Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.5.2010, 16:27   #241
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Flight simulator X

Nije tako. FSX i FSX DeLuxe su dve verzije iste igre, a SP1 i SP2 pa Acceleration su tri razlicita paketa, mada Acceleration sadrzi u sebi sve prethodno i ima cak i vise. A i mnogo je bolje optimizovan. Znaci kad se na prvi pogled videlo kako Acceleration radi brze i glatkije.
Loodi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2010, 18:51   #242
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Citat:
Mich kaže: Pregled poruke
Izgleda da imam samo SP1 i preko njega Acceleration.
To ti je dovoljno i neophodno, jer bez njih novi scenariji ne bi radili kako traba. Po raznim forumima se cak tvrdi da FSX sa njima gubi na brzini, ali to nije tacno jer oni, kao sto rekoh, omogucavaju korektan rad novim scenarijima koji su daleko zahtevniji od starijih, pa samim tim i FSX je optereceniji. Uz doterivanje FSX.cfg i dobro izbalansiranog podesavanja u FSX, zavisno od procesora i grafike, moze se dobiti veoma dobar frejm a ne izgubiti na vizuelnom kvalitetu.
FSX nece nikada lako raditi kao FS2004, ali daleko od toga da je neupotrebljiv, glomazan, da se ponasa kao slon u porcelanskoj radnji itd... kako se omalovazava. Sve je to vazilo pre 4 godine kad se pojavio, ali danas na prosecnoj masini moze sasvim OK da radi.

Najbolje je da eksperimentises sa raznim podesavanjima. Ono sto ti preporucujem da iskljucis, jer jede frejmove je:
Light bloom, Ground Scenery Shadows, Autogen Density stavi na Dense, a Land trafic ne vise od 20. Ostalo mozes i na maksimum

===============================

Posle dosta muka (16.5GB) dokopah se Switzerland Professional X za FSX. Posle par sati probe mogu reci da je dobar scenario iako malo stariji (2 godine). Isprobao sam i bolje (Australia FTX Complete - ORBX 2DVD, ORBX FTX NA Blue Pacific Northwest 1DVD, Tongrass Fjords... ima ih jos), ali Switzerland Professional X svakako treba imati.
Da ne bih ovde previse pisao, koga interesuje nek procita prikaz sa AVSIM-a. Covek je detaljno i po meni veoma korektno opisao scenario sa svim dobrim i losim stranama.

http://www.avsim.com/pages/1108/Aerosoft/Swiss.htm

Poslednja ispravka: Borislav Vuckovic (23.5.2010 u 0:31)
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2010, 21:47   #243
Mich
Novi član
 
Član od: 21.5.2010.
Poruke: 8
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Citat:
ajbolje je da eksperimentises sa raznim podesavanjima. Ono sto ti preporucujem da iskljucis, jer jede frejmove je:
Light bloom, Ground Scenery Shadows, Autogen Density stavi na Dense, a Land trafic ne vise od 20. Ostalo mozes i na maksimum
Hvala,pokusacu pa cu javiti kako sam prosao.
Mich je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2010, 1:56   #244
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Citat:
Mich kaže: Pregled poruke
Hvala,pokusacu pa cu javiti kako sam prosao.
Evo ti polazne tacke za uporedjivanje.

Moja podesavanja za procesor Intel Core 2 Duo 2.53 i 9800GT OC 720/2000 (1GB)

SETTINGS - DISPLAY

GRAPHIC:
Target Frame rate: Unlimited - Kod FS2004 je mogo bolje fiksirati frejm a kod FSX je obrnuto.
Full screen resolution: 1680x1050x32
Filtering: Antisotropic
Anti-aliasing: ukljucen
Global Texture resolution: Very High
Advanced animations: ukljucen

AIRCRAFT:
3-D virtual cockpit: ukljucen
High-resolution 3-D virtual cockpit: ukljucen
2-D panel transparency: 0
Aircraft casts shadows on the ground: ukljucen
Aircraft landing-lights illumunate ground: ukljucen

