Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.7.2022, 18:23   #1721
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Sve mi se čini da je ta metastaza krenula da se širi po uzoru na filmsku industriju. Gejming kreativa je u nekom trenutku dospela do barijere, te se neko dosetio da je dovoljno vremena prošlo za recikliranje starih naslova.

Čini mi se da je ovo samo početak.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2022, 19:10   #1722
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Ako je ovo istina, da su ih bacili u kantu zbog loše recepcije GTA remastera, mene zanima: da li su oni toliko ebeno slepi da skapiraju da je problem bio u tome KOME su prepustili remastere?
Jedino ako su se uzdali da Grove street odradi i RDR, ako je to slučaj onda i bolje da ne ugleda svetlo dana

Kapiram ja da je njima i dalje GTAV glavna krava muzara, ali brt šta radiš sa silnim developerima koji godinama nisu izbacili ijednu novu igru.
Ono sto meni nije shvatljivo je to da momci iz Rockstar-a za 12 godina nisu mogli da izbace RDR1 koji ce moci da se igra na drugim platformama osim prevazidjenjih Xbox 360 i PS3.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2022, 19:11   #1723
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Stvarno ne valja ako je tako.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2022, 20:27   #1724
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ono sto moze da se ozbiljno zameri RDR2 je isto sto i GTA petici a to je linearnost osnovnih misija. Misija moze da se predje samo jednim odredjenim tokom i ni na jedan drugi nacin, nema slobode da ti sam svojim alternativnim putem nesto odradis u misiji kao sto si to nekad mogao u GTA SA recimo.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku MidnightRunner na korisnoj poruci:
SAJEVAC (10.8.2022), Vlajk@ (10.8.2022), VlaK (10.8.2022)
Stara 10.8.2022, 20:53   #1725
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Ono sto moze da se ozbiljno zameri RDR2 je isto sto i GTA petici a to je linearnost osnovnih misija. Misija moze da se predje samo jednim odredjenim tokom i ni na jedan drugi nacin, nema slobode da ti sam svojim alternativnim putem nesto odradis u misiji kao sto si to nekad mogao u GTA SA recimo.
Slazem se.To je i po meni propust.Dobijes utisak kao da si u filmu gde si sporedni igrac u vec unapred isplaniranom scenariju.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2022, 1:48   #1726
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Meni recimo nije toliko smetalo, osim sto su neke misije imale zaista ogranicen "domet" pa si morao da se lepis uz taj reon i to im nije bas trebalo

Iskreno mislim da je citava prica oko "vise nacina da se nesto predje" precenjena i u poslednje vreme sam vise poceo da cenim igre kojima su misije nesto lineranije od klasicnog buckurisa gde navodno postoji izbor ali zato strada (u vecini slucajeva naravno ne sve) dizajn nivoa, samih misija i ostalog. Sve se svodi na kraju na ili tiho ili glasno Ok je to ali mislim da igri poput RDR 2 to ne bi odgovaralo kao sto odgovara nekih drugim igrama.

Mada sta znam, nisam ni protiv jednog ni protiv drugog ako se odradi kako treba.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2022, 2:05   #1727
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Realno, ne znam odakle čitava ta prašina oko linearnosti misija u RDR2, kao da prethodne Rockstar igre nisu već pratile taj obrazac.
Uzdižu se Ubishit naslovi koji ne samo što su linearni, već su neinspirativni, dosadni, prazni, umobolni, a za Red Dead svi živi su s*rali kako se previše fokusira na realizam i linearnost.

Radije ću jedan linearan RDR2 nego "otvoren" AC:Valhalla sa punim kur*cem sporednog sadržaja koji mozak pretvara u kašu.

A da ne pričam o tome kako je RDR2 organski napravio svoj svet, da nemaš na svakom koraku strelicu koja te usmerava gde da ideš, šta treba da radiš, istražiš itd. Svet je *živ*.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2022, 12:51   #1728
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Ono sto moze da se ozbiljno zameri RDR2 je isto sto i GTA petici a to je linearnost osnovnih misija. Misija moze da se predje samo jednim odredjenim tokom i ni na jedan drugi nacin, nema slobode da ti sam svojim alternativnim putem nesto odradis u misiji kao sto si to nekad mogao u GTA SA recimo.
Ali su zato odrežirane do mošnica.

