Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Konfiguracije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Konfiguracije Saveti u vezi sa kupovinom konfiguracija

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.8.2020, 23:27   #1
Nicklord
Veteran
 
Član od: 8.4.2009.
Lokacija: Paraćin-Beograd
Poruke: 885
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 220 puta na 131 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nicklord
Određen forumom Gejmerski komp - budžet "dajem koliko treba"

Okej, u suštini. Odlučio sam da se vratim u gejmerske vode nakon 10ak godina i da odigram sve RPGeve i trkačke igre koje sam propustio. Od Witchera 2 pa do F1 2020.

Za konfiguracije sam bukvalno duduk, imao sam laptopove bez grafičke poslednjih nekoliko godina. I ono malo igara što igram je iz detinjstva kao Heroes 3 ili Trackmania. Igre koje bih igrao su npr - Witchera 3, Dragon Age Inquistion, Middle-earth: Shadow of War, F1 2020, Project Cars 2, GRID Autosport, NFS ako ima neki vredan igranja...

Ono što meni treba je da mi neko kao malom detetu objasni koja konfiguracija i koliko para (KP je verovatno i dalje najbolji?) bi bila dovoljna za very high 1080p igranje gorenavedenih igara (ili 4k ako nije razlika ali to sumnjam? plus tad bi mi trebao i novi monitor)

Takođe, ima li smisla praviti vrhunsku konfiguraciju bez besne grafičke a tu grafičku zameniti za nekoliko godina i dodati RAMa da šljaka i za nove stvari?


Kako će gejmeri da prevrću očima kad vide ovo ali šta da radim
Nicklord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gejmerski komp do 500 eura? Francesko ŠDK - Osnovne komponente 21 23.6.2010 18:29
Gejmerski komp za 600 evra (bez monitora) debely ŠDK - Osnovne komponente 7 26.10.2009 19:20
Nov komp - budžet 18.000 Marvojed Šta da kupim? 40 8.3.2009 12:25
Koliko ovaj komp košta u Srbiji? vlajo ŠDK - Osnovne komponente 4 16.1.2009 23:08
Za koliko mogu da uvaljam komp MiroslavNW Šta da kupim? 4 4.6.2006 19:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com