SCENERY:
Level od detail radius:Large
Mesh complexity: 100
Mesh resolution: 2m
Texture resolution: 7cm
Water effects: High 2.x
Land detail textures: ukljucen
Scenery complexity: Extremely dense
Autogen density: Dense
Special effects detail: High

WEATHER:
Cloud draw distance: 60mi/96km
Detailes clouds: ukljucen
Cloud coverage density: Maximum
Rate at witch weather changes over time: Medium

TRAFFIC:
Airline traffic density: 16
General aviation traffic density: 16
Airport vechile density: medium
Road vechiles: 16
Ships and ferries: 16
Leisure boats: 16

Ovakva su mi podesavanja kod svakodnevnog letenja na default FSX i u Virtual Cockpit-u sa frejmom izmedju 30 i 70. Sa 2D instrument panel-om bilo bi jos desetak frejmova vise, ali njega ne koristim, a i noviji avioni nemaju 2D panel. Na frejm utice, i to bitno, koji avion se koristi.

E sad, kada se leti preko kupljenih scenarija koji pokrivaju velike teritorije kao Kompletna Australija, Austrija, Svajcarska, Zapadni deo USA i Kanade, Aljaska, Balearska i Kanarska ostrva itd, uglavnom najbolje je koristiti podesavanja koje autori preporucuju, i ako je potrebno izvrsiti male korekcije tako da frejm NIKADA ne padne ispod 20, sto je neki minimum za letenje.

Ima scenarija koji su neverovatno zahtevni kao Aerosoftovi London VFR X, Manhattan X i USCitiesX - San Francisco kod kojih frejm pada i ispod 10, pa su neupotrebljivi. Na srecu, samo za ovih nekoliko neophodan je racunar najnovije generacije.

================================================== ===

U drajverima za graficku ukljucio sam Vertical sync:Force on
Moze se tu jos dosta doterivati, slicno kao i kod FS2004 (ja nisam u FSX).

================================================== ===

Za eksperimentisanje sa FSX.cfg, pogledaj preko Googla, ima dosta foruma koji se time bave, a evo linka za jedan na nasem jeziku, mozda nesto povoljno na njemu nadjes:

FSX Tweaks, Kako naterati FSX da radi brze ...
http://www.scgvacc.net/forum/index.php?showtopic=3255

U vezi "petljanja" sa FSX.cfg da ukratko kazem pricu sa Aerosoftovog foruma od njihovog administratora. Zali mu se covek da je kupio Manhattan X i da na najnovijem racunaru frejm pada i na 5. I zaista je tako uverio se administrator a onda mu pade na pamet da je mozda FSX.cfg dosta "doterivan", pa posto su ga obrisali i vratili default, na istoj masini isti scenario proradi sa frejmom oko 25.

Na tom forumu bio je i tekst kako naterati FSX da radi na 50+ frejmova.

Al' sve su to price koje za nekoga vaze a za nekoga ne, od racunara do racunara ista podesavanja daju razlicite rezultate.
Zato sve isprobaj i sam se uveri sta ti je najbolje.

Srecno

E da zaboravih da kazem, da se sa SHIFT+O ukljucuje active kamera i letenju daje sasvim drugu dimenziju. Vazi samo u Virtual Cockpit-u. Mnoge mrzi da prouce komande, pa sam se uverio da dosta letaca na FSX nije culo za ovu osnovnu komandu.

Poslednja ispravka: Borislav Vuckovic (24.5.2010 u 3:03)
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Borislav Vuckovic na korisnoj poruci:
Mich (24.5.2010)
Stara 24.5.2010, 12:11   #245
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Noviji avioni nemaju 2d panel?
Kako bre nemaju, desi se po neki da nema, ali 95% addona ima 2d panel (hvala bogu)
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2010, 15:21   #246
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Evo na brzinu delimicnog spiska aviona koji imaju samo VC, pa oni koji lete iskljucivo sa 2D panelom, da im pomognem da ne gube vreme nabavljajuci sledece avionine:

