Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.7.2010, 20:36   #21
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Evo, ja probao igru, extra je zabavna, ochekujte novu pridoslicu Balkan klana.
(naravno pod uslovom da josh uvek primate clanove).
Igram sa Berserkom, i trenutno sam level 12.
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2010, 13:07   #22
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
Wastelander kaže: Pregled poruke
Evo, ja probao igru, extra je zabavna, ochekujte novu pridoslicu Balkan klana.
(naravno pod uslovom da josh uvek primate clanove).
Igram sa Berserkom, i trenutno sam level 12.
Naravno da primamo ljude, ako zafali izbacujemo neaktivne, a još plus gilda može takođe da se leveluje. Mi smo sada level 3, maksimalan level trenutno je 4, i kad dođemo do 4 dobićemo 20 novih mesta. Jedino što imamo zahtev da igrači budu bar level 70-80 (da ne ulazim sad u raspravu kako i zašto, a i level 70 u SUNu nikako nije što i level 70 u nekoj drugoj igri, tj. mnogo se brže stiže do istog). Veruj mi da ovo i nije toliko strašan zahtev, a inače za strance je 90+.

BTW Trebaju nam healeriiiiiii!! Ljudi, pravite healere. Jako su zanimljivi, jako snažni i odlični u pvp (ja sam healer, pa pitajte toxija kako izgleda pvp protiv mene hehehehe).

Poslednja ispravka: Srki#12 (30.7.2010 u 13:16)
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2010, 13:25   #23
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Ok, kad dopucam svog defender-a/beserkera do nivoa 70, upadam:P
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2010, 13:31   #24
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
Wastelander kaže: Pregled poruke
Ok, kad dopucam svog defender-a/beserkera do nivoa 70, upadam:P
Naravno, i dalje stoji da ako treba bilo kakva pomoć, možete se obratiti slobodno. Važi za sve...


I pravite healere........
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2010, 14:52   #25
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Primetio sam da za chistog Defendera uopshte nema armor loot-a.
Uglavnom su Elemental i Dragon Knight.
Chak i beserker itemi oskudevaju pri loot-u.
Moracu da resetujem stats-ove i raspodelim makar za minimum requirement za armor beserka, dobro je da imam josh 4 reseta hehe
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2010, 15:12   #26
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
Wastelander kaže: Pregled poruke
Primetio sam da za chistog Defendera uopshte nema armor loot-a.
Uglavnom su Elemental i Dragon Knight.
Chak i beserker itemi oskudevaju pri loot-u.
Moracu da resetujem stats-ove i raspodelim makar za minimum requirement za armor beserka, dobro je da imam josh 4 reseta hehe
Ma ne obaziri se na loot. Dok ne dodjes do lvl 80-90 dobar ti je onaj armor sto kupis u gradu. Jedino sto treba da cuvas eventualno divine armor (ljubicasti) i to za onaj build za koji si se opredelio (za defendera to je VIT>STR i ne sali se da ides drugacije). Inace najveci loot je u trialima, narocito u tof i towi (bice ti jasni kasnije), a to kreces da radis od nekog 70-75 lvla.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2010, 15:22   #27
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Ok, znachi grindamo do 80 nivoa
Jedino mi nije jasno oko onih dijamanata i dzidza bidza za crafting.
Jer to poboljshava statsove oruzja kod trgovaca?
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2010, 15:27   #28
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
Wastelander kaže: Pregled poruke
Ok, znachi grindamo do 80 nivoa
Jedino mi nije jasno oko onih dijamanata i dzidza bidza za crafting.
Jer to poboljshava statsove oruzja kod trgovaca?
Nema grinda, samo radi questove. I to dizanje statsa armoru i oruziju isto zaboravi za pocetak. Rekao sam ti da se jako brzo leveluje, a para ce ti kasnije trebati samo tako, pa ne bacaj pare na armore i enchant necega sto ces promeniti za nekoliko dana. tek u divine i elite armor treba da se ulaze.

