Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.11.2009, 1:15   #1
Burnout_kac
Novi član
 
Član od: 21.12.2008.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Problem sa kantom,slika fps..

Kao sto tema kaze imam vecih problema sa kompom u poslednjih mesec dana.Prvo navescu vam sta ta"kanta"sadrzi.Znaci u njoj se trenutno nalazi
Maticna ploca Foxconn 560A,DualCore AMD athlon 64 x2 2400MHz(12x200)4600+,memorije 2046MB,Gigabyte GeForce 8500Gt 512mb ddr2(128bit) i neko kinesko napajanje od 350w(ne znam tacno koje ,mislim da je to ne bitno) i monitor BenQ 20""LCD.Windows piratski.To je to sto se tice informacija,komp je star oko godinu ipo bez monitora.E sad sta mi se desava,znam da ne mogu da igram igre na high,pa zato ni ne nabavljam nesto novo posebno,tj igram samo cs i wow.Poslednjih par nedelja znaci ulazim u cs i samo mi se zaledi slika,cekam cekam ali nista od "odledjivanja",uradim ctrl alt del da iskljucim applikaciju,posto ne zelim res racunara,ono mu treba nekih 20 sec da iskljuci app i posle toga iskoci ono sa prozorom "dont sent error".Udjem ponovo u igru ,nema tog zamrzavanja ali fps posizi(uglavnom igram na max)posle toga bude duplo manji..Reinstal sam igru 4 x al isto.Da ne bude da je do ove igre same,isto mi se desava u wowu koja i ne bi trebala da bude tako zahtevna igra za ovaj racunar(vidjao sam i slabije koji furaju sa 100fps)Fps mi bude strasno mali,pa sam namestio na fair ,odnosno losije od good.I sam windows ,komp ima probleme u poslednje vreme,odnosno sporiji je jako...Od antivirusa imam bitdefender,a program za proveru koristim EVEREST trial,medjutim ne znam kako da proverim sta "ne valja" u mom kompu pomocu istog.Btw dobro bi mi dosla pomoc,sta da menjam u skorije vreme od hardverskog stanja,korak po korak.HVALA NA CITANJU OVOG ROMANA!I da ako pomaze,temperature kada mi je samo ovaj forum otvoren su Maticna- 37 C,cpu- 22 C,core 1 -35 C,core 2-38C,MCP -73C,AUX -33C,GPU DIODE-57C,toliko!

Poslednja ispravka: Burnout_kac (20.11.2009 u 1:34)
Burnout_kac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nokia e71 i problem sa USB konekcijom PsyDuck Aparati i oprema 5 1.12.2010 15:17
WBR-3408 11g Wireless Broaband Router- Problem sa umrežavanjem Hich Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 19.2.2010 9:42
Problem sa obaranjem sistema Tintoreti Kvarovi 2 5.1.2009 0:48
Problem sa podešavanjima TV i monitora bacacar Grafika 2 3.1.2009 13:06
Problem sa 3DSM 8 - problem sa konjem M.A.G.E 3D radovi 7 29.12.2008 11:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com