Wilco Publisher - Tilt Rotor v1.4
Alphasim - Yak-52
PMDG - BAe JetStream 4100
Flight1 - Britten Norman BN2 Islander
A2A Wings of Silver Piper J-3 Club
Carenado - PA-28-181 ARCHER II
Carenado - Piper Saratoga SP
Carenado - PA28RT 201 Arrow IV
Carenado - Bonanza F33A
Carenado - C195F
Carenado - Seneca
IRIS Pro Series - Christen Eagle
IRIS Pro Series - Diamond Star XLS DA-40
Aerosoft - DHC 6 Twin Otter
Aerosoft - PBY Catalina
SibWings SAAB 91B Safir
Lotus Simulation - L39 Albartos
Flight Replicas - Messerschmitt Me-262A-1a
De hevilland Canada DHC-2
Curtiss P-40B
Curtiss Tomahawk
Grumman HU-16B Albartos
Lockheed LO49A "Constellation"
North American P-510-10
Piper Seminole

Bilo bi lepo kada bi letaci na 2D panelu napravili spisak novih aviona koji imaju dobar 2D panel a nemaju funkcionalan VC, pa da mi koji letimo iskljucivo u VC zaobidjemo te avione. Za stare avione se zna da im je VC neupotrebljiv. Naravno za FSX, u toj smo temi.
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2010, 16:06   #247
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Mislim da se nismo razumeli Ni jednog trenutka nisam rekao da je VC los, stvar je samo navike. Za VFR letove je VC sjajna stvar, koristim ga u kombinaciji sa freetrackom i osecaj je sjajan, ali za instrumentalne letove jednostavno nije to to, pogotovo kad mi treba da konstantno imam sve potrebne instrumente u vidnom polju. Isto tako ne mozesh reci da svi stari addoni imaju los VC, recimo
REALAIR - SIAI-MARCHETTI SF260 iz 2005. godine ima fenomenalan VC (nisam siguran da li postoj FSX verzija), a ima toga josh, pa i PMDG 744 koji nije bash tako nov, napravljen pre 2-3-4 godine, a ima sjajan VC koji je samo konverovan u FSX iz fs2004

Novi addon koji nema VC? recimo DA Fokker 100

Znaci generalno kvalitet addona ne odredjuje da li ce biti VC ili 2d ili kombinacija oba. ConcordeX (trenutno najkompleksniji i najbolji addon za FSX ima 2D panel i VC).
Poenta, proizvodjaci ne odustaju od 2D panela, a moj prethodni post je odgovor na tvoju konstataciju da 2D pada u zaborav. To jednostavno nije tacno
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2010, 20:18   #248
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Meni je potpuno svejedno kako ce ko da leti (2D ili VC) i apsolutno nemam nameru a ni pravo da bilo koga ubedjujem sta je bolje. Svako prema ukusu i navikama neka uziva u FS

Do zakljucka da novi avioni nemaju 2D dosao sam iskustvom. Od 30-tak novih aviona koje sam isprobao ogromna vecina nije imala 2D, a to su firmirani avioni: Flight1, Aerosoft, A2A, Wilco Publisher, PMDG...a Carenado je cak i zvanicno saopstio da odustaje od daljeg pravljenja 2D panela sto je i pokazo u poslednjih 5-6 aviona.

Mozda je broj aviona koje sam uzeo kao merilo mali, pa ne predstavlja pravo stanje stvari, ali vreme ce brzo (godina-dva) pokazati kuda ide razvoj aviona za FSX. Voleo bih da svi avioni budu komletno opremljeni sa obe mogucnosti...ali...

==================================

OK, "a sad nesto sasvim drugacije" kako bi Monti Pajtonovci rekli

Aerosoft - Santorini X

Prelepo, malo ostrvo na pola puta izmedju Iosa i Krita. Uradjeno je do najsitnijih detalja (suncobrani na plazi izmedju ostalog). Odlicno da se uzjase zmaj i zaviri u svaku uvalu. Frejm odlican.
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2010, 0:38   #249
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Evo sjajnih a besplatnih addonova za FSX

Divnih 8 malih aerodroma u Australiji od ORBX poznatih po kompletno uradjenoj Australiji, mozda najlepsim addonom za FSX do sada.

