Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.1.2006, 5:24   #61
snoop
Guest
 
Poruke: n/a
Exclamation Re: Kuzma

daj manite se kine...
Nego imam jedno pitanje za moderatore: posto sam danas poceo da igram WOW mozete li reci na kom serveru igra Quzma ili bar koji je sad level?
 
Stara 6.1.2006, 0:30   #62
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Kuzma

Hahaha! Ovde pola ljudi ne zna o cemu prica i duboko veruju u neku svoju "istinu" o zivotu, politici i svemu ostalom... U svakom slucaju onaj ko ne zna da se malo nasmeje kuzminim tekstovima, da shvati njihovu sustinu i ne ulazi u svadju kako je kuzma ko zna sta...itd... taj ne zna da zivi. Svaka cast kuzmi na odlicnim tekstovima i ko voli nek izvoli, ko ne voli nek ga obidje.
Citat:
ja sam ih igrao u svoje vreme ali bez preterivanja i uz nadzor pre svega roditelja ali i države.Kada se napuni određeni broj godina to interesovanje bi bilo prirodno bilo da se izgubi
E ovo jos u zivotu nisam cuo... Uglavnom nek ljudi zive ko kako zeli, sto se mesati i naturati neki svoj "moral"... A kina ima jednu veliku prednost nad ostalima, a to je MNOGO ljudi.. nemoj je porediti sa srbijom, a i svaka drzava koja ogranicava slobodu gradjana uopste za mene nije drzava!
Sale013 je offline  
Stara 6.1.2006, 1:00   #63
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Kuzma

Hoces da kazes da ni jedna drzava nije "drzava"?
Reloader je offline  
Stara 6.1.2006, 2:07   #64
Zenit
Novi član
 
Član od: 6.1.2006.
Lokacija: dembelija...
Poruke: 24
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kuzma

evo od mene 2 stvari o Kuzmi a to je vise stvari...
Ume da me nasmeje i odusevi u vecini situacija, sto je jel'te plus...
Ono sto mi se ne svidja je definitivno stav o AMD-u, al' zato me i ne brine mnogo posto mnogo vise verujem njegovim kolegam koji recenziraju hardver, smatram ih kompetentnijim... Ono sto mu nikada necu oprostiti, je sto 'Hearts Of Iron II' nije bila 'igra meseca'... Inace, imamo potpuno isti ukus po pitanju igara, sto je takodje plus (mislim za njega...)
voah, ja govorio...
Zenit je offline  
Stara 6.1.2006, 2:30   #65
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Kuzma

Pa ne bira on igru meseca...
Reloader je offline  
Stara 6.1.2006, 2:32   #66
Zenit
Novi član
 
Član od: 6.1.2006.
Lokacija: dembelija...
Poruke: 24
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kuzma

svestan sam te cinjenice , al' mogao je da ih ubedi/potkupi...
Zenit je offline  
Stara 6.1.2006, 12:40   #67
Slick
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 51
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Kuzma

SK kupujem u zadnje vreme vise mehanicki. Bad habit
Sve sto me interesuje ima da se nadje i na netu. Ipak ima jos uvek sto-sta da se procita i da se nauci iz SK.
Da ovako negledam forume ne bih imao definisan stav o fenomenu MK. Kad se toliko ljudi izjasnilo, rad je bio da i ja zauzmem neki stav
Kad procitam njegove textove namacu se zakljucci o njemu: subjektivan(sa namerom, u ovo slucaju nije mana), nimalo me ne pogadjaju njegovi textovi, skoro nikad ne procitam nesto novo(sto nisam znao) i mora se priznati da mu cesto uspeva da bude duhovit u dosetkama i temema.
Ja smatram (vec je neko naveo) da je vecina forumasa (mada ima i izuzetaka, svako li postuje) dovoljno pametna i bez textova Kuzme. Opet, nista nemam protiv, neka covek radi svoj posao.
Slick je offline  
Stara 6.1.2006, 19:59   #68
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Kuzma

Citat:
Reloader kaže:
Hoces da kazes da ni jedna drzava nije "drzava"?
U pravu si donekle ... Ma znas ti na sta sam mislio. Treba imati nekih ogranicenja ali ne preterivati, zabraniti zlocine ali ne i slobodu.
Sale013 je offline  
Stara 10.1.2006, 23:32   #69
quick
Član
 
Član od: 10.1.2006.
Poruke: 61
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Kuzma

svidja mi se lik
stvarno ima ****
quick je offline  
Stara 10.1.2006, 23:34   #70
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Kuzma

