Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Grafički softver i radovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Grafički softver i radovi Programi za pregled slika, programi za obradu vektorskih i rasterskih slika, programi za projektovanje, modelovanje i rendering, konvertori; takođe i primeri fotografija i radova

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.12.2005, 17:50   #21
kinteC
paparazzo
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Zip fajl!
Poruke: 1.165
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 601 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Regrutacija!

trebaju nam staticni objekti...to nam bas fali.. I neko ko ce da radi zvuk.Sto se tice staticnih objekata, to mozemo i sami, ali je problem zvuk...
kinteC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2005, 11:11   #22
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Regrutacija!

Citat:
SuperG kaže:
Aj'te pametni modovi, odgovorite mi na pitanje, gde pise da nick tipa "cetnik" nije dozvoljen?
Meni taj nick lično nije smetao, ali bi se mogao naći neko kome bi! Svako ima svoja shvatanja i uverenja, pa i u pogledu cetnika ili partizana! Neko voli jedne, neko druge, pa bi moglo doći do sukoba izmedju članova i uništenja ovakve jedne svojevrsne zajednice. Baš to što će pisati cetnik ili kintec ovde uopšte nije bitno, bitno je da piše, odgovara, pita, a da to bude takvo da modovi ne obrišu! Razumeš???
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2005, 18:32   #23
SuperG
Veteran
 
Član od: 16.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 20 puta na 16 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku SuperG
Određen forumom Re: Regrutacija!

Citat:
Highlander kaže:
Meni taj nick lično nije smetao, ali bi se mogao naći neko kome bi! Svako ima svoja shvatanja i uverenja, pa i u pogledu cetnika ili partizana! Neko voli jedne, neko druge, pa bi moglo doći do sukoba izmedju članova i uništenja ovakve jedne svojevrsne zajednice. Baš to što će pisati cetnik ili kintec ovde uopšte nije bitno, bitno je da piše, odgovara, pita, a da to bude takvo da modovi ne obrišu! Razumeš???
Ne bi me cudilo da se i nick "Srbin" nadje na "black listi"...
SuperG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2005, 20:32   #24
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Regrutacija!

Citat:
SuperG kaže:
Ne bi me cudilo da se i nick "Srbin" nadje na "black listi"...
Mislim da ovaj off topic sam vec govori da je bilo potrebno da promeni nik, meni licno ne smeta, ali zarad mogucih problema koji mogu da se dese raznim nesporazumima, bolje je biti na sigurnom... Moderatori ovog foruma ce insistirati da se izbegava bilo kakva politika, nacionalizam, religija,... (a znamo da "balkanci" vole da se natezu bas oko istih) i sve sto nije vezano za teme kojima se SK bavi.
"Kintec" pravi odlicne postove i hoce da pomogne drugima i ne bi zeleo da sada nastane neki nesporazum, ovo nije nista licno, samo predostroznost.
Da i ovo ne bude off, zelim vam da napravite odlicnu igru i zaradite gomilu para.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2005, 22:30   #25
kinteC
paparazzo
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Zip fajl!
Poruke: 1.165
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 601 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Regrutacija!

ok, tnx sto se igrice tice, mada ce biti besplatna... Cilj nam je da napravimo kvalitetnu igru, kroz koju se moze nauciti nesto od wwII na ovim prostorima( ne samo istorijski vec i o oruzju...)
Sto se mog bivseg nicka tice, ok, razumem vas, samo moderatori ne bi trebali da izigravaju policajce ( tipa: ovo ce mozda stvoriti neprilike...daj da ga uklonimo) Ovde ne mislim na tebe Oluja. moderator bi trebao da reaguje ako vec dodje do nekog sukoba medju clanovima...ja bar tako mislim
kinteC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com