Od ostalog tu je i nekoliko HD tekstura za Carenado avione odobrenih od samog Carenada.
Posebno bih izdvojio HD C182 (Carenado C Skylane 182 RG II) aircraft Paints & VC. Tako je dobro uradjeno da originalni VC (koji je dobar) ovaj addon nadmasuje visestruko. Ko leti na ovom avionu OBAVEZNO mora imati ovaj VC.

http://www.fullterrain.com/freeware.html
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2010, 22:08   #250
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Probah malopre Santorini X, katastrofa kako je lose optimizovan. Mislim da bi momci iz Aerosofta mogli nesto da nauce od FlyTampe po tom pitanju...
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2010, 19:31   #251
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Aerosoft ume da zezne sa optimizacijom (neki iz serije USCitiesX), ali Santorini je jedan od najbolje optimizovanih scenarija uopste. Odnos vizuelnog dozivljaja i frejma je fantastican. Evo par slicica sa frejmom izmedju 44-82, a u realnom letenju retko padne ispod 40, a nikad ispod 35. Na samoj pisti prilikom prvog ucitavanja frejm je 41. E kad bi svi scenariji bili ovako frame friendly

FSX settings, par poruka iznad (#244)

http://yfrog.com/0sfsxsantorini01j
http://yfrog.com/3vfsxsantorini02j
http://yfrog.com/50fsxsantorini03j
http://yfrog.com/1rfsxsantorini04j

Ako nije zezanje, onda kod tebe FSX pati od nekih bolesti
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2010, 21:10   #252
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Pa znash kako, ja ovo teram na konfiguraciji iz profila. Nije bas nesto posebno jaka, ali recimo svi FlyTampa scenariji idu do oko 30 frejmova sa nekim lepim VFR avioncicem, a Santorini nece ni deset frejmova da dobaci, i plus izgleda odvratno ako autogen nije na max, sto je na mojoj masini nemoguce...
FlyTampa Hong Kong recimo na istim podesavanjima ide do 30 frejmova, a to je mnogo ozbiljniji scenery od santorinija. isto i sa FLyTampa Grenadines, mnogo sume, mnogo autogen objekata (doduse mnogo manje od santorinija), ali lepo radi, da ne spominjem svajscarsku X, nemacku sva 3 dela, australiju ORBX, svi solidno rade, a Santorini ne.

Na max setovanjima (sa ukljucenom pauzom, jer nema svrhe leteti sa 2 fps), ostrvo je prelepo, pogotovo ko je imao prilike da vidi uzivo i uporedi, ali sto se tice optimizacije, momci iz aerosofta imaju jos mnogo da uce...

Drzim se ja FS2004 i 80+ frejmova
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2010, 12:56   #253
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

"...ali recimo svi FlyTampa scenariji idu do oko 30 frejmova sa nekim lepim VFR avioncicem, a Santorini nece ni deset frejmova da dobaci, i plus izgleda odvratno ako autogen nije na max, sto je na mojoj masini nemoguce...
FlyTampa Hong Kong recimo na istim podesavanjima ide do 30 frejmova, a to je mnogo ozbiljniji scenery od santorinija. isto i sa FLyTampa Grenadines, mnogo sume, mnogo autogen objekata (doduse mnogo manje od santorinija), ali lepo radi, da ne spominjem svajscarsku X, nemacku sva 3 dela, australiju ORBX[/B], svi solidno rade, a Santorini ne.

Na max setovanjima (sa ukljucenom pauzom, jer nema svrhe leteti sa 2 fps),..."