Za sta? Za lupetanje bez osnova? Da ima ****, doshao bi na forum da odbrani svoje stavove, ne bi sedeo kuci i krio se iza WoW character ega...
Reloader je offline  
Stara 11.1.2006, 0:46   #71
Apostol
Član
 
Član od: 29.11.2005.
Poruke: 384
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 88 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Kuzma

Ma mogu i ja da izadjem na ulicu i izlupetam sve sta mi lezi na dusi,samo je problem sto ce svi da me gledaju kao dileju ...Mada mi je drago da neko napise nesto zdravorazumski u odnosi na svakojake koji se pojavljuju u drugim casopisima ili na svakojakim televizijama.
Apostol je offline  
Stara 11.1.2006, 4:27   #72
quick
Član
 
Član od: 10.1.2006.
Poruke: 61
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Kuzma

@Reloader
Moze i to lupetanje bez osnova
Ako ti ***** javno protiv vlade i optuzujes je da su lopovi naravno da za to treba da imas ****.

@Apostol
Onda izadji i lupetaj, ni ispasti dileja nije nimalo prijatno
Kad smo kod toga, zasto mislis da je kuzma ispao dileja? (ako si ga uopste povezao sa ovim svojim primjerom)

Citat:
A sama cinjenica da je ta rubrika izazvala ovoliko kontraverza i da su odredjeni ljudi izrazili cak i neku vrstu mrznje prema Kuzmanovicu, dovoljna je da se postavi pitanje da li je njeno uvodjenje bio dobar potez.
Samo totalni iskompleksirani kreten moze da mrzi autora neke kolumne koja govori o trenutnom stanju o IT-u u zemlji, sve da su to bile i neistine (sto ja ne mislim bas).

Citat:
To je bio komunisticki zlocin. Kina je dosta napredovala u pogledu demokratije od tog dogadjaja.
Kakva je to demokratija ako te u svojoj sobi za svojim racunarom kontrolisu koliko ces da igras igre? Strashno je napredovala demokratski
quick je offline  
Stara 11.1.2006, 10:21   #73
proxy
Član
 
Član od: 11.1.2006.
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kuzma

Da li ovde ima slobode govora... Sve zataskavate... Gori ste od odnog Hadzi Antica sto je bio disha vash za vreme Slobe... Brukate casopis... A bas sam fan... Izgleda da dozvoljavate da vas samo hvale... A primedbe su zabranjene... Koji komunizam j..bote... Strasno... Razocarali ste me... Kuzmanovic vam je sve... E pa izvinite sto sam ga povredio mozda... Ludilo... Da nije on neki suvlasnik casopisa... I sto na novogodisnju stranu niste stavili neku lepoticu sa silikonima nego zagorelog Kuzmu...
proxy je offline  
Stara 11.1.2006, 10:58   #74
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Kuzma

To nije tačno. Svakome je dozvoljeno da iznese svoje mišljenje, ako to uradi na pravi način, znači bez vređanja, bez previše sočnih "***************sisa" izraza, bez pozivanja na nasilje i kršene zakona, i naravno uz poštovanje ostalih pravila foruma. Ukoliko neko to ne ispoštuje biće cenzurisan ili obrisan, bez obzira da li je njegovo mišljenje o SK ili bilo kojem delu SK negativno ili pozitivno.
Marko_L je offline  
Stara 11.1.2006, 11:32   #75
proxy
Član
 
Član od: 11.1.2006.
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kuzma

Citat:
Marko_L kaže:
To nije tačno. Svakome je dozvoljeno da iznese svoje mišljenje, ako to uradi na pravi način, znači bez vređanja, bez previše sočnih "***************sisa" izraza, bez pozivanja na nasilje i kršene zakona, i naravno uz poštovanje ostalih pravila foruma. Ukoliko neko to ne ispoštuje biće cenzurisan ili obrisan, bez obzira da li je njegovo mišljenje o SK ili bilo kojem delu SK negativno ili pozitivno.
Da li sam ja nekoga uvredio? Zasto ima obrisanih postova? Ajde mi odgovori na to?.

