Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.10.2014, 9:20   #21
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Yonai baš dobar opis ove staze i tog novog moda,mogu reći da sam i ja uživao u istom. Staza Zahara je jedna od najboljih staza u svim video igrama,a i taj mod je vrlo zanimljiv. Kada se osvoje zlatni trofeji dobijaju se i automobili sa kojima se vozi to takmičenje. Uglavnom me zakrpe za GT nerviraju jer zauzimaju prostor na hardu a ne donesu ništa novo,ali ova je vredila svakog megabajta,i čudi me što ovu stazu nisu stavili kao DLC koji se plaća. Ali lepo od njih što rade na igri i posle dosta vremena od islaska iste. Ja mislim da je ovom novom zakrpom došao i novi MP mod za bržr pronalaženje igrača sa sličnim automibilima i bržim početkom trke.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku altafir na korisnoj poruci:
Yonai (23.10.2014)
Stara 23.10.2014, 9:43   #22
Yonai
Član
 
Član od: 27.3.2013.
Poruke: 378
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 502 puta na 188 poruka
Arrow Re: Gran Turismo 6

Da, i mene je to začudilo što nije ponuđena kao zasebni DLC. Staza je fenomenalna i vidi se da je puno truda uloženo u njenu kreaciju. Koliko su bezobrazni po pitanju udeljivanja Cr kredita u igri, toliko su velikodušni po pitanju dodatnih sadržaja. Senna tribute, Red Bull trke, Sierra time rally, GT Vision... zaista puno besplatnih dodatnih sadržaja, što apsolutno pozdravljam.

A što se tiče Sierra Time Rally-ja sinoć sam za sat vremena uspeo nekako da osvojim zlato na prvoj trci, ali na drugoj... katastrofa. VW Scirocco jeste zahvalan za vožnju, ali je neverovatno teško odraditi uspešan duži kombo sa njim, zbog dinamike staze. Ja sam uspeo da izvučem neki svoj maksimum posle dvočasovne vožnje sa otprilike 920.000 poena. Večeras ima da se otkinem od vožnje dok to ne pređem, ne zvao se ja Lorimer (a i ne zovem se tako)
Yonai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2014, 12:07   #23
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Meh, mrzim fwd automobile, nista tu nije zahvalno :P

Jel ima i dale seasonal events? Secam se da se u GT 5 najveci deo kredita tu zaradjivao, pogotovo ako uspes da ostvaris uslove za Gold ili smanjis PP automobila.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2014, 18:43   #24
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Ima i dalje seasonal events,nisu toliko veliko dušni na poenima a i nema te nadoknade ako uzmeš auto sa manjim PP-om. Ja sam uzeo zlato za prva dva auta, za treći nisam siguran,mučio sam se dok nisam provalio gde je najbolje koristiti nitro.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2014, 3:18   #25
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Uzeh i ja igru, nisam mogao da odolim kad mi je Ebay dao kupon od 10 funti

Primetano ispeglanija igra od 5ice. Napredak u fizickom modelu, meniji i ucitavanja su malo sredjeni, vise automobila... Od kojih cu ocigledno mali broj isprobati jer su kritike na racun dobijanja kredita vrlo osnovane. Igram dva dana, lvl3 bonus imam i jedva sam pola miliona skupio. Sreca da mi je igra poklonila nekoliko auta na pocetku kao nagradu sto sam odradio oprostajni event u GT5, inace bih i manje imao.

Ako neko hoce da se trkamo, PSN ID je zdravkelja, obicno mogu predvece.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku zdravkelja na korisnoj poruci:
Asmodeus (6.11.2014), Yonai (13.11.2014)
Stara 8.12.2014, 13:56   #26
Yonai
Član
 
Član od: 27.3.2013.
Poruke: 378
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 502 puta na 188 poruka
Arrow Re: Gran Turismo 6

