Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.2.2006, 11:06   #81
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Autoban...
Dve nedelje je prošlo a da nisam pisao ništa u ovoj temi,
ostavio sam je da se proluftira malo, što bi rekli...

Februar je sam po sebi prilično sumoran, hladan i neprivlačan pa treba voditi računa koja slova se upotrebljavaju na tastaturi, koje reči, kakve rečenice...
ne volim hladnoću, hladne boje, ledene reči i sumorne sklopove rečenica...
Ovo nema veze sa prošlim porukama, odnosi se na buduće poruke koje treba da budu napisane, da imaju malo kolorita, više toplih tonova a najviše kreativnosti i otkačenosti...

subota je, dan kada je u mom gradu najživlja pijaca...
jednom priliko mi reče jedan stari doktor, stojeći na centralnoj tački prepune pijace, nudeći me cigaretom i gledajući okolo:
Mali ovo je mesto sa kojeg možeš da vidiš celu pijacu, sve ljude i sve dobre ribe iz ovog grada, bez šminke i bez foliranja... ovo ti je kao knjiga iz psihologije...
Da li je u pravu nemam pojma ali me je podstakao na razmišljanje zašto sve ljudi dolaze na pijacu i pitaj boga o čemu razišljaju u toj masi...
Ja nikada ne primećujem ostale, osim kad mi se jave a i onda ne volim da stojim i divanim, jednostavno nemam živaca... samo prolazim, kao vreme.

subota je, malo je korisnika na vezi,
Ljermontov, Majakovski, Miljković, Jesenjin, Bodler, Dušan Radović, Vitomir Nikolić, Libero Markoni... pa nažalost sad i Duško Trifunović posmatraju nas iz svojih loga negde u maglama naših sećanja, zamalo da napišem da se ni bobi ne oseća baš nešto dobro...
ko zna...
Ima neka tajna veza...
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2006, 8:14   #82
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Jutros,
kad sam se konektovao,
rezultat je bio 1:1
jedan gost i jedan član
skoro da mi je bilo svejedno koji sam u toj masi...

Jutros u Beogradu,
kažu ovi sa tv-a,
-13 : dva miliona i nešto,
srećom -13 će popustiti a nažalost i neki od onih dva miliona i nešto...

nije sve hladno i tužno...
noćas su u srbijicu našu dragu stigle neke nove bebe, taze...
neke imaju dobru šansu da završe na grandu kad samo pomislim na njihove vokalne kvalitete...
u svakom slučaju njihovim bližnjima ne smeta ova smrzavica,
mame su još uvek zagrejane i srećne od porođaja...
a tate...
tate se upravo zagrevaju uz ljutu, kumove, komšije i prijatelje...
tek će za koji dan kad stignu kući mama i beba
i kad se otrezne shvatiti šta se stvarno dešava...
i ponovo će se napiti...

nekad pijemo zato što smo sreći
nekad zato što smo tužni
pa kako svet da nas razume
kad smo ovakvi
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2006, 14:28   #83
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Ova tema se izgleda pretvara u tvoju kolumnu! Samo ti imaš ovoliku inspiraciju. Ja baš nemam tog poetskog žara u sebi, pa samo mudro ćutim. Ovo sam napisao čisto da znaš da neko čita tvoje postove i da nisu uzalud napisani. Siguran sam da nas ima još, ali nam je lakše i lepše da čitamo nego da pišemo
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2006, 15:38   #84
PhAnToM_LoRd
Član
 
