Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.6.2014, 14:12   #1
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Hunt: Showdown



trailer najava


Citat:
Hunt takes place in the late 1800s, in a world where myths and monsters are not only real, but trying to eat you and three buddies.

"Players act as hunters willing to take up arms and risk their necks by venturing into the deadliest of territories and facing the hideous creatures that have overrun them," explains the press release.

"Adding to the thrill of the hunt is a special content generation system that ensures players never encounter exactly the same environment or set of enemies twice. As the surprises come thick and fast, the terror of knowing that one of the game's grueling boss battles could be just around the corner will keep everyone's..." I've had to cut off the press release there, because it was about to say "pulses pounding".

Hunt: Horrors of the Gilded Age is due to enter closed beta later this year.
PC Gamer - Hunt: Horrors of the Gilded Age announced by Crytek, is a four-player co-op shooter
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
Hajvanče92 (3.6.2014)
Stara 3.6.2014, 16:03   #2
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Hunt: Horrors of the Gilded Age

Ocekivano ionako su najavili da ce Crytek preci na iskljucivo f2p igre u godinama koje slede.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 8:55   #3
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Hunt: Horrors of the Gilded Age

Sta se dogadja sa ovim? Ovo moze da bude dobro.
I sta je sa crysis naslovom kad smo vec kod cryteka. Zanimljiva kompanija skroz..neki bi muzli igrace na racun stare slave na njihovom mestu. Lepo je videti u moru pirana da neka kompanija i ako ima uslove za lapanje, ide putem deljenja igara za dzabe..
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2017, 9:18   #4
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Hunt: Horrors of the Gilded Age

Pa s obzirom da su pgasili sve svoje development timove sem onog u Frankfurtu u kojem inace ne primaju plate vec mesecima...mislim da su svi njihovu ip jevi gotovi, sem ako neko ne odluci da ih kupi kao sto je to bilo sa igrama THQ-a.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2017, 14:47   #5
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Hunt: Horrors of the Gilded Age

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Pa s obzirom da su pgasili sve svoje development timove sem onog u Frankfurtu u kojem inace ne primaju plate vec mesecima...mislim da su svi njihovu ip jevi gotovi, sem ako neko ne odluci da ih kupi kao sto je to bilo sa igrama THQ-a.
Pu jbt koja tuga. Bas mi krivo. Znaci od crysisa to je to
Usavrsavanje cryengina isto
Edit: Far cry je napravila jedna ekipa programera a sve ostale delove druga a na istom enginu?
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2017, 2:45   #6
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Hunt: Horrors of the Gilded Age

Citat:
Rkoma kaže: Pregled poruke
Pu jbt koja tuga. Bas mi krivo. Znaci od crysisa to je to
Usavrsavanje cryengina isto
Edit: Far cry je napravila jedna ekipa programera a sve ostale delove druga a na istom enginu?
Da ostale FC igre je radio Ubisoftov tim iz Montreala, Nemci su radili samo prvi FC...ostale Ubisoft
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.5.2017, 18:02   #7
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Hunt: Horrors of the Gilded Age

Crytek’s HUNT: Horrors of the Gilded Age has been renamed to Hunt: Showdown

u
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2017, 22:21   #8
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Hunt: Showdown

Lelelele
https://www.youtube.com/watch?v=bZ2-wnvZk3U
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2017, 23:19   #9
Dantheus
Veteran
 
Član od: 3.3.2016.
Lokacija: Ankh-Morpork
Poruke: 883
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 159 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Hunt: Showdown

Dev History
Dantheus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2018, 7:21   #10
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Hunt: Showdown

gozydI6VjX4

Zanimljivo.
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2021, 4:44   #11
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Hunt: Showdown

Poslednjih par nedelja intenzivno igram ovo pa malo da ozivim temu, vreme je

Duuuuugo sam razmisljao o kupovini ove igre ali sve sam se dvoumio jer je u pitanju igra koja je poprilicno teska za pocetnike, ima gomilu mehanika koje bi mnogima, po opisu mnogih igraca i recenzenata po netu, potpuno upropastile utisak....Da ne pricam o horor pricama o zahtevnosti, jednom pre godinu-dve sam i sam iskusio "tutorijal" koji sam jedva uspeo da pokrenem na ovoj istoj konfi. Tu su i price o mrtvilu same igre gde do skora uopste nije bilo dovoljno igraca.