Zadnjih deset dana sam se razvalio od GT6, krenuo sam u opasnu poteru za platinum trofejom, sada sam na 80% osvojenih trofeja. Kod Super licence me za zlato drnda onaj test sa Lamborghini Aventador-om na Brands Hatch stazi. Tu stazu jako volim da vozim, ali iskontrolisati Lamba u brzim krivinama i ne izleteti sa staze i osvojiti zlato... e to je naučna fantastika. Zaginuh na tom testu, ni srebru ne mogu da priđem. To još da rešim i Senna tribute i to će biti to. I da, ostaje mi i onaj trofej za pobedu od 0.01 sekunde prednosti. Moj problem je što generalno ne vozim tako neizvesne trke, retko koja bude borba do zadnje sekunde. Ako to uspem, to će biti moj prvi platinum trofej ikada

Inače, u zadnjem update-u su dodali Subaru Viziv model u GT Vision sekciji koji je zaista čisto zadovoljstvo za vožnju. Sa njime sam počeo da vozim one maratone u S klasi turnira i zaista je dominantan. Ako imate milion kredita viška, toplo preporučujem da ih potrošite na ovaj model, ili eventualno na Toyota FT-1 Vision model. Oba automobila su istinski dominantna u klasi turnira sa ograničenjem do 650 PP.
Yonai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2014, 14:24   #27
Grond
Član
 
Član od: 23.1.2006.
Poruke: 304
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 95 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Значи толико о причи да микротрансакције неће утицати на финансијски екосистем у игри, тј. да ће напредак бити сасвим легит и без плаћања.

Било би супер када би те ствари сасјекли и дали ACADEMY верзију без микротрансакција са репрограмираним скриптама за стицање средстава у игри али слабе наде од тога, а поготово да ће да испоруче комплетну ACADEMY верзију коју неће бити потребно крпити додатно преко нета.

Да не спомињемо то да су у класичном корпоративном маниру баш морали да укину сервере за предходну игру, што не би био толики проблем да су дали могућност приватних сервера али где ћеш то очекивати од неолибералних власника конзолних брендова. Исто чека и 6-цу када следећи део буде публификован.

Плашим се да је Polyphony Digital већ одавно престао да буде добар избор када је GT лиценца у питању, из више разлога, али чисто сумњам да ће параноични капиталисти у Sony врху ишта мењати све док потпуно не униште франшизу, а онда на хрпу заборављених, заједно са осталима.
Grond je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2014, 13:06   #28
Yonai
Član
 
Član od: 27.3.2013.
Poruke: 378
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 502 puta na 188 poruka
Arrow Re: Gran Turismo 6

Ljudi...!

Juče skinuh najnoviji patch (1.15) za GT, "težak" oko 500 MB, uđoh u igru, i... dobili smo još dva VISION GT modela

A jedan od ova dva modela je nešto najluđe što sam video u životu.

Chaparral... Američki brend pod uticajem Chevrolet-a koji je postigao značajan uspeh u auto-moto sportu tokom 60-tih i 70-tih godina. Generalno, nakon tih godina nisu izbacivali nove modele, ništa, sve do ovog decembra. Odazvali su se pozivu Kazunori Yamauchi-ja i napravili nešto totalno ludo i nesvakidašnje, što svakako prati Chaparral reputaciju koja je stečena zahvaljujući brojnim inovacijama i krajnje neuobičajenim modelima.