Član od: 27.1.2006.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 98
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku PhAnToM_LoRd Slanje poruke preko MSN-a korisniku PhAnToM_LoRd Slanje poruke preko Yahooa korisniku PhAnToM_LoRd
Exclamation Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Citat:
Rocker kaže:
Ova tema se izgleda pretvara u tvoju kolumnu! Samo ti imaš ovoliku inspiraciju. Ja baš nemam tog poetskog žara u sebi, pa samo mudro ćutim. Ovo sam napisao čisto da znaš da neko čita tvoje postove i da nisu uzalud napisani. Siguran sam da nas ima još, ali nam je lakše i lepše da čitamo nego da pišemo
Moze biti da nam je lakse i lepse, ili ce pre biti da smo mi ostali isuvise lenji za druzenje sa tastaturom jos pre petlova...
PhAnToM_LoRd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2006, 15:40   #85
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Citat:
PhAnToM_LoRd kaže:
Moze biti da nam je lakse i lepse, ili ce pre biti da smo mi ostali isuvise lenji za druzenje sa tastaturom jos pre petlova...
Pa zar ti lezes uvek pre ponoci?
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2006, 15:48   #86
PhAnToM_LoRd
Član
 
Član od: 27.1.2006.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 98
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku PhAnToM_LoRd Slanje poruke preko MSN-a korisniku PhAnToM_LoRd Slanje poruke preko Yahooa korisniku PhAnToM_LoRd
Exclamation Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Citat:
bobi kaže:
Pa zar ti lezes uvek pre ponoci?
Jok, bre... Cak imam problema sa spavanjem, jer ne mogu da zaspim pre 4, ili 5 ujutro, a u 8 sam vec na nogama zbog sljake...
E, jedini razlog zbog kojeg nocu ne visim na forumu je sto doma nemam kablovsku konekciju, a telefon mrzim vise od sebe samog...
Priložene slike
 
PhAnToM_LoRd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2006, 23:16   #87
Carl Jonson CJ
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: In Rainbow Reputacija: Najgori od svu decu
Poruke: 1.237
Zahvalnice: 733
Zahvaljeno 294 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Carl Jonson CJ
Određen forumom Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Meni je ovako bolje.17 stalnih korisnika koje poznajem i koji imaju 200+poruka su bolji nego 1000+korisnika koji imaju 2+ poruka.
Carl Jonson CJ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2006, 0:17   #88
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Citat:
Rocker kaže:
Ova tema se izgleda pretvara u tvoju kolumnu! Samo ti imaš ovoliku inspiraciju. Ja baš nemam tog poetskog žara u sebi, pa samo mudro ćutim. Ovo sam napisao čisto da znaš da neko čita tvoje postove i da nisu uzalud napisani. Siguran sam da nas ima još, ali nam je lakše i lepše da čitamo nego da pišemo
Hvala, obradovao si me ovom porukom,
ako ti dođe samo se opusti i žvrljni nešto...
mislim da je ovo ovde totalno neformalno i pomalo otkačeno...

