Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.10.2014, 9:58   #361
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Ajde kad dodjem sa posla cu da pogledam (mada se ni ja ne secam koji sam ucitao bas, a ne pise nigde koji se trenutno koristi). Ali nema ih puno, (mislim 3), mozes i da probas svaki.

A za taj settings fajl jedan, kada je krenula utakmica, nema muzike i ne cuje se publika. Ja reko "jel sam ogluveo u trenutku ili mi je crko zvuk"... I onda pojacao...
Mislim da su sva tri ista, ne znam u cemu je razlika.

Ajde vidi molim te, ako ne znas napamet, gde se iskljucuje umaranje igraca.
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2014, 21:59   #362
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

To znam Idi u options/game settings/gameplay settings i onda stavi FATIGUE - OFF.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2014, 19:39   #363
rounder
Novi član
 
Član od: 20.7.2014.
Poruke: 9
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Nba 2k14

Pozdrav, danas sam instalirao nba2k14, ali imam problem sa pokretanjem
Kada pokusam da startujem igru izbaci mi samo crni kvadrat (znaci ne full screen) i nista se ne desava, cuje se zvuk, pritiskam gore dole i sl, tacno se cuje da ulazim i izlazim negde u igri, znaci igra se pokrenula ali ne prikazuje sliku nego samo crn ekran, citao sam na steam forumu, ni oni nisu nasli resenje,,pa aj reko da pokusam mozda vi znate, poz
rounder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2015, 0:26   #364
Hajzenberg
Novi član
 
Član od: 30.9.2015.
Poruke: 19
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Cool Re: Nba 2k14

Ljudi, vidite kakav sam koš postigao danas protiv Bulls-a (naravno potpuno slučajno ) - a hteo sam da dodam loptu.

https://www.youtube.com/watch?v=DlCZ...ature=youtu.be

Poslednja ispravka: Hajzenberg (2.10.2015 u 0:53)
Hajzenberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Hajzenberg na korisnoj poruci:
kapetan_Miki (12.10.2015), minist@r (4.10.2015), Nikola Lavrnja (2.10.2015), real022 (7.10.2015), SportsGamer (19.1.2016)
Stara 16.10.2015, 22:40   #365
Hajzenberg
Novi član
 
Član od: 30.9.2015.
Poruke: 19
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Ne znam za vas, ali ja imam velikih problema da pobedim LA Clipers sa Lakersima . Bio sam najbolje plasirana ekipa u sezoni, dogurao do finala zapadne konferencije bez većih problema, i sad me sačekali Clipersi zbog kojih sam pred ispadanjem iz playoff-a. Ne znam o čemu se radi, ali oni protiv mene igraju kao da su sa druge planete (i to na pro težini), a moji Lakers-i igraju kao da su pali s' Marsa . Ne mogu da uradim ništa od onoga što sam radio u sezoni i do finala west konferencije. Čini mi se da sam lakše pobeđivao Majami i Houston nego Cliperse. Jel moguće da su oni toliko nadmoćna ekipa? Nije da ne znam da igram, mnogo sam dugo igrao i uvežbavao što odbranu, što napad, ali protiv ovih jednostavno ne mogu da se sastavim. Ne želim da se vadim na ono kao igrica je odlučila da ne mogu da ih prođem i sl... ali ovo je malo prevršilo svaku meru. Opet počinje da me nervira igra, a stvarno sam već neko vreme uživao u njoj (čak i kad izgubim, delovalo je nekako realnije, a ovo je totalno nerealno da me baš ovako kidaju). I neverovatno da već 3-4 utakmice za redom počinju Alley-oop-om, pa to ni Miami ni Houston ne rade. Na ivici sam da je ponovo deinstaliram sa kompa zbog ovoga.