P.S. O svetu kompjutera imam najlepse misljenje... Ali kao veran citaoc mislim da imam prava da iznesem svoje kritike...
proxy je offline  
Stara 11.1.2006, 13:09   #76
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Kuzma

Tvoja žalba je u stilu "Zašto onaj uzima ono iz onoga"
Ili u prevodu, ne znam na koje obrisane postove konkretno misliš, jer to nisi napisao, a ja nisam vidovit da bih mogao da znam na šta ti misliš. Svaki post koji je obrisan, obrisan je sa razlogom. Nikome ovde nije stalo da se iživljava nad korisnicima, već da se održi neki red, a sad što neko to ne može da shvati već svaku moderatorovu intervenciju shvata kao tlačenje, to nije moj problem. Ako misliš da ti je neko obrisao poruku bez razloga i da si zbog toga oštećen (ovo važi i za ostale), slobodno se obrati meni ili nekome od moderatora na PP, navedi tačno u kojoj temi ti je obrisana ta poruka, šta je pisalo u toj poruci, na kojoj strani se nalazila (ako tema ima više strana), pa ćemo razmotriti, jer svaku obrisanu poruku moderatori mogu da vide. Naravno, pre svega toga, prvo pročitaj pravilnik i proveri da nisi prekršio neko, jer ako jesi, obrazloženje nećeš dobiti, jer je ono samo po sebi jasno, a ako budeš spamovao, ideš na ignore listu
U svakom slučaju, pokazujem ti da sam voljan da korisnicima izađem u susret ako su stvarno oštećeni i ako je stvarno neko napravio grešku, jer i moderatori su živi ljudi, pa mogu da pogreše...ali i korisnik treba da izađe nama u susret tako što će precizno da navede na šta se žali i šta mu konkretno nije jasno, a ne da nagađamo.
Mada, konkretno u slučaju Kuzme, sve poruke su obrisane s razlogom. I one u kojima se Kuzma napada u stilu "Kuzma je derpe", ali i u onima u kojima se Kuzma brani na isti vulgaran način, bez argumentovanih činjenica.
Marko_L je offline  
Stara 11.1.2006, 13:21   #77
proxy
Član
 
Član od: 11.1.2006.
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kuzma

Pazi ovako, bio je neki post,ne znam od koga ali je glasio "treba da se zove svet kuzmanovica a ne sk" Tako nekako... Da li je to uvreda? Uostalom,zasto toliko branite tog lika... Ne kapiram... Pa njegovi textovi su krajnje smesni...
proxy je offline  
Stara 11.1.2006, 17:51   #78
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Kuzma

" Za lupetanje bez osnova? Da ima ****, doshao bi na forum da odbrani svoje stavove, ne bi sedeo kuci i krio se iza WoW character ega..."

Zasto da dodje na forum?Da klinci kao ti,koji cuce za kompjuterom ceo dan i kriju se iza nicka,skacu po glavi.Moram da kazem da mnogo pustas ****.Ja ne razumem zasto toliko dranje oko njegovih kolumni.I to ajde da se komentarisu kolumne,nego najgore moguce stvari se pisu o njemu licno.Ili pljuvanje "do jaja" ili ga hvale do nebesa.Ja se divim nekim ljudima ovde.Toliko su optereceni Kuzmom da to pocinje da nervira.Imate li vi ljudi zivot ili morate da se isticete na forumu tako sto pljujete nekog drugog??I to jos da se hvali kako je 6. po reputaciji...To je tacno za konfiskaciju kompjutera i zabrane koriscenja istog dokle god se ne zavrsi neka skola.Eto,Kuzma je pravnik.Bar ima neku diplomu.Vi koji ga pljujete vrlo verovatno nemate zavrsen faks,mozda cak ni srednju.Ma i ko ga je terao da pise o crnom AMD-u...

Mislim da covek treba da se podrzi jer daje neku originalnost SK-u koja je tako potrebna sada kada su svi drugi oblici iscrpljeni(originalnosti).Neki prodaju CD sa drajverima,SK ima kolumnu zbog koje se svi mi ovde poklasmo.
Jos jednom:ako se ne slazes sa njegovim misljenjem reci,ali nemoj da pljujes coveka ako ga licno ne znas.A ni tada to nije pozeljno,ali je ovo ipak Srbija.Ovde se zivi od pljuvanja.I dugog jezika.
ACHTUNG je offline  
Stara 12.1.2006, 12:21   #79
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.932
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Kuzma

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
" Za lupetanje bez osnova? Da ima ****, doshao bi na forum da odbrani svoje stavove, ne bi sedeo kuci i krio se iza WoW character ega..."
Keep it cool...
oluja je offline  
Stara 12.1.2006, 12:31   #80
proxy
Član
 
Član od: 11.1.2006.
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kuzma

Opet mi brishete postove... Izvinite shto diram mrtvog Kuzmu... Pa ovde nema slobode govora.. A ovaj iznad mene ne brishesh... A vredja ljude?
proxy je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com