Pre samo nedelju dana, ortak mi pokloni kopiju igre i poceli smo da igramo zajedno (ortak isto potpuni pocetnik).

Igra je neverovatna i nesto sto zaista do sada nisam iskusio u ovakvom pakovanju. Od skora je i broj igraca naglo skocio, poboljsana je i optimizacija i jos dosta decijih boljki, pa ne postoji bolja prilika za probu (sa vremena na vreme igra ima i besplatan vikend). Ima tu i nekih ociglednih mana koje jos nisu ispravljene ali cinjenica je da igra nikada u boljem stanju nije bila.

Postoji gomila mehanika koje ne bih ni u ludilu mogao da branim da ih licno nisam iskusio i prosao kroz sve to. Od trajnog gubitka lovca kojeg unajmljujete (ukoliko nastrada prilikom borbe ili neke "nesrece" ), do gubitka ponekad skupe opreme koju nosi, do gomile iskusnih lovaca na mapi sa kojima igrate koji u prste znaju gde se sta nalazi, mogucnost stradanja od samo jedno dobro ispaljenog metka itd itd. Ali uprskos svim tim, na papiru potpuno nerazumnim, odlikama, igra je neverovatno dobro izbalansirana, poprilicno fer (u vecini slucajeva) i sve te odlike upotpunjuju jedna drugu. Nema veze koliko iskusnog lovca imate sa ko zna koliko perkova i skupe opreme, i najobicniji belokosuljas (ili "white shirt", izraz za pocetne lovce koji se unajmljuju besplatno i uglavnom nose sljastece boje ) ima sansu da uz OK igru zbrise pola mape i uspesno se vrati.

U igri je apsolutno sve dozvoljeno, od prikradanja pa do nasilnih upada na sva zvona, pa do cekanja u zasedi kod samog Bossa ili mesta za ekstrakciju. Sve to upotpunjuju dobro izbalansirane mehanike koje ohrabruju takticnost i prilagodjavanje u datom trenutku. Da li upasti na teritoriju gde lovci proteruju glavnog bossa, gde branitelji imaju priliku da se ukopaju i pripreme raznorazne zamke dok se porterivanje ne zavrsi, ili mozda sacekati da se okuraze i krenu napolje, ili ih mozda sacekati prilikom ekstrakcije na jednoj od par tacaka koje bi mogli da predvidite ili jednostavno sacekati da neki od ostalih lovaca izvrse upad dok se svi ne pobiju a na vama ostane samo da pokupite nagrade.... Ili mozda ne uraditi nista od toga i uvideti da je situacija nepovoljna pa samo ekstraktovati svog lovca i sa nesto novog iskustva dati mu sansu da se ponovo bori. Broj situacije je bezbroj i svaki mec je jedinstven.

Igru klasi odlican direkcioni zvuk (po meni uz Senua najbolji na trzistu) gde ce te na osnovu samo par taktova ili promena u koracima, lavezu zivotinja, pucnjave negde u daljini moci da odredite gde je neprijatelj i gde se mozda krece. Da li u borbi ucestvuje vise ljudi ili je u pitanju sam lovac i jos puno puno stvari. Atmosfera je takodje odlicna, sa poprilicno dobrom pozadinskom pricom i dizajnom. Muzika iako malobrojna takodje odlicna.
Sva oruzja u igri su sa kraja 19. i pocetkom 20 veka, spora sa sporim punjenjem i jakim trzajem, potrebom da se repetiraju rucno, napune metak po metak itd. Ali sve to sa sobom donosi neverovatne okrsaje gde je svaki metak i svaki pucanj vazan, gde cete biti u situaciji da pucate po neprijatelju koji je samo na par metara od vas, da ga gledate (i cujete) dok puni oruzje ili ga mozda menja i na osnovu toga odlucite da li krenuti u napad prsa u prsa ili sacekati bolju priliku negde sa daljine. Opet, bezbroj situacija i prilika.