Poslednja ispravka: Hajzenberg (16.10.2015 u 22:56)
Hajzenberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2015, 21:03   #366
Hajzenberg
Novi član
 
Član od: 30.9.2015.
Poruke: 19
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Izgleda da mi je nestrpljenje bilo glavni neprijatelj. Uopšte nisam mogao da provalim njihov stil igre što im je omogućilo da povedu 3:0 u seriji, i dovedu me u vrlo neprijatnu poziciju. Na kraju uspevam da izjednačim na 3:3 i da im zadam i konačni poraz 4:3 za prolaz u finale. A sada na megdan Majamiju .
Hajzenberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2015, 23:48   #367
Hajzenberg
Novi član
 
Član od: 30.9.2015.
Poruke: 19
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Dogurao sam do superstar težine i uspevam dosta dobro da odigram i pobeđujem, ali neke utakmice su zaista ravne horor filmu. Stoji taj utisak da na npr. 20ak utakmica u sezoni komp u dve - tri tekme počinje do te mere da vara da ih je nemoguće nadigrati. Velika šteta, sviđa mi se nba 2k14, ali ovo toliko kvari celu priču da sam je do daljnjeg uklonio sa kompa (poprilično sam izgubio živce sa nekim utakmicama u kojima se rečima ne može opisati šta sve radi komp da bi pobedio). Čak i sa podešenim slajderima opet se isto dešava. Uživam u petnaestak tekmi (bez obzira da li pobeđujem ili gubim, ne smeta mi da izgubim, ali na fer način) i onda 2-3 utakmice za redom totalni raspad sistema. Svemoguć komp, a moji igrači kao da su pijani izašli na teren. Trudio sam se da ne razmišljam na taj način, i mislim da sam se dosta dobro uvežbao (na all star pobedjujem gotovo rutinski, a na superstar takođe ostvarujem dosta laganih pobeda), ali ovo gore navedeno me baš odbija od igranja ove potencijalno dosta dobre košarke. Možda je ponovo instaliram, ali sad moram da iskuliram, malo je izgubilo smisao.
Hajzenberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Hajzenberg na korisnoj poruci:
SHMEKER (3.12.2015)
Stara 3.12.2015, 1:23   #368
SHMEKER
Član
 
Član od: 23.9.2014.
Poruke: 202
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 22 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Podseti me na sinocni duel u nba2k16 stim sto sam ja igrao my player, igram vs new orleansa i ne moguce ih je pobediti, svaku cetvrtinu imaju minimum 60-65% procenta suta iz igre, i da bi ih dobio morao sam cetvrtinu ipo da igram pick&roll na polovini terena kad moj igrac postavi blok i utrci u rekt odigram mu i on kos i sve tako i na kraju jedva pobedih 2 razlike. Razumeo bih da igram vs GS san antonia ali NO je presmesna ekipa sto i pokazuju u stvarnom zivotu
SHMEKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SHMEKER na korisnoj poruci:
Hajzenberg (8.12.2015)
Stara 8.12.2015, 0:59   #369
Hajzenberg
Novi član
 
Član od: 30.9.2015.
Poruke: 19
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
SHMEKER kaže: Pregled poruke
Podseti me na sinocni duel u nba2k16 stim sto sam ja igrao my player, igram vs new orleansa i ne moguce ih je pobediti, svaku cetvrtinu imaju minimum 60-65% procenta suta iz igre, i da bi ih dobio morao sam cetvrtinu ipo da igram pick&roll na polovini terena kad moj igrac postavi blok i utrci u rekt odigram mu i on kos i sve tako i na kraju jedva pobedih 2 razlike. Razumeo bih da igram vs GS san antonia ali NO je presmesna ekipa sto i pokazuju u stvarnom zivotu
Pazi ovo. Ne mogu da se setim protiv koga sam igrao sa Njujorkom u sezoni, isto na superstar (inače tu utakmicu sam pobedio, ali me užasno nervira način na koji sam pobedio) . Prve tri četvrtine vodim sa desetak i više poena razlike, odbrana sjajna, u napadu radim šta god poželim. I onda u četvrtoj četvrtini isti scenario iz mog prethodnog posta. Moji igrači kao da su se ponapijali dok su sedeli na klupi između treće i četvrte četvrtine, a komp postaje nezaustavljiv, šutiraju i pogađaju iz nemogućih pozicija, ja mašim zicere i otvorene šuteve ka košu sa igračima (npr Smith-om) sa kojima inače šutiram i pogađam dosta trojki. Ipak nekako uspevam da održavam minimalnu prednost i u finiš utakmice ulazim sa vođstvom od tri razlike. Komp ima poslednji napad, grade akciju za trojku, njihov igrač ima otvoren šut, i umesto da proba da šutne i eventualno pogodi za produžetak, on tapka loptu i pušta da prođe vreme (čuvajući rezultat ili ne znam ni ja šta) . Ne znam, mnogo mi sve to kvari utisak, ali verovatno ću je zaigrati ponovo
Hajzenberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Hajzenberg na korisnoj poruci:
SHMEKER (8.12.2015)
Stara 10.12.2015, 1:48   #370
Hajzenberg
Novi član
 