Prijatno je znati ovo što si napisao, znati da je nekome zabavno i zanimljivo...
iako moram priznati da se i ja zabavljam kuckajući poruke za ovu temu...
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2006, 0:26   #89
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Eh, sad...
Fora je što se Rocker prvi javio, i ja stalno čitam...
Eto me odmah ujutru sa nekim zanimljivostima...
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2006, 2:34   #90
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Volim da pročitam ovu temu na kraju, posle svih prepucavanja tipa: dalijeđžifors brži za 0.00005 ili 0.00006 frejmova od atiradeona. Ovo je baš opuštajuće! Nema ubeđivanja sa "expertima" za kompijutere i sve ostalo. Drago mi je što su se svi ti "experti" smorili od ove teme (ili je nisu ni pogledali) čim su videli da u naslovu nema XX15000XTGTULTRAXX vs. GT16000ULTRAMEGAGIGATURBO. Neko je lepo rekao da je ovaj forum počeo da se svodi na prepucavanja ko ima jači hardver i ko se bolje igra na tom hardveru. Ovi "Experti" se ni ne igraju, nemaju kad od ubeđivanja drugih ljudi kako baš oni imaju najbolji hardver ili bar onaj sa "najboljim odnosom cene i performansi". Ovo je tema za nas 17 odabranih (ala zvučim važno ) koji razmišalju o još nečemu sem o čipovima!
Eto i mog ranojutarnjeg (ili,bolje, posleponoćnog) razmišljanja!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2006, 8:16   #91
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Smile Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Dobro jutro, forume!
Evo konačno da se i ja pridružim ranojutarnjim razmišljanjima, ali ujutru, a ne u podne...
Hladno je napolju... ne znam koliko u minusu... da se smrrrzneš... a neki od nas moraju na fakultet, neki na posao... Mrzim hladnoću. I svakog 1. u mesecu mi je lakše... evo već će polako da odleprša i polovina februara... Volim kad pročitam negde na forumu post od moderatora "..čitaćete u martovskom broju SK-a..." odmah mi bude lakše, jer mi tim rečima daje malo boja... Mart, april... koliko li će onda korisnika biti on line, da li će nas forum i tada ovako intenzivno zanimati?...
Uskoro moram da krenem. Jedino što mi se dopada ovako hladnog jutra jeste ona hladnoća koja me štipa po obrazima dok pešačim 20 minuta... i jaka, slatka, jutarnja kafa u "Studentu" sa koleginicama...
Ima i ova sumorna, hladna, siva zima svojih lepota. Kao i druge ne tako prijatne stvari na ovom svetu... Baš kako kaže stari antički filozof Horacije:
"Dopašće se kad se deset puta ponovi."
A svima nama se ovde zima ponovila sigurno više od deset puta, tako da cemo svi naći nešto interesantno i lepo zimi... Dobru knjigu, forum SK-a, malo snega i romantičnih pahuljica, ljubav... Kad smo već kod toga, da li ste znali da se najviše beba (po statistici) začne baš u ovo doba, dok je napolju hladno i sivo ? A na ovom svetu nema ništa lepše od malih, nevinih stvorenja, tako da zima i nije baš toliko loša. Možda je samo posmatramo na onaj grublji nacin...


"Decu smo priključili na struju.
Ona imaju neki nov, moderan pupak u koji se
može staviti utikač.


Ako želite da budete bolji od drugih ljudi, ne
smete raditi ono što oni rade i ne možete živeti
onako kako oni žive.


Mladi moraju da žive noću, beže iz dana koji
su okupirali njihovi očevi i dedovi."

Dušan Radović, Beograde, dobro jutro.
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2006, 11:24   #92
Sagittarius
Novi član
 
Član od: 26.11.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 23
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Post Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Ранојутарња размишљања.
Некад се пробудим као да сам одваљен нечим по глави. И глава ради к'о блесава. И сањао сам блесаве ствари. Јутрос сам се пробудио тако да сам хтео да седнем за компјутер и накуцам предложак за филмски сценарио. Али када се будиш, снови брзо ишчезавају, бледе, тешко их је сетити се, а још теже записати. А да не говорим о томе како на јави то све много блесавије изгледа него што је у сну (знам да има много болесних филмова, али не желим баш ја да покренем још један). Али, када је већ мозак у трећој брзини (хоћу да кажем да сам виђао и више) онда се он не да, ако му већ сан отимаш, он лупа по нечем другом. Тако да сам имао још два размишљања па реших да их поделим са вама у овом ранојутарњем блогу на омиљеном нам форуму:
мисао 1: Господарите својим мозгом + последице.
мисао 2: Најзад сам схватио поенту филма ''Man on the moon'' (Jim Carrey тј. Џим Кери да будем доследан...).
Пошто ми је пост предугачак морам га боље распоредити, стога хајде прво друго:
Човек на месецу:
Ово је срећом краће. У тренутку разбуђивања (док је глава још била залепљена за јастук, али се трууудила да се одвоји) из јастука је исцурио и следећи закључак - на крају филма (на који сам налетео јуче-прекјуче и погледао само део, али сећам се сцена са краја) Енди Кофман схвата да је и он читавог живота био обмањиван као што је и он обмањивао људе током свога (живота, јели). Сад, нисам одгледао цео филм па не знам да ли је онај ''свети човек'' код кога је он на крају био исти онај код кога је медитирао у првој половини филма (чији сам део уфатио) али своди се на исто.
Sagittarius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2006, 11:30   #93
Sagittarius
Novi član
 