Sto se tice boljki igra ima par mana, najvece i najozbiljnije su uzasan UI sistem (koj bi navodno trebalo uskoro da se menja korak po korak) i Crytek serveri koji umeju debelo da zakazu (ja sam za ovih 45 sati igre imao samo 2-3 situacije gde je bilo kriticno ali ume da se desi sa vremena na vreme)

Ima tu jos sto stvari koje mogu da pomenem i objasnjavam (ako nekoga zanima neka pita posto vidim da je tema potpuno umrtvljena) ali je ovo po meni najbolji Battle Royale naslov koji postoji. Da, verovali ili ne i ovo spada u potpuno bajati i repetitivni BR zanr, ali vam garantujem da ovako nesto nikada niste probali do sada i da ne postoji jedinstvenija igra od ove u BR zanru. Ogromna preporuka ukoliko imate makar malo jakih zivaca i ukoliko ste spremni da prodjete tih prvih nekoliko bolnih sati ucenja.


Izvinjavam se na ogromnom tekstu ali igra me je odusevila i morao sam da javim utiske
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Cracked But Whole (15.11.2021), DBrave (15.11.2021)
Stara 15.11.2021, 13:23   #12
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Hunt: Showdown

Ja se baš dugo razmišljam da uzmem ovo, čekam rasprodaju pre svega, a i treba da istražim ima li poente sad igrati. Zapravo me zanima ima li igrača na regionalnim serverima?
To me najviše tripuje jer kao, nije da je toliko popularna igra. I Deathloop sam uzeo pa ne mogu da igram kao ona likuša uopšte jer matchmaking vrti pola sata bez nalaženja odgovarajućeg meča.
Sve ostalo me privlači, pogotovo zvuk! Ako sam mogao ligu da naučim pre godinu dve, mogu i ovo S tim što ovde manje kancera očekujem jelte
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2021, 13:27   #13
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Hunt: Showdown

https://youtu.be/9cpt1BaL5FE

Dingolingoling
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2021, 14:40   #14
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Hunt: Showdown

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Ja se baš dugo razmišljam da uzmem ovo, čekam rasprodaju pre svega, a i treba da istražim ima li poente sad igrati. Zapravo me zanima ima li igrača na regionalnim serverima?
To me najviše tripuje jer kao, nije da je toliko popularna igra.

I mene je to isto zabrinjavalo, ali igra je sada popularnija nego ikada, broj igraca (makar na PC-ju) nikada veci nije bio a ja mislim da je jedan od razloga upravo i gore pomenuti Dr. i jos par strimera koji su doveli jako puno novih igraca. Nemam neko preterano pozitivno ili negativno misljenje o njima ali su u ovom slucaju oziveli igru poprilicno. Za konzole mislim da situacija nije bas najsjajnija, ali PC je trenutno povampiren. Tako da, ukoliko ugrabis popust (vrlo cesto je na popustu, uglavnom po 50%) igra i vise nego vredi.

DLC i ostalo su cista kozmetika i nemas nikakvu prednost, mada, neki bi rekli da odredjeni DLC lovci skoro P2W, kao npr. Cain, jer se zbog izgleda dosta tesko primecuju. Ima tu malo istine ali je izraz P2W po meni ogromno preterivanje, jer cak i da je kamuflaza bolja, ti lovci nemaju oruzja koja dolaze sa njima vec moraju dodatno da se kupuju (ne pravim parama vec u samoj igri) a i sami perkovi koje dobijas uz njih uglavnom nisu nesto (nasumicni su i ne mozes da ih vidis pre unajmljivanja).

Tako da, ne treba ti nista drugo osim glavne igre, DLC samo ako zelis da dodatno podrzis devove ili izgledas kul
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Cracked But Whole (15.11.2021)
Stara 16.11.2021, 15:40   #15
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Hunt: Showdown

Igram Hunt cele ove godine, i moram da priznam da nijedan moderan shooter koji sam probao me nije radio ovako. Objasniti zasto i kako recima je stvarno nezahvalan posao. Bas mi je zao da vidim da tema nije toliko aktivna.

Pentraksil je to dosta lepo objasnio, al evo da se ucipim i ja sa svojim misljenjem.

Hunt je PvPvE FPS. Prilicno je spora igra, okrenuta vise taktickom pristupu, sa jako velikim brojem mogucnosti kako cete pristupiti problemima.

Takodje, vi odredjujete sta vam je fokus u igri. Da li vam je to lov na bossove ili sakupljanje XP-a i loota i para po mapi, ili lov na ljude mozda. Ili mozda uzimate sta vam igra nudi u tom trentuku.

Trenutno igra ima 3 mape.

TOK GEJMA:


6 timova od po dvoje ljudi (mada se moze igrati i solo i trio) ulaze na mapu. Na mapi su jedan ili dva bossa koji su negde po defaultu glavni "cilj" igre.

