Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Grafički softver i radovi

Grafički softver i radovi Programi za pregled slika, programi za obradu vektorskih i rasterskih slika, programi za projektovanje, modelovanje i rendering, konvertori; takođe i primeri fotografija i radova

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.12.2019, 20:24   #1
ristelicn
Član
 
Član od: 27.8.2015.
Poruke: 34
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Graficki dizajn

Pozdrav narode!
Nisam nasao sekror za predstavljanje. Nikola, 25 godina mlad, to je to. Imam profil vec neko vrijeme al’ slabo kucam samo citam sta mi treba. Malo sam listao forum (pod malo mislim bas ono malo) trazeci odgovor na moje pitanje povodom grafickog dizajna al’ nisam nasao sta me zanima pa kacim temu.

Zelim da upisem kurs grafickog dizajna

Sta mislite o tome? Imate li neki savjet, mozete li me usmjeriti ka negdje, tj. kome da se obratim, gdje da zavraim?
Ne upisujem ga da bi mi to bio primarni posao. Vec imam dobro placen posao, upisujem kurs jer bi zelio da ga imam zavrsenog.

Za sta mi je potreban kurs GD
U sustini sam osoba koja non stop nesto crta, *****avam se sa olovkom da tako nazovem. I prvenstveno kura bi upisao radi sebe i nekog svojeg gusta da bi mogao nesto vise da odradim. Vec po malo poznajem Photoshop jer sam uzeo tablet za crtanje pa se igram i sa njim.
Znaci najvise me zanima crtanje, tj. prenosenje ideja sa papir na ekran, eto tako da se izrazim.

Da li jw suludo baciti pare na kurs ili uzet i ucit online preko youtube lekcija?

Mozda sam malo opairan al’ htjeo sam odma sve to da zapisem u jednom postu.
ristelicn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Masina za graficki dizajn do 1kE bez monitora Apostrof ŠDK - Konfiguracije 14 15.6.2017 18:54
Konfiguracija za graficki dizajn ~900€ Thommas19 ŠDK - Konfiguracije 16 8.12.2016 0:28
konfiguracija za graficki dizajn do 30 k vladans0 ŠDK - Konfiguracije 2 13.8.2014 0:50
Leptop graficki dizajn Hephaestus ŠDK - Prenosni računari 26 27.1.2013 23:17
Monitor za graficki dizajn (obradu fotografija) entrarkia ŠDK - Grafika 3 4.10.2009 11:33


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com