Ono što mene i dan danas izuva iz cipela je to što Cracked piše, da je svet "živ" onoliko koliko to može da se dočara. Postoje dve stvari koje sam provalio tek u četvrtom ili petom prolazu. Ima ona jedna kuća koja se gradi nedaleko od Valentajna. Kad u drugom poglavlju prvi put prođeš pored nje pastor kaže da su mu deca nesposobna za gradnju kuće i desi se da sruše nešto što su napravili. Kad drugi put prođeš tuda posle par ingame dana čuje se pucnjava i tu kuću napadaju razbojnici, pastor se zahvali na pomoći i obično ga posle toga nisam obilazio. Međutim, u četvrtom prolazu dođoh do njega po treći put i on me zamolio da mu ili donesem drva za građu ili dam na zajam 100$. Kad posle par ingame dana prođeš, pastor je prodao tu kuću i daj ti 150$ ako si mu pozajmio 100. Sjajno.

Druga stvar koju sam provalio u petom prolazu jeste ona pruga koja se gradi tamo u Roanoku. Do tada me je fasciniralo kako je, kad krene epilog, ta pruga bude dovršena. Ono što me je baš iznenadilo da sam u petom prolazu iz čiste dosade rešio da protumaram po tom kampu graditelja pruge i predradnik mi zatražio da mu učinim nešto (da ne spojlujem), pa posle par dana me opet zamoli za nešto, pa treći put ima posebnuzahvalnicu i ta pruga se završi pre nego što sam završio drugi chapter. Briljantno.

A tek nedavno, u sedmom ili osmom prelazu sam provalio pećinu u kojoj se nalazi lik koji umišlja da je đavo, kao i da me šef drvoseča blizu Strawberry-ja zamoli da ubijem neke vukove koji mu napadaju radnike.

Količina tih malih detalja je tako velika da ne postoji šansa da pronađeš sve. I još uvek, posle toliko prolaza, nisam naleteo na zatvorenike u čamcu u močvarama blizu Sen Denija koji ti daju jedan sporedni zadatak...

Apsolutni "game masterpiece".
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
dushke (11.8.2022), Ocelot (11.8.2022), pentraksil (11.8.2022)
Stara 11.8.2022, 13:24   #1729
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
A tek nedavno, u sedmom ili osmom prelazu
Ako me ti ne nateraš da odigram ovo - niko nikad neće.
Čekam neki dobar popust da je uzmem na konzoli da odigram lagano.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2022, 19:52   #1730
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ali su zato odrežirane do mošnica.

Ono što mene i dan danas izuva iz cipela je to što Cracked piše, da je svet "živ" onoliko koliko to može da se dočara. Postoje dve stvari koje sam provalio tek u četvrtom ili petom prolazu. Ima ona jedna kuća koja se gradi nedaleko od Valentajna. Kad u drugom poglavlju prvi put prođeš pored nje pastor kaže da su mu deca nesposobna za gradnju kuće i desi se da sruše nešto što su napravili. Kad drugi put prođeš tuda posle par ingame dana čuje se pucnjava i tu kuću napadaju razbojnici, pastor se zahvali na pomoći i obično ga posle toga nisam obilazio. Međutim, u četvrtom prolazu dođoh do njega po treći put i on me zamolio da mu ili donesem drva za građu ili dam na zajam 100$. Kad posle par ingame dana prođeš, pastor je prodao tu kuću i daj ti 150$ ako si mu pozajmio 100. Sjajno.

Druga stvar koju sam provalio u petom prolazu jeste ona pruga koja se gradi tamo u Roanoku. Do tada me je fasciniralo kako je, kad krene epilog, ta pruga bude dovršena. Ono što me je baš iznenadilo da sam u petom prolazu iz čiste dosade rešio da protumaram po tom kampu graditelja pruge i predradnik mi zatražio da mu učinim nešto (da ne spojlujem), pa posle par dana me opet zamoli za nešto, pa treći put ima posebnuzahvalnicu i ta pruga se završi pre nego što sam završio drugi chapter. Briljantno.

A tek nedavno, u sedmom ili osmom prelazu sam provalio pećinu u kojoj se nalazi lik koji umišlja da je đavo, kao i da me šef drvoseča blizu Strawberry-ja zamoli da ubijem neke vukove koji mu napadaju radnike.

Količina tih malih detalja je tako velika da ne postoji šansa da pronađeš sve. I još uvek, posle toliko prolaza, nisam naleteo na zatvorenike u čamcu u močvarama blizu Sen Denija koji ti daju jedan sporedni zadatak...

Apsolutni "game masterpiece".
A da li si sreo golog samotnjaka?
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2022, 20:29   #1731
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Ako me ti ne nateraš da odigram ovo - niko nikad neće.
Čekam neki dobar popust da je uzmem na konzoli da odigram lagano.
Uf, kako ti zavidim, onaj osećaj kad ti je sve novo...