Član od: 26.11.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 23
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Post Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Господарите својим мозгом
Пало ми је на памет јер сам се пробудио у 9:27, а отприлике тада и јуче, па сам се сетио како сам присуствовао неком разговору где је неки момак причао како је сјајна (да не кажем супер јер ће ме вијати Кузмина професорка матерњег) Силва метода, тамо те уче да контролишеш мозак (или тако већ нешто), па можеш много добро да учиш и будиш се када ти хоћеш, а без сата и сл. Мислим, све је то лепо и фино, али... (Хозе Марио Силва и онај пре њега, сад заборавих, онај што га цитирају у филму мислим Варљиво лето: Свакога дана у сваком тренутку све више и више напредујем).
Али шта? Види, ти си овде неком господар. Али да ли ти знаш коме си господар - колико ми познајемо (уопште ми - ма читаво човечанство) свој мозак. Да ли ти воилш свога роба, да ли му дајеш све што му је потребно или од њега само тражиш све више и више? А шта ако он гекне од изнурености/глади? А шта ако се побуни? Баш ме занима колики број корисника тих метода је претерао и одлепио. Благо америчким психијатрима и психотерапеутима, на сваком кораку посла за њих. Иначе ми је мрско (предрасуда, али тако је) било шта што је дошло са Истока, па се на Западу извитоперило, али оденуло у скупо одело и одлично се продаје (Западњаци су иначе луди за сектама, тантром, јогом, управљањем својим срцем, животом, мозгом, постати милионер, успешан човек итд, а све би хтели без муке - да изгубе килограме, зараде силне паре, буду успешни за тили час...) Не кажем да нема ништа добро да долази са запада, али... па имам предрасуда шта ћу, кроз ту призму кроз коју ја посматрам ствари све ми то лоше изгледа и гледам са циљем да све то оборим, видим прво лоше.

И друго, та метода има и други спекат... нешто као нећу ја да трчим на бус, него пуцнем прстима и возач ме сачека. Нисам сигуран тачно шта (јер су све ово информације из треће руке - био сам присутан када неко прича о томе), али циљ је да сада утичемо и на друге, а то свакако није добро. Сад ћу ја зато што ме је неко изнервирао својом појавом да пуцнем прстима па ће он да се оклизне и сломи ногу ла леду. Модерно врачање, црна магија, пражњење својих фрустрација на другими људима зарад неке самозване правде. Некад (а има тога и данас) су у јужној Србији навраћали у те сврхе до ''жене која то ради'' и онда она уврача да се комшиници не рађају деца, да јој мушка умиру пре четрдесете, и сличне баљезгарије. Што је најгоре то се све повеже тек кад млада жена трећи пут побаци, или кад у некој кући умру муж и двоје деце, па гледају хоће ли тречи син пребацити четири банке... Све постоји - особа која мрзи неког, последице, и неко трећи ко такве ствари призива, а да ли су остало само случајне околности или нешто више ко ће га знати. Но, то сад можемо и у личној изведби.
Поздрав и осталим раномислиоцима - давно нисам био на форуму, можда је тема и затворена. Извинте што није у стиху (некад се пробудим па и тако размишљам, али сада на жалост све ређе) али биће можда и тога, или ћу старије своје умостихотворине прекуцати други пут.
Sagittarius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2006, 16:26   #94
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Novi Sad
grad na reci
kako to pitomo, široko i opušteno zvuči...

