delu foruma. Pohvaliti nekog čoveka je jedno dok je kritikovati ga, biti nepristojan i "lupati gluposti" sasvim druga stvar. Pogledaj koliko postoji postova u kojima se ljudi ne slažu sa kuzmom. Poprilično zar ne? Zašto oni nisu obrisani? Pa zato što ljudi nisu izgradili svoj ugled na forumu čistim prozivkama i provokacijama, nego su davali konstruktivne kritike.
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2007, 23:59   #131
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Aman, ljudi, opet ste paterfamiliasu izbrisali post! Ovaj poslednji stvarno nije bio loš, i bez ikakvog vređanja bilo koga. MK jeste javna ličnost, i mora da trpi negativne posledice svog statusa.
Naravno da sam mu obrisao post i cinicu to sve dok ne prestane sa "skupstinskim forama" da se prica vrti oko neceg nebitnog. Opet je pokusao da vrati diskusiju na sever-jug razlike, pravni fakultet MK-a (pominjan vec milion puta)... Ono sto je paterfamilias-u poslo za rukom u par prethodnih tema, da odgovara na svaku drugu poruku i diskusiju cini besmislenom, se nece ponoviti (zalilo se i dosta clanova meni licno na PM zasto dozvoljavam takvim ljudima da spamuju). Ako bude pisao o svom misljenju na txt kolumne necu mu obrisati post. Ako nastavi "hate" i ne kaze nista konstruktivno... zao mi je, pocecu da delim zvanicna upozorenja.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku oluja na korisnoj poruci:
M1los (11.7.2007), Sale013 (11.7.2007)
Stara 11.7.2007, 0:01   #132
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Bilo bi jako korisno da se svako od članova ponaša kao moderator, u smislu da ne spamuje temu, ne vredja druge i postuje isključivo ono što ima veze za temu. I svako ima pravo da se u jednom trenutku zapita "alo, pa kuda vodi ova rasprava?". Ja sam rekao da uopšte nije dostojanstveno napadati čoveka i voditi brigu o njegovom životu kao da je on crna ovca ove države. Nemam ništa protiv opravdane kritike, al odredjeni postovi koji se ovde vidjaju nemaju šta da traže ne na ovom forumu, već u životu. Dobro kaže Ulmawen

I ja ovde ne stajem na stranu MK, već na stranu svakog pojedinca koji je izložen ovakvoj raspravi, gde se raspravlja o njegovom ličnom životu i duševnom stanju. Stvarno se zapitam kuda plovi ovaj "brod" Srbija, kada se ovoliko prašine diže oko jedne obične kolumne gde niko i nije prozvan..
Ma kontam te u potpunosti, meni je ovo samo smesno i nista vise ali eto zasmeta mi sto se neka misljenja osobravaju a druga ne iako ne sadrze sadrzaj protivan pravilima. Postujem ja Kuzmin licni zivot i nikakve pojedinosti me ne zanimaju ni najmanje, mozda eto ukoliko planiram kupovinu nekog pieca harvera pa da znam cisto informativno sta upuceniji ljudi kao on koriste i to je sve.....
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 0:43   #133
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Pohvaliti nekog čoveka je jedno dok je kritikovati ga, biti nepristojan i "lupati gluposti" sasvim druga stvar. Pogledaj koliko postoji postova u kojima se ljudi ne slažu sa kuzmom. Poprilično zar ne? Zašto oni nisu obrisani? Pa zato što ljudi nisu izgradili svoj ugled na forumu čistim prozivkama i provokacijama, nego su davali konstruktivne kritike.
A zashto nema pravo da ga kritikuje?
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 0:47   #134
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
Garson kaže: Pregled poruke
A zashto nema pravo da ga kritikuje?
U samom citiranom tekstu si mogao da nadješ odgovor. A odgovor je da se njegove kritike svode na čisto omalovažavanje, nisu konstruktivne i uperene su lično prema autoru teksta a ne ka samom tekstu.
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 0:57   #135
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
U samom citiranom tekstu si mogao da nadješ odgovor. A odgovor je da se njegove kritike svode na čisto omalovažavanje, nisu konstruktivne i uperene su lično prema autoru teksta a ne ka samom tekstu.
Nabrojao si :kritikovati, biti nepristojan i lupati gluposti...Da ga kritikuje sme, da bude nepristojan ne sme.
Drugo, teshko je odvojiti kritike na racun teksta od autora tog teksta, shto je i logicno.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 1:56   #136
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

A da se vratimo malo samom tekstu kolumne?
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 3:48   #137
Kaiser Soze
Član
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: 524570
Poruke: 496
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kaiser Soze
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Meni je zaista krivo sto moram da budem kocnicar svega pomenutog i da zamolim da se Kuzmanovic smiluje i ovde napise rec dve o svim "optuzbama" pantermilifasu ( ili kako se vec zove. No disrespect ). Time da njemu zacepi usta a mi da idemo dalje.
Takodje potpisujem ovu ne formalnu peticiju da se coveku ne brisu postovi ako zaista, kao sto rekose kolege forumasi iznad, nije bilo nicega lose u njima.