Član od: 30.9.2015.
Poruke: 19
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Cool Re: Nba 2k14

U celoj priči oko NBA 2k14 mi je potpuno nejasno zašto su morali da naprave da neke utakmice zaista deluju kao da kompjuter vara da bi pobedio. Stvarno mi se dopada 2k serijal, ali ovo je sve samo ne zabavno za igranje kad dodje do ovakvih utakmica (bar kad bih znao unapred koje će to tekme biti pa da ih lepo odsimuliram :-D). Nemam ništa protiv da izgubim, ali da bude fer.
Dao sam joj još jednu šansu, krenuo sezonu sa Njujorkom na superstar, počelo je kako se samo poželeti može. Odigrao sam i nekoliko tesnih utakmica koje sam mogao i da izgubim, ali na kraju sam ih dobio. Takođe sam zabeležio i najveću pobedu na superstar-u protiv Atlante (25 poena razlike). Pobedio sam i Houston sa 4-5 poena razlike, od Spursa sam npr. izgubio, ali jednostavno bolje su odigrali u odlučujućim trenucima, a ja sam doneo par pogrešnih odluka, i priznajem poraz. Ali poslednje 4 tekme su bile čist mazohizam i horor za igranje. Neverovatno je prvo šta mi je Wašington uradio pred kraj (ne volim da se vadim na to, ali zaista deluje kao da je unapred bilo odlučeno, da ne kažem namešteno da izgubim). Pre toga i Indiana protiv koje je bilo nemoguće igrati odbranu, i kad god sam pokušao da ukradem loptu ili izblokirao šut, lopta im se bukvalno celu tekmu lepila za ruke poput magneta. A pobedili su me vrlo tesnim rezultatom, nemam pojma kako sam držao priključak (sa ovakvom "igrom" su trebali da me razvale sa minimum 20 razlike).
Velika šteta, jer ovo pre svega treba da bude dobra zabava, ali na ovakav način nimalo nije zabavno. Ne znam da li je drugačije što se gameplay-a tiče na sony-ju, to čekam da probam kod ortaka, ali zaista mislim da je na kompu do daljnjeg neću igrati (a taman sam se navukao na basket ). Možda bi čak sledećih nekoliko utakmica bilo sve uredu bez ovih idiotskih situacija, ali nemam više živaca da to proveravam.
A da, i podesio sam slajdere zbog onih ofanzivnih skokova kompjutera, koji su mi najviše smetali, i tu je sad sve uredu, ali mnogo toga još mora da bude bolje da bi imalo smisla igrati je (moj lični utisak). Opet kažem možda je na soniju bolje, ali to tek treba da isprobam.
Hajzenberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2015, 9:35   #371
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
Hajzenberg kaže: Pregled poruke
U celoj priči oko NBA 2k14 mi je potpuno nejasno zašto su morali da naprave da neke utakmice zaista deluju kao da kompjuter vara da bi pobedio.
Naravno da to radi, jer bi bilo potpuno nezanimljivo da pobeđuješ sve redom. Ali, iako ti deluje drugačije, AI "podešava" odnos pobeda i poraza u dovoljno dobrom odnosu. Naprimer, igram sa Kingsima (najviše sam sa njima igrao 2K14) i na početku imam odnos pobeda 3-2. Sledeće dve utakmice su protiv Filadelfije i San Antonija. Ne želim da imam 3-4, pa računam da ću dobiti Filu, izgbiti od Sparsa i to je OK. Međutim Fila igra kao nenormalna, lete u odbrani, a u napadu pogađaju nemoguće, čak i Noel sabija trojke. Naravno, ne dešava se uvek tako, ali čim krene - prekidam, pa onda ispočetka. Ako je četvrtina prošla bez PREVIŠE sumanutih situacija (uvek ima gluposti koje se dešavaju, ako se i desi neka, ovo je, ipak, igra, ali poludim kad krenu u nizu, jedna za drugom) sledi SAVE pa onda odatle. Nebitno je i da izgubim, samo da nema PREVIŠE idiotarija. I tako, iz prekida, odigram normalnu utakmicu, potpuno se opustim protiv San Antonia, nebitno mi je šta bude i očekujem da izgubim. Počnem utakmicu, a oni ni okean sa broda da pogode, u napadu se šetam kao pored balvana, odakle god šutnem to upada...onda sledeća protiv Klivlenda, pa i njih satrem, pa naleti Minesota i ona me opere kao od šale, pa odeljem Oklahomu, a Niksi obrišu MSG sa mojim igračima...
Uglavnom, pustiš da ide, nerviraćeš se, naravno, ali ćeš svakako do plejofa ako znaš da igraš, a tamo...to je druga priča.
I jedan mali savet - kad CPU tim krene da pogađa iz nemogućih pozicija, često menjaj odbrane. Dešavalo mi se da me Hjuston razbija sa trojki, a onda zaigram FULL COURT PRESS i oni se potpuno pogube. Ili kad CPU tim počne da se šeta kroz odbranu zaigram zonu i bude potpuno drugačije. Veoma je poželjno često menjati tip odbrane u toku utakmice.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Hajzenberg (10.12.2015)
Stara 10.12.2015, 22:58   #372
Hajzenberg
Novi član
 