ali čuvajte se ovoga mirnog vojvođanskog grada,
on onako kao da neće, pa vam se onda vrati kroz vene...
i tamburaši i vino i žubor dunava i nestašne vragolaste novosađanke...
sve se natenane prikupi i napadne vas iznebuha negde u predsnu ili po ranoustajanju...
zaplete vam se negde u misli... kroz mozak... pa tutnji kao košava... kao razbesneli vandrokaši... kao zvuci i vibracije koji stižu preko panonske ravnice iz daljine ruskih stepa...
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2006, 10:15   #95
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Odavno nisam pisao na ovoj temi, i odavno nisam ovako lepo raspolozen.
Radi se o tome, da sam direktno iz grada dosao na forum, ovaj... posao.
Kakvo je to bancenje bilo, ne mozete ni da zamislite.
Najvise sto me pogodilo i razdragalo, pre svega, jeste jedna sjajna kompozicija koju mi je servirao prijatelj. Inace, to je njegova stvar, sam je iskomponovao, te sam mu oteo disk (jedan, jedini), na kojoj se ista nalazi.
I eto me sada na job-u, slusam istu kompoziciju sat vremena u loop-u i odusevljavam se iznova i iznova.
Volim kada me tako podignu melodije, te se osecam jacim od kamena, ili sam moze biti pijan.
Nije ni bitno, nastavicu da funkcionisem kako znam, dok se ne odgegam kuci ili me umor savlada.
Jedno je sigurno.
kompozicija ce produziti vek i prvoj i drugoj varijanti.
Zivi mi svi na forumu, forumasi bili...
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2006, 14:39   #96
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Bobi, ti si moj idol
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2006, 14:53   #97
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Keanrick: Why, your very posture tells me, "Here is a man of true greatness."
Blackadder: Either that or "Here are my genitals, please kick them."
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2006, 15:13   #98
taximetar
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: BG
Poruke: 135
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku taximetar Slanje poruke preko Yahooa korisniku taximetar
Određen forumom Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Citat:
Sagittarius kaže:
онај што га цитирају у филму мислим Варљиво лето: Свакога дана у сваком тренутку све више и више напредујем).
.
secas li se doli bel, nema ni veze, čisto da stavim do znanja da ima još pažljivih čitalaca ove ... pa recimo radio emisije
taximetar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2006, 1:36   #99
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Citat:
taximetar kaže:
secas li se doli bel, nema ni veze, čisto da stavim do znanja da ima još pažljivih čitalaca ove ... pa recimo radio emisije
... gde ćarlija vetrić mio...
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2006, 2:04   #100
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

nešto mi se onako uklapa... nadam se da se čovek ne ljuti što mu korigujem, farbam poruku...


nema nam nešto našeg majstora za farbanje mora da je na nekim visinskim pripremama gde će kompjuteri stići 2046. godine, mora da trčkara po nekim selima gde još nije stigla emancipacija pa su muškarci pravi muškarci a žene su žene, a što bi drugo i bile...


kako se samo bila zaukala ona tema o ženama, sreća što je većina ostala pomalo bez daha inače bi nas razbile ko malu decu do kraja utakmice... one su tek počele da se zagrevaju a mi smo baldisali već odmah posle samog starta... mislim da smo mi nežnija bića, fol je da su to one... jednostavno im se ne pitamo... bobi se pomalo borio i u njega se jedino uzdam, normalno i u rokera i još par njih ali brate bilo je i velikih razočaranja... neki čvrsti igrači su se pokazali jako loše, da je bilo trenera izveo bi ih iz igre, da se malo odmore...


ovo nema veze sa prethodnim tekstom ali mi se vrti po glavi evo već par dana...
dok su pomorci krstarili, plovili bespućima vodenih pustinja, borili se sa uzburkanim morem, ljutim neprijateljima, suncem, žegom, glađu, vetrovima... neobrijani, nenaspavani, umorni ... dotle su njihove nežnije i bolje polovine gužvale posteljinu, znojile se, prevrtale se i patile...
patile u naručjima drugih muškaraca...
dok su neki morali krstarenjem do amerike dotle su njihove drage nekim drugim putevima stizale do zvezda...

malo je bez veze priznajem, ali ne škodi a ako ne škodi...
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com