Mada, igra je samo za one koji imaju puno strpljenja i "sindrom hrčka". Ja je igram toliko zato što su mi lov, pecanje i druge sporedne stvari sada zanimljivije od samih misija.

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
A da li si sreo golog samotnjaka?
Naravno, ali samo jednom sam uspeo da ukokam one vukove i da ga sateram u pećinu. Jeste da se ništa ne dešava, ali prosto mi bil9o žao i tog virtuelnog lika.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2022, 20:52   #1732
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 163
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
I još uvek, posle toliko prolaza, nisam naleteo na zatvorenike u čamcu u močvarama blizu Sen Denija koji ti daju jedan sporedni zadatak...
A o čemu je to reč? Ni meni to nije poznato.
Znam za susret sa onim jednim zatvorenikom (sto stoji pored drugog mrtvog) i kaze ti za skrivenu zlatnu polugu.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2022, 22:33   #1733
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Znam za susret sa onim jednim zatvorenikom (sto stoji pored drugog mrtvog) i kaze ti za skrivenu zlatnu polugu.
Na to sam mislio, samo jednom sam video na YT, nikada nisam uspeo da "ubodem" trenutak kada dođu do one kolibe.

Baš kao što sam ovo samo jednom uspeo da provalim.
Zlatna poluga

A i ovo me je oduševilo... sa onim što ide posle.

Poslednja ispravka: NastyB (11.8.2022 u 22:48)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2022, 23:15   #1734
VlaK
Član
 
Član od: 25.3.2007.
Lokacija: Ravangrad
Poruke: 358
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 91 puta na 60 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Sve te sporedne stvari su hvale vredne, ali kada krenem u onu misiju oslebađanja nekog zatvorenika iz podruma nekog sa puškom u ruci, a posle cut scene imam neke pištolje u ruci, a pri tom mi se ta puška trajno izgubila iz inventara, e onda jbg.
VlaK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2022, 23:29   #1735
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Isto misljenje delim. Igra mi je polovicna, ti openworld delovi su interesantni i veoma zanimljivih momenata i scena ima, ali su misije tezak smor po principu vucenja za rukav kako igrati, kuda ici, koje dugme pritisnuti i koje orudje koristiti. Jedan zestoki nedostatak.
I pored toga je igra solidna sedmica, po meni.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2022, 8:48   #1736
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
VlaK kaže: Pregled poruke
Sve te sporedne stvari su hvale vredne, ali kada krenem u onu misiju oslebađanja nekog zatvorenika iz podruma nekog sa puškom u ruci, a posle cut scene imam neke pištolje u ruci, a pri tom mi se ta puška trajno izgubila iz inventara, e onda jbg.
Ako misliš na spašavanje Majke (Micah) iz zatvora, to mi se nikada nije desilo. Istina, jeste da posle animacije Artur nosi pištolje, ali je dovoljno pola sekunde da se prebaciš na pušku koja mi nijednom nije nestala iz inventara.
Istina, jeste igra u prvih mesec-dva dana bila bagovita, ali su sve to već tada poprilično ispeglali.
Osim ako igraš popularnu verziju igre, onda je to moguće.

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Isto misljenje delim. Igra mi je polovicna, ti openworld delovi su interesantni i veoma zanimljivih momenata i scena ima, ali su misije tezak smor po principu vucenja za rukav kako igrati, kuda ici, koje dugme pritisnuti i koje orudje koristiti. Jedan zestoki nedostatak.
I pored toga je igra solidna sedmica, po meni.
Nisi prvi kome smeta to "vučenje za rukav". Meni lično ne, Rockstar to radi u svim svojim igrama i ako je dobro "režirano" nemam ama baš ništa protiv.

Zanimljivo je da to isto smeta i onima koji se oduševljavaju sa, na primer, DOOM ETHERNAL koji je ništa drugo do "hodnik shooter", pravi sinonim "vučenja za rukav" gde osim jednog jedinog puta za prolaz ne postoji ništa drugo, a jedini "izbor" koji možeš da napraviš je da li ćeš neko čudovište iskasapiti motorkom ili rail gunom.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2022, 9:11   #1737
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Zanimljivo je da to isto smeta i onima koji se oduševljavaju sa, na primer, DOOM ETHERNAL koji je ništa drugo do "hodnik shooter", pravi sinonim "vučenja za rukav" gde osim jednog jedinog puta za prolaz ne postoji ništa drugo, a jedini "izbor" koji možeš da napraviš je da li ćeš neko čudovište iskasapiti motorkom ili rail gunom.
Nikad dalje od istine nisi bio sa tom izjavom. To što je level design takav da moraš da prođeš određenom putanjom je jedna stvar (da ne spominjem istraživanje nivoa). Potpuno druga stvar je ograničiti gejmplej "režiranjem". U DE je itekako bitno čime ćeš da odvališ koga jer svaki momenat i svaka odluka utiču na dalji tok igre ali vidi se da nisi ni probao da igraš igru kako je zamišljeno - a RDR igraš baš tako kako je zamišljeno. Uostalom, nije ni to za svakoga kao ni RDR2 gde ljudi isto tako nađu milion stvari koje im se ne sviđaju jer su drugačiji tip gejmera. To što se tebi ne sviđaju igre koje zahtevaju visok nivo veštine i koordinacije ne znači da su te igre loše i besmislene. Eternal je u svojoj klasi jedna od najboljih igara ikada napravljenih isto kao što je i RDR2 u svojoj.