Član od: 30.9.2015.
Poruke: 19
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
I jedan mali savet - kad CPU tim krene da pogađa iz nemogućih pozicija, često menjaj odbrane. Dešavalo mi se da me Hjuston razbija sa trojki, a onda zaigram FULL COURT PRESS i oni se potpuno pogube. Ili kad CPU tim počne da se šeta kroz odbranu zaigram zonu i bude potpuno drugačije. Veoma je poželjno često menjati tip odbrane u toku utakmice.
Vidiš npr. moje utakmice sa Houstonom su bile poprilično realne u tom smislu. U poslednjoj koju smo odigrali pobedio sam ih sa 5 razlike. Mogao sam i da izgubim, često se i lomio rezultat, bila je rezultatska klackalica, ali mi je delovala fer utakmica. Nervira me kad slabije ekipe krenu da kidaju na vrlo nepošten način. Ali dobro, kao što kažeš, to je samo kompjuterska igra, ne možemo očekivati savršenstvo, međutim mislim da te sumanute situacije mogu da se otklone, jer stvarno ima potencijal odlične simulacije košarke. Btw čak se i meni dopada simulation pristup, iako sam ja više casual igrač, zabavno mi je da igram simulaciju basketa. Možda ću joj se i vratiti kad me prođu sve psovke od sinoć, upućene kompu . Moram da probam da se naviknem na te budalaste situacije.

