Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Grafika

Grafika Video karte i monitori

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.5.2015, 7:48   #1
Zoran88
Član
 
Član od: 26.11.2014.
Poruke: 75
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Pitanje oko polovnih grafickih..

Iako nisam veliki ljubitelj polovne robe,resio sam da dam priliku sebi i da pogledam sta ima da se uzme.
Bio bih jako zahvalan ukoliko bi mi neko odavde dao predlog gde je najbolje mesto da prvo pogledam moguce opcije?

Pretpostavljam da je dosta clanova na ovom forumu uzimalo polovne graficke pa me zanima preko kog sajta su trazili ponude i sto je jos vaznije,koji su najpouzdaniji prodavci?


Verujem da je kupujem-prodajem najpopularnija opcija pa bih voleo da znam dal moze neko odavde da mi preporuci nekoga sa pomenutog sajta?
Gledao sam sta ima al opet ne znam nista o tim prodavcima,nista uzimao nisam polovno ranije pa bih voleo da mi neko preporuci nekog prodavca koji je pouzdan sto se tice polovnih grafickih,naravno ukoliko je neko odavde prethodno uzimao polovne graficke i bio zadovoljan njihovim radom.
Zoran88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2015, 8:03   #2
OWERKLOKER
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 204
Zahvaljeno 333 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Pitanje oko polovnih grafickih..

Kupujem prodajem i gledaj da ima domacu garanciju. Naravno i proba pre placanja se podrazumeva. Koja kartica te zanima?
OWERKLOKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2015, 9:10   #3
Svabo
Član
 
Član od: 19.1.2015.
Poruke: 37
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Pitanje oko polovnih grafickih..

Neka prodavac bude iz tvog grada da bi eventualno mogao da probas graficku pre kupovine a izbegavas i slanje. I neka bude sa sto duzom domacom garancijom. Ja sam moju kupio na KP-u od lika iz mog grada sa garancijom 15 meseci.
Svabo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2015, 0:34   #4
Zoran88
Član
 
Član od: 26.11.2014.
Poruke: 75
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Pitanje oko polovnih grafickih..

Ok,hvala na predlozima,pogledacu sta ima i kako.
Mada,ako treba sve to da uradim kako bi bio apsolutno siguran da je graficka u redu,onda ne znam dal se isplati jer ce kostati potencijalni put,plus nemam bas ni vremena da izdvajam za te stvari.
Ako nadjem nesto u blizini uzecu,ako ne,onda cu definitivno skupljati jos za novu pa makar cekao jos nekoliko meseci.
Zoran88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2015, 15:11   #5
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: Pitanje oko polovnih grafickih..

Citat:
Zoran88 kaže: Pregled poruke
Gledao sam sta ima al opet ne znam nista o tim prodavcima,nista uzimao nisam polovno ranije pa bih voleo da mi neko preporuci nekog prodavca koji je pouzdan sto se tice polovnih grafickih,naravno ukoliko je neko odavde prethodno uzimao polovne graficke i bio zadovoljan njihovim radom.
Zabranjeno je reklamiranje na forumu pa jedino da ti neko pošalje PP, ali kao što su ti rekli prvo pogledaj da li ima u tvom mestu ponuda. Tako ćeš moći da je isprobaš i vidiš da li je takva kao što je naglašena u oglasu. Ako uzimaš od preprodavca, obavezno gledaj koliko ima pozitivnih ocena.

Naravno oni modeli sa garancijom su najbolji za kupovinu. Dakle sa fiskalnim računom iz neke domaće radnje.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Teoretsko pitanje - konfa do 100 evra :) Eni Šta da kupim? 50 7.12.2012 14:47
Stručno pitanje vezano za monitor FiresnakE Kvarovi 11 10.5.2010 10:10
Pitanje u vezi telekom ADSL-a i lokalne mreze NinoJovic Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 28.4.2010 12:38
Pitanje za rubriku I/O PORT nesto nece herrnikolic O SK-u uopšte 5 14.12.2009 22:14
Konkretno pitanje (AL ili...) dekili ŠDK - Zvuk na računaru 2 19.6.2006 22:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com