E sad, treba ne biti zadrt i svakoj igri pristupiti drugačije i sa očekivanjima koja idu uz jednu takvu igru.

Meni je recimo kretenski da me vučeš za rukav u open world igrama. Reci mi šta treba da se radi i pusti me da nađem svoj put i način a ne da me stavljaš u veštačke hodnike. Igre apsolutno mogu da imaju ogromne benefite od hand-crafted momenata u gejmpleju ali za igrače kao što sam ja prava zabava dolazi iz mogućnosti da eksperimentišem sa igrom - i što ne dozvoliti to ako već praviš open world? Smiksaš malo otvorenih misija, malo režiranih, nađeš balans...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2022, 10:50   #1738
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.884
Zahvalnice: 460
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Malo je bzvz da se uporedjuju razliciti zanrovi.
Doom je FPS, akcenat je na nekim drugim stvarima (odluke i reakcija u delicu sekunde, refleksi, izbor oruzija, kretanje po mapi/areni itd..)
Ako tako krenemo zavrsicemo uporedjujuci RDR, Starcraft i MS Flight Simulator..
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2022, 11:00   #1739
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Talking Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Nikad dalje od istine nisi bio sa tom izjavom. To što je level design takav da moraš da prođeš određenom putanjom je jedna stvar (da ne spominjem istraživanje nivoa). Potpuno druga stvar je ograničiti gejmplej "režiranjem". U DE je itekako bitno čime ćeš da odvališ koga jer svaki momenat i svaka odluka utiču na dalji tok igre ali vidi se da nisi ni probao da igraš igru kako je zamišljeno - a RDR igraš baš tako kako je zamišljeno. Uostalom, nije ni to za svakoga kao ni RDR2 gde ljudi isto tako nađu milion stvari koje im se ne sviđaju jer su drugačiji tip gejmera. To što se tebi ne sviđaju igre koje zahtevaju visok nivo veštine i koordinacije ne znači da su te igre loše i besmislene. Eternal je u svojoj klasi jedna od najboljih igara ikada napravljenih isto kao što je i RDR2 u svojoj.

E sad, treba ne biti zadrt i svakoj igri pristupiti drugačije i sa očekivanjima koja idu uz jednu takvu igru.

Meni je recimo kretenski da me vučeš za rukav u open world igrama. Reci mi šta treba da se radi i pusti me da nađem svoj put i način a ne da me stavljaš u veštačke hodnike. Igre apsolutno mogu da imaju ogromne benefite od hand-crafted momenata u gejmpleju ali za igrače kao što sam ja prava zabava dolazi iz mogućnosti da eksperimentišem sa igrom - i što ne dozvoliti to ako već praviš open world? Smiksaš malo otvorenih misija, malo režiranih, nađeš balans...

Opušteno, Nasty u svakoj temi koristi priliku da napljuje Doom.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2022, 11:06   #1740
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.543
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Opet se vrti ista prica. JEste glavne misije u RDR2 su linearne i jeste da bi malo vise slobode bilo ok ali meni licno nije smetalo. Ali isto tako RDR2 van glavnih misija je prakticno sandbox. Idi radi sta hoces i kako hoces. Tako da opet ima nesto za svakoga. Eno Assassin's Creed je presao na sandbox kompletno pa je prica toliko stradala da vise ni nemam volju da igram igru. Cak i ako se uzme jedna od najboljih sandbox igara danasnjice Hitman i tu prica nema primat i ostavljena je po strani. A RDR2 upravo zbog tog linearnijeg dizajna ima fantasticnu pricu i likove koja zaista nece ostaviti nikoga ravnodusnim. Vec sam ovde spominjao jednu opcionu cut scenu koja je vjerovatno jedna od najboljih u igrama ikad, a opciona je (zavisi od misija koje si uradio i od nivoa casti).
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com