Svaka mapa ima 16 compounda. Svaki sadrzi trag koji treba pokupiti koji ce vam dati informaciju gde se nalazi boss. Treba skupiti 3 traga i dobicete njegovu tacnu lokaciju. Naravno mozete nabasati na compund sa bossem i slucajno.

Usput ce vam probleme praviti mobovi, neki jaci neki slabiji, neki glasniji, neki tisi. Bossovi ce u pocetku delovati zastrasujuce, ali u sustini nisu strasni.

Svaki boss daje 2 "dokaza" da ste ga ubili (za vas i vaseg saigraca). Taj dokaz treba i izneti sa mape na unapred odredjene exit punktove (ima ih 3 i u svakom gejmu su na razlicitim mestima).

LJUDSKI FAKTOR:

Sve to zvuci prilicno straight forward. E sad...... Problem nastaje jer jelte, niste jedini koji lovi ta cudovista

Prisustvo drugih ljudi na mapi komplikuje stvari (JAKO). Nijedan gejm nije isti. Tu dolazimo to tog adrenalina koji Hunt luci, a to je - vi ste lovac i lovina u isto vreme. Kretanje po mapi, citanje tragova, slusanje zvukova, koriscenje situacija, i jos mali milion stvari moze da odluci da li cete preziveti mapu.

Jeste, naravno da je bolje da znate da pucate dobro, ali to apsolutno ne mora da bude vas glavni adut. Sto je prosto NEVEROVATNO za igru koja je FIRST PERSON SHOOTER.

Jednako vazno je da shvatis kako se odvija trenutni gejm. Zvuk je NAJBOLJA komponenta igre, igra podrzava 3D binaural audio i prakticno slusalice su must have (bilo koje). Zvuk putuje preko mape, i vremenom cete nauciti da razlikujete i da shvatite - gde se ljudi nalaze i sta rade. Ako cujete repetativno pucanje odnekud, sve su sanse da neko "radi" bossa. Ako cujete veliki broj razlicitih pusaka, sve su sanse da je u pitanju PvP obracun. Ako cujete vrane koje lete, sve su sanse da ih je neko na tom mestu uplasio. Ako cujete coveka kako hoda, znaci da je jako blizu i spremite trigger finger.

Za kraj, mislim da ovakva vrsta gejma ne postoji (bar ne ovoliko kvalitetna). Jedino sto ga porede sa Escape from Tarkov (mada nisam igrao ali cini mi se da su slicne).

Od mene stvarno sve preporuke. Igra ima mana, ali trenutno rade na 1.7 patchu koji bi bar malo trebao da sredi prilicno ruzni UI. Ali ono sto cini sam gejm, audio, video, shooting - je po meni top notch.

Ako budete imali pitanja, shoot.

P.S. can confirm - DLC-ovi su apsolutno nepotrebni. cista kozmetika.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
Cracked But Whole (16.11.2021), Partybreaker (18.11.2021), pentraksil (16.11.2021)
Stara 16.11.2021, 17:56   #16
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Hunt: Showdown

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Objasniti zasto i kako recima je stvarno nezahvalan posao.
Stvarno je takav slucaj igra spada u one retke za mene koje moras sam licno da isprobas i iskusis da bi ti kliknulo

Nema tog teksta, klipa ili cega sve ne koji mogu da opisu sam osecaj igre i sta sve nudi. Osnove igre, kako funkcionise mec, neke mehanike nije tesko opisati, ali je nemoguce objasniti sta sve moze da vas zadesi i sta sve mozete da ocekujete od meceva, koliko samo nijansi i taktickih smicalica moze biti.

Igra je sama po sebi skoro pa Sandbox kada su u pitanju izbori i pristupi u odredjenim situacijama. Pravi biser koji sam dosta dugo odlagao
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2021, 1:13   #17
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Hunt: Showdown

Sprema se i igrana serija, u saradnji sa Binge platformom. Binge je besplatan ali sa reklamama (reklame vezane za video igre)

Spoiler za Tvit:



Moze ovo ispasti dobro mada nisam preterano optimistican, sto zbog platforme, produkcije, budzeta i cega sve ne. Mada neka niskobudzetna ostvarenja mogu da siju visokobudzetna za po nekoliko koplja, ali videcemo.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2021, 12:54   #18
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Hunt: Showdown

U cemu je razika izmedju betl rojala i multiplejer pucacine kao sto je npr. Battlefiled serijal?
Ova igra me je zaintrigirala na racun nekoliko poruka ovde.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2021, 15:30   #19
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Hunt: Showdown

Battle Royale su obracuni veceg broja ljudi do LAST MAN (TEAM) STANDING.
MP Shooter je uglavnom zasnovan na borbi 2 tima sa vecim brojem igraca sa obe strane.

