Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.8.2018, 10:26   #1
dekilio
Banned
 
Član od: 14.3.2012.
Lokacija: Batajnica
Poruke: 246
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 14 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku dekilio Slanje poruke preko Yahooa korisniku dekilio Slanje poruke preko Skypea korisniku dekilio
Određen forumom LeEco Letv Le S3 x522 - Aliexpres

Šta očekivati od kupovine ovakvog telefona sa Aliexpresa, LeEco je kvalitetan brend a cena ovog telefona bez carine i poreza je 6.500 din.

Specifikacije na papiru za ovaj novac su odlične.

I još jedno pitanje, kad bi ga uporedili sa Nokiom 3 koja bi imala garanciju, šta je pametnije kupiti.

Zahvaljujem
dekilio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2018, 13:08   #2
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: LeEco Letv Le S3 x522 - Aliexpres

LeEco LeTV je bolji telefon od Nokia 3 duplo, jedino u cemu je Nokia 3 bolje je softver i softverska podrska. Inace LeEco LeTV je bankrotirao, totalno su digli ruke od mobilnih telefona, nema gotovo nikakve podrske, imao sam LeEco LeTV le 1 pro, odlican telefon, softverski osakacen, jedino da pojuris neki custom rom, da rutujes telefon, flashujes recovery i onda fleshujes neki custom rom. Sigurno je bolja kupovina od Nokia 3 koji je low end telefon, 6500 je odlicna cena. Sto se narucivanja tice nikad nisam narucivao preko Aliexpresa, Ebay... Sve sto sam kupovao je bilo "domace"...
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tref na korisnoj poruci:
dekilio (22.8.2018)
Stara 22.8.2018, 13:26   #3
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: LeEco Letv Le S3 x522 - Aliexpres

LeEco/Letv je odlicno krenuo, ali su bili previsi optimisticni i mislili su da mogu razvijati elektricni auto (ovde su najvise i pukli), televizore i telefone istovremeno. Sada su bankrotirali, komletan moblini sektor su prodali i cini mi se da njihovih telefona vise nece biti. Sto se tice telefona, stvarno su vrhunske izrade i kvaliteta. Ako hoces softversku podrsku onda je najbolje ici na Le Max 2, a svi ostali telefoni su ostali na Androidu 5.0/6.0. Inace mozes li mi poslati link, gde si ga nasao tako jeftino? Ja nemam karticu, pa ne mogu ni da porucujem iz inostranstva, a i generalno se ne razumem u tu proceduru. Ako se odlucis da ga kupis mozemo se dogovoriti da uzmemo zajedno, ja bih uzeo jedan za mamu.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2018, 13:35   #4
dekilio
Banned
 
Član od: 14.3.2012.
Lokacija: Batajnica
Poruke: 246
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 14 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku dekilio Slanje poruke preko Yahooa korisniku dekilio Slanje poruke preko Skypea korisniku dekilio
Određen forumom Re: LeEco Letv Le S3 x522 - Aliexpres

Pazi cena ide od malo preko 6.500 din pa nadalje za slične specifikacije, i na ovim jeftinijim piše unlok phones : yes; šta god to značilo, skuplje realno nisam ni gledao. Meni je cena bila nerealno niska za te specifikacije, pa rekoh mora da postoji začkoljoca koju nepoznajem.

Poslaću ti link kad dođem kući, ovaj tel od 700 i nešto rama je baš neupotrebljiv ozbiljnije
dekilio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2018, 16:46   #5
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: LeEco Letv Le S3 x522 - Aliexpres

Nisu to telefoni od 60 evra, to je samo stavljeno da bi privuklo musteriju. Kada odaberes tamo u sekciji za kupovinu koji tacno model hoces (Gold, SIlver, Rose Gold i sta jos ima) nema ispod 90 dolara. I meni je to izgledalo skroz nelogicno da toliko kosta... Mada mislim da se za 90 dolara ne moze uzeti bolji telefon. Ali jos dostava i carina to ce sigurno izaci preko 100 dolara, a za 20 vise se kod nas moze uzeti Xiaomi sa garancijom. Pa sad ne znam koliko je to isplativo.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MasterChief2 na korisnoj poruci:
dekilio (22.8.2018)
Stara 22.8.2018, 17:14   #6
dekilio
Banned
 
Član od: 14.3.2012.
Lokacija: Batajnica
Poruke: 246
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 14 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku dekilio Slanje poruke preko Yahooa korisniku dekilio Slanje poruke preko Skypea korisniku dekilio
Određen forumom Re: LeEco Letv Le S3 x522 - Aliexpres

Da, pod tim okolnostima kupovina svakako nema smisla. Nisam kupovao ništa skuplje na aliexpresu pa zato i pitam. Posebno što su najjeftiniji 55 evra a daleko su prodavaniji oni sa sličnim specifikacijama skuplji. Ali ja sam se više plašio kupiš po toj ceni i onda naiđeš na probleme.
Realno jeftino a dobro teško izvodljivo.
Svakako ti hvala na odgovoru
dekilio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dekilio na korisnoj poruci:
MasterChief2 (22.8.2018)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com