Poslednja ispravka: Hajzenberg (10.12.2015 u 23:52)
Hajzenberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2015, 1:21   #373
Hajzenberg
Novi član
 
Član od: 30.9.2015.
Poruke: 19
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Zahvaljujući korisniku NastyB pomirio sam se sa činjenicom da će komp morati da pobeđuje pojedine utakmice na razne legalne i nelegalne načine, ali ipak sam je zaigrao ponovo (jednostavno svidja mi se, ali i dalje iščekujem da probam 2016-icu na soniju i velikom tv-u kod drugara, mislio sam da je kupio 14-icu, ali ipak je kupio 16-icu ). Usput sam uvežbao i neke nove poteze, i počeo da pravim lepe finte i driblinge, koje nisam do sada često praktikovao, tako da mi je ponovo zabavno da je igram (prosto igram još raznovrsnije nego ranije). Rešio sam da probam da osvojim sezonu i play - off sa Kniksima na superstar. E posle toga će HOF težina biti zaista pravi izazov. Za sada od četiri utakmice jedna mi je delovala malkice nepošteno (pogađate da sam nju izgubio i to od Maveriksa, mada sam došao na minus 2 poena i promašio šut za tri sa Antonijem u poslednjoj sekundi). Trenutno vodim 3-1. Neverovatno da sam odrao Bulse sa 12 razlike na njihovom terenu. Nešto nisu mogli da se sastave celu utakmicu. Idemo dalje, sad mi sledi revanš sa Charlot Bobcats-ima. I njih sam relativno lagano dobio sa 10 razlike (mada sam to i očekivao). Jedanput sam ih odrao sa 25 razlike (to mi je bila najveća pobeda na superstar-u). Krivo mi je što sam često komletno brisao igricu, zato što sam imao dosta snimljenih dobrih poena, alley-up-ova, trojki, zakucavanja, driblinga itd,ali neke sam zabeležio kamericom telefona. Mislim da ću sada ipak izgurati sezonu do kraja bez brisanja.
Hajzenberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2016, 1:34   #374
Hajzenberg
Novi član
 
Član od: 30.9.2015.
Poruke: 19
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Odrala me Minesota 10 razlike. Strašno šta su mi uradili u poslednjoj utakmici, šta god da sam pokušavao, nisam imao odbranu celu tekmu... Stigao sam na minus tri na kraju treće četvrtine, i tu se priča završava što se te utakmice tiče i nade da mogu da pobedim. Najgore od svega, prolazili su mi neki potpuno bezvezni šutevi, a iz izgrađenih situacija više promašaja nego pogodaka. A tri utakmice pre toga pobedim Majami u gostima u laganoj penal završnici. Igram sezonu sa Njujorkom na superstar. Mada sam prvi još uvek na tabeli, i verovatno idem ka playoff-u, i čak sve bolje i bolje igram, ali neke utakmice je nemoguće igrati (ne dobiti nego igrati). Šteta što su to tako napravili, ali opet ne mogu da osporim da ne mogu da se odvojim od igrice u poslednje vreme ... Šta li me čeka na Hof težini, kad budem prešao sezonu na superstar...?
Hajzenberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2016, 7:33   #375
SportsGamer
Član
 
Član od: 9.5.2014.
Poruke: 354
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 45 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

^Ceka te jos duplo tezi posao na HOF,ja sam osvojio sa bulsima prsten na hof tezini,najvise me namucio bruklin u pleyofu,ostale manje-vise sam dobio kos ili gubio sa kos razlike,osim sto sam u finalu zapada indijanu stukao 15 razlike,ali cudo nevidjeno nisam se namucio u finalu sa san antoniom,koliko u 1 rundi pleyoffa sa navedenim vec bruklinom,deron wilijams poceo da cepa za 3p kao nikad,i nekako ih dobijem u produzecima,srecno u hof tezini,inace ja sam ih izludjivao sa rouzom i batlerom,komp mi vecinu napada udvajao rouza,i onda bi bilo mnogo lakse kad me udvoje,meni ostave samog sutera za 3p,meni bude super

Poslednja ispravka: SportsGamer (13.1.2016 u 7:45)
SportsGamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SportsGamer na korisnoj poruci:
Hajzenberg (13.1.2016)
Stara 13.1.2016, 21:56   #376
Hajzenberg
Novi član
 