That being said, HUNT prakticno nije ni jedno ni drugo.

Jeste blizi BR-u modu, ali ti kada udjes na mapu, mozes izaci onda kada si ti zadovoljan sa onim sta si napravio. Al ne ono LEAVE GAME, vec na posebnim mestima gde svi ljudi izlaze (extraction points). U igri su predstavljeni kao kocije ili kao brodic, i ima ih na 3 mesta na mapi. Svi igraci se moraju extractovati preko tih mesta.

U igri cak i ne postoji jasan pobednik. Mozda je neko uzeo bounty od bossa na mapi i zapalio, ali je mozda zato neko pobio 3 tima i u fazonu, fuck yeah, ovo je bolje nego da sam ubio bossa! A mozda je neko samo ubijanjem mobova otkljucao novi model oruzja koji je hteo.

Igra ti dozvoljava da budes i PvE i PvP orijentisan, a naravno i oba istovremeno.

"Skill" u igri je predstavljen kroz 6 zvezdica (1 najlosije, 6 najbolje), a matchmaking radi tako da spaja igrace istog skilla u isti gejm. On uzima u obzir i tvoj KDA (kill\deaths\assists), ali isto tako uzima u obzir kolicinu bossova koji si ubio ali i XP koji skupis u toku gejma.

Svaki lovac kojeg vodis pocinje od levela 1. Cilj moze da bude i da doguras lovca do max lvl-a (50), kada mozes da ga ponosno penzinoses (ako zelis). Ali za takvu akciju je potrebno da prezivis prilican broj gejmova (oko 6-7), zavisi od toga kolko xp-a skupis u toku jednog lova. (iznet bounty daje najveci XP, pa onda ubijen boss, pa onda ubijen enemy hunter, pa onda niz manjih mobova). Ali ako taj lovac umre u toku hunta ili ne uspe da se extractuje na vreme, gubis ga. I kreces sa novim.

Zvuci kao too much info, ali se udje u stos.

p.s. U igri postoji i drugi mod koje je bukvalno Battle Royale (zove se Quickplay), al se on igra mnogo manje. Igra se iskljucivo solo. Nagrada za pobedu (osim para i xp-a) je sto mozes tog lovca sa kojim si pobedio da sada povedes u pravi Hunt.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
filpan (18.11.2021), pentraksil (18.11.2021)
Stara 18.11.2021, 16:02   #20
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Hunt: Showdown

U sustini BR ti je igra gde se nasumicno pojavis na mapi, trazis orudje i cilj je da ostanes jedini preziveli na mapi uz upotrebu tih resursa koje nalazis. To je to.
Ali, sto rece Rainman, HUNT i jeste i nije BR Ima tu slicnosti i pada pod taj zarn ali je poprilicno jedinstvena i ima dosta razlika da bi se stavljala u isti kos sa Fortnite, PUBG, Apex Legends itd. Objasnio je on to bolje

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
p.s. U igri postoji i drugi mod koje je bukvalno Battle Royale (zove se Quickplay), al se on igra mnogo manje. Igra se iskljucivo solo. Nagrada za pobedu (osim para i xp-a) je sto mozes tog lovca sa kojim si pobedio da sada povedes u pravi Hunt.
Da, taj mod je bukvalni BR i moze da bude dobra vezba kada je u pitanju nisanjenje i generalan osecaj pucnjave i nekih mehanika, bez straha da se izgubi lovac i bez preteranih frustracija kod gresaka.

Ali svakako Bounty Hunt je srz i car igre, nezamenjiv
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
filpan (18.11.2021)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dirt Showdown Bratori Simulacije vožnje 51 13.1.2017 20:53
Hunt: Horrors of the Gilded Age Exia otpaTci 2 3.6.2014 15:50
Hunt dex3108 otpaTci 0 3.6.2014 14:15
The Showdown Effect Acanen Mrežne igre 20 25.3.2013 21:49
Hunt grupe ElRa Programi za mobilne telefone 0 17.11.2011 14:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com