Znaci ipak je zezanje, jer iz ovog sto si napisao jasno je da ti ustvari i ne koristis FSX


Poslednja ispravka: Borislav Vuckovic (9.6.2010 u 0:04)
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2010, 4:10   #254
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Citat:
Znaci ipak je zezanje, jer iz ovog sto si napisao jasno je da ti ustvari i ne koristis FSX

Da, samo sto sam igrao sve od FS98, pa do FSX (jos od demo verzije, znaci vise od 3 godine), imam vise od 1000 sati naleta na VATSIM mrezi i ko zna koliko sati offline na najkompleksnijim avionima, najdetaljnijim aerodromima i stotinama probanih addona. Pritom radim na 2 scenarija za FS9 i FSX.

Da stvarno, ja nikad nisam video ni jedan FS a kamo li FSX

Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2010, 11:29   #255
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Flight Environment X for FSX v.2.0.0.1 (1.73GB)
http://www.flight1.com/products.asp?product=flt1fex

Je l' probao neko? Moze li se u kombinaciji sa REX 2.0 izvuci kvalitet vise?

REX 2.0 review:
http://www.flightsim.com/main/review/rex/rex2.htm
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2010, 20:24   #256
Metodija
Novi član
 
Član od: 23.10.2008.
Lokacija: Makedonija Prilep
Poruke: 12
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Skypea korisniku Metodija
Određen forumom Re: Flight simulator X

FSX Belgrade Photoreal - beta


Instalirao sam i odlican je nadam se da ce onaj ko ga je pravio imati strplenja da uradi za celu Srbiju ali hvala mu i za ovo
Metodija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2010, 3:58   #257
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Orbx FTX Pacific Northwest Patch Released

NA PNW.002:
http://fullterrain.com/support.html#pnw
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 12:01   #258
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

FSX Orbx NA 3W5 Concrete Municipal Airport & Israel`s Farm:

http://www.flightsimstore.com/produc...oducts_id=1328
http://www.flightsimstore.com/produc...oducts_id=1311

===========================

[FSX] - LatinVFR - Piarco Trinidad TTPP:

http://secure.simmarket.com/latinvfr...dad-ttpp.phtml
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2010, 2:14   #259
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Aerosoft US CIties X Niagara Falls Buffalo

Posle instalacije koja zauzima oko 900MB preporucujem da obavezno poktenete Buffalo.exe i udjete u:
Scenery Density Switch
1.More Autogen, less custom 3d buildings - preporuceno za slabije kompjutere
2.More custom 3D buildings - preporuceno za jace kompjutere

Ko koristi ranije Scenarije iz U.S Cities X serije ovo je vec poznata stvar kao najjednostavnije podesavanje koje ce uticati na frejm. Uz podesavanje u samom FSX moze se dobiti vrlo dobar frejm.

Uradjeno je nekoliko aerodroma u blizini Nijagarinih vodopada (KBUF, KIAG, NY24, 9G0, D77, 0GO) i jos 15-tak malih.
Lepo je uradjena oblast Buffalo sa aerodromom, saobracajem, zvucima... i kao poslastica savrseno uradjeni kompletni Nijagara vodopadi sa okolinom.

http://en.shop.aerosoft.com/eshop.ph...t%20Simulation


==================================

Aerosoft Wasserkuppe X for free!
- Sloping runway
- 0.5 meter pixel resolution
- Summer and winter textures
- Detailed Autogen
- Compatible with VFR Germany 1
- Fully FSX style scenery
- Animations & Sounds included

http://www.forum.aerosoft.com/index.php?showtopic=36413

Poslednja ispravka: Borislav Vuckovic (17.7.2010 u 2:43)
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2010, 14:16   #260
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Flight simulator X

Around The World In 80 Flights (FSX & FS2004)
Ne mora se obaviti komletan put oko sveta, moguce je izabrati bilo koji od 80 letova.

http://flyawaysimulation.com/article3137.html

==========================

AEROSOFT ONLINE - ANTALYA X

http://secure.simmarket.com/aerosoft...ntalya-x.phtml

Poslednja ispravka: Borislav Vuckovic (23.7.2010 u 14:31)
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Flight Gear nighthawk Simulacije vožnje 19 27.3.2008 14:09
MS Flight simulator X i 2004 problem Puki Simulacije vožnje 19 10.2.2008 11:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com