Član od: 30.9.2015.
Poruke: 19
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Najiritantnije je što kompjuter bukvalno anti igrom mora da dođe do pobede zbog tog balansa pobeda i poraza. Nemam ništa protiv poraza ali da bude fer igra. Npr. utakmice protiv Majamija su uvek nekako delovale fer i pošteno (čak i ova u kojoj su me oprali sa 10 i kusur razlike, ali nju sam stvarno odigrao očajno). Ostale smo uglavnom igrali na jednu loptu i svašta je tu moglo da bude, ali kvalitetne utakmice, izgledalo je skoro kao tv prenos NBA tekme. Ali da me oljušti Milvoki na mom terenu igrom koja na sve liči, samo ne liči na košarku, da bi se eto izbalansirao odnos pobeda i poraza, potpuno besmisleno... Taman prihvatim činjenicu da mora tako s vremena na vreme (mada poslednjih par utakmica malo češće), i onda opet krene da me nervira i da brbljam na forumu o tome
Ali ajde, nba 2k serijal ostaje definitivno jedina simulacija košarke koju vredi igrati, ali bi valjalo uraditi nešto po pitanju toga da ako već mora da se desi i poneki poraz što je normalno u sportu da ne deluje kao da je komp ukucao neku cheat šifru da krade lopte i pogađa kako stigne...
Hajzenberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2016, 1:30   #377
Hajzenberg
Novi član
 
Član od: 30.9.2015.
Poruke: 19
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Upravo obezbedio play off pobedom nad Indianom. Antony heroj utakmice trojkom tri stotinke pre kraja za pobedu od jedan razlike. Inače cela utakmica je ličila ponovo na jednu od onih koje "moraju da se izgube". Užas na koje načine su sticali prednost. Bolje sam otvorio meč, taman napravim desetak poena razlike, i onda Indiani prorade "super moći", odakle god da šutnu pogode, a ja ne mogu da vežem nijedan otvoren pas (u prevodu gubim loptu u situacijama u kojima je nemoguće istu izgubiti), i naravno omah stižu na minus jedan. Identične prve dve četvrtine što se toga tiče. U trećoj nema šta nisam ispsovao i igrici, i kompaniji koja je pravi, i onome koje smislio ovakav AI, itd... . U četvrtoj kako su krenuli, rekoh gotovo, namešteno da se izgubi. I onda Indiana pred kraj ima nekoliko potpuno neverovatno izgubljenih lopti, ni sam ne znam kako, pošto ja ništa specijalno nisam uspevao da uradim u odbrani, samo su oni pogrešili u pasovima i to tri puta za redom (bukvalno su mi poklanjali loptu u ruke), ja uspevam da spustim na minus dva. 12 sekundi pre kraja imam poslednji napad, gradim trojku za Antonyja, šutiram onako više radi reda, i Carmelo me potpuno čudesno vodi u playoff . Sad ću bar rasterećeno da igram, mada bih voleo da zadržim prvu poziciju u konferenciji
Hajzenberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2016, 14:34   #378
Howard1
Član
 
Član od: 31.3.2013.
Lokacija: Beograd-Zvezdara
Poruke: 319
Zahvalnice: 187
Zahvaljeno 45 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Treba mi Rouster za godinu 2016 za NBA 2K14? Ako neko ima , bio bih mu zahvalan da mi posalje
Howard1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2016, 22:24   #379
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
Howard1 kaže: Pregled poruke
Treba mi Rouster za godinu 2016 za NBA 2K14? Ako neko ima , bio bih mu zahvalan da mi posalje
Mislim da tako nesto ne postoji, nazalost...
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2016, 18:53   #380
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
Howard1 kaže: Pregled poruke
Treba mi Rouster za godinu 2016 za NBA 2K14? Ako neko ima , bio bih mu zahvalan da mi posalje
http://www.moddingway.com/gamedc/300.html

Ovde ako nema, nema nigde...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Howard1 (21.1.2016)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com