Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Grafika
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Grafika Video karte i monitori

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.2.2014, 20:50   #1
Nastaaki98
Član
 
Član od: 16.10.2011.
Poruke: 50
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Povezivanje racunara sa tv-om preko hdmi kabla

Pozdrav svima. Imam graficku karticu Ati radeon 6570 1gb ddr 3 sa 3 izlaza. Dvi, Vga i HDMI. Zeleo bi da preko hdmi kabla povezem pc i televizor koji ima 4 HDMI izlaza. Problem se javlja oko toga sto uopste ne mogu nista da odaberem u podesavanjima, jer cim povezem HDMI kabl, racunar podrazumeva da je TV moj primarni "monitor", a na njemu (TV-u) pise da nema konekcije sa racunarom. Kada povezem tv i laptop (koristio sam laptop, jer nemam dovoljno dug VGA kabl, ali ni preko nejga ne radi HDMI) preko VGA kabla onda je slika super, jednom sam uspeo da povezem nekako i preko HDMI-a, ali je slika bila katastrofalno losa. Nije bila preko celog i ekrana i imala je neku zelenu nijansu (gotovo da se nista nije videlo). Takodje, pokusavao sam i da ugasim tv i pc, da povezem kablom, da uaplim tv izaberem HDMI, iskljucim monitor i izvadim VGA kabal iz PC-a i da upalim pc. Tu se na tv-u pojavi samo "ucitavanje podataka i paljenje sistema", ali posle toga, kad treba da se pojavi desktop onda se ponovo javi "problem u konekciji" P.S I tada je slika imala los kvalitet. Molim za pomoc. Hvala unapred.
Nastaaki98 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Povezivanje grafičke i TV-a acko Grafika 369 4.12.2023 19:08
Povezivanje kompjutera sa LCD/Plazma TV-om dovla25 Foto i audio/video 156 5.5.2022 17:30
Problem sa povezivanjem monitora preko hdmi HiddEn Kvarovi 5 9.5.2012 3:41
Umrezavanje:2 kompa preko kabla a laptop preko interneta. NikX Operativni sistemi 4 29.8.2009 13:27
Povezivanje sa kompjuterom preko IC-a shobra Aparati i oprema 3 24.4.2006 0:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com