Ako spamamo previse, imas nas forum na:

http://balkan.free-forum.net
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2010, 16:30   #29
pijanac
Novi član
 
Član od: 13.3.2009.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Arrow Re: Soul of the Ultimate Nation

Khm.. komunikacja u Guildu Blacan sa pridoshlicama -low
guild je inace internacionalni tj koristi se engleski jezik na chatu i ima kao kanal za ex-yu na kome nema nikoga. Igraci koji igraju duze. igraju bez pridoshlica
Levelovanje
Rade se q dok i imash posle se vracas na instance. obrati paznju na AC sistem. Jako dobar forum sa dosta informacija je http://sun.ijji.com/
- grafika u igri do 34 lvl je prejeftina... ali kasnije postaje bolja.
- e sad ono sto stavlja ovaj mmo ispred ostalih je to sto vecina itema is CS (kesh shop) je dostupna u igri tako ako mislish da si hard -core igrac sad se to da i proveriti.
Iskereno govoreci do 90lvl ti guild nije neophodan i pitanje da li i posle toga.... jer ima puno igraca stalno se trazi covek vise za neku akciju
pijanac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2010, 17:41   #30
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
pijanac kaže: Pregled poruke
Khm.. komunikacja u Guildu Blacan sa pridoshlicama -low
guild je inace internacionalni tj koristi se engleski jezik na chatu i ima kao kanal za ex-yu na kome nema nikoga. Igraci koji igraju duze. igraju bez pridoshlica
Levelovanje
Rade se q dok i imash posle se vracas na instance. obrati paznju na AC sistem. Jako dobar forum sa dosta informacija je http://sun.ijji.com/
- grafika u igri do 34 lvl je prejeftina... ali kasnije postaje bolja.
- e sad ono sto stavlja ovaj mmo ispred ostalih je to sto vecina itema is CS (kesh shop) je dostupna u igri tako ako mislish da si hard -core igrac sad se to da i proveriti.
Iskereno govoreci do 90lvl ti guild nije neophodan i pitanje da li i posle toga.... jer ima puno igraca stalno se trazi covek vise za neku akciju
Voleo bih da mi ostavis IGN da znam s kim pricam posto je ocigledno da si (ili bio) u gildi, a ne znam ko si. Nema svrhe komentarisati ovaj post dok to ne saznam.

BTW, BalKan, ne Blacan (ako je neka posalica, bojim se da ne razumem)...

Sve sto ima na http://sun.ijji.com ima i na http://sunonline.webzen.com (misli se na forume naravno). Ijji je za Severnu Ameriku, Webzen je international

Poslednja ispravka: Srki#12 (30.7.2010 u 17:49)
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2010, 18:24   #31
pijanac
Novi član
 
Član od: 13.3.2009.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Hm.. ne znam ni ja tvoj ingame pa se ne zalim.( ah sad videh ti nick. izvnjavam se)
Tacno je da se u okviru guilda igra 10 setak starih poznanika . Mada kazeem guild i nije toliko bitan. Igra nije bash guild orjentisana zato postoji bz (batlle zone i ostale budaleshtine) tako da moze da se igra.

Poslednja ispravka: pijanac (30.7.2010 u 18:28) Razlog: bad info
pijanac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2010, 20:23   #32
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
pijanac kaže: Pregled poruke
Hm.. ne znam ni ja tvoj ingame pa se ne zalim.( ah sad videh ti nick. izvnjavam se)
Tacno je da se u okviru guilda igra 10 setak starih poznanika . Mada kazeem guild i nije toliko bitan. Igra nije bash guild orjentisana zato postoji bz (batlle zone i ostale budaleshtine) tako da moze da se igra.
Starih poznanika nema, svi smo se ovde upoznali.