Hvala.
Kaiser Soze je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 6:56   #138
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
P.S.Vojo, je li Kuzma sam odgovara na pitanja citalaca ili drugi odgovaraju, a on samo uredjuje rubriku?Mislim, ako sam odgovara na pitanja onda je on novinar-inzinjer genije...bla bla bla
Naravno da odgovara. Ko bi drugi naredio streljanje za primer ostalim saradnicima. Tipican Quzma humor.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 10:52   #139
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Naravno da sam mu obrisao post i cinicu to sve dok ne prestane sa "skupstinskim forama" da se prica vrti oko neceg nebitnog. Opet je pokusao da vrati diskusiju na sever-jug razlike, pravni fakultet MK-a (pominjan vec milion puta)... Ono sto je paterfamilias-u poslo za rukom u par prethodnih tema, da odgovara na svaku drugu poruku i diskusiju cini besmislenom, se nece ponoviti (zalilo se i dosta clanova meni licno na PM zasto dozvoljavam takvim ljudima da spamuju). Ako bude pisao o svom misljenju na txt kolumne necu mu obrisati post. Ako nastavi "hate" i ne kaze nista konstruktivno... zao mi je, pocecu da delim zvanicna upozorenja.
Tih par clanova koji su ti slali pm da brises postove Kuzminog druga Paterfamiliasa su se vec izofirali!Pogledajte ko se zahvalio Oluji na ovoj poruci i skonatcete o cemu pricam!

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
U samom citiranom tekstu si mogao da nadješ odgovor. A odgovor je da se njegove kritike svode na čisto omalovažavanje, nisu konstruktivne i uperene su lično prema autoru teksta a ne ka samom tekstu.
Ovaj, Sale ti si od skora moderator ili sam ja rijetko na forumu pa sam neupucen?!Chudno je da kad neko postane mod da ide uz dlaku adminima ili kako vec sam to trebao da kazem.bla bla bla Postujem modove koji se ne slazu, kontriraju i suprotstavljaju osatlim adminima i modovima!

Citat:
Kaiser Soze kaže: Pregled poruke
Meni je zaista krivo sto moram da budem kocnicar svega pomenutog i da zamolim da se Kuzmanovic smiluje i ovde napise rec dve o svim "optuzbama" pantermilifasu ( ili kako se vec zove. No disrespect ). Time da njemu zacepi usta a mi da idemo dalje.
Takodje potpisujem ovu ne formalnu peticiju da se coveku ne brisu postovi ako zaista, kao sto rekose kolege forumasi iznad, nije bilo nicega lose u njima.
Hvala.
Evo coveka koji postuje ovu neformalnu peticiju da se ne brisu postovi Kuzminog druga Paterfamiliasa.Znaci, ima dosta ljudi kojima smeta i kojima ne smetaju postovi Paterfamiliasa tako da Oluja treba da bude nepristrasan sto se toga tice!

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Naravno da odgovara. Ko bi drugi naredio streljanje za primer ostalim saradnicima. Tipican Quzma humor.
Ako je ovo tacno onda stvarno cijenim Kuzmu zbog njegovog poznavanja softversko-hardverske problematike!
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 12:07   #140
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: 7/2007 „Sizzlin' čuburah”

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
Ovaj, Sale ti si od skora moderator ili sam ja rijetko na forumu pa sam neupucen?!Chudno je da kad neko postane mod da ide uz dlaku adminima ili kako vec sam to trebao da kazem.bla bla bla Postujem modove koji se ne slazu, kontriraju i suprotstavljaju osatlim adminima i modovima!
Pogledaj sve moje postove od kada sam postao član foruma, i pogledaj postove koje sam ostavljao u kuzminoj kolumni i videćeš da nikad nisam promenio mišljenje. Ja sam svoj čovek i imam svoje mišljenje. Ja ne držim stranu oluje ili kuzme kao moderator nego kao čovek. Ali odustao sam od toga da se prepucavam sa osobama koje nikad neće shvatiti prvi post ove teme. Kao što ne treba raspravljati lično o MK, ne treba ni o Paterfamiliasu.. Sve može na mnogo lepši i poučan način da se kaže.
A što se tiče mog mišljenja o Kuzmi. Pa u početku nisam pratio kako se zovu novinari dok nisam primetio(davno) da mi se odredjeni opisi igara više svidjaju od ostalih i da imam isti takav ukus. Te tekstove je pisao MK, i od tada mi je zapao za oko, uvek čitam prvo njegovu kolumnu i odgovore na pitanja, tekstove igara pa sve ostalo.. Neko ga voli, neko ga ne voli.. Ali trebali bi svi da ga poštujemo. U proslom tekstu se nisam složio sa njim pa nisam tražio njegovu glavu na tanjiru.. Mislim ovde mogu prilično strašne stvari da se pročitaju. Podseća me na skupštinu
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 7/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 87 13.8.2007 14:16


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com