Chaparral 2X VISION GT. Ovo čudo, koje kao da je ispalo iz filma Tron, koristi impresivnu tehnologiju - laserski pogon, 900 KS, totalno digitalizovana unutrašnjost kokpita gde vozač vozi u ležećem položaju sa glavom napred... Zaista, totalno ludilo. Automobil ubrzava od 0-100 za 1,5 sekundi i, što je najluđe, ovaj automobil je zaista i napravljen i predstavljen na auto-sajmu u Los Anđelesu kao deo GT VISION dešavanja. Iako postoje tvrdnje da ovako nešto može da radi samo kao koncept u digitalnom svetu, ali ne i u stvarnosti, Chaparral tim nastavlja sa radom na potpuno funkcionalnom racing modelu za koji se nadaju da će biti dostupan u izvesnoj budućnosti. Što se tiče iskustva vožnje u samoj igri - ovo nije za svakoga. Naime, umesto standardnog zvuka automobilskog motora na koji smo navikli, laserski pogon izaziva kliktanje i učestali bljesak, što je, barem mene, totalno izbacilo iz ritma tokom vožnje. Nisam navikao na kliktanje i svetlost Automobil leti, sjajan je za upravljanje, ali je isto tako i nezgodan, baš zbog tog kliktanja i svega vizuelnog što se dešava, jer to strašno odvuče pažnju i ometa koncentraciju na stazi. Ovo je fenomenalan dizajn inspirisan wingsuit-om, sjajna tehnologija i uvid u budućnost sporta i automobilizma. Danas ću posvetiti vremena "šteljenju" na ovaj model i pokušaju vožnje sa kamerom iz kokpita. Ta kamera izgleda kao da vozite neku Star Wars letelicu, svuda displeji, boje i digitalno ludilo, totalno dodaje neki novi smisao upravljanja vozilom u Gran Turismu.

Chaparral 2X Vision GT


Drugi model koji je stigao u sklopu ovog patch-a je Infiniti VISION GT, zaobljen, elegantnih ivica, futurističkog dizajna. Dizajnerski tim iz Kine je, u saradnji sa japanskim kolegama iz matičnog Nissan-a, odlučio da nam podari sportski FR model bez kompromisa, sa 4,5-litarskim hibridnim V8 motorom. Ovaj model ima dosta dobre performanse tokom vožnje, ali nije tako superioran kao npr. Toyota FT1 ili Subaru Viziv. Zadovoljstvo je voziti ga i, kako vreme i pređeni kilometri protiču, sve više prelazim na FR modele umesto 4WD kojima sam do sada davao primat. Da li se ja sam menjam, pa mi ovakvi modeli sve više odgovaraju, ili je nešto drugo u pitanju - ne znam, ali činjenica je da sa njima postižem mnogo bolja vremena i bolje rezultate nego što sam to činio do sada sa 4WD modelima.

Infiniti Vision GT



GT6 definitivno unosi nešto novo u online racing svet sa VISION konceptom. Svaka čast.
Yonai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Yonai na korisnoj poruci:
Asmodeus (18.12.2014)
Stara 18.12.2014, 13:11   #29
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Citat:
Yonai kaže:
vozač vozi u ležećem položaju sa glavom napred...
Meni se vrat već ukočio od same pomisli na tu "genijalnu" futurističku poziciju vozača. Beše i novi batman isto tako vozi...
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Yonai (19.12.2014)
Stara 19.12.2014, 14:31   #30
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Samo mi je to trebalo nova zakrpa ode mi ceo hard disk na GT6 mada lepo znati da posle dosta vremena od izlaska igre oni ubacuju nešto novo i to besplatno.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku altafir na korisnoj poruci:
Yonai (19.12.2014)
Stara 19.12.2014, 15:23   #31
Yonai
Član
 
Član od: 27.3.2013.
Poruke: 378
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 502 puta na 188 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Citat:
altafir kaže: Pregled poruke
Samo mi je to trebalo nova zakrpa ode mi ceo hard disk na GT6 mada lepo znati da posle dosta vremena od izlaska igre oni ubacuju nešto novo i to besplatno.
GT6 zaista postaje ekstreman po tom pitanju... do kraja će trebati i 50 GB za celu igru, koliko samo ima još VISION modela koji tek trebaju da se objave...
Yonai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2014, 22:40   #32
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Citat:
Yonai kaže: Pregled poruke
GT6 zaista postaje ekstreman po tom pitanju... do kraja će trebati i 50 GB za celu igru, koliko samo ima još VISION modela koji tek trebaju da se objave...
Mislim da odavno treba preko 50gb za celu igru.
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2014, 23:45   #33
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Pa nista iznenadjujuce, i GT 5 je zauzimao sumanutu kolicinu prostora.