I dalje bih voleo da cujem IGN. Mislim da je to korektno kako bih mogao da prokomentarisem tvoj post. Siguran sam da ti mene znas i nije u redu da ja ne znam s kim pricam. Ne vidim razlog da se krijes osim ako i sam nisi svestan da ovo sto si izrekao i nije istina (da ne upotrebim tezu rec).
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.7.2010, 19:26   #33
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Gilda znaci puno jer ces uvek moci da se organizujes sa nekim za neku misiju. Mnogo lakse nego da cekas pt u BZ-u. Drugo, ako si u jacoj gildi, manja je verovatnoca da ce neko da te PK-a dok radis misije... sem ako nismo u ratu (:
Od septembra, oktobra ubacuju nove gild ratove i mape. Za sada ima ratova izmedju gilda koje su level 3+, i mi smo u ratu trenutno, ali ce posle update-a to da bude mnogo bolje organizovano i puno zanimljivije.
Trenutno je elem najjaca klasa u PvP-u, a i uopste, sem u tankanju (za to je dragonic Dragon Knight, moja klasa ).
U Balkan gildi postoje 2 kanala za razgovor, jedan za engleski, drugi za exyu jezike, tako da komunikacije sigurno nije problem.
U avgustu dolazi i nova Shadow klasa, kao i nove misije i mape.

@Wastelander
Za Defendera iskljucivo VIT>STR bild, tacnije VIT>DEF>STR bild. To je i jedini manje-vise koristan Berserker bild. Ostali su na vecem levelu poprilicno slabi. Ako zatreba pomoc, pm me na toxicm ili metos.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2010, 10:36   #34
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Gilda znaci puno jer ces uvek moci da se organizujes sa nekim za neku misiju. Mnogo lakse nego da cekas pt u BZ-u. Drugo, ako si u jacoj gildi, manja je verovatnoca da ce neko da te PK-a dok radis misije... sem ako nismo u ratu (:
Od septembra, oktobra ubacuju nove gild ratove i mape. Za sada ima ratova izmedju gilda koje su level 3+, i mi smo u ratu trenutno, ali ce posle update-a to da bude mnogo bolje organizovano i puno zanimljivije.
Trenutno je elem najjaca klasa u PvP-u, a i uopste, sem u tankanju (za to je dragonic Dragon Knight, moja klasa ).
U Balkan gildi postoje 2 kanala za razgovor, jedan za engleski, drugi za exyu jezike, tako da komunikacije sigurno nije problem.
Ma meni je samo krivo sto nece da se predstavi da znam ko to ovako prica o nama i zbog cega, a kome se ne svidja, ili misli da mu guild ne treba, ili da je drugi bolji, slobodno moze da ide. Nikad nikog nismo prisilom zadrzavali. Toxi i ja smo tu vec mesecima i mi znamo kako je u guildu i koliko guild znaci. Takodje znamo da sve ovde izreceno je apsolutna laz i mene samo boli sto su kod nas ljudi koji su **** ogulili pomazuci drugima i onda neko dodje ovako da ih proziva na javnom forumu i ne predstavljajuci se. Ja sam licno pre par dana BUKVALNO 35 minuta objasnjavao liku kako da podigne nagradu od eventa, i sad dodje neko da me proziva kako je komunikacija losa (koliko sam ljudi levelovao, ne zna im se broj). Ako 35 minuta strpljenja nije dobra komunikacija i zelja da se pomogne, onda zaista ne znam sta ljudi ocekuju. Nema vece potvrde za atmosferu u guildu i koliko se drzimo zajedno nego sama cinjenica da se pre ove igre ljudi uopste nisu poznavali, niti igrali zajedno, a sada smo svi vrlo bliski. Ima par grupica od po par ljudi koji su se znali od ranije, ali i oni su se izmesali s ostalima, pa vise igraju s ostalima koji su slicni po lvlu ili kako ko naleti na akciju, nego sto se drze medjusobno.

Inace, guild je nikad jaci, po slobodnoj proceni drugi ili treci guild po jacini na serveru. Delom zato sto smo dugo tu i zaista smo dosta napredovali, a delom jer su se par jacih raspali, sto samo potvrdjuje konstantnost kod nas jer smo JEDINI od najjacih 5-6 guildova kojeg nisu napustali stari igraci, vec su samo dolazili novi i to high level igraci.