Inace je zanimljiv Chaparral, sa tim pucketanjem A zabavniji mi je za voznju od npr. Red Bull Xa kada uporedjujem ta ludacka vozila.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zdravkelja na korisnoj poruci:
Yonai (20.12.2014)
Stara 21.12.2014, 9:14   #34
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Odvozah ova dva nova auta sa ovim Infinitijem uzeh zlato vrlo lako,ali sa onim pucketavim čudom ne mogu da odvezem ceo krug da ne udarim u ogradu barem jednom. Ovo drugo je najčudnije vozilo koje sam vozio u trkačkim igrama.
@zdravkelja pa za GT 5 nisam imao toliko problema pošto sam kupio na dissku onu academy edition koja je imala većinu zakrpa na disku.

Poslednja ispravka: altafir (21.12.2014 u 19:04)
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku altafir na korisnoj poruci:
Yonai (21.12.2014)
Stara 21.12.2014, 19:38   #35
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Pa i ja sam imao academy edition, svejedno, on mora da ih instalira na disk, pojede dosta prostora.

Taj novi Infiniti mi je bas bezveze, ali bar ga dzabe dobijes kad odradis taj challenge online. Lagano zlato. A sa Chaparralom sam uzeo srebro posle 5 krugova i odmah ugasio, dovoljno mi je, zlato nije vredno frustracije

Poslednja ispravka: zdravkelja (21.12.2014 u 23:49)
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2014, 13:53   #36
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Ja jedno 3-4 meseca nisam palio GT, mislim da sam na v1.10 updateu i dalje. Jel M4 konacno potpuno otkljucan za tuning ili i dalje samo one 2-3 stvari mogu da se menjaju?
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2014, 21:00   #37
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Hmm, ne znam kako je ranije bilo sto se tice seasonal eventa, ali trenutno daju poprilicnu kolicinu para tako da nemam problema sa kreditima. Danas sam odradio ovih skorijih 4-5 eventa i pokupio preko 10 miliona kredita. Doduse sa onim 200% bonusom.
Fin je ovaj Mazdin LM prototip, a i nije tesko uzeti zlato na eventu
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zdravkelja na korisnoj poruci:
Yonai (26.12.2014)
Stara 26.12.2014, 14:29   #38
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Pa ovi stvarno nisu normalni. Do kad planiraju da izbacuju ovako dobre automobile? Ovu igru svaki racing fan mora da ima.

Mazda LM55 Vision GT
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Asmodeus na korisnoj poruci:
Yonai (26.12.2014)
Stara 26.12.2014, 15:11   #39
Yonai
Član
 
Član od: 27.3.2013.
Poruke: 378
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 502 puta na 188 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Eh... juče ceo ubogi dan nisam mogao da pristupim PSN-u... drndam podešavanja, resetujem ruter, sto čuda... i na kraju vidim vest da su hakeri oborili PSN i XboX Live... džabe sam živce jeo sam sebi više od sat vremena... a taman sam mislio da će GT VIsion da nas obraduje sa novim modelom za katolički Božić... kanda sam bio u pravu, samo što to nisam mogao i lično da vidim... Auto deluje zanimljivo, ovako gledano sa videa... koliki mu je PP?

Ja ću tek večeras biti pri konzoli da skinem patch i isprobam ovo čudo...
Yonai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2014, 13:54   #40
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Gran Turismo 6

Koristi li neko photomode? Evo nesto slika od letos...

Spoiler za Photomode:






















Poslednja ispravka: BrutaLiS (27.12.2014 u 14:01)
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku BrutaLiS na korisnoj poruci:
altafir (28.12.2014), bobi98 (27.12.2014), zdravkelja (27.12.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
"Test pray" - čitaoci recenzenti holodoc O igrama uopšte 473 23.11.2017 18:48
GT5: Prologue & Gran Turismo 5 Ocelot Konzole 155 8.5.2013 23:54
Gran Turismo Bokile Konzole 52 11.5.2010 15:49
Gran Turismo KADA? white_shark Simulacije vožnje 5 26.2.2009 16:51
Gran Turismo za PC? draske73 Simulacije vožnje 14 25.4.2008 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com