Izvinjavam se sto sam temu pretvorio u diskusiju o Balkan guildu, ali ne mogu da predjem preko izrecenih lazi, a inace ovo je vrlo indikativan primer zasto je guild postao international, jer prosto nekim ljudima ne mozes ugoditi. Kada se ovako bezobrazno ponasaju, draze nam je da nisu s nama, nego da guild bude ex Yu po svaku cenu i to se pokazalo kao vrlo dobar potez. Ljudi koji su komunikativni, koji hoce da pomognu, koji znaju da se zezaju i kojima je dobra atmosfera iznad svega, ti ostaju. Oni koji su bezobrazni i ne postuju druge, ti sami odlaze (samo smo njih 2 kickali, ostali su sami izlazili). Ko god je izasao iz Balkan guilda misleci da ima bolje, a ostao aktivan, pre ili kasnije je trazio da se vrati. Toliko o tome, s ovim zavrsavam.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Srki#12 na korisnoj poruci:
toxic (3.8.2010)
Stara 3.8.2010, 13:57   #35
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Ranije sam na netu nabasao i na SUN ali me je odbilo to sto je igra izasla 2006. godine pa reko verovatno je engine i grafika zastarela itd. bolje da se ceka nesto novijeg datuma.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2010, 15:16   #36
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

@branko78
SUN jos nije ni gotova igra, negde septembra, oktobra izlaze konacni nastavci, a najavljuje se i da to nece biti kraj. Sto se tice grafike, po meni, ima jednu od najboljih MMO grafika na trzistu, u pitanju je Unreal 3 engine.
Ja jos nisam video bolji F2P MMO.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2010, 16:02   #37
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
branko78 kaže: Pregled poruke
Ranije sam na netu nabasao i na SUN ali me je odbilo to sto je igra izasla 2006. godine pa reko verovatno je engine i grafika zastarela itd. bolje da se ceka nesto novijeg datuma.
Istina je da je igra odavno izasla, ali za japansko, tajvansko, korejsko i kinesko trziste. Global verzija je tek oko 9 meseci stara. Sto se grafike tice ovo je zaista vrh, tako da nema sta da te brine, ako ista drugo svaki review igre uvek stakne grafiku (ukoliko te to najvise brine). Tacno je da je u pocetku malo jeftina, ali kasnije postaje mnogo bolja. Toxi ti je rekao za engine i to da jos mnogo stvari tek dolazi samo da bi dostigli ove verzije iz 2006 (mape klase itd.) a bas sam pre neki dan video informaciju da planiraju da krecu sa pricom zvanom SUN 2. Sad, da li ce uopste nesto biti od toga ne znam, da li ce to biti nova igra zasnovana na ovoj, ili update ove vec postojece ne znam, ali sam siguran da ima jos gomila i gomila sadrzaja koja tek stize (100%), i jos veca gomila koja je u planu.

P.S. Video sam bas na SUN forumu kometare ljudi sa tajvanske verzije koji kazu da full verzija (oni je imaju) prakticno nema kraj i da moze da se igra zauvek. Kako, zasto, to nije rekao ali je tako rekao.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2010, 14:04   #38
Angelo Serafin
Član
 
Član od: 15.7.2008.
Lokacija: U vinogradu
Poruke: 441
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Ne mogu da se registrujem preko gmail-a?
Angelo Serafin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2010, 14:13   #39
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
Angelo Serafin kaže: Pregled poruke
Ne mogu da se registrujem preko gmail-a?
Pa pise dole ispod da je trenutno nedostupan. (Iznenadjenje i za mene)
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2010, 15:11   #40
jpriest
Član
 
Član od: 22.11.2009.
Poruke: 65
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 37 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
Angelo Serafin kaže: Pregled poruke
Ne mogu da se registrujem preko gmail-a?
Ja sam se bez problema registrovao preko gmaila (iako pise da je nedostupan). Samo kliknes na Other i kucas ''gmail.com''...
jpriest je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45
Ultimate defrag i gluposti pri korišćenju istog dbaja Aplikativni softver 3 23.8.2008 17:33
Ultimate Coding Challenge - takmičenje u programiranju (3. jun 2008. ETF, Beograd) Chivan Dešavanja i događaji 0 28.5.2008 14:46
Ubuntu Ultimate Edition noisy Slobodni softver